Adaptacja w śladzie po zlikwidowanym torowisku jednostronnego ciągu rowerowo-pieszego wzdłuż ul. Siemianowickiej w Chorzowie.
Opis przedmiotu przetargu: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest adaptacja w śladzie po zlikwidowanym torowisku jednostronnego ciągu rowerowo-pieszego wzdłuż ul. Siemianowickiej w Chorzowie umożliwiająca połaczenie śródmieścia m. Chorzowa z WPKiW, o charakterystycznych wielkościach: a)ciąg pieszo rowerowy o nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych (w-wa ścieralna z betonu asfaltowego gr. 10 cm na podbudowie z kruszywa łamanego) o pow. 4 888,00 m2; b)chodniki o nawierzchni z kostki brukowej betonowej szarej gr.8 cm typu BEHATON lub równoważnej o pow. 140,00 m2 ( w tym częściowo przebrukowanie) ; c)krawężniki betonowe o wym. 12x25 cm i 15x22 cm długości 3 976,00 m; d)obrzeża betonowe o wym. 8x30 cm długości 45,00 m; e)humusowanie i obsianie skarp gr. 10cm na powierzchni 3 160,00m2; f)rury ochronne o średnicy 160 mm o długości 135,00 m; g)organizacja ruchu na czas prowadzenia robót; h)organizacja ruchu docelowa i)powykonawczy operat geodezyjny. Szczegółowy zakres prac został określony w przedmiarze robót stanowiących integralną część niniejszej Specyfikacji.
Dane postępowania
| ID postępowania BZP/TED: | 12512720120 |
|---|---|
| ID postępowania Zamawiającego: | |
| Data publikacji zamówienia: | 2012-06-06 |
| Rodzaj zamówienia: | roboty budowlane |
| Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
| Czas na realizację: | 111 dni |
| Wadium: | - |
| Oferty uzupełniające: | TAK |
| Oferty częściowe: | NIE |
| Oferty wariantowe: | NIE |
| Przewidywana licyctacja: | NIE |
| Ilość części: | 1 |
| Kryterium ceny: | 100% |
| WWW ogłoszenia: | www.mzuim.chorzow.eu |
| Informacja dostępna pod: | SIWZ mozna uzyskać pod adresem: Miejski Zarząd Ulic i Mostów, 41-500 Chorzów, ul. Bałtycka 8A. Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia na wniosek Wykonawcy zostanie przesłana nieodpłatnie. |
| Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
| 45233000-9 | Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg |
