Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wydawnictw, słowników oraz programów multimedialnych do nauki języka angielskiego i języka niemieckiego z elementami języka zawodowego (hotelarstwo, barman, barista) na potrzeby realizacji projektu z komponentem ponadnarodowym pn. Klucz do kariery w dwóch zespołach szkół w Częstochowie - 3 części.
Opis przedmiotu przetargu: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wydawnictw, słowników oraz programów multimedialnych do nauki języka angielskiego i języka niemieckiego z elementami języka zawodowego (hotelarstwo, barman, barista) na potrzeby realizacji projektu z komponentem ponadnarodowym pn. Klucz do kariery w dwóch zespołach szkół w Częstochowie - 3 części. CZĘŚĆ 1 - Zakup i dostawa wydawnictw, tj. podręczników i zeszytów ćwiczeń do nauki języka angielskiego i języka niemieckiego z elementami języka zawodowego (hotelarstwo, barman, barista). CZĘŚĆ 2 - Zakup i dostawa słowników języka angielskiego i języka niemieckiego z elementami języka zawodowego (hotelarstwo, barman, barista). CZĘŚĆ 3 - Zakup i dostawa programów multimedialnych do nauki języka angielskiego i języka niemieckiego z elementami języka zawodowego (hotelarstwo, barman, barista).

Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 12405820140 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2014-04-11 |
Rodzaj zamówienia: | dostawy |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 14 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | TAK |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 3 |
Kryterium ceny: | 0% |
WWW ogłoszenia: | www.czestochowa.pl |
Informacja dostępna pod: | Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy ul. Śląska 11/13 pokój 324 platus@czestochowa.um.gov.pl |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
22110000-4 | Drukowane książki | |
22111000-1 | Podręczniki szkolne | |
39162100-6 | Pomoce dydaktyczne | |
22114100-3 | Słowniki | |
22830000-7 | Zeszyty ćwiczeń |