Ogłoszenie nr 578889-N-2017 z dnia 2017-08-30 r.

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia: Wsparcie Zamawiającego w realizacji projektów teleinformatycznych
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia:
Zamieszczanie obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie


Nazwa projektu lub programu


O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych

Nie

Należy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający

Nie

Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania

Nie

Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:


Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających

Nie

Jeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:


Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej

Nie

W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej – mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:


Informacje dodatkowe:


I. 1) NAZWA I ADRES:
Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, krajowy numer identyfikacyjny 00137770600000, ul. ul. Stanisława Dubois  5A , 00-184   Warszawa, woj. mazowieckie, państwo Polska, tel. 22 5970927, e-mail biuro@csioz.gov.pl, faks 22 5970937.
Adres strony internetowej (URL): www.csioz.gov.pl
Adres profilu nabywcy:
Adres strony internetowej pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny (proszę określić):
jednostka budżetowa

I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):
Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):

I.4) KOMUNIKACJA:


Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)
Tak
www.csioz.gov.pl


Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia
Tak
www.csioz.gov.pl


Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem
Nie


Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:


Elektronicznie
Nie
adres


Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:

Nie
Inny sposób:


Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:

Tak
Inny sposób:
Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego przy ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa, piętro 1, Kancelaria - pok. nr 127 i zaadresować zgodnie z rozdziałem X SIWZ
Adres:


Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Nieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Wsparcie Zamawiającego w realizacji projektów teleinformatycznych

Numer referencyjny:
WZP.270.113.2017

Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny

Nie


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi

II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych

Zamówienie podzielone jest na części:
Nie

Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:



Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:



Maksymalna liczba części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy:





II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań )
a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
1. Przedmiot zamówienia: „Wsparcie Zamawiającego w realizacji projektów teleinformatycznych”. 2. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający zastrzega, że w przedmiotowym postępowaniu oferta nie może być złożona przez podmiot, z którym Zamawiający zawarł umowę nr CSIOZ/6/2017 z dnia 2017-02-01 ani przez pozostałe podmioty będące podwykonawcą w ww. umowie. Wykonawca nie może tworzyć również konsorcjum, w którego skład wchodziłby chociażby jeden z podmiotów, o których mowa powyżej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.


II.5) Główny kod CPV:
72000000-5

Dodatkowe kody CPV:

Kod CPV
72224000-1
72224100-2
72224200-3



II.6) Całkowita wartość zamówienia
(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT: 330000,00
Waluta:
PLN
(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów – szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)


II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:
Nie
Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu oraz warunków na jakich zostaną udzielone zamówienia, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:

II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:

miesiącach:    lub
dniach:

lub

data rozpoczęcia:
  lub
zakończenia:
2017-12-15


II.9) Informacje dodatkowe:
I. W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowanie opcji, o której mowa w art. 34 ust. 5 Ustawy. Zakres opcji obejmuje: 1) Zadania wsparcia realizowane będą przez Wykonawcę na podstawie pisemnych zleceń składanych przez Zamawiającego, w łącznym maksymalnym wymiarze 2.750 Roboczogodzin. Zamawiający gwarantuje zlecenie Wykonawcy zadań mieszczących się w zakresie Wsparcia w wymiarze 1.000 Roboczogodzin oraz przewiduje, w ramach opcji, wykorzystać maksymalnie 1.750 Roboczogodzin (jednostka rozliczeniowa Zlecenia równa 60 min. pracy Wykonawcy). Szczegółowy opis realizacji zamówień opcjonalnych został określony w Załączniku nr 2 do SIWZ. 2) Powiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji następuje poprzez udzielenie Zlecenia, które będzie realizowane zgodnie z postanowieniami Umowy. Zamawiający jest uprawniony zlecić zamówienie opcjonalne podczas trwania Umowy, a Wykonawca jest zobowiązany do ich realizacji. 3) Zlecenie przez Zamawiającego zamówień opcjonalnych, o których mowa w § 1 Umowy, jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie finansowe w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub skorzystania w niepełnym zakresie. 4) Zamówienia opcjonalne mogą być zlecane, realizowane i rozliczane wyłącznie w terminie wykonania Przedmiotu Umowy, o którym mowa w § 4 Umowy. II. Zamawiający wymaga realizacji zamówienia w terminie od dnia podpisania Umowy do dnia 15 grudnia 2017 roku lub do dnia wyczerpania maksymalnego wynagrodzenia określonego w § 8 ust. 1 Umowy, w zależności od tego, która z tych okoliczności nastąpi wcześniej.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU


III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów

Określenie warunków: Zamawiający nie opisuje i nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie;
Informacje dodatkowe

III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna

Określenie warunków: Wykonawca winien wykazać, że posiada środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości nie mniejszej, niż 50 000,00 zł (słownie złotych: pięćdziesiąt tysięcy 00/100);
Informacje dodatkowe

III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa

Określenie warunków: I. Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności przez Wykonawcę jest krótszy – w tym okresie wykonał, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych wykonuje: 1.2.3.1. co najmniej jedno zamówienie o wartości co najmniej 150 000,00 zł brutto, polegające na świadczeniu usług w zakresie wsparcia Zamawiającego w realizacji projektów teleinformatycznych obejmujących co najmniej udostępnianie usług elektronicznych, spełniające łącznie następujące warunki: 1.2.3.1.1. okres realizacji zamówienia wynosił co najmniej niż 12 miesięcy; 1.2.3.1.2. projekt dotyczył realizacji systemu umożliwiającego współpracę jednostek sektora finansów publicznych lub współpracę jednostek sektora finansów publicznych z przedsiębiorcami, lub współpracę jednostek sektora finansów publicznych z obywatelami, lub współpracę podmiotów prywatnych między sobą. 1.2.3.2. co najmniej jedno zamówienie o wartości co najmniej 150 000,00 zł brutto, trwające nie krócej niż 12 miesięcy, polegające na świadczeniu usług w zakresie wsparcia zarządzania projektem informatycznym, obejmującym co najmniej: 1.2.3.2.1. udział w weryfikacji, walidacji, ocenie i odbiorze produktów specjalistycznych i zarządczych; 1.2.3.2.2. przeglądy i opiniowanie dokumentacji. Jeżeli zamówienia, o których mowa w pkt 1.2.3.1 i 1.2.3.2 są wykonywane nadal, wartość wykonanej / zrealizowanej części zamówienia do upływu terminu składania ofert nie może być niższa niż wskazana w pkt 1.2.3.1 i 1.2.3.2, tj.: 150 000,00 zł brutto oraz czas realizacji zrealizowanej części zamówienia nie może być krótszy niż 12 miesięcy do upływu terminu składania ofert. II. Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że dysponuje osobami zdolnymi do wykonania zamówienia o kwalifikacjach zawodowych, doświadczeniu i wykształceniu niezbędnym do wykonania zamówienia, odpowiadającym warunkom określonym poniżej: 1. Kierownik Projektu, minimalnie 2 osoby, kwalifikacje : 1) Posiada kwalifikacje potwierdzone ważnym certyfikatem: PRINCE2 Practitioner* lub IPMA min. Level „C*” lub Project Management Professional (PMP)* lub wyższym. 2) Pełnił funkcję kierownika projektu lub jego zastępcy w co najmniej jednym zakończonym wdrożeniem produkcyjnym projekcie informatycznym o wartości nie mniejszej niż 5 000 000,00 PLN brutto, przez okres nie krótszy niż 6 miesięcy w ciągu ostatnich 5 lat. 3) Pełnił funkcję kierownika projektu lub jego zastępcy w co najmniej dwóch projektach o wartości nie mniejszej niż 1 500 000 PLN brutto każdy, przez cały okres ich realizacji. 4) Posiada znajomość języka polskiego, umożliwiającą dobrą komunikację adekwatną do pełnionej roli i przedmiotu zamówienia. 2. Główny analityk systemowy, 1 osoba, kwalifikacje: 1) Posiada co najmniej 4 letnie doświadczenie (w tym przynajmniej 12 miesięcy w obszarze ochrony zdrowia) w zakresie: zbierania i specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, opracowywania założeń i identyfikowania ograniczeń systemowych. 2) Posiada co najmniej 2 letnie doświadczenie (w tym przynajmniej 12 miesięcy w obszarze ochrony zdrowia) w zakresie opracowywania: modelu danych (zakresu gromadzonych i przetwarzanych danych) wraz z modelem przepływu danych pomiędzy systemami. 3) Modelował procesy biznesowe w co najmniej 2 projektach, w tym 1 z projektów dotyczył obszaru ochrony zdrowia. 4) Posiada umiejętności w zakresie znajomości metod pomiaru złożoności oprogramowania. 5) Posiada znajomość języka polskiego, umożliwiającą dobrą komunikację adekwatną do pełnionej roli i przedmiotu zamówienia. 3. Analityk systemowy, minimalnie 4 osoby, kwalifikacje: 1) Posiada co najmniej 12 miesięczne doświadczenie w zakresie: zbierania i specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, opracowywania założeń i identyfikowania ograniczeń systemowych. 2) Posiada co najmniej 12 miesięczne doświadczenie w zakresie opracowywania: modelu danych (zakresu gromadzonych i przetwarzanych danych) wraz z modelem przepływu danych pomiędzy systemami. 3) Co najmniej dwóch z nich posiada doświadczenie, o którym mowa w pkt 1) i 2) w obszarze ochrony zdrowia. 4) Co najmniej dwóch z nich posiada umiejętności w zakresie znajomości metod pomiaru złożoności oprogramowania. 5) Co najmniej jeden z nich posiada doświadczenie w zakresie wykorzystania metody COSMIC 4. Główny Architekt Systemowy, minimalnie 1 osoba, kwalifikacje: 1) Posiada co najmniej 4 letnie doświadczenie w zakresie projektowania (tworzenia) architektury systemów informatycznych. 2) Posiada co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie projektowania architektury: systemów zorientowanych na usługi (SOA), systemów w architekturze wielowarstwowej, systemów o wysokiej wydajności i niezawodności, systemów wykorzystujących bazy danych. 3) Brał udział w co najmniej 2 projektach obejmujących swym zakresem budowę architektury systemów informatycznych i był odpowiedzialny za zaprojektowanie architektury IT systemu; wartość co najmniej jednego z tych projektów była nie mniejsza niż 5 000 000,00 PLN brutto i był realizowany w ciągu ostatnich 5 lat. 4) Posiada umiejętności w zakresie znajomości metod pomiaru złożoności oprogramowania. 5) Posiada znajomość języka polskiego, umożliwiającą dobrą komunikację adekwatną do pełnionej roli i przedmiotu zamówienia. 5. Specjalista ds. testowania oprogramowania, minimalnie 3 osoby, kwalifikacje:1) Posiada kwalifikacje potwierdzone ważnym certyfikatem ISTQB Foundation* lub wyższym. 2) Pełnił funkcję testera przez okres 12 miesięcy. 3) Uczestniczył w co najmniej 2 projektach informatycznych o wartości nie mniejszej niż 3 500 000,00 PLN brutto każdy, pełniąc funkcję testera. 6. Ekspert ds. bezpieczeństwa, minimalnie 1 osoba, kwalifikacje: 1) Posiada kwalifikacje potwierdzone ważnym certyfikatem CISA* lub CISSP*. 2) Posiada co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania zabezpieczeń systemów przetwarzających dane wrażliwe, o których mowa w art. 27 ustawy o ochronie danych osobowych. 3) Posiada co najmniej 4 letnie doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania zabezpieczeń transmisji danych przy wykorzystaniu systemów kryptograficznych. 4) Brał udział w co najmniej 2 projektach obejmujących swym zakresem budowę systemów informatycznych i był odpowiedzialny za zaprojektowanie systemu bezpieczeństwa; wartość co najmniej jednego z tych projektów była nie mniejsza niż 5 000 000,00 PLN brutto. 5) Posiada znajomość języka polskiego, umożliwiającą dobrą komunikację adekwatną do pełnionej roli i przedmiotu zamówienia. 7. Ekspert ds. wdrożenia i utrzymania, minimalnie 2 osoby, kwalifikacje: 1) Posiada co najmniej 4 letnie doświadczenie w planowaniu oraz wdrażaniu oprogramowania. 2) Posiada co najmniej 4 letnie doświadczenie w organizacji eksploatacji systemów informatycznych. 3) Brał udział w co najmniej 2 projektach obejmujących swym zakresem budowę systemów informatycznych i był odpowiedzialny za planowanie i wdrożenie oprogramowania; wartość co najmniej jednego z tych projektów była nie mniejsza niż 5 000 000,00 PLN brutto. 4) Brał udział w co najmniej 2 projektach obejmujących swym zakresem budowę systemów informatycznych i był odpowiedzialny za organizację eksploatacji systemów informatycznych; wartość co najmniej jednego z tych projektów była nie mniejsza niż 5 000 000,00 PLN brutto. 5) Posiada znajomość języka polskiego, umożliwiającą dobrą komunikację adekwatną do pełnionej roli i przedmiotu zamówienia. 6) Co najmniej jedna z osób posiada znajomość zbioru dobrych praktyk (framework) ITIL udokumentowaną certyfikatem ITIL na poziomie minimum Service Operation*; 7) Co najmniej jedna z osób posiada znajomość zbioru dobrych praktyk (framework) ITIL udokumentowaną certyfikatem ITIL na poziomie minimum Service Transition*. 8. Ekspert ds. hurtowni danych, minimalnie 1 osoba, kwalifikacje: 1) Posiada kwalifikacje potwierdzone ważnym certyfikatem SAS Certified Advanded Programmer for SAS 9*. 2) Posiada co najmniej 4 letnie doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania systemów umożliwiających wielowymiarowe analizy danych. 3) Posiada co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy ze środowiskiem hurtowni danych firmy SAS Institute**. 4) Posiada znajomość zagadnień z zakresu data mining oraz raportowania z wykorzystaniem hurtowni danych. 5) Posiada znajomość języka polskiego, umożliwiającą dobrą komunikację adekwatną do pełnionej roli i przedmiotu zamówienia. 9. Ekspert ds. jakości oprogramowania, minimalnie 1 osoba, kwalifikacje: 1) Brał udział w co najmniej 1 projekcie obejmujących swym zakresem programowanie w językach skryptowych, przeprowadzanie testów funkcjonalnych aplikacji i raportowanie wyników, a także przeprowadzanie testów wydajnościowych. 2) Posiada znajomość języka polskiego, umożliwiającą dobrą komunikację adekwatną do pełnionej roli i przedmiotu zamówienia. 10. Specjalista ds. wsparcia projektów, minimalnie 2 osoby, kwalifikacje: 1) Posiada co najmniej 12 miesięczne doświadczenie w przygotowywaniu i utrzymywaniu dokumentacji projektowej zgodnie z metodyką PRINCE2. 2) Posiada co najmniej 12 miesięczne doświadczenie w raportowaniu, sprawozdawczości, organizacji spotkań i kontaktach z uczestnikami projektu. 3) Posiada znajomość języka polskiego, umożliwiającą dobrą komunikację adekwatną do pełnionej roli i przedmiotu zamówienia. 11. Specjalista ds. audytu bezpieczeństwa systemów informatycznych, minimalnie 1 osoba, kwalifikacje: Posiada co najmniej 4 letnie doświadczenie w zakresie testów bezpieczeństwa i audytu systemów informatycznych. 2) Brał udział w co najmniej 3 projektach polegających na wykonaniu testów bezpieczeństwa lub audytów systemów informatycznych, pełniąc funkcję specjalisty testów bezpieczeństwa. 3) Posiada co najmniej 3 z n/w certyfikatów: • Certified Information System Security Professional (CISSP)*; • Certified Information System Auditor (CISA)*; • Certified Information System Manager (CISM)*; • CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP)*; • Certified Ethical Hacker (CEH)*; • CyberSecurity Forensic Analyst (CSFA)*; • Certified Internal Auditor (CIA)*; • CompTIA Security+*; • GIAC Security Expert (GSE)*; • GIAC Systems and Network Auditor (GSNA)*; • Systems Security Certified Practitioner (SSCP)*; • Offensive Security Certified Professional (OSCP)*. 4) Posiada znajomość języka polskiego, umożliwiającą dobrą komunikację adekwatną do pełnionej roli i przedmiotu zamówienia. IIa. Zamawiający nie dopuszcza aby jedna osoba była wykazywana w więcej niż jednej roli lub pełniła więcej niż jedną rolę. IIIa. Informacje w zakresie równoważności certyfikatów: 1) Wszystkie certyfikaty posiadane przez osoby wskazane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia muszą być aktualne na dzień wyznaczony przez Zamawiającego, jako dzień złożenia oświadczeń lub dokumentów potwierdzających okoliczności, o których mowa w art. 25 ust. 1 ustawy PZP; 2) Zamawiający dopuszcza posiadanie równoważnych certyfikatów, innych niż wskazane przez Zamawiającego. W takim przypadku Wykonawca jest zobowiązany do wykazania, że wskazany certyfikat potwierdza posiadanie co najmniej takiej samej wiedzy, kompetencji i doświadczenia co certyfikat wskazany przez Zamawiającego; 3) Ilekroć wymaga się określonych uprawnień dla osób zdolnych do wykonania zamówienia rozumie się przez to również odpowiadające ważne uprawnienia wydane na podstawie odpowiednich przepisów prawa państw członkowskich Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) – stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, którzy nabyli prawo do wykonywania określonych zawodów regulowanych lub określonej działalności, jeżeli te kwalifikacje zostały uznane na zasadach określonych w ustawie z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2016 r. poz. 65). Wymagane przez Zamawiającego certyfikaty Wykonawca musi przedstawić Zamawiającemu przed podpisaniem umowy. Osoby zatrudnione na stanowiskach, na których wymagane jest posiadanie wskazanych przez Zamawiającego certyfikatów, będą posiadały przedmiotowe certyfikaty przez cały okres realizacji umowy. IVa. Sformułowania określone przez Zamawiającego zostały użyte ze względu na posiadane przez niego rozwiązania technologiczne.
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: Tak
Informacje dodatkowe:

III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA


III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp


III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp
Nie Zamawiający przewiduje następujące fakultatywne podstawy wykluczenia:








III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI


Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu

Tak

Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji

Nie

III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW , SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:


III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP


III.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:

Zamawiający przed udzieleniem zamówienia, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 5 dni, terminie aktualnych na dzień złożenia następujących oświadczeń lub dokumentów: 1. informacji banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej potwierdzającej wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową Wykonawcy, w okresie nie wcześniejszym niż 1 miesiąc przed upływem terminu składania ofert w wysokości nie mniejszej niż kwota określona w rozdz. V 1.2.2 SIWZ; 2. wykazu usług wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy potwierdzające spełnienie warunków określonych w rozdz. V.1.2.3 SIWZ – sporządzony według wzoru stanowiącego Załącznik nr 7 do SIWZ. W przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert; 3. wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakres wykonywanych przez nie czynności oraz informację o podstawie do dysponowania tymi osobami – zgodnych z wymogami określonymi w rozdz. V.1.2.4 SIWZ – sporządzonym według wzoru stanowiącego Załącznik nr 10 do SIWZ; 4. oświadczenia o udostępnianiu zasobów stanowiącego Załącznik nr 8 do SIWZ.

III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:


III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP


III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)
SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) OPIS


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
Przetarg nieograniczony

IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium:
Tak
Informacja na temat wadium
1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 9 900,00 zł (słownie złotych: dziewięć tysięcy dziewięćset 00/100) przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wniesione w: 1) pieniądzu; 2) poręczeniach bankowych, lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym, że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym; 3) gwarancjach bankowych; 4) gwarancjach ubezpieczeniowych; 5) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2016 r., poz. 359). 3. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego nr 42 1010 1010 0064 4813 9120 0000, z tytułem płatności: „Wadium w sprawie: WZP.270.113.2017 4. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym Zamawiającego, o którym mowa w pkt 3, przed upływem terminu składania ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert). 5. Zamawiający zaleca, aby w przypadku wniesienia wadium w formie pieniądza – dokument potwierdzający dokonanie przelewu wadium został załączony do oferty; 6. W przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż pieniądz, wymagane jest złożenie oryginalnego dokumentu gwarancji /poręczenia. Oryginał gwarancji/poręczenia powinien być załączony do oferty w oddzielnej kopercie, w sposób umożliwiający jego zwrot zgodnie z Ustawą. Dokument taki winien być sporządzony w języku polskim. Oprócz oryginału dokumentu Wykonawca winien przedłożyć wraz z ofertą kopię gwarancji/poręczenia potwierdzoną przez Wykonawcę za zgodność z oryginałem. Oryginały przedmiotowych dokumentów zostaną zwrócone Wykonawcom w terminach wynikających z Ustawy. 7. Z treści gwarancji/poręczenia winno wynikać bezwarunkowe, na każde pisemne żądanie zgłoszone przez Zamawiającego w terminie związania ofertą, zobowiązanie Gwaranta do wypłaty Zamawiającemu pełnej kwoty wadium w okolicznościach określonych w art. 46 ust. 4a i 5 ustawy PZP. 8. Oferta wykonawcy, który nie wniesie wadium lub wniesie w sposób nieprawidłowy zostanie odrzucona. 9. Okoliczności i zasady zwrotu wadium, jego przepadku oraz zasady jego zaliczenia na poczet zabezpieczenia należytego wykonania umowy określa ustawa PZP.


IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:


IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:


IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej:
Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
Nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
Nie


IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu

(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)
Liczba wykonawców  
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców  
Kryteria selekcji wykonawców:


IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:
Umowa ramowa będzie zawarta:

Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:

Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:

Informacje dodatkowe:

Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:

Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:

Informacje dodatkowe:

W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:

Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:


IV.1.8) Aukcja elektroniczna


Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej
(przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) Nie
Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:


Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej:


Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia:


Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:

Czas trwania:

Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:


IV.2.2) Kryteria

KryteriaZnaczenie
Cena brutto60,00
Gotowość do realizacji zleceń w soboty20,00
Gotowość do realizacji zleceń przez poszczególne osoby w Dni Robocze w wymiarze większym niż 8 godzi20,00


IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp
(przetarg nieograniczony)
Tak

IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne


IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem

Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:

Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):

Informacje dodatkowe



IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego

Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:

Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:

Wstępny harmonogram postępowania:

Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:


Informacje dodatkowe:


IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego

Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:

Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:

Informacje dodatkowe:


IV.4) Licytacja elektroniczna

Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:

Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data: godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:

Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:

Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:

Informacje dodatkowe:

IV.5) ZMIANA UMOWY


Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
Tak
Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany istotnych postanowień Umowy w przypadkach, gdy: 1) nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację Umowy; 2) niezbędna jest zmiana sposobu wykonania Umowy, o ile zmiana taka jest konieczna w celu prawidłowego wykonania Umowy; 3) w przypadku uzasadnionej potrzeby modyfikacji terminu realizacji Umowy, która nie była znana w momencie wszczęcia postępowania i której nie można było przewidzieć w momencie wszczęcia postępowania; 4) zaistnieje potrzeba wydłużenia terminu realizacji Umowy a limit Roboczogodzin nie zostanie wykorzystany lub Zamawiający będzie dysponował odpowiednimi środkami finansowymi na kolejne lata realizacji Umowy; 5) w przypadku przerwy w realizacji Umowy z przyczyn niezależnych od Wykonawcy i Zamawiającego lub w przypadku zajścia okoliczności, które nie były znane w momencie wszczęcia postępowania i których nie można było przewidzieć w momencie wszczęcia postępowania w zakresie terminu realizacji Umowy; 6) w wyniku zmian w strukturze i organizacji Zamawiającego, mających wpływ na termin wykonania Zleceń lub Umowy; 7) w przypadku uzasadnionej konieczności zmiany sposobu organizacji Wsparcia; 8) wystąpienia innych okoliczności, których nie można było przewidzieć w momencie zawierania Umowy, a które uniemożliwiłyby wykonanie Umowy zgodnie z jej treścią i celem; 9) Strony przewidują możliwość zmiany wysokości wynagrodzenia Wykonawcy w następujących przypadkach: a) w przypadku zmiany stawki podatku od towarów i usług; b) w przypadku zmiany wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie art. 2 ust. 3-5 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz. U. z 2017 r., poz. 847); c) w przypadku zmiany zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne - jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę. 2. W sytuacji wystąpienia okoliczności wskazanych w ust. 1 pkt 9 lit. a Umowy Wykonawca składa pisemny wniosek o zmianę Umowy w zakresie płatności wynikających z faktur wystawionych po wejściu w życie przepisów zmieniających stawkę podatku od towarów i usług. Wniosek powinien zawierać wyczerpujące uzasadnienie faktyczne i prawne oraz dokładne wyliczenie kwoty wynagrodzenia wykonawcy po zmianie Umowy. Obowiązek wykazania wpływu zmian na koszty wykonania zamówienia należy do wykonawcy pod rygorem odmowy dokonania zmiany Umowy przez Zamawiającego. 3. W sytuacji wystąpienia okoliczności wskazanych w ust. 1 pkt 9 lit. b Umowy Wykonawca składa pisemny wniosek o zmianę Umowy w zakresie płatności wynikających z faktur wystawionych po wejściu w życie przepisów zmieniających wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę. Wniosek powinien zawierać wyczerpujące uzasadnienie faktyczne i prawne oraz dokładne wyliczenie kwoty wynagrodzenia wykonawcy po zmianie Umowy, w szczególności wykonawca będzie zobowiązany wykazać związek pomiędzy wnioskowaną kwotą podwyższenia wynagrodzenia umownego a wpływem zmiany minimalnego wynagrodzenia za pracę na kalkulację ceny ofertowej. Wniosek powinien obejmować jedynie te dodatkowe koszty realizacji zamówienia, które wykonawca obowiązkowo ponosi w związku z podwyższeniem wysokości płacy minimalnej. Nie będą akceptowane koszty wynikające z podwyższenia wynagrodzeń pracowników wykonawcy, które nie są konieczne w celu ich dostosowania do wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę. 4. W sytuacji wystąpienia okoliczności wskazanych w ust. 1 pkt 9 lit. c Umowy Wykonawca składa pisemny wniosek o zmianę Umowy o zamówienie publiczne w zakresie płatności wynikających z faktur wystawionych po zmianie zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne. Wniosek powinien zawierać wyczerpujące uzasadnienie faktyczne i prawne oraz dokładne wyliczenie kwoty wynagrodzenia wykonawcy po zmianie umowy, w szczególności wykonawca będzie zobowiązany wykazać związek pomiędzy wnioskowaną kwotą podwyższenia wynagrodzenia umownego a wpływem zmiany zasad, o których mowa w ust. 1 pkt 9 lit. c Umowy, na kalkulację ceny ofertowej. Wniosek powinien obejmować jedynie te dodatkowe koszty realizacji zamówienia, które Wykonawca obowiązkowo ponosi w związku ze zmianą zasad, o których mowa w ust. 1 pkt 9 lit. c Umowy. 5. Warunkiem akceptacji wniosków, o których mowa w ust. 2-4 Umowy, jest zabezpieczenie przez Zamawiającego środków finansowych na zmianę wynagrodzenia. Zamawiający po zaakceptowaniu wniosków wyznacza datę podpisania aneksu do Umowy. 6. Zmiana Umowy skutkuje zmianą wynagrodzenia jedynie w zakresie płatności realizowanych po dacie zawarcia aneksu do Umowy, o którym mowa w ust. 5 Umowy. 7. O ile Umowa nie stanowi inaczej, wszelkie zmiany i uzupełnienia Umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.

IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE



IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym
(jeżeli dotyczy):


Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym



IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:

Data: 2017-09-08, godzina: 11:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):

Wskazać powody:

Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
>

IV.6.3) Termin związania ofertą:
do: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)

IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
Nie

IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Nie

IV.6.6) Informacje dodatkowe:

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH






Rozmiar pliku: 12459 KB
Ogłoszenie nr 500042004-N-2017 z dnia 11-10-2017 r.
Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia: Wsparcie Zamawiającego w realizacji projektów teleinformatycznych.

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

nie

Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 578889-N-2017

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
nie

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, Krajowy numer identyfikacyjny 00137770600000, ul. ul. Stanisława Dubois  5A, 00-184   Warszawa, woj. mazowieckie, państwo Polska, tel. 22 5970927, e-mail biuro@csioz.gov.pl, faks 22 5970937.
Adres strony internetowej (url): www.csioz.gov.pl

I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: jednostka budżetowa
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:

Wsparcie Zamawiającego w realizacji projektów teleinformatycznych.

Numer referencyjny
(jeżeli dotyczy):
WZP.270.113.2017

II.2) Rodzaj zamówienia:

Usługi

II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań )
a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:

1. Wsparcie Zamawiającego w realizacji projektów teleinformatycznych. 2. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający zastrzega, że w przedmiotowym postępowaniu oferta nie może być złożona przez podmiot, z którym Zamawiający zawarł umowę nr CSIOZ/6/2017 z dnia 2017-02-01 ani przez pozostałe podmioty będące podwykonawcą w ww. umowie. Wykonawca nie może tworzyć również konsorcjum, w którego skład wchodziłby chociażby jeden z podmiotów, o których mowa powyżej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.

II.4) Informacja o częściach zamówienia:


Zamówienie było podzielone na części:

nie

II.5) Główny Kod CPV:
72000000-5


Dodatkowe kody CPV:
72224000-1, 72224100-1, 72224100-2, 72224200-3
SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

Przetarg nieograniczony

III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów

nie

III.3) Informacje dodatkowe:

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

NAZWA:
Wsparcie Zamawiającego w realizacji projektów teleinformatycznych.
Postępowanie / część zostało unieważnione
tak
Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania:
Zamawiający, działając na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579), unieważnił postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na Wsparcie Zamawiającego w realizacji projektów teleinformatycznych, znak sprawy: WZP.270.113.2017. Do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert, nie złożono żadnej oferty.


IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ


IV.9.1) Podstawa prawna

Postępowanie prowadzone jest w trybie   na podstawie art.  ustawy Pzp.

IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu

Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
 

Adres: ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa
woj. mazowieckie
Dane kontaktowe: email: wzp@csioz.gov.pl
tel: 22 5970927
fax: -
Termin składania wniosków lub ofert:
2017-09-07
Dane postępowania

ID postępowania BZP/TED: 578889-N-2017
ID postępowania Zamawiającego: WZP.270.113.2017
Data publikacji zamówienia: 2017-08-29
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 98 dni
Wadium: 9900 ZŁ
Szacowana wartość* 330 000 PLN  -  495 000 PLN
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 1
Kryterium ceny: 60%
WWW ogłoszenia: www.csioz.gov.pl
Informacja dostępna pod: www.csioz.gov.pl
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
72000000-5 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
72224000-1 Usługi doradcze w zakresie zarządzania projektem
72224100-2 Usługi w zakresie planowania wdrażania systemu
72224200-3 Usługi w zakresie planowania zapewniania jakości systemu