Sukcesywna dostawa preparatów i sprzętu do żywienia dojelitowego do Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stalowej Woli.
Opis przedmiotu przetargu: 1.Oznaczenie wg CPV: 33.60.00.00-6. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów i sprzętu do żywienia dojelitowego, których Formularz asortymentowo-cenowy stanowi Załącznik nr 2 do SIWZ. Posiadamy pompy FLOCARE 800 i FLOCARE INFINITY. 2.Jeżeli ilość w ml preparatów do żywienia w opakowaniu proponowanym przez Wykonawcę będzie inna niż ilość preparatu zamawianego, Wykonawca koryguje w formularzu ofertowym w taki sposób, aby zgadzała się końcowa wielkość zamówionego preparatu jaką żądał w SIWZ Zamawiający. 3.Zamawiający zastrzega sobie prawo, że ilości dostarczanych artykułów mogą ulec zmniejszeniu w trakcie trwania umowy, w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego związanych z udzielanymi świadczeniami medycznymi, bez możliwości dochodzenia roszczeń przez Wykonawcę z tytułu zmniejszenia ilości zakupionego towaru. 4.Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do preparatów wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych o tożsamym spektrum działania i składzie, zarejestrowanych i dopuszczonych do obrotu w Rzeczypospolitej Polskiej. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową. 5.Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do stosowania na rynku polskim i posiadać świadectwa rejestracji Ministerstwa Zdrowia. 6.Miejsce, sposób, terminy dostaw oraz forma i termin płatności: ·Wykonawca będzie dostarczał artykuły do Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Stalowej Woli, ul. Dąbrowskiego 5 własnym transportem, na swój koszt. ·Realizacja dostaw uzgadniana będzie telefonicznie w zależności od potrzeb z 48-godzinnym wyprzedzeniem ·Termin płatności 30 dni, przelew 7.Termin ważności dostarczanych artykułów nie może być krótszy niż 6 miesięcy. 8.Zamawiający nie ogranicza przedmiotu zamówienia do artykułów wymienionych z nazwy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. W tej pozycji należy wówczas podać odpowiednią nazwę handlową. 9.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 10.Zamawiający nie przewiduje zamówień uzupełniających. 11.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
Dane postępowania
| ID postępowania BZP/TED: | 8084220130 |
|---|---|
| ID postępowania Zamawiającego: | |
| Data publikacji zamówienia: | 2013-02-27 |
| Rodzaj zamówienia: | dostawy |
| Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
| Czas na realizację: | 24 miesięcy |
| Wadium: | - |
| Oferty uzupełniające: | NIE |
| Oferty częściowe: | NIE |
| Oferty wariantowe: | NIE |
| Przewidywana licyctacja: | NIE |
| Ilość części: | 1 |
| Kryterium ceny: | 100% |
| WWW ogłoszenia: | www.stalowowolski.bip.podkarpackie.eu |
| Informacja dostępna pod: | w sekretariacie Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego SPZOZ w Stalowej Woli ul. Dąbrowskiego 5. |
| Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
| 33600000-6 | Produkty farmaceutyczne |
