Ogłoszenie nr 621017-N-2018 z dnia 2018-09-25 r.

Miasto Jastrzębie Zdrój: „Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego pomiędzy ulicą W. Reymonta a ul. Okopową w Jastrzębiu-Zdroju oznaczonego symbolem P98 wraz z koncepcją układu drogowego”
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia:
Zamieszczanie obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie


Nazwa projektu lub programu


O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych

Nie

Należy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający

Nie

Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania

Nie

Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:


Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających

Nie

Jeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:


Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej

Nie

W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej – mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:


Informacje dodatkowe:


I. 1) NAZWA I ADRES:
Miasto Jastrzębie Zdrój, krajowy numer identyfikacyjny 276255358, ul. Al. Józefa Piłsudskiego  60 , 44-335  Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie, państwo Polska, tel. 32 47 85 133, e-mail bzp@um.jastrzebie.pl, faks 32 47 85 350.
Adres strony internetowej (URL): www.bip.jastrzebie.pl
Adres profilu nabywcy:
Adres strony internetowej pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa

I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):
Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):

I.4) KOMUNIKACJA:


Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)
Tak
www.bip.jastrzebie.pl


Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia
Tak
www.bip.jastrzebie.pl


Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem
Nie


Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:


Elektronicznie
Nie
adres


Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:

Nie
Inny sposób:


Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:

Tak
Inny sposób:
ofertę należy składać pod rygorem nieważności w formie pisemnej osobiście lub za pośrednictwem posłańca lub operatora pocztowego.
Adres:
Urząd Miasta Jastrzębie – Zdrój, Wydział Architektury, pok. B 352, Al. J. Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie – Zdrój,


Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Nieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
„Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego pomiędzy ulicą W. Reymonta a ul. Okopową w Jastrzębiu-Zdroju oznaczonego symbolem P98 wraz z koncepcją układu drogowego”

Numer referencyjny:
Ar.271.12.2018

Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny

Nie


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi

II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych

Zamówienie podzielone jest na części:
Nie

Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:



Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:



Maksymalna liczba części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy:





II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań )
a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
Przedmiotem niniejszego postępowania jest sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego pomiędzy ulicą W. Reymonta a ulicą Okopową w Jastrzębiu-Zdroju oznaczonego symbolem P98 o powierzchni ok. 29 ha – zgodnie z Uchwałą Nr XIX.137.2017 podjętą przez Radę Miasta Jastrzębie-Zdrój w dniu 28 września 2017 r. wraz z opracowaniem koncepcji układu drogowego dla powierzchni ok. 18 ha. W/w uchwała wraz z załącznikami graficznymi dostępna jest na stronie internetowej: www.jastrzebie.pl w zakładce BIP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SIWZ.


II.5) Główny kod CPV:
71410000-5

Dodatkowe kody CPV:




II.6) Całkowita wartość zamówienia
(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów – szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)


II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:
Nie
Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu oraz warunków na jakich zostaną udzielone zamówienia, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:

II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:

miesiącach:  18   lub
dniach:

lub

data rozpoczęcia:
  lub
zakończenia:



II.9) Informacje dodatkowe:
1. Termin rozpoczęcia prac: od dnia podpisania umowy. 2. Termin zakończenia zadania: Nie dłuższy niż 18 miesięcy od dnia podpisania umowy.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU


III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów

Określenie warunków:
Informacje dodatkowe

III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna

Określenie warunków:
Informacje dodatkowe

III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa

Określenie warunków: 8.1.2.2.1 Wykonawca winien dysponować: a) osobą odpowiedzialną za realizację przedmiotu zamówienia, która pełnić będzie funkcję głównego projektanta miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. „Główny projektant” winien: I. spełniać jeden z warunków określonych w art. 5 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tj. Dz.U. z 2017 r. poz. 1073 z późn.zm.) oraz II. powinien posiadać doświadczenie w sporządzaniu minimum trzech projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego lub ich zmiany (w charakterze „głównego projektanta”): - każdy obejmujący teren o powierzchni minimum 25ha, - każdy położony w gminie miejskiej lub gminie miejsko-wiejskiej, ale sporządzony dla terenów miejskich, - z zastrzeżeniem, iż dwa spośród w/w trzech projektów miejscowych planów powinny obejmować teren górniczy eksploatacji głębinowej, które zostały uchwalone przez Radę Gminy/Miasta i weszły w życie –załącznik nr 6 do SIWZ. b) osobą, która jest specjalistą z zakresu ochrony środowiska i: I. spełnia jeden z warunków określonych w art. 74a ust. 2 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz.1405 z późn.zm.) oraz II. jest autorem minimum dwóch prognoz oddziaływania na środowisko sporządzonych na potrzeby miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego; c) rzeczoznawcą majątkowym posiadającym: I. uprawnienia zawodowe zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 121 z późn.zm.) oraz II. doświadczenie w sporządzaniu przynajmniej dwóch prognoz skutków finansowych na potrzeby planów miejscowych, d) osobą: I. posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności drogowej lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów oraz II. która, w ciągu ostatnich 5 lat, projektowała (tj. projektowała, wykonała, opracowała) co najmniej 1 projekt budowlany: - budowy nowej, przebudowy lub rozbudowy drogi publicznej o długości min. 200 m położonej w terenie zabudowy oraz - na podstawie którego (tj. projektu) uzyskano pozwolenie na budowę lub decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla całości zadania zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1474, zwana dalej „specustawą”). Przebudowa lub rozbudowa powinna polegać na zaprojektowaniu nowej konstrukcji jezdni oraz co najmniej na zmianie geometrii jezdni lub dobudowie dodatkowego pasa ruchu jezdni lub poszerzeniu jezdni o co najmniej 1,0 m. Osoba ta będzie odpowiedzialna za opracowanie koncepcji, która uzyska pozytywne uzgodnienie z Wydziałem Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji. UWAGA: W przypadku specjalistów zagranicznych posiadających uprawnienia wydane poza terytorium Rzeczypospolitej Polski wymaga się od wykonawcy, aby osoby te spełniały odpowiednie warunki opisane w art. 12 a ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1202 z późn. zm.). Dopuszcza się łączenie funkcji przez jedną osobę pod warunkiem, że osoba będzie posiadała wymagane kwalifikacje i doświadczenie.
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: Tak
Informacje dodatkowe:

III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA


III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp


III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp
Nie Zamawiający przewiduje następujące fakultatywne podstawy wykluczenia:








III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI


Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu

Tak

Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji

Nie

III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW , SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:


III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP


III.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:

wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług […] wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień i doświadczenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami wg załącznika nr 7 do SIWZ

III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:


III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP


III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)
Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) wypełniony formularz ofertowy sporządzony z wykorzystaniem wzoru stanowiącego załącznik nr 1, 2) oświadczenia wymienione w pkt 9.1 SIWZ, tj. według załącznika nr 2 i 3 – dotyczące wykonawcy oraz innych podmiotów, jeżeli wykonawca polega na zdolnościach podmiotu trzeciego na zasadach określonych w art. 22 a ustawy PZP, 3) w celu otrzymania dodatkowych punktów w ramach kryterium oceny ofert, o którym mowa w pkt. 14.3 SIWZ - wykaz zadań – przy ocenie będą brane pod uwagę zrealizowane w charakterze głównego projektanta trzy lub więcej projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego lub ich zmiany dla terenów położonych w gminie miejskiej o powierzchni minimum 25 ha każdy i obejmujących teren górniczy eksploatacji głębinowej, które zostały przyjęte przez Radę Gminy/Miasta i weszły w życie. W celu oceny oferty wg kryterium doświadczenie głównego projektanta wykonawca zobowiązany jest przedłożyć do oferty załącznik nr 6 do SIWZ. Uwaga: w przypadku braku w/w dokumentu lub jeżeli okaże się, że wykazane zadania nie spełniają określonych wymogów, opis projektu będzie niejednoznaczny lub niepozwalający na jego ocenę, wykonawca w ramach tego kryterium otrzyma 0 pkt. 4) zobowiązanie podmiotu trzeciego, o którym mowa w pkt. 8.3.2 SIWZ, jeżeli wykonawca polega na zdolnościach podmiotu trzeciego - według załącznika nr 5 do SIWZ, 5) pełnomocnictwo z zastrzeżeniem pkt. 10.4 SIWZ - według załącznika nr 4.
SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) OPIS


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
Przetarg nieograniczony

IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium:
Nie
Informacja na temat wadium


IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:


IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:


IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej:
Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
Nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
Nie


IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu

(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)
Liczba wykonawców  
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców  
Kryteria selekcji wykonawców:


IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:
Umowa ramowa będzie zawarta:

Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:

Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:

Informacje dodatkowe:

Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:

Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:

Informacje dodatkowe:

W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:

Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:


IV.1.8) Aukcja elektroniczna


Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej
(przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) Nie
Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:


Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej:


Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia:


Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:

Czas trwania:

Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:


IV.2.2) Kryteria

KryteriaZnaczenie
1. Cena ofertowa brutto za wykonanie zamówienia 60,00
2. Doświadczenie głównego projektanta 40,00


IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp
(przetarg nieograniczony)
Tak

IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne


IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem

Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:

Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):

Informacje dodatkowe



IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego

Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:

Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:

Wstępny harmonogram postępowania:

Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:


Informacje dodatkowe:


IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego

Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:

Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:

Informacje dodatkowe:


IV.4) Licytacja elektroniczna

Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:

Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data: godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:

Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:

Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:

Informacje dodatkowe:

IV.5) ZMIANA UMOWY


Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
Tak
Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość dokonania zmian postanowień umowy: 1) w zakresie zmiany wysokości wynagrodzenia Wykonawcy, z tytułu realizacji przedmiotu umowy, w przypadku zmiany: a) obowiązującej stawki VAT – zmiana może dotyczyć zarówno zwiększenia jak i zmniejszenia kosztów wykonania zamówienia, b) wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo minimalnej stawki godzinowej ustalonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, c) zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne. 2) w zakresie zmiany wartości zadania w przypadku zmiany obowiązujących przepisów prawnych, które mogą generować dodatkowe udokumentowane koszty, 3) w zakresie terminu wykonania całości zadania, w przypadku wystąpienia co najmniej jednej z niżej wymienionych okoliczności: a) zmiany będące następstwem działania organów administracji w tym: - brak wydania uzgodnienia, opinii, decyzji lub innego dokumentu w terminie do 30 dni od daty udostępnienia projektu planów miejscowych mimo iż wystąpienie Wykonawcy spełniało wszystkie warunki formalne i Wykonawca wykazał się należytą starannością w procesie uzyskania uzgodnienia, - konieczność ponowienia procedury na skutek negatywnych uzgodnień, opinii, decyzji lub w wyniku wszczęcia postępowania nadzorczego przez Wojewodę Śląskiego, b) przyczyny niezależne od działania Stron, których nie można uniknąć ani im zapobiec w szczególności: - protesty mieszkańców lub innych osób prawnych i fizycznych oraz stowarzyszeń powodujące wstrzymanie procedury c) gdy zaistnieje jakakolwiek okoliczność, o której mowa w art. 144 ustawy PZP, która ma bezpośredni wpływ na termin realizacji zadania. 4) w zakresie innych podmiotów, na zasobach których Wykonawca się opierał wykazując spełnienie warunków udziału w postępowaniu, a Podwykonawca wykaże spełnienie warunków w zakresie nie mniejszym niż wskazany na etapie postępowania dotychczasowy podwykonawca, 5) w zakresie podwykonawców, wykazanych na etapie złożonej oferty lub, których konieczność ujawnienia wynikła na etapie realizacji zamówienia, którym wykonawca powierzył lub ma zamiar powierzyć wykonanie części zamówienia, 6) w zakresie zmiany osoby głównego projektanta – w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających jego udział w realizacji zadania, wykonawca zobowiązany będzie do zaproponowania osoby spełniającej warunki w zakresie nie mniejszym niż wymagany w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia, a osoba ta będzie posiadała doświadczenie, które pozwalałoby uzyskać Wykonawcy w ramach kryterium oceny ofert co najmniej taką samą ilość punktów, jak za osobę wskazaną w ofercie przetargowej, 7) w zakresie zmiany pozostałych osób wskazanych do realizacji zadania - przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających udział tych osób w realizacji zadania, wykonawca zobowiązany będzie do zaproponowania osób spełniających warunki w zakresie nie mniejszym niż wymagany w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia, 2. Warunkiem dokonania w/w zmian jest złożenie wniosku przez stronę inicjującą wraz z opisem i uzasadnieniem proponowanej zmiany, w terminie co najmniej 14 dni przed upływem terminu realizacji zadania, niezbędnym Zamawiającemu do przygotowania aneksu. 3. Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić wyłącznie za zgodą obu stron wyrażoną w formie pisemnego aneksu pod rygorem nieważności.

IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE



IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym
(jeżeli dotyczy):


Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym



IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:

Data: 2018-10-16, godzina: 10:50,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
Nie
Wskazać powody:

Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
> polski

IV.6.3) Termin związania ofertą:
do: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)

IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
Nie

IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Nie

IV.6.6) Informacje dodatkowe:

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH






Rozmiar pliku: 20844 KB
Ogłoszenie nr 500245879-N-2018 z dnia 12-10-2018 r.
Jastrzębie-Zdrój:
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE DOTYCZY:
Ogłoszenia o zamówieniu
INFORMACJE O ZMIENIANYM OGŁOSZENIU

Numer:
621017-N-2018

Data:
25/09/2018
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Miasto Jastrzębie Zdrój, Krajowy numer identyfikacyjny 276255358, ul. Al. Józefa Piłsudskiego  60, 44-335  Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie, państwo Polska, tel. 32 47 85 133, e-mail bzp@um.jastrzebie.pl, faks 32 47 85 350.
Adres strony internetowej (url): www.bip.jastrzebie.pl
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU

II.1) Tekst, który należy zmienić:


Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:


Numer sekcji:
III

Punkt:
1.3)

W ogłoszeniu jest:
8.1.2.2.1Wykonawca winien dysponować: a) osobą odpowiedzialną za realizację przedmiotu zamówienia, która pełnić będzie funkcję głównego projektanta miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. „Główny projektant” winien: I. spełniać jeden z warunków określonych w art. 5 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tj. Dz.U. z 2017 r. poz. 1073 z późn.zm.) oraz II. powinien posiadać doświadczenie w sporządzaniu minimum trzech projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego lub ich zmiany (w charakterze „głównego projektanta”): - każdy obejmujący teren o powierzchni minimum 25ha, - każdy położony w gminie miejskiej lub gminie miejsko-wiejskiej, ale sporządzony dla terenów miejskich, - z zastrzeżeniem, iż dwa spośród w/w trzech projektów miejscowych planów powinny obejmować teren górniczy eksploatacji głębinowej, które zostały uchwalone przez Radę Gminy/Miasta i weszły w życie –załącznik nr 6 do SIWZ. b) osobą, która jest specjalistą z zakresu ochrony środowiska i: I. spełnia jeden z warunków określonych w art. 74a ust. 2 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz.1405 z późn.zm.) oraz II. jest autorem minimum dwóch prognoz oddziaływania na środowisko sporządzonych na potrzeby miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego; c) rzeczoznawcą majątkowym posiadającym: I. uprawnienia zawodowe zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 121 z późn.zm.) oraz II. doświadczenie w sporządzaniu przynajmniej dwóch prognoz skutków finansowych na potrzeby planów miejscowych, d) osobą: I. posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności drogowej lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów oraz II. która, w ciągu ostatnich 5 lat, projektowała (tj. projektowała, wykonała, opracowała) co najmniej 1 projekt budowlany: - budowy nowej, przebudowy lub rozbudowy drogi publicznej o długości min. 200 m położonej w terenie zabudowy oraz - na podstawie którego (tj. projektu) uzyskano pozwolenie na budowę lub decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla całości zadania zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1474, zwana dalej „specustawą”). Przebudowa lub rozbudowa powinna polegać na zaprojektowaniu nowej konstrukcji jezdni oraz co najmniej na zmianie geometrii jezdni lub dobudowie dodatkowego pasa ruchu jezdni lub poszerzeniu jezdni o co najmniej 1,0 m. Osoba ta będzie odpowiedzialna za opracowanie koncepcji, która uzyska pozytywne uzgodnienie z Wydziałem Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji. UWAGA: W przypadku specjalistów zagranicznych posiadających uprawnienia wydane poza terytorium Rzeczypospolitej Polski wymaga się od wykonawcy, aby osoby te spełniały odpowiednie warunki opisane w art. 12 a ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1202 z późn. zm.). Dopuszcza się łączenie funkcji przez jedną osobę pod warunkiem, że osoba będzie posiadała wymagane kwalifikacje i doświadczenie.

W ogłoszeniu powinno być:
8.1.2.2.1 Wykonawca winien dysponować: a) osobą odpowiedzialną za realizację przedmiotu zamówienia, która pełnić będzie funkcję głównego projektanta miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. „Główny projektant” winien: I. spełniać jeden z warunków określonych w art. 5 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tj. Dz.U. z 2017 r. poz. 1073 z późn.zm.) oraz II. powinien posiadać doświadczenie w sporządzaniu minimum trzech projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego lub ich zmiany (w charakterze „głównego projektanta”): - każdy położony w gminie miejskiej lub gminie miejsko-wiejskiej, ale sporządzony dla terenów miejskich, - z zastrzeżeniem, iż dwa spośród w/w trzech projektów miejscowych planów powinny obejmować teren górniczy eksploatacji głębinowej, które zostały uchwalone przez Radę Gminy/Miasta i weszły w życie – załącznik nr 6 do SIWZ. UWAGA: „Główny projektant” to osoba zarządzająca i koordynująca pracą zespołu projektowego przy sporządzaniu projektu planu miejscowego przez zespół autorski lub osoba sporządzająca projekt planu samodzielnie jednoosobowo. b) osobą, która jest specjalistą z zakresu ochrony środowiska i: I. spełnia jeden z warunków określonych w art. 74a ust. 2 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz.1405 z późn.zm.) oraz II. jest autorem minimum dwóch prognoz oddziaływania na środowisko sporządzonych na potrzeby miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego; c) rzeczoznawcą majątkowym posiadającym: I. uprawnienia zawodowe zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 121 z późn.zm.) oraz II. doświadczenie w sporządzaniu przynajmniej dwóch prognoz skutków finansowych na potrzeby planów miejscowych, d) osobą: I. posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności drogowej lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów oraz II. która, w ciągu ostatnich 5 lat, projektowała (tj. projektowała, wykonała, opracowała) co najmniej 1 projekt budowlany: - budowy nowej, przebudowy lub rozbudowy drogi publicznej o długości min. 200 m położonej w terenie zabudowy oraz - na podstawie którego (tj. projektu) uzyskano pozwolenie na budowę lub decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla całości zadania zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1474, zwana dalej „specustawą”). Przebudowa lub rozbudowa powinna polegać na zaprojektowaniu nowej konstrukcji jezdni oraz co najmniej na zmianie geometrii jezdni lub dobudowie dodatkowego pasa ruchu jezdni lub poszerzeniu jezdni o co najmniej 1,0 m. Osoba ta będzie odpowiedzialna za opracowanie koncepcji, która uzyska pozytywne uzgodnienie z Wydziałem Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji. UWAGA: W przypadku specjalistów zagranicznych posiadających uprawnienia wydane poza terytorium Rzeczypospolitej Polski wymaga się od wykonawcy, aby osoby te spełniały odpowiednie warunki opisane w art. 12 a ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1202 z późn. zm.). Dopuszcza się łączenie funkcji przez jedną osobę pod warunkiem, że osoba będzie posiadała wymagane kwalifikacje i doświadczenie.


Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:


Numer sekcji:
IV

Punkt:
5)

W ogłoszeniu jest:
1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość dokonania zmian postanowień umowy: 1) w zakresie zmiany wysokości wynagrodzenia Wykonawcy, z tytułu realizacji przedmiotu umowy, w przypadku zmiany: a) obowiązującej stawki VAT – zmiana może dotyczyć zarówno zwiększenia jak i zmniejszenia kosztów wykonania zamówienia, b) wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo minimalnej stawki godzinowej ustalonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, c) zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne. 2) w zakresie zmiany wartości zadania w przypadku zmiany obowiązujących przepisów prawnych, które mogą generować dodatkowe udokumentowane koszty, 3) w zakresie terminu wykonania całości zadania, w przypadku wystąpienia co najmniej jednej z niżej wymienionych okoliczności: a) zmiany będące następstwem działania organów administracji w tym: - brak wydania uzgodnienia, opinii, decyzji lub innego dokumentu w terminie do 30 dni od daty udostępnienia projektu planów miejscowych mimo iż wystąpienie Wykonawcy spełniało wszystkie warunki formalne i Wykonawca wykazał się należytą starannością w procesie uzyskania uzgodnienia, - konieczność ponowienia procedury na skutek negatywnych uzgodnień, opinii, decyzji lub w wyniku wszczęcia postępowania nadzorczego przez Wojewodę Śląskiego, b) przyczyny niezależne od działania Stron, których nie można uniknąć ani im zapobiec w szczególności: - protesty mieszkańców lub innych osób prawnych i fizycznych oraz stowarzyszeń powodujące wstrzymanie procedury c) gdy zaistnieje jakakolwiek okoliczność, o której mowa w art. 144 ustawy PZP, która ma bezpośredni wpływ na termin realizacji zadania. 4) w zakresie innych podmiotów, na zasobach których Wykonawca się opierał wykazując spełnienie warunków udziału w postępowaniu, a Podwykonawca wykaże spełnienie warunków w zakresie nie mniejszym niż wskazany na etapie postępowania dotychczasowy podwykonawca, 5) w zakresie podwykonawców, wykazanych na etapie złożonej oferty lub, których konieczność ujawnienia wynikła na etapie realizacji zamówienia, którym wykonawca powierzył lub ma zamiar powierzyć wykonanie części zamówienia, 6) w zakresie zmiany osoby głównego projektanta – w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających jego udział w realizacji zadania, wykonawca zobowiązany będzie do zaproponowania osoby spełniającej warunki w zakresie nie mniejszym niż wymagany w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia, a osoba ta będzie posiadała doświadczenie, które pozwalałoby uzyskać Wykonawcy w ramach kryterium oceny ofert co najmniej taką samą ilość punktów, jak za osobę wskazaną w ofercie przetargowej, 7) w zakresie zmiany pozostałych osób wskazanych do realizacji zadania - przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających udział tych osób w realizacji zadania, wykonawca zobowiązany będzie do zaproponowania osób spełniających warunki w zakresie nie mniejszym niż wymagany w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia, 2. Warunkiem dokonania w/w zmian jest złożenie wniosku przez stronę inicjującą wraz z opisem i uzasadnieniem proponowanej zmiany, w terminie co najmniej 14 dni przed upływem terminu realizacji zadania, niezbędnym Zamawiającemu do przygotowania aneksu. 3. Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić wyłącznie za zgodą obu stron wyrażoną w formie pisemnego aneksu pod rygorem nieważności.

W ogłoszeniu powinno być:
1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość dokonania zmian postanowień umowy: 1) w zakresie zmiany wysokości wynagrodzenia Wykonawcy, z tytułu realizacji przedmiotu umowy, w przypadku zmiany: a) obowiązującej stawki VAT – zmiana może dotyczyć zarówno zwiększenia jak i zmniejszenia kosztów wykonania zamówienia, b) wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo minimalnej stawki godzinowej ustalonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, c) zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne. 2) w zakresie zmiany wysokości wynagrodzenia Wykonawcy w przypadku zmiany obowiązujących przepisów prawnych, które będą generowały powtórzenie określonych czynności wynikających z przepisów. 3) w zakresie terminu wykonania całości zadania, w przypadku wystąpienia co najmniej jednej z niżej wymienionych okoliczności: a) zmiany będące następstwem działania organów administracji w tym: - brak wydania uzgodnienia, opinii, decyzji lub innego dokumentu w terminie do 30 dni od daty udostępnienia projektu planów miejscowych mimo iż wystąpienie Wykonawcy spełniało wszystkie warunki formalne i Wykonawca wykazał się należytą starannością w procesie uzyskania uzgodnienia, - konieczność ponowienia procedury na skutek negatywnych uzgodnień, opinii, decyzji lub w wyniku wszczęcia postępowania nadzorczego przez Wojewodę Śląskiego, b) przyczyny niezależne od działania Stron, których nie można uniknąć ani im zapobiec w szczególności: - protesty mieszkańców lub innych osób prawnych i fizycznych oraz stowarzyszeń powodujące wstrzymanie procedury c) gdy zaistnieje jakakolwiek okoliczność, o której mowa w art. 144 ustawy PZP, która ma bezpośredni wpływ na termin realizacji zadania. 4) w zakresie innych podmiotów, na zasobach których Wykonawca się opierał wykazując spełnienie warunków udziału w postępowaniu, a Podwykonawca wykaże spełnienie warunków w zakresie nie mniejszym niż wskazany na etapie postępowania dotychczasowy podwykonawca, 5) w zakresie podwykonawców, wykazanych na etapie złożonej oferty lub, których konieczność ujawnienia wynikła na etapie realizacji zamówienia, którym wykonawca powierzył lub ma zamiar powierzyć wykonanie części zamówienia, 6) w zakresie zmiany osoby głównego projektanta – w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających jego udział w realizacji zadania, wykonawca zobowiązany będzie do zaproponowania osoby spełniającej warunki w zakresie nie mniejszym niż wymagany w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia, a osoba ta będzie posiadała doświadczenie, które pozwalałoby uzyskać Wykonawcy w ramach kryterium oceny ofert co najmniej taką samą ilość punktów, jak za osobę wskazaną w ofercie przetargowej, 7) w zakresie zmiany pozostałych osób wskazanych do realizacji zadania - przypadku zaistnienia zdarzeń losowych uniemożliwiających udział tych osób w realizacji zadania, wykonawca zobowiązany będzie do zaproponowania osób spełniających warunki w zakresie nie mniejszym niż wymagany w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia, 2. Warunkiem dokonania w/w zmian jest złożenie wniosku przez stronę inicjującą wraz z opisem i uzasadnieniem proponowanej zmiany, w terminie co najmniej 14 dni przed upływem terminu realizacji zadania, niezbędnym Zamawiającemu do przygotowania aneksu. 3. Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić wyłącznie za zgodą obu stron wyrażoną w formie pisemnego aneksu pod rygorem nieważności.


Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:


Numer sekcji:
IV

Punkt:
6.2)

W ogłoszeniu jest:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data: 16/10/2018, godzina: 10:50

W ogłoszeniu powinno być:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data: 19/10/2018, godzina: 10:50

 

Gość
Zamawiający
Ogłoszenie nr 510012317-N-2019 z dnia 21-01-2019 r.
Miasto Jastrzębie Zdrój: „Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego pomiędzy ulicą W. Reymonta a ulicą Okopową w Jastrzębiu-Zdroju oznaczonego symbolem P98 wraz z opracowaniem koncepcji układu drogowego”

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

nie

Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 621017-N-2018

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 500245879-N-2018

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Miasto Jastrzębie Zdrój, Krajowy numer identyfikacyjny 276255358, ul. Al. Józefa Piłsudskiego  60, 44-335  Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie, państwo Polska, tel. 32 47 85 133, e-mail bzp@um.jastrzebie.pl, faks 32 47 85 350.
Adres strony internetowej (url): www.bip.jastrzebie.pl

I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:

„Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego pomiędzy ulicą W. Reymonta a ulicą Okopową w Jastrzębiu-Zdroju oznaczonego symbolem P98 wraz z opracowaniem koncepcji układu drogowego”

Numer referencyjny
(jeżeli dotyczy):
Ar.271.12.2018

II.2) Rodzaj zamówienia:

Usługi

II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań )
a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego pomiędzy ulicą W. Reymonta a ulicą Okopową w Jastrzębiu-Zdroju oznaczonego symbolem P98 o powierzchni ok. 29ha – zgodnie z Uchwałą Nr XIX.137.2017 podjętą przez Radę Miasta Jastrzębie-Zdrój w dn. 28.09.2017r. wraz z opracowaniem koncepcji układu drogowego dla powierzchni ok. 18ha. W/w uchwała wraz z załącznikami graficznymi dostępna jest na stronie internetowej: www.jastrzebie.pl w zakładce BIP Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SIWZ.

II.4) Informacja o częściach zamówienia:


Zamówienie było podzielone na części:

nie

II.5) Główny Kod CPV:
71410000-5

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

Przetarg nieograniczony

III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów

nie

III.3) Informacje dodatkowe:

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
10/01/2019

IV.2) Całkowita wartość zamówienia

Wartość bez VAT
97560.98

Waluta
PLN

IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
Liczba otrzymanych ofert:  1
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  1
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:  0

IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0

IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie

Nazwa wykonawcy: Biuro Rozwoju Regionu Sp. z o.o.
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: {Dane ukryte}
Kod pocztowy: 40-584
Miejscowość: Katowice
Kraj/woj.: śląskie

Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:
tak
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:
nie
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
nie

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM


Cena wybranej oferty/wartość umowy
183516.00
Oferta z najniższą ceną/kosztem 183516.00
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 183516.00
Waluta: PLN

IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa

Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom
tak

Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: 80000.00 zł

IV.8) Informacje dodatkowe:


IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ


IV.9.1) Podstawa prawna

Postępowanie prowadzone jest w trybie   na podstawie art.  ustawy Pzp.

IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu

Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
 
Copyright © 2010 Urząd Zamówień Publicznych
Adres: Al. Józefa Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
woj. śląskie
Dane kontaktowe: email: bzp@um.jastrzebie.pl
tel: 32 47 85 133
fax: 32 47 85 350
Termin składania wniosków lub ofert:
2018-10-15
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 621017-N-2018
ID postępowania Zamawiającego: Ar.271.12.2018
Data publikacji zamówienia: 2018-09-24
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 18 miesięcy
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 1
Kryterium ceny: 60%
WWW ogłoszenia: www.bip.jastrzebie.pl
Informacja dostępna pod: www.bip.jastrzebie.pl
Okres związania ofertą: 29 dni
Kody CPV
71410000-5 Usługi planowania przestrzennego
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
„Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego pomiędzy ulicą W. Reymonta a ul. Okopową w Jastrzębiu-Zdroju oznaczonego symbolem P98 wraz z koncepcją układu drogowego” Biuro Rozwoju Regionu Sp. z o.o.
Katowice
2019-01-09 183 516,00