Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w miejscowości Czernina ”
Opis przedmiotu przetargu: W ramach przedmiotu zamówienia w przedmiotowym postępowaniu przewidziano do realizacji następujące zakresy robót, opisane załączoną dokumentacją: I Zrealizowanie w całości etapu I inwestycji tj. - wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu, - rozbiórkę istniejących nawierzchni ulicy, zjazdów i krawężników, - wykonanie kanalizacji deszczowej, - zabezpieczenie sieci elektrycznych i teletechnicznych, - wykonanie korytowania pod krawężniki i nawierzchnie, - ustawienie krawężników obrzeży granitowych i ścieków odwodnieniowych, - wykonanie podbudowy nawierzchni, - wykonanie nawierzchni. Zakres graficzny etapu I obrazuje plik pod nazwą "ZAKRES ROBÓT OBJETY PRZETARGIEM_1" oraz plik " ZAKRES ROBÓT OBJETY PRZETARGIEM_2" oznaczony literą "E" II Zrealizowanie części robót opisanych w dokumentacji jako etap II. Zakres robót określonych w dokumentacji jako etap II przeznaczonych do wykonania wskazano w pliku graficznym pod nazwą "ZAKRES ROBÓT OBJETY PRZETARGIEM_1" oraz plik " ZAKRES ROBÓT OBJETY PRZETARGIEM_2" oznaczony literami " A, B, C, D, F, G", przy czym: A – rozbiórka nawierzchni wraz z korektą linii kablowej oraz montażem rury dwudzielnej ᶲ110 mm, zakres nie obejmuje wykonania nowych nawierzchni. B – cześć wyłączona z zamówienia. C – rozbiórka nawierzchni wraz z wykonaniem nowej nawierzchni. D – dodatkowa nawierzchnia ciągu jezdnego / opisany w przedmiarze robót w pliku: przedmiar dodatkowa nawierzchnia/. F – istniejąca wiata przystankowa do przestawienia. G – mechaniczne karczowanie gęstych krzaków i podszycia, ścinanie drzew piłą mechaniczną, zabezpieczenie drzew o średnicy ponad 30 cm na okres wykonywania robót ziemnych. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa wraz z uzupełniającymi ją przedmiarami robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, z zastrzeżeniem, iż Wykonawca wyłączy z załączonych przez Zamawiającego przedmiarów robót dla etapu II te roboty, które Zamawiający wskazał do wykonania. 2. We wszystkich przypadkach, w których ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia wskazano pochodzenie materiałów i urządzeń , dopuszcza się stosowanie materiałów i urządzeń równoważnych tj. wszelkie wymienione z nazwy materiały i urządzenia użyte w przekazanej przez Zamawiającego dokumentacji służą określeniu standardu i mogą być zastąpione innymi materiałami o nie gorszych parametrach technicznych, użytkowych , jakościowych, funkcjonalnych i walorach estetycznych, przy uwzględnieniu prawidłowej współpracy z pozostałymi materiałami i urządzeniami. W przypadku posługiwania się normami Zamawiający uzna za równoważne rozwiązania czyniące zadość wymaganiom tych norm.
Dane postępowania
| ID postępowania BZP/TED: | 573488-N-2017 |
|---|---|
| ID postępowania Zamawiającego: | BZP271. 85.2017 |
| Data publikacji zamówienia: | 2017-08-17 |
| Rodzaj zamówienia: | roboty budowlane |
| Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
| Czas na realizację: | 299 dni |
| Wadium: | 101 ZŁ |
| Szacowana wartość* | 3 366 PLN - 5 050 PLN |
| Oferty uzupełniające: | NIE |
| Oferty częściowe: | NIE |
| Oferty wariantowe: | NIE |
| Przewidywana licyctacja: | NIE |
| Ilość części: | 1 |
| Kryterium ceny: | 60% |
| WWW ogłoszenia: | www.gora.com.pl |
| Informacja dostępna pod: | www.bip.gora.com.pl |
| Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
| 45000000-7 | Roboty budowlane | |
| 45230000-8 | Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu |
