Wykonanie druku gier edukacyjnych dla Instytutu Pamięci Narodowej. - polska-warszawa: usługi drukowania i powiązane
Opis przedmiotu przetargu: przedmiotem zamówienia jest wykonanie druku następujących gier edukacyjnych dla ipn 1) awans – wydanie iii zmienione – w ilości 5 000 egzemplarzy, 2) puzzle 303 – w ilości 10 000 egzemplarzy, 3) znajznak hu pl – w ilości 4 000 egzemplarzy, 4) znajznak – sport mini – w ilości 15 000 egzemplarzy, 5) mini – dodatek do kolejki – w ilości 15 000 egzemplarzy, 6) polak mały – wydanie ii – w ilości 15 000 egzemplarzy. ii.1.6)

TI | Tytuł | Polska-Warszawa: Usługi drukowania i powiązane |
---|---|---|
ND | Nr dokumentu | 172550-2016 |
PD | Data publikacji | 20/05/2016 |
OJ | Dz.U. S | 96 |
TW | Miejscowość | WARSZAWA |
AU | Nazwa instytucji | Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu |
OL | Język oryginału | PL |
HD | Nagłówek | - - Usługi - Ogłoszenie o zamówieniu - Procedura otwarta |
CY | Kraj | PL |
AA | Rodzaj instytucji | 1 - Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny |
HA | EU Institution | - |
DS | Dokument wysłany | 16/05/2016 |
DT | Termin | 28/06/2016 |
NC | Zamówienie | 4 - Usługi |
PR | Procedura | 1 - Procedura otwarta |
TD | Dokument | 3 - Ogłoszenie o zamówieniu |
RP | Legislacja | 4 - Unia Europejska |
TY | Rodzaj oferty | 1 - Wniosek dotyczący wszystkich partii |
AC | Kryteria udzielenia zamówienia | 2 - Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie |
PC | Kod CPV | 79800000 - Usługi drukowania i powiązane |
OC | Pierwotny kod CPV | 79800000 - Usługi drukowania i powiązane |
IA | Adres internetowy (URL) | www.ipn.gov.pl |
DI | Podstawa prawna | Dyrektywa klasyczna (2004/18/WE) |
Polska-Warszawa: Usługi drukowania i powiązane
2016/S 096-172550
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Sekcja I: Instytucja zamawiająca
Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu
ul. Wołoska 7
Osoba do kontaktów: Izabela Piróg
02-675 Warszawa
Polska
Tel.: +48 225818876
E-mail: izabela.pirog@ipn.gov.pl
Faks: +48 225818814
Adresy internetowe:
Ogólny adres instytucji zamawiającej: www.ipn.gov.pl
Więcej informacji można uzyskać pod adresem: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Specyfikacje i dokumenty dodatkowe (w tym dokumenty dotyczące dialogu konkurencyjnego oraz dynamicznego systemu zakupów) można uzyskać pod adresem: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Sekcja II: Przedmiot zamówienia
Kategoria usług: nr 15: Usługi w zakresie publikowania i drukowania wykonywane z tytułu wynagrodzenia lub umowy
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Warszawa.
Kod NUTS
1) Awans – wydanie III zmienione – w ilości 5 000 egzemplarzy,
2) puzzle 303 – w ilości 10 000 egzemplarzy,
3) ZnajZnak HU-PL – w ilości 4 000 egzemplarzy,
4) ZnajZnak – Sport Mini – w ilości 15 000 egzemplarzy,
5) Mini – dodatek do kolejki – w ilości 15 000 egzemplarzy,
6) Polak Mały – wydanie II – w ilości 15 000 egzemplarzy.
79800000
2) Puzzle 303 – w ilości 10 000 egzemplarzy.
3) ZnajZnak HU-PL – w ilości 4 000 egzemplarzy.
4) ZnajZnak – Sport Mini – w ilości 15 000 egzemplarzy.
5) Mini – dodatek do kolejki – w ilości 15 000 egzemplarzy.
6) Polak Mały – wydanie II – w ilości 15 000 egzemplarzy.
Sekcja III: Informacje o charakterze prawnym, ekonomicznym, finansowym i technicznym
Płatność wynagrodzenia odbędzie się na podstawie faktur, które Wykonawca wystawi po dokonaniu protokolarnie potwierdzonego odbioru danego nakładu, tj. podpisaniu bez zastrzeżeń przez obie strony protokołu odbioru, na konto Wykonawcy wskazane w fakturze.
1) oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkich Wykonawców występujących wspólnie;
2) w odniesieniu do wymagań postawionych przez Zamawiającego, każdy z Wykonawców wspólnie składających ofertę musi oddzielnie udokumentować, że nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 Pzp, tj. przedstawić oświadczenie wymienione w sekcji III.2.1. pkt 5 ppkt 1. Ponadto każdy z Wykonawców składa dokument wymieniony w sekcji III.2.1 pkt 5 ppkt 2-7 oraz pkt 6. W odniesieniu do pozostałych dokumentów Wykonawcy wspólnie składający ofertę mogą złożyć jeden wspólny dokument;
3) wykonawcy występujący wspólnie winni ustanowić pełnomocnika (lidera) do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia lub reprezentowania ich w postępowaniu i zawarciu umowy o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego. Umocowanie może wynikać z dołączonej do oferty umowy konsorcjum lub odrębnego dokumentu (oświadczenia);
4) wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z pełnomocnikiem (liderem);
5) wypełniając formularz ofertowy, składając oświadczenia, jak również wypełniając inne dokumenty powołujące się na „Wykonawcę”, w miejscu np. nazwa i adres Wykonawcy należy wpisać dane wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
1) spełniają warunki określone w art. 22 ust. 1 Pzp, a w szczególności wykażą się odpowiednim doświadczeniem, tj. zrealizowaniem w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, min. dwóch (2) usług polegających na druku gier planszowych w ilości min. 2 000 egzemplarzy egz. każda,
2) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 24 ust. 1 i 2 Pzp.
2. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana metodą spełnia – nie spełnia w oparciu o dokumenty, oświadczenia i informacje zawarte w ofercie.
Z treści załączonych dokumentów musi jednoznacznie wynikać, że stawiane warunki Wykonawca spełnił. Niespełnienie warunków określonych w ust. 1 skutkować będzie wykluczeniem z postępowania.
3. Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia, zdolnościach finansowych lub ekonomicznych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Jeżeli Wykonawca, w celu wykazania potwierdzenia spełniania warunku udziały w postępowaniu określonego w ust.1 niniejszego rozdziału, polega na zasobach innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b Pzp, podmioty te będą musiały brać udział w realizacji części zamówienia. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował tymi zasobami w trakcie realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby wykonania zamówienia. Podmiot który zobowiązał się do udostępnienia zasobów zgodnie z art. 26 ust. 2b Pzp, odpowiada solidarnie z wykonawcą za szkodę Zamawiającego powstałą wskutek nieudostępnienia tych zasobów, chyba że za nieudostępnienie zasobów nie ponosi winy.
4. W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego Wykonawca dołącza do Formularza ofertowego następujące oświadczenia i dokumenty:
1) oświadczenie o spełnianiu warunków z art. 22 ust. 1 Pzp,
2) wykaz zawierający minimum dwie (2) usługi polegające na druku gier planszowych w ilości min. 2 000 egz. każda, wykonanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – to w tym okresie, z podaniem ich przedmiotu, dat wykonania i podmiotów na rzecz których usługi zostały wykonane oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane należycie.
Dowodami o których mowa powyżej, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa rady Ministrów z 19.2.2013 w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane, są:
— poświadczenie (*);
— oświadczenie wykonawcy – jeżeli z uzasadnionych przyczyn o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać poświadczenia.
(*) Poświadczenie – dokument, którego wystawcą nie jest Wykonawca, potwierdzający określone fakty lub wiedzę wystawcy. Poświadczeniem są zarówno dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane, dostawy lub usługi zostały wykonane (w przypadku dostaw lub usług), np. referencje, jak i dokumenty wystawione przez inny podmiot, który ma kompetencje, by poświadczyć fakty, o które wnosi Wykonawca, np. rzeczoznawca, inspektor budowlany. Poświadczeniem jest również zaświadczenie, o którym mowa w art. 217 kpa, uzyskane przez Wykonawcę od organu administracji publicznej lub innego podmiotu zobowiązanego do stosowania przepisów kpa.
5. W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania w okolicznościach, o których mowa w art. 24 ust. 1 Pzp, Wykonawca dołącza do Formularza ofertowego następujące oświadczenia i dokumenty:
1) oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia w okolicznościach, o których mowa w art. 24 ust. 1 Pzp;
2) aktualny odpis z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert;
3) aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika Urzędu Skarbowego potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu – wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert;
4) aktualne zaświadczenia właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenia, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu – wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert;
5) aktualną informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 ustawy, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert;
6) aktualną informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 9 ustawy, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert;
7) aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 10 i 11 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
6. Zgodnie z art. 26 ust. 2d Wykonawca dołącza do Formularza ofertowego oświadczenie zawierające informacje o tym, czy należy do grupy kapitałowej.
W przypadku gdy Wykonawca należy do grupy kapitałowej zobowiązany jest dołączyć do Formularza ofertowego listę podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 24 ust. 2 pkt 5 ustawy Pzp.
7. Jeżeli Wykonawca, w celu wykazania potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu określonego w sekcji III.2.1. pkt 1 ppkt 1 polega na zasobach innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b Pzp, podmioty te będą musiały brać udział w realizacji części zamówienia. W takim przypadku Zamawiający żąda od Wykonawcy przedstawienia w odniesieniu do tych podmiotów oświadczeń i dokumentów, o których mowa w sekcji III.2.1 pkt 5 ppkt 1-7.
8. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Wykonawca może dokonać zmiany podwykonawcy. W przypadku gdy zmiana lub rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby powołał się Wykonawca, na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b Pzp, w celu wykazania potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu określonego w sekcji II.2.3. zobowiązany jest on wykazać Zamawiającemu, że proponowany inny podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż wymagany w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia.
9. Dokumenty wchodzące w skład oferty, o których mowa w pkt 5 ppkt 2-7 oraz dowody czy usługi zostały wykonane należycie, mogą być przedstawione w formie oryginału lub poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii, a pozostałe w formie oryginałów.
10. Zgodność z oryginałem wszystkich kopii dokumentów wchodzących w skład oferty musi być potwierdzona przez przedstawiciela Wykonawcy lub pełnomocnika (zgodnie z dokumentem określającym status prawny Wykonawcy lub dołączonym do oferty pełnomocnictwem).
11. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej zamiast dokumentu, o którym mowa:
1) w pkt 5 ppkt 2-4 oraz ppkt 6 – składa dokumenty wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:
a) nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości,
b) nie zalega z uiszczeniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonywania decyzji właściwego organu,
c) nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie,
2) pkt 5 ppkt 5 i 7 – składa zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8, 10 i 11 ustawy.
Dokumenty, o których mowa w pkt 1 lit. a i c oraz pkt 2, powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składnia ofert. Dokument, o którym mowa w pkt 1 lit. b, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
Jeżeli w miejscu zamieszkania osoby lub kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 5, zastępuje się je dokumentami zawierającymi oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania.
1. Wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 22 ust. 1 Pzp, a w szczególności wykażą się odpowiednim doświadczeniem, tj. zrealizowaniem w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, min. dwóch (2) usług polegających na druku gier planszowych w ilości min. 2 000 egzemplarzy każda.
2. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana metodą spełnia – nie spełnia w oparciu o dokumenty, oświadczenia i informacje zawarte w ofercie. Z treści załączonych dokumentów musi jednoznacznie wynikać, że stawiane warunki Wykonawca spełnił. Niespełnienie warunków określonych w pkt 1 skutkować będzie wykluczeniem z postępowania.
3. W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego Wykonawca dołącza do Formularza ofertowego wykaz zawierający minimum dwie (2) usługi polegające na druku gier planszowych w ilości min. 2 000 egz. każda, wykonanych w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – to w tym okresie, z podaniem ich przedmiotu, dat wykonania i podmiotów na rzecz których usługi zostały wykonane oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane należycie.
4. Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia, zdolnościach finansowych lub ekonomicznych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Jeżeli Wykonawca, w celu wykazania potwierdzenia spełniania warunku udziały w postępowaniu określonego w ust.1 niniejszego rozdziału, polega na zasobach innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b Pzp, podmioty te będą musiały brać udział w realizacji części zamówienia. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował tymi zasobami w trakcie realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby wykonania zamówienia. Podmiot który zobowiązał się do udostępnienia zasobów zgodnie z art. 26 ust. 2b Pzp, odpowiada solidarnie z wykonawcą za szkodę Zamawiającego powstałą wskutek nieudostępnienia tych zasobów, chyba że za nieudostępnienie zasobów nie ponosi winy.
Sekcja IV: Procedura
Oferta najkorzystniejsza ekonomicznie z uwzględnieniem kryteriów kryteria określone poniżej
1. Cena. Waga 90
2. Termin dostarczenia elementów które podlegają wymianie w ramach reklamacji. Waga 10
Miejscowość:
Warszawa.
Osoby upoważnione do obecności podczas otwarcia ofert: nieSekcja VI: Informacje uzupełniające
Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17a
02-676 Warszawa
Polska
Tel.: +48 224587777
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl
Faks: +48 224587700
Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17a
02-676 Warszawa
Polska
Tel.: +48 224587777
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl
Faks: +48 224587700
TI | Tytuł | Polska-Warszawa: Usługi drukowania i powiązane |
---|---|---|
ND | Nr dokumentu | 255982-2016 |
PD | Data publikacji | 23/07/2016 |
OJ | Dz.U. S | 141 |
TW | Miejscowość | WARSZAWA |
AU | Nazwa instytucji | Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu |
OL | Język oryginału | PL |
HD | Nagłówek | - - Usługi - Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - Procedura otwarta |
CY | Kraj | PL |
AA | Rodzaj instytucji | 1 - Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny |
HA | EU Institution | - |
DS | Dokument wysłany | 21/07/2016 |
NC | Zamówienie | 4 - Usługi |
PR | Procedura | 1 - Procedura otwarta |
TD | Dokument | 7 - Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
RP | Legislacja | 4 - Unia Europejska |
TY | Rodzaj oferty | 9 - Nie dotyczy |
AC | Kryteria udzielenia zamówienia | 2 - Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie |
PC | Kod CPV | 79800000 - Usługi drukowania i powiązane |
OC | Pierwotny kod CPV | 79800000 - Usługi drukowania i powiązane |
IA | Adres internetowy (URL) | www.ipn.gov.pl |
DI | Podstawa prawna | Dyrektywa klasyczna (2004/18/WE) |
Polska-Warszawa: Usługi drukowania i powiązane
2016/S 141-255982
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Usługi
Sekcja I: Instytucja zamawiająca
Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu
ul. Wołoska 7
Osoba do kontaktów: Izabela Piróg
02-675 Warszawa
Polska
Tel.: +48 225818876
E-mail: izabela.pirog@ipn.gov.pl
Faks: +48 225818814
Adresy internetowe:
Ogólny adres instytucji zamawiającej: www.ipn.gov.pl
Sekcja II: Przedmiot zamówienia
Kategoria usług: nr 15: Usługi w zakresie publikowania i drukowania wykonywane z tytułu wynagrodzenia lub umowy
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Warszawa.
Kod NUTS
1) Awans – wydanie III zmienione – w ilości 5 000 egzemplarzy,
2) Puzzle 303 – w ilości 10 000 egzemplarzy,
3) Znajznak HU-PL – w ilości 4 000 egzemplarzy,
4) Znajznak – Sport mini – w ilości 15 000 egzemplarzy,
5) Mini – Dodatek do kolejki – w ilości 15 000 egzemplarzy,
6) Polak mały – wydanie II – w ilości 15 000 egzemplarzy.
79800000
Bez VAT
Sekcja IV: Procedura
1. Cena. Waga 90
2. Termin dostarczenia elementów które podlegają wymianie w ramach reklamacji. Waga 10
Ogłoszenie o zamówieniu
Numer ogłoszenia w Dz.U.: 2016/S 096-172550 z dnia 20.5.2016
Sekcja V: Udzielenie zamówienia
TREFL SA
{Dane ukryte}
81-731 Sopot
Polska
Wartość: 410 500 PLN
Bez VAT
Całkowita końcowa wartość zamówienia:
Wartość: 316 860 PLN
Bez VAT
Sekcja VI: Informacje uzupełniające
Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17a
02-676 Warszawa
Polska
Tel.: +48 224587777
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl
Faks: +48 224587700
Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17a
02-676 Warszawa
Polska
Tel.: +48 224587777
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl
Faks: +48 224587700
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 17255020161 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2016-05-20 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | - |
Wadium: | 12000 ZŁ |
Szacowana wartość* | 400 000 PLN - 600 000 PLN |
Oferty uzupełniające: | TAK |
Oferty częściowe: | TAK |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 0 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.ipn.gov.pl |
Informacja dostępna pod: | Nierozpoznana , 00-000 warszawa, woj. mazowieckie |
Okres związania ofertą: | 60 dni |
Kody CPV
79800000-2 | Usługi drukowania i powiązane |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Ubezpieczenie grupowe pracowników, współmałżonków oraz pełnoletnich dzieci pracowników Starostwa Powiatowego w Kielcach oraz jednostek organizacyjnych Powiatu Kieleckiego | TREFL SA Sopot | 2016-07-13 | 316 860,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2016-07-13 Dotyczy cześci nr: 0 Kody CPV: 79800000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 316 860,00 zł Minimalna złożona oferta: 316 860,00 zł Ilość złożonych ofert: 2 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 316 860,00 zł Maksymalna złożona oferta: 316 860,00 zł |