Lesko: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji szkolenia Rady Pedagogicznej oraz opracowanie materiałów zajęciowych dla nowego kierunku nauczania w zawodzie: Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej w ramach projektu pt.: Podkarpacie stawia na zawodowców współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 9.2


Numer ogłoszenia: 320812 - 2014; data zamieszczenia: 28.09.2014

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku , al. Jana Pawła II 18 a, 38-600 Lesko, woj. podkarpackie, tel. 13 4696673, faks 13 4696673.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: szkoła.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji szkolenia Rady Pedagogicznej oraz opracowanie materiałów zajęciowych dla nowego kierunku nauczania w zawodzie: Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej w ramach projektu pt.: Podkarpacie stawia na zawodowców współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 9.2.


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Część I. Organizacja szkolenia Rady Pedagogicznej Zamawiającego część II. opracowanie materiałów zajęciowych w ramach uruchomionego nowego kierunku kształcenia w zawodzie: Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej.


II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.00.00.00-4.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 2.


II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 30.10.2014.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.2) ZALICZKI


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający uzna warunek za spełniony na podstawie złożonego oświadczenia o spełnianiu warunków określonych w art 22 ust. 1 Prawo Zamówień Publicznych.


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający uzna warunek za spełniony na podstawie złożonego oświadczenia o spełnianiu warunków określonych w art 22 ust. 1 Prawo Zamówień Publicznych


  • III.3.3) Potencjał techniczny


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający uzna warunek za spełniony na podstawie złożonego oświadczenia o spełnianiu warunków określonych w art 22 ust. 1 Prawo Zamówień Publicznych.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający uzna warunek za spełniony na podstawie złożonego oświadczenia o spełnianiu warunków określonych w art 22 ust. 1 Prawo Zamówień Publicznych.


  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający uzna warunek za spełniony na podstawie złożonego oświadczenia o spełnianiu warunków określonych w art 22 ust. 1 Prawo Zamówień Publicznych.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:

  • potwierdzenie posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania, w szczególności koncesje, zezwolenia lub licencje;


III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

  • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
  • aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
  • wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełniania warunków udziału w postępowaniu na zasoby innych podmiotów, które będą brały udział w realizacji części zamówienia, przedkłada także dokumenty dotyczące tego podmiotu w zakresie wymaganym dla wykonawcy, określonym w pkt III.4.2.

III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

  • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;

III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej

  • lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.


IV.3) ZMIANA UMOWY


przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:


Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

W szczególnie uzasadnionych przypadkach dopuszcza się zmiany postanowień umowy, w związku z wystąpieniem okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili wyboru najkorzystniejszej oferty lub zmiany te są korzystne dla Zamawiającego a Wykonawca wyrazi na nie zgodę. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy w zakresie zmiany terminów realizacji usługi oraz terminów płatności w przypadku konieczności dokonania zmiany wynikającej z realizacji projektu oraz w przypadku zaistnienia wyjątkowych okoliczności zarówno po stronie Wykonawcy jak i Zamawiającego W przypadku zmiany stawki podatku VAT, zostanie on naliczony zgodnie z obowiązującymi przepisami.


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.zst.lesko.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku Al. Jana Pawła II 18A 38-600 Lesko.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
07.10.2014 godzina 12:00, miejsce: Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku Al. Jana Pawła II 18A 38-600 Lesko.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Projekt pt: Podkarpacie stawia na zawodowców jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 9.2.


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
tak

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH


CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
Organizacja szkolenia Rady Pedagogicznej Zamawiającego..


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Organizacja szkolenia Rady Pedagogicznej Zamawiającego. Szkolenie 1. Temat: Wprowadzenie do problematyki doradztwa edukacyjno-zawodowego w szkole Czas trwania - 4 godziny Uczestniczy - wszyscy członkowie Rady Pedagogicznej Cel szkolenia: - zapoznanie nauczycieli z podstawami doradztwa zawodowego, - uwrażliwienie na konieczność zachowania ciągłości procesu doradczego na różnych etapach edukacji Metody zajęć - wykład aktywizujący Prowadzący - doradca zawodowy, psycholog, pedagog, socjolog Tematyka szkolenia: 1. Wyjaśnienie podstawowych pojęć dotyczących zawodoznawstwa orientacja zawodowa doradztwo zawodowe poradnictwo zawodowe informacja zawodowa 2. Funkcjonowanie systemu doradztwa i poradnictwa zawodowego w Polsce poradnictwo zawodowe w resorcie edukacji poradnictwo zawodowe w resorcie pracy 3. Istota poradnictwa edukacyjno-zawodowego w aspekcie faz rozwoju zawodowego człowieka 4. Podstawy organizacji wewnątrzszkolnego systemu działań edukacyjno-doradczych na terenie szkoły uregulowania prawne diagnoza potrzeb w zakresie doradztwa współpraca członków rady pedagogicznej planowanie i koordynowanie działań doradczych Szkolenie 2. Temat: Wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego - formy działań doradczych Czas trwania - 4 godziny Uczestniczy - wszyscy członkowie Rady Pedagogicznej Cel szkolenia: - poznanie wybranych narzędzi pomiaru zawodowego, - poznanie technik pracy doradcy zawodowego, - ćwiczenie umiejętności wykorzystywania informacji zawodowej Metody zajęć - wykład aktywizujący, ćwiczenia Prowadzący - doradca zawodowy, psycholog, pedagog Tematyka szkolenia: 1. Założenia wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego - cele, zadania i organizacja 2. Tworzenie i wykorzystywanie informacji zawodowej w szkole przez uczniów i nauczycieli, zakres zasobów informacyjnych zalecanych w obrębie: literatury przedmiotowo-metodycznej filmów szkoleniowo-dydaktycznych scenariuszy gotowych zajęć z doradztwa zawodowego bazy adresowej stron internetowych poświęconych doradztwu zawodowemu 3. Przegląd wybranych narzędzi pracy doradcy zawodowego w zakresie pomiaru pedagogicznego 4. Współpraca z rodzicami uczniów w procesie doradztwa zawodowego na terenie szkoły 5. Wykorzystywanie przez nauczycieli kształcenia przedmiotowego do wskazywania związków wybranych treści nauczania z realnymi sytuacjami praktycznymi i życiowymi - przykłady.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.00.00.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.10.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
opracowanie materiałów zajęciowych w ramach uruchomionego nowego kierunku kształcenia w zawodzie: Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    W ramach uruchomionego nowego kierunku kształcenia w zawodzie: Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej niezbędne jest opracowanie materiałów zajęciowych (program zajęć, prezentacje oraz skrypt). Okres realizacji działania mieści się w przedziale od podpisania umowy do 30.10.2014r. Materiały zajęciowe powinny zawierać: 1.Opracowanie szczegółowego programu nauczania dla przedmiotu:Montaż systemów energetyki odnawialnej, na podstawie programu nauczania TUiSEO_311930, KOWEZIU. Szczegółowy program nauczania złożony będzie z działów tematycznych oraz szczegółowych tematów realizacji celów kształcenia zawartych w programie nauczania z uwzględnieniem siatki godzinowej dla całego cyklu nauki przedmiotu. 2.Przygotowanie pomocy dydaktycznych dla nauczycieli dla przedmiotu w kształceniu zawodowym praktycznym: Montaż systemów energetyki odnawialnej. Opracowane pomoce dydaktyczne będą spełniać następujące wymagania: - instrukcje do ćwiczeń: materiał dotyczy minimum 15 sztuk instrukcji dla dowolnie wybranego tematu z realizowanych działów tematycznych uwzględnionych w opracowanym szczegółowym programie nauczania przedmiotu. Objętość każdej z instrukcji minimum 2 strony. Instrukcja powinna zawierać niezbędne wprowadzenie teoretyczne oraz opis wykonania ćwiczenia; - przykładowe pozycje literatury : minimum trzy kluczowe pozycje literatury specjalistycznej lub publikacji naukowych pozwalających pogłębianie wiedzy nauczycieli i uczniów; - scenariusze lekcji zajęć dydaktycznych: minimum trzy scenariusze lekcji z dowolnie wybranego zagadnienia tematycznego uwzględnionego w programie nauczania z przedmiotu; - materiały sprawdzające: opracowanie minimum 3 zestawów zadań praktycznych sprawdzających praktyczne umiejętności ucznia; 3.Opracowanie poradnika dydaktycznego skryptu dla nauczycieli przedmiotów zawodowych w technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Poradnik zawierać będzie: Wskazania i metody dydaktyczne dotyczące realizacji programu: Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Przykładowe scenariusze zajęć dydaktycznych (min.5) Symbole i przykładowe schematy instalacji OZE(min.10) Przykładowe testy sprawdzające(min.5) Przykładową literaturę i programy wspomagające nauczanie i projektowanie odnawialnych źródeł energii(min.3) Propozycję organizacji i doposażenia pracowni montażu odnawialnych źródeł energetyki(min.1) BHP na pracowni OZE Założenia projektu Ustawa OZE obejmujące produkcję energii z PV Informację na temat Certyfikacji instalatorów w zakresie OZE 4.Opracowanie szczegółowego programu nauczania dla przedmiotu: Technologia montażu systemów energetyki odnawialnej na podstawie programu nauczania TUiSEO_311930, KOWEZU. Szczegółowy program nauczania złożony będzie z działów tematycznych oraz szczegółowych tematów realizacji celów kształcenia zawartych w programie nauczania z uwzględnieniem siatki godzinowej dla całego cyklu nauki przedmiotu. 5.Opracowanie szczegółowego programu nauczania dla przedmiotu: Systemy energetyki odnawialnej na podstawi programu nauczania TUiSEO_311930, KOWEZU. Szczegółowy program nauczania złożony będzie z działów tematycznych oraz szczegółowych tematów realizacji celów kształcenia zawartych w programie nauczania z uwzględnieniem siatki godzinowej dla całego cyklu nauki przedmiotu. 6.Przygotowanie pomocy dydaktycznych dla nauczycieli dla przedmiotu w kształceniu zawodowym teoretycznym: Technologia montażu systemów energetyki odnawialnej. Opracowane pomoce dydaktyczne będą spełniać następujące wymagania: - prezentacje multimedialne: min 20 min, minimalna ilość slajdów 20, min 5 prezentacje dla dowolnie wybranego tematu z realizowanych działów tematycznych uwzględnionych w opracowanym szczegółowym programie nauczania przedmiotu. - materiały dla nauczyciela: 15 sztuk materiałów dla nauczyciela (instrukcji) pomocnych w prowadzeniu lekcji dla dowolnie wybranego tematu z realizowanych działów tematycznych uwzględnionych w opracowanym szczegółowym programie nauczania przedmiotu. Objętość każdej z instrukcji minimum 2 strony. - przykładowe pozycje literatury : minimum trzy kluczowe pozycje literatury specjalistycznej lub publikacji naukowych pozwalających pogłębianie wiedzy nauczycieli i uczniów; - scenariusze lekcji zajęć dydaktycznych: minimum trzy scenariusze lekcji z dowolnie wybranego zagadnienia tematycznego uwzględnionego w programie nauczania z przedmiotu; - materiały sprawdzające: opracowanie minimum 3 testów sprawdzających wiadomości ucznia; 7.Przygotowanie pomocy dydaktycznych dla nauczycieli dla przedmiotu w kształceniu zawodowym teoretycznym: Systemy energetyki odnawialnej. Opracowane pomoce dydaktyczne będą spełniać następujące wymagania: - prezentacje multimedialne: min 20 min, minimalna ilość slajdów 20, min 5 prezentacje dla dowolnie wybranego tematu z realizowanych działów tematycznych uwzględnionych w opracowanym szczegółowym programie nauczania przedmiotu. - materiały dla nauczyciela: 15 sztuk materiałów dla nauczyciela (instrukcji) pomocnych w prowadzeniu lekcji dla dowolnie wybranego tematu z realizowanych działów tematycznych uwzględnionych w opracowanym szczegółowym programie nauczania przedmiotu. Objętość każdej z instrukcji minimum 2 strony. - przykładowe pozycje literatury : minimum trzy kluczowe pozycje literatury specjalistycznej lub publikacji naukowych pozwalających pogłębianie wiedzy nauczycieli i uczniów; - scenariusze lekcji zajęć dydaktycznych: minimum pięć scenariusze lekcji z dowolnie wybranego zagadnienia tematycznego uwzględnionego w programie nauczania z przedmiotu; - materiały sprawdzające: opracowanie minimum 5 testów sprawdzających wiadomości ucznia.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.00.00.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.10.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



Numer ogłoszenia: 320818 - 2014; data zamieszczenia: 28.09.2014


OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA


Ogłoszenie dotyczy:
Ogłoszenia o zamówieniu.


Informacje o zmienianym ogłoszeniu:
320812 - 2014 data 28.09.2014 r.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku, al. Jana Pawła II 18 a, 38-600 Lesko, woj. podkarpackie, tel. 13 4696673, fax. 13 4696673.

SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU


II.1) Tekst, który należy zmienić:


  • Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
    zał. nr 1.

  • W ogłoszeniu jest:
    Organizacja szkolenia Rady Pedagogicznej Zamawiającego. Szkolenie 1. Temat: Wprowadzenie do problematyki doradztwa edukacyjno-zawodowego w szkole Czas trwania - 4 godziny Uczestniczy - wszyscy członkowie Rady Pedagogicznej Cel szkolenia: - zapoznanie nauczycieli z podstawami doradztwa zawodowego, - uwrażliwienie na konieczność zachowania ciągłości procesu doradczego na różnych etapach edukacji Metody zajęć - wykład aktywizujący Prowadzący - doradca zawodowy, psycholog, pedagog, socjolog Tematyka szkolenia: 1. Wyjaśnienie podstawowych pojęć dotyczących zawodoznawstwa orientacja zawodowa doradztwo zawodowe poradnictwo zawodowe informacja zawodowa 2. Funkcjonowanie systemu doradztwa i poradnictwa zawodowego w Polsce poradnictwo zawodowe w resorcie edukacji poradnictwo zawodowe w resorcie pracy 3. Istota poradnictwa edukacyjno-zawodowego w aspekcie faz rozwoju zawodowego człowieka 4. Podstawy organizacji wewnątrzszkolnego systemu działań edukacyjno-doradczych na terenie szkoły uregulowania prawne diagnoza potrzeb w zakresie doradztwa współpraca członków rady pedagogicznej planowanie i koordynowanie działań doradczych Szkolenie 2. Temat: Wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego - formy działań doradczych Czas trwania - 4 godziny Uczestniczy - wszyscy członkowie Rady Pedagogicznej Cel szkolenia: - poznanie wybranych narzędzi pomiaru zawodowego, - poznanie technik pracy doradcy zawodowego, - ćwiczenie umiejętności wykorzystywania informacji zawodowej Metody zajęć - wykład aktywizujący, ćwiczenia Prowadzący - doradca zawodowy, psycholog, pedagog Tematyka szkolenia: 1. Założenia wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego - cele, zadania i organizacja 2. Tworzenie i wykorzystywanie informacji zawodowej w szkole przez uczniów i nauczycieli, zakres zasobów informacyjnych zalecanych w obrębie: literatury przedmiotowo-metodycznej filmów szkoleniowo-dydaktycznych scenariuszy gotowych zajęć z doradztwa zawodowego bazy adresowej stron internetowych poświęconych doradztwu zawodowemu 3. Przegląd wybranych narzędzi pracy doradcy zawodowego w zakresie pomiaru pedagogicznego 4. Współpraca z rodzicami uczniów w procesie doradztwa zawodowego na terenie szkoły 5. Wykorzystywanie przez nauczycieli kształcenia przedmiotowego do wskazywania związków wybranych treści nauczania z realnymi sytuacjami praktycznymi i życiowymi - przykłady..

  • W ogłoszeniu powinno być:
    Temat: Wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego - formy działań doradczych Czas trwania - 4 godziny. Uczestniczy - wszyscy członkowie Rady Pedagogicznej Cel szkolenia: - poznanie wybranych narzędzi pomiaru zawodowego, - poznanie technik pracy doradcy zawodowego, - ćwiczenie umiejętności wykorzystywania informacji zawodowej Metody zajęć - wykład aktywizujący, ćwiczenia Prowadzący - doradca zawodowy, psycholog, pedagog Tematyka szkolenia: 1. Założenia wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego - cele, zadania i organizacja 2. Tworzenie i wykorzystywanie informacji zawodowej w szkole przez uczniów i nauczycieli, zakres zasobów informacyjnych zalecanych w obrębie: literatury przedmiotowo-metodycznej filmów szkoleniowo-dydaktycznych scenariuszy gotowych zajęć z doradztwa zawodowego bazy adresowej stron internetowych poświęconych doradztwu zawodowemu 3. Przegląd wybranych narzędzi pracy doradcy zawodowego w zakresie pomiaru pedagogicznego 4. Współpraca z rodzicami uczniów w procesie doradztwa zawodowego na terenie szkoły 5. Wykorzystywanie przez nauczycieli kształcenia przedmiotowego do wskazywania związków wybranych treści nauczania z realnymi sytuacjami praktycznymi i życiowymi - przykłady..


Lesko: Organizacja szkolenia Rady Pedagogicznej oraz opracowanie materiałów zajęciowych dla nowego kierunku nauczania w zawodzie: Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej w ramach projektu pt.: Podkarpacie stawia na zawodowców współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 9.2


Numer ogłoszenia: 370838 - 2014; data zamieszczenia: 10.11.2014

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 320812 - 2014r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
tak.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku, al. Jana Pawła II 18 a, 38-600 Lesko, woj. podkarpackie, tel. 13 4696673, faks 13 4696673.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: szkoła średnia.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Organizacja szkolenia Rady Pedagogicznej oraz opracowanie materiałów zajęciowych dla nowego kierunku nauczania w zawodzie: Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej w ramach projektu pt.: Podkarpacie stawia na zawodowców współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 9.2.


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji szkolenia Rady Pedagogicznej oraz opracowanie materiałów zajęciowych dla nowego kierunku nauczania w zawodzie: Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej w ramach projektu pt.: Podkarpacie stawia na zawodowców współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 9.2.


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.00.00.00-4.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    tak, projekt/program: projekt pt.: Podkarpacie stawia na zawodowców jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 9.2.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


Część NR:
1   


Nazwa:
Organizacja szkolenia Rady Pedagogicznej Zamawiającego


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
21.10.2014.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
2.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Rodzinnej, {Dane ukryte}, 38-500 Sanok, kraj/woj. podkarpackie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 1866,66 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    1000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    1000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    2050,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
2   


Nazwa:
opracowanie materiałów zajęciowych (program zajęć, prezentacje oraz skrypt) w ramach uruchomionego nowego kierunku kształcenia w zawodzie: Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
16.10.2014.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Danuta Rak, {Dane ukryte}, 35-309 Rzeszów, kraj/woj. podkarpackie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 10866,66 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    10800,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    10800,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    10800,00


  • Waluta:
    PLN.

Adres: al. Jana Pawła II 18 a, 38-600 Lesko
woj. podkarpackie
Dane kontaktowe: email: zst.lesko@op.pl
tel: 13 4696673
fax: 13 4696673
Termin składania wniosków lub ofert:
2014-10-06
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 32081220140
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2014-09-27
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 23 dni
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: TAK
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 2
Kryterium ceny: 0%
WWW ogłoszenia: www.zst.lesko.pl
Informacja dostępna pod: Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku Al. Jana Pawła II 18A 38-600 Lesko
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
80000000-4 Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Organizacja szkolenia Rady Pedagogicznej Zamawiającego Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Rodzinnej
Sanok
2014-11-10 1 000,00
opracowanie materiałów zajęciowych (program zajęć, prezentacje oraz skrypt) w ramach uruchomionego nowego kierunku kształcenia w zawodzie: Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej Danuta Rak
Rzeszów
2014-11-10 10 800,00