Mława: Fakturzysta-sprzedawca-magazynier z uprawnieniami na kierowanie wózkiem widłowym (jezdniowym)


Numer ogłoszenia: 189439 - 2011; data zamieszczenia: 11.07.2011

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Powiatowy Urząd Pracy w Mławie , al. Józefa Piłsudskiego 43, 06-500 Mława, woj. mazowieckie, tel. 0-23 654-52-85, 654-39-18, faks 0-23 654-52-86.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.pup-mlawa.samorzady.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Fakturzysta-sprzedawca-magazynier z uprawnieniami na kierowanie wózkiem widłowym (jezdniowym).


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia w zakresie Fakturzysta-sprzedawca-magazynier z uprawnieniami na kierowanie wózkiem widłowym (jezdniowym) dla 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie, wspłfinansowanego ze środków Unii Eurpoejskiej w ramach Programu Oprearacyjnego Kapitał Ludzki obejmuijacego Poddziałanie 6.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych. Celem szkolenia jest przygotowanie jego uczestników do pracy w placówkach handlowych w charakterze magazynierów, kasjerów, fakturzystów przy użyciu urządzeń komputerowych i kas fiskalnych oraz uzyskanie przez nich uprawnień (zezwoleń) na kierowanie wózkiem widłowym (jezdniowym). Uczestnicy szkolenia powinni poznać zagadnienia związane z budową i eksploatacją wózków różnych typów (napęd elektryczny, spalinowy), obowiązujące w tym zakresie przepisy bhp a także odbyć zajęcia praktyczne (praktyczna nauka jazdy), w wymiarze co najmniej 60 godzin. Szkolenie, jeśli chodzi o wyżej wymienione uprawnienia powinno zakończyć się egzaminem przed Państwową Komisją Egzaminacyjną. W programie szkolenia należy uwzględnić m.in. następującą tematykę obejmującą: informacje z zakresu prawa gospodarczego w handlu, podstawy towaroznawstwa handlowego, wypełniania dokumentacji handlowej, zawieranie transakcji sprzedaży, obsługa elektronicznych kas fiskalnych, obsługa urządzeń współpracujących z kasą, funkcjonowanie komputera z kasą fiskalną (komputerowy program do fakturowania, omówienie dokumentacji handlowej, rodzajów inwentaryzacji, zasad sporządzania raportów), obsługa klienta (aspekty psychologiczno-socjologiczne), bezpieczeństwo i higiena pracy, ochrona przeciwpożarowa, minimum sanitarne. Pożądana liczba godzin: 240 godzin. Liczba godzin szkolenia powinna wynosić przeciętnie nie mniej niż 25 godzin zegarowych w tygodniu. Szkolenie powinno odbywać się od poniedziałku do piątku, w godz. nie wcześniej niż od 8.00 i nie później niż do 16.00. Miejsce szkolenia: Mława..


II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.


II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.50.00.00-9.


II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Okres w miesiącach: 2.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
Nie dotyczy


III.2) ZALICZKI


  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
    nie


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Posiadanie aktualnego wpisu do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez własciwy miejscowo dla wykonawcy wojewódzki urząd pracy. Ocena spełnienia tego warunku zostanie dokonana w oparciu o złożone przez wykonawców oświadczenie. Z treści załączopnego oświadczenia musi wynikać jednoznacznie, iż w/w warunek wykonawca spełnił.


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Przeszkolenie w okresie ostatnich trzech lat 10 osób w zakresie objętym przedmiotem zamówienia. Wykonawca dołącza wykaz szkoleń ( z podaniem liczby osób) w okresie 3 lat przed upływem terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu w zakresie niezbędnym do wykazania spełnienia warunku wiedzy i doświadczenia, a jeżeli okres prowadzenia działalności był krótszy w tym okresie. Z treści załączonych dokumentów musi wynikać jednoznacznie, iż w/w warunek wykonawdca spełnił.


  • III.3.3) Potencjał techniczny


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający nie uszczegóławia ustawowego warunku dotyczącego potencjału technicznego. Wykonawca przedstawia wykaz narzędzi , wyposażenia zakładu i urządzeń technicznych dostepnych w celu realizacji zamówienia wraz z informacja o podstawie dysponowania tymi zasobami. Z treści załączonego dokumentu musi wynikać jednozanacznie, iż w/w warunek wykonawca spełnił.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający nie uszczegóławia ustawowego warunku dotyczącego osób zdolnych do wykonania zamówienia.Wykonawca dołącza wykaz osób które uczestniczyć bedą w wykonaniu zamówienia wraz z informacją na temat ich kwealifikacji zawodowych, doświadczenia, i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanyh przez nich czynności. Z treści załączonego dokumentu musi wynikać jednozanacznie, iż w/w warunek wykonawca spełnił.


  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający nie uszczegóławia ustawowego warunku dotyczącego sytuacji ekonomicznej i finansowej.Ocena spełnienia tego warunku zostanie dokonana w oparciu o złożone przez wykonawców oświadczenie.Z treści załączonego dokumentu musi wynikać jednozanacznie, iż w/w warunek wykonawca spełnił.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:

    • wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, dostaw lub usług w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie
    • wykaz narządzi, wyposażenia zakładu i urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy usług lub robót budowlanych w celu realizacji zamówienia wraz z informacją o podstawie dysponowania tymi zasobami
    • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami

  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

Oświadczenie o aktualnym wpisie do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez włąsciwy miejscowo dla siedziby wykonawcy wojewódzki urząd pracy.


III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

  • 1 - Cena - 70
  • 2 - kwalifikacje kadry dydaktycznej - 15
  • 3 - warunki lokalowe i sprzęt techniczno-dydaktyczny jakie zapewnia instytucja szkoleniowa do realizacji kursu - 15


IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.


IV.3) ZMIANA UMOWY


Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
nie


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.pup-mlawa.samorzady.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Powiatowy Urząd Pracy w Mławie, ul. Piłsudskiego 43, 06-500 Mława.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
19.07.2011 godzina 09:00, miejsce: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie, ul. Piłsudskiego 43, 06-500 Mława pokój 21.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Progrmu Operacyjnego Kapitał Ludzki obejmującego Poddziałanie 6.1.3. Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych.


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie


Mława: Fakturzysta-sprzedawca -magazynier z uprawnieniami na kierowanie wózkiem widłowym (jezdniowym)


Numer ogłoszenia: 209497 - 2011; data zamieszczenia: 03.08.2011

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 189439 - 2011r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Powiatowy Urząd Pracy w Mławie, al. Józefa Piłsudskiego 43, 06-500 Mława, woj. mazowieckie, tel. 0-23 654-52-85, 654-39-18, faks 0-23 654-52-86.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Fakturzysta-sprzedawca -magazynier z uprawnieniami na kierowanie wózkiem widłowym (jezdniowym).


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia w zakresie Fakturzysta-sprzedawca-magazynier z uprawnieniami na kierowanie wózkiem widłowym (jezdniowym) dla 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki obejmującego Poddziałanie 6.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych. Wspólny słownik zamówień CPV - 80500000-9 Celem szkolenia jest przygotowanie jego uczestników do pracy w placówkach handlowych w charakterze magazynierów, kasjerów, fakturzystów przy użyciu urządzeń komputerowych i kas fiskalnych oraz uzyskanie przez nich uprawnień (zezwoleń) na kierowanie wózkiem widłowym (jezdniowym). Uczestnicy szkolenia powinni poznać zagadnienia związane z budową i eksploatacją wózków różnych typów (napęd elektryczny, spalinowy), obowiązujące w tym zakresie przepisy bhp a także odbyć zajęcia praktyczne (praktyczna nauka jazdy), w wymiarze co najmniej 60 godzin. Szkolenie, jeśli chodzi o wyżej wymienione uprawnienia powinno zakończyć się egzaminem przed Państwową Komisją Egzaminacyjną. W programie szkolenia należy uwzględnić m.in. następującą tematykę obejmującą: informacje z zakresu prawa gospodarczego w handlu, podstawy towaroznawstwa handlowego, wypełniania dokumentacji handlowej, zawieranie transakcji sprzedaży, obsługa elektronicznych kas fiskalnych, obsługa urządzeń współpracujących z kasą, funkcjonowanie komputera z kasą fiskalną (komputerowy program do fakturowania, omówienie dokumentacji handlowej, rodzajów inwentaryzacji, zasad sporządzania raportów), obsługa klienta (aspekty psychologiczno-socjologiczne), bezpieczeństwo i higiena pracy, ochrona przeciwpożarowa, minimum sanitarne. Pożądana liczba godzin: 240 godzin. Liczba godzin szkolenia powinna wynosić przeciętnie nie mniej niż 25 godzin zegarowych w tygodniu. Szkolenie powinno odbywać się od poniedziałku do piątku, w godz. nie wcześniej niż od 8.00 i nie później niż do 16.00. Miejsce szkolenia: Mława..


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.50.00.00-9.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    tak, projekt/program: Program Operacyjny Kapitał Ludzki obejmującego Poddziałanie 6.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych..

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
03.08.2011.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
2.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Nauka Organizacja i Technika Kazimierz Manista, {Dane ukryte}, 06-400 Ciechanów, kraj/woj. mazowieckie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 18000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    15700,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    15700,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    23500,00


  • Waluta:
    PLN.

Adres: ul. ul. Wyspiańskiego  7, 06500   Mława
woj. mazowieckie
Dane kontaktowe: email: waml@praca.gov.pl
tel: 0-23 654-52-85, 654-39-18
fax: 0-23 654-52-86
Termin składania wniosków lub ofert:
2011-07-18
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 18943920110
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2011-07-10
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 2 miesięcy
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 1
Kryterium ceny: 70%
WWW ogłoszenia: www.pup-mlawa.samorzady.pl
Informacja dostępna pod: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie, ul. Piłsudskiego 43, 06-500 Mława
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
80500000-9 Usługi szkoleniowe
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Fakturzysta-sprzedawca -magazynier z uprawnieniami na kierowanie wózkiem widłowym (jezdniowym) Nauka Organizacja i Technika Kazimierz Manista
Ciechanów
2011-08-03 15 700,00