Lębork: Szkolenie pn. Konserwator budynków


Numer ogłoszenia: 150784 - 2013; data zamieszczenia: 17.04.2013

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Powiatowy Urząd Pracy , ul. Gdańska 35, 84-300 Lębork, woj. pomorskie, tel. 0-59 8623744,8623728,8667119, faks 0-59 8667130.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.pup.lebork.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Szkolenie pn. Konserwator budynków.


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn.: Konserwator budynków. Usługi szkolenia zawodowego - Kod CPV 80 53 00 00-8 i zakresie tematycznym:- zajęcia aktywizacyjne (co najmniej 24 godziny),- prawo pracy, - bhp, - pierwsza pomoc przedmedyczna,- zagadnienia związane z zawodem (np. elementy wykończenia wnętrz, elementy stolarstwa, materiałoznawstwo, maszynoznawstwo, technologia w pracy konserwatora budynków i inne),- eksploatacja urządzeń energetycznych o napięciu do 1 kV (uprawnienia),- praktyka zawodowa (250 godz.)- na terenie powiatu lęborskiego (maksymalnie dwie osoby w jednym miejscu odbywania praktyki). Program winien być zgodny z krajowymi standardami kwalifikacji zawodowych i modułowych programów szkolenia zawodowego znajdującymi się na internetowej bazie danych, założonej na serwerze Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej www.standardyiszkolenia.praca.gov.pl. Liczba osób do przeszkolenia : 18osób (2 grupy po 9 osób). Ilość godzin - 400 godzin zegarowych dla każdej grupy: - zajęcia teoretyczne i ćwiczenia - 150 godz. dla każdej grupy (zajęcia od pon.- pt. w godzinach od 8.00-16.00, maksymalnie 8 godz. dziennie),- praktyka zawodowa - 250 godz. (na terenie powiatu lęborskiego, maksymalnie 8 godz. dziennie, w godzinach uzgodnionych z pracodawcą). I grupa: czerwiec- 100 godz. zajęć teoretycznych i ćwiczeń, lipiec- 150 godz. (50 godz. zajęć teoretycznych i ćwiczeń i 100 godz. praktyki zawodowej), sierpień- 150 godz. praktyki zawodowej. II grupa: sierpień- 100 godz. zajęć teoretycznych i ćwiczeń, wrzesień- 150 godz. (50 godz. zajęć teoretycznych i ćwiczeń i 100 godz. praktyki zawodowej), październik- 150 godz. praktyki zawodowej. Wykonawca przedstawi w ofercie wykaz miejsc odbywania praktyk zawodowych na terenie powiatu lęborskiego dla wszystkich uczestników szkolenia (maksymalnie dwie osoby w jednym miejscu odbywania praktyki, czyli minimum 9 różnych miejsc), poparte zobowiązaniem do współpracy, stanowiące załącznik nr 8a do SIWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość odbywania praktyki zawodowej w miejscu wskazanym przez uczestnika szkolenia. Wykonawca zobowiązuje się prowadzić zajęcia w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dzienny wymiar godzin zegarowych wynosi 6-8 godz. Sumaryczna liczba godzin szkolenia łącznie z przerwami musi wynosić 400 godzin zegarowych dla każdej grupy, gdzie na 1 godzinę zegarową składa się jedna godzina lekcyjna = 45 minut i 15 minut przerwy. Miejsce realizacji szkolenia: Lębork.


II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.53.00.00-8.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.


II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Rozpoczęcie: 10.06.2013.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium


III.2) ZALICZKI


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Działalność prowadzona na potrzeby wykonania przedmiotu zamówienia nie wymaga posiadania specjalnych uprawnień.


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia ten warunek, jeżeli zrealizował w sposób należyty co najmniej 3 usługi polegające na organizacji i przeprowadzeniu szkoleń w zakresie odpowiadającym rodzajem przedmiotowi zamówienia w wymiarze co najmniej 200 godzin każda usługa. Wykonawcy winni udokumentować posiadanie certyfikatu (akredytacja kuratora oświaty, certyfikat systemu zarządzania jakością kształcenia/ szkolenia, wydany na podstawie międzynarodowych norm lub inny znak jakości) i dołączyć kopię dokumentu, z którego wynikać będzie spełnienie warunku.


  • III.3.3) Potencjał techniczny


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawca winien dysponować sprzętem technicznym, dydaktycznym dostosowanym do prowadzenia szkolenia będącego przedmiotem zamówienia. Są to m.in.:- warunki lokalowe- odpowiednio wyposażony lokal, przestronny i przewiewny z pomieszczeniami sanitarnymi, - tablica,- rzutnik,- komputer,- odpowiednie środki dydaktyczne- materiały szkoleniowe dla każdego uczestnika szkolenia w postaci: zeszytu, 2 długopisów, ołówka, gumki, zakreślacza, identyfikatora, miary taśmowej (5 metrowej o szerokości paska 18mm-20mm), odzieży roboczej (fartuch lub kombinezon), próbnika napięcia, teczki na dokumenty z uchwytem wykonanej z twardego tworzywa odpornego na porwanie, książek lub skryptów w formie papierowej i na płycie CD z zakresu tematyki objętej programem szkolenia i pendrivea co najmniej 2 GB z nagraną prezentacją multimedialną i skryptem (które każdy uczestnik otrzyma na własność),- inne dodatkowe, proponowane przez Wykonawcę.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawca winien dysponować osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia i przedstawi informacje o podstawie do dysponowania tymi osobami (zał. 9 do SIWZ), które:posiadają kwalifikacje i doświadczenie zawodowe zgodne z wykładanym przedmiotem na szkoleniu (zał. 11 do SIWZ): wykładowcy powinni mieć przeszkolonych min. 18 osób i przeprowadzonych min. 20 godzin zajęć (w ostatnich 3 latach) zgodnie z wykładanym przedmiotem na w/w szkoleniu, a także co najmniej 1 wykładowca powinien posiadać: a) co najmniej 1 wykładowca z zakresu zajęć aktywizacyjnych: wykształcenie wyższe pedagogiczne lub psychologiczne lub studia podyplomowe- pomoc psychologiczna, psychologia społeczna, doradztwo zawodowe i posiadać kwalifikacje pedagogiczne lub kurs trenerski, b) co najmniej 1 wykładowca z zakresu prawa pracy: powinien być radcą prawnym i posiadać kwalifikacje pedagogiczne lub kurs trenerski, c) co najmniej 1 wykładowca z zakresu bhp: wykształcenie wyższe i studia podyplomowe z bhp lub studium z zakresu bhp i posiadać kwalifikacje pedagogiczne lub kurs trenerski, d) co najmniej 1 wykładowca z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej: wykształcenie wyższe- ratownictwo medyczne lub ukończone studium ratownictwa medycznego i posiadać kwalifikacje pedagogiczne lub kurs trenerski, e) co najmniej 1 wykładowca z zakresu zagadnień związanych z zawodem: wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa lub średnie z zakresu budownictwa i posiadać kwalifikacje pedagogicznelub kurs trenerski, f) co najmniej 1 wykładowca z zakresu eksploatacji urządzeń energetycznych o napięciu do 1 kV: wykształcenie średnie lub wyższe elektryczne i posiadać kwalifikacje pedagogiczne lub kurs trenerski. Szkolenie prowadzone będzie tylko przez kadrę dydaktyczną wykazaną w ofercie. W przypadku braku możliwości prowadzenia zajęć w wyniku nieprzewidywalnych zdarzeń losowych (długotrwała choroba, śmierć, rozwiązanie stosunku pracy ze strony wykładowcy) przez osoby wskazane w wykazie kadry dydaktycznej zaangażowanej do przeprowadzenia szkolenia Wykonawca zapewni zastępstwo przez osobę lub osoby o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym równym lub większym niż osoby zastępowane. Wykonawca ma obowiązek niezwłocznie poinformować Zamawiającego o tym fakcie i wskazać osobę zastępowaną, przyczyny nieobecności osoby zastępowanej, okres zastępstwa, dostarczyć kserokopię zwolnienia lekarskiego, kserokopię aktu zgonu lub kserokopię podania o rozwiązanie stosunku pracy ze strony wykładowcy, a także przedstawić Zamawiającemu kwalifikacje, poziom wykształcenia, doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia szkoleń osoby lub osób zastępujących.


  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:

  • wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie;
  • wykaz narzędzi, wyposażenia zakładu i urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy usług lub robót budowlanych w celu wykonania zamówienia wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi zasobami;
  • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;


III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

  • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
  • aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;

III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej

  • lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;

III.5) INFORMACJA O DOKUMENTACH POTWIERDZAJĄCYCH, ŻE OFEROWANE DOSTAWY, USŁUGI LUB ROBOTY BUDOWLANE ODPOWIADAJĄ OKREŚLONYM WYMAGANIOM

W zakresie potwierdzenia, że oferowane roboty budowlane, dostawy lub usługi odpowiadają określonym wymaganiom należy przedłożyć:

  • zaświadczenie niezależnego podmiotu uprawnionego do kontroli jakości potwierdzającego, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym;


III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

- wypełniony i podpisany formularz ofertowy- załącznik nr 1 do SIWZ,- oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego z art. 22 ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych- załącznik nr 2 do SIWZ, - program kursu, zgodny z warunkami określonymi w SIWZ- załącznik nr 5 do SIWZ, - harmonogram kursu- załączniki nr 6 i 6a do SIWZ,- wypełniony formularz kosztowy- załącznik nr 7 do SIWZ,- parafowane i zaakceptowane przez Wykonawcę wzory umów- załącznik nr 13 i 14 do SIWZ,- oświadczenie Wykonawcy- załącznik nr 12 do SIWZ,- kopia aktualnego wpisu do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy,- kopia dokumentu potwierdzającego spełnienie warunku posiadania przez Wykonawcę certyfikatu (akredytacja kuratora oświaty, certyfikat systemu zarządzania jakością kształcenia/szkolenia, wydany na podstawie międzynarodowych norm ISO lub inny znak jakości),- wzory zaświadczeń o ukończeniu kursu /zgodnie z wytycznymi przedstawionymi powyżej w SIWZ/,- wzór ankiety dla uczestników szkolenia służącej do oceny szkolenia,- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania z powodu niespełnienia warunków, o których mowa w art.24 ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych- załącznik nr 3 do SIWZ,- aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art.24 ust.1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert- może być złożony w formie oryginału bądź kserokopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę,- wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych głównych usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy- w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie. - załącznik nr 4 do SIWZ,- do wykazu należy załączyć dowody (zaświadczenia, poświadczenia, oświadczenia wykonawcy) potwierdzające, że usługi te zostały wykonane lub są wykonywane należycie. W przypadku, gdy Zamawiający jest podmiotem, na rzecz którego usługi wskazane w załączniku nr 4, zostały wcześniej wykonane (tj. w okresie ostatnich 3 lat), wykonawca nie ma obowiązku przedkładania w/w dowodów,- oświadczenie wykonawcy potwierdzające, że Wykonawca dysponuje odpowiednio przygotowanymi pomieszczeniami: do realizacji części teoretycznej- załącznik nr 8 do SIWZ, do realizacji części praktycznej- załącznik nr 8a do SIWZ oraz wyposażeniem techniczno- dydaktycznym, zapewniającym wykonanie przedmiotu zamówienia- załącznik nr 10 do SIWZ,- wykaz osób uczestniczących w realizacji przedmiotu zamówienia wraz z informacjami na temat ich doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i umiejętności niezbędnych do wykonania zamówienia- załącznik nr 11 do SIWZ, - informacje o podstawie do dysponowania osobami, które będą uczestniczyć w realizacji przedmiotu zamówienia - załącznik nr 9 do SIWZ.

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.pup.lebork.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku, ul. Gdańska 35, 84-300 Lębork, pok. 208.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
24.04.2013 godzina 13:00, miejsce: sekretariat Powiatowego Urzędu Pracy w Lęborku- pok. 108, ul. Gdańska 35, 84-300 Lębork.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Poddziałanie 6.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie


Lębork: Szkolenie pn. Konserwator budynków


Numer ogłoszenia: 84439 - 2013; data zamieszczenia: 22.05.2013

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 150784 - 2013r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Powiatowy Urząd Pracy, ul. Gdańska 35, 84-300 Lębork, woj. pomorskie, tel. 0-59 8623744,8623728,8667119, faks 0-59 8667130.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Szkolenie pn. Konserwator budynków.


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn.: Konserwator budynków. Usługi szkolenia zawodowego - Kod CPV 80 53 00 00-8 i zakresie tematycznym:- zajęcia aktywizacyjne (co najmniej 24 godziny),- prawo pracy, - bhp,- pierwsza pomoc przedmedyczna,- zagadnienia związane z zawodem (np. elementy wykończenia wnętrz, elementy stolarstwa, materiałoznawstwo, maszynoznawstwo, technologia w pracy konserwatora budynków i inne),- eksploatacja urządzeń energetycznych o napięciu do 1 kV (uprawnienia),- praktyka zawodowa (250 godz.)- na terenie powiatu lęborskiego (maksymalnie dwie osoby w jednym miejscu odbywania praktyki). Program winien być zgodny z krajowymi standardami kwalifikacji zawodowych i modułowych programów szkolenia zawodowego znajdującymi się na internetowej bazie danych, założonej na serwerze Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej www.standardyiszkolenia.praca.gov.pl. Liczba osób do przeszkolenia : 18 osób (2 grupy po 9 osób). Ilość godzin - 400 godzin zegarowych dla każdej grupy: - zajęcia teoretyczne i ćwiczenia - 150 godz. dla każdej grupy (zajęcia od pon.- pt. w godzinach od 8.00-16.00, maksymalnie 8 godz. dziennie), - praktyka zawodowa- 250 godz. (na terenie powiatu lęborskiego, maksymalnie 8 godz. dziennie, w godzinach uzgodnionych z pracodawcą). I grupa: czerwiec- 100 godz. zajęć teoretycznych i ćwiczeń, lipiec- 150 godz. (50 godz. zajęć teoretycznych i ćwiczeń i 100 godz. praktyki zawodowej), sierpień- 150 godz. praktyki zawodowej. II grupa: sierpień- 100 godz. zajęć teoretycznych i ćwiczeń, wrzesień- 150 godz. (50 godz. zajęć teoretycznych i ćwiczeń i 100 godz. praktyki zawodowej), październik- 150 godz. praktyki zawodowej. Wykonawca przedstawi w ofercie wykaz miejsc odbywania praktyk zawodowych na terenie powiatu lęborskiego dla wszystkich uczestników szkolenia (maksymalnie dwie osoby w jednym miejscu odbywania praktyki, czyli minimum 9 różnych miejsc), poparte zobowiązaniem do współpracy, stanowiące załącznik nr 8a do SIWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość odbywania praktyki zawodowej w miejscu wskazanym przez uczestnika szkolenia. Wykonawca zobowiązuje się prowadzić zajęcia w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dzienny wymiar godzin zegarowych wynosi 6-8 godz. Sumaryczna liczba godzin szkolenia łącznie z przerwami musi wynosić 400 godzin zegarowych dla każdej grupy, gdzie na 1 godzinę zegarową składa się jedna godzina lekcyjna = 45 minut i 15 minut przerwy. Miejsce realizacji szkolenia: Lębork.


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.53.00.00-8.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    tak, projekt/program: Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Poddziałanie 6.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
22.05.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
2.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • NOWATOR Centrum Nowoczesnej Edukacji, {Dane ukryte}, 76-200 Słupsk, kraj/woj. pomorskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 63000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    57600,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    57600,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    59976,00


  • Waluta:
    PLN.

Adres: ul. Gdańska 35, 84-300 Lębork
woj. pomorskie
Dane kontaktowe: email: gdle@praca.gov.pl
tel: 0-59 8623744,8623728,8667119
fax: 0-59 8667130
Termin składania wniosków lub ofert:
2013-04-23
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 15078420130
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2013-04-16
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: -
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 1
Kryterium ceny: 100%
WWW ogłoszenia: www.pup.lebork.pl
Informacja dostępna pod: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku, ul. Gdańska 35, 84-300 Lębork, pok. 208
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
80530000-8 Usługi szkolenia zawodowego
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Szkolenie pn. Konserwator budynków NOWATOR Centrum Nowoczesnej Edukacji
Słupsk
2013-05-22 57 600,00