Sosnowiec: Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces - czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1., Poddziałania 7.1.1. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań.


Numer ogłoszenia: 236433 - 2010; data zamieszczenia: 31.08.2010

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu , ul. Mościckiego 14, 41-200 Sosnowiec, woj. śląskie, tel. 032 3680601, faks 032 3680614.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.mopssosnowiec.pl

  • Adres strony internetowej, pod którym dostępne są informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:
    nie dotyczy


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces - czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1., Poddziałania 7.1.1. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań..


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces - czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1., Poddziałania 7.1.1. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań w tym: Zadanie 1 - Kierowca autobusu kat. D dla maksymalnie 1 osoby Zadanie 2 - Księgowość komputerowa + kadry i płace dla maksymalnie 2 osób Zadanie 3 - Pracownik ochrony I stopnia dla maksymalnie 7 osób Zadanie 4 - Kurs fryzjerski dla maksymalnie 5 osób Zadanie 5 - Kurs obsługi koparko-ładowarki dla maksymalnie 1 osoby Zadanie 6 - Pracownik magazynu + wózki widłowe dla maksymalnie 2 osób Zadanie 7 - Kurs kroju i szycia dla maksymalnie 1 osoby Zadanie 8 - Księgowość komputerowa dla maksymalnie 5 osób Zadanie 9 - Kucharz, mała gastronomia dla maksymalnie 8 osób, czas trwania kursów: Zadanie 1 - 280 godzin w tym teoria 195 godzin. Kurs trwa 10 kolejnych tygodni. Zadanie 2 - 273 godziny w tym teoria 56 godzin. Kurs trwa 10 kolejnych tygodni. Zadanie 3 - 249 godzin w tym teoria 139 godzin. Kurs trwa 9 kolejnych tygodni. Zadanie 4 - 180 godzin w tym teoria 55 godzin. Kurs trwa 6 kolejnych tygodni. Zadanie 5 - 176 godzin w tym teoria 116 godzin. Kurs trwa 6 kolejnych tygodni. Zadanie 6 - 173 godziny w tym teoria 84 godziny. Kurs trwa 6 kolejnych tygodni. Zadanie 7 - 170 godzin w tym teoria 30 godzin. Kurs trwa 6 kolejnych tygodni. Zadanie 8 - 160 godzin w tym teoria 30 godzin. Kurs trwa 6 kolejnych tygodni. Zadanie 9 - 150 godzin w tym teoria 50 godzin. Kurs trwa 6 kolejnych tygodni. Kursy winny być zrealizowane na terenie województwa śląskiego, w miejscu z dogodnym dojazdem środkami komunikacji miejskiej, dotyczy to następujących miast: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Czeladź, Będzin. W przypadku realizacji kursów zarówno w zakresie teoretycznym jak i praktycznym w innych miejscowościach niż wymienione, Wykonawca zobowiązany jest zorganizować transport dla uczestników, z wyznaczonego miejsca zbiórki do bazy szkoleniowej i z powrotem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w SIWZ i załącznikach..


II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.


II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.50.00.00-9.


II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 9.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
nie dotyczy


III.2) ZALICZKI


  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
    nie


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Dla Zadań od 1 do 9: Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Ocena spełniania niniejszego warunku będzie oceniana na podstawie załączonego do oferty oświadczenia metodą spełnia - nie spełnia.


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Dla Zadań od 1 do 9: Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Ocena spełniania niniejszego warunku będzie oceniana na podstawie załączonego do oferty oświadczenia metodą spełnia - nie spełnia.


  • III.3.3) Potencjał techniczny


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Dla Zadań od 1 do 9: Wykazu narzędzi, wyposażenia zakładu i urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy usług w celu realizacji zamówienia wraz z informacją o podstawie dysponowania tymi zasobami. Zamawiający żąda wykazania, iż Wykonawca dysponuje salami szkoleniowymi, w których będą prowadzone zajęcia teoretyczne oraz miejscami przeznaczonymi na prowadzenie zajęć praktycznych w ilości i w jakości odpowiedniej do potrzeb określonego kursu, z uwzględnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków pracy i nauki. Sale winny być: a) przystosowane pod względem sanitarnym, przeciwpożarowym, oświetleniowym, akustycznym i bhp do prowadzenia szkoleń, b) wyposażone w odpowiednią liczbę miejsc siedzących i stolików, c) wyposażone w odpowiednie oprzyrządowanie techniczne tj.: aparaturę audiowizualną, rzutnik, tablicę flipchart, itp. d) oznakowane zgodnie z wytycznymi (dostępne na stronie internetowej http://efs.silesia-region.pl zakładka Promocja). Miejsca przeznaczone do prowadzenia zajęć praktycznych winny być: a) przystosowane pod względem przeciwpożarowym, oświetleniowym i bhp do prowadzenia zajęć praktycznych w zakresie poszczególnych rodzajów kursów, b) wyposażone w odpowiednie oprzyrządowanie techniczne w zakresie poszczególnych rodzajów kursów, Ocena spełniania niniejszego warunku będzie oceniana na podstawie załączonego do oferty wykazu metodą spełnia - nie spełnia.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Dla Zadań od 1 do 9:. Wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia,w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług za świadczenie usług wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonywania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informację o podstawie do dysponowania tymi osobami tj.: Zamawiający żąda wykazania, iż Wykonawca dysponuje: co najmniej 1 osobą posiadającą wykształcenie wyższe lub średnie oraz kwalifikacje do prowadzenia danego rodzaju kursu przyuczającego do zawodu jak również minimum roczną praktykę w prowadzeniu danego kursu. Ocena spełniania niniejszego warunku będzie oceniana na podstawie załączonego do oferty wykazu metodą spełnia - nie spełnia.


  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Dla Zadań od 1 do 9: Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Ocena spełniania niniejszego warunku będzie oceniana na podstawie załączonego do oferty oświadczenia metodą spełnia - nie spełnia.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:

    • wykaz narządzi, wyposażenia zakładu i urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy usług lub robót budowlanych w celu realizacji zamówienia wraz z informacją o podstawie dysponowania tymi zasobami
    • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami

  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
    • aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
    • aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
    • aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
  • III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

    Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

    III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

    • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
    • nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert

III.5) INFORMACJA O DOKUMENTACH POTWIERDZAJĄCYCH, ŻE OFEROWANE DOSTAWY , USŁUGI LUB ROBOTY BUDOWLANE ODPOWIADAJĄ OKREŚLONYM WYMAGANIOM

W zakresie potwierdzenia, że oferowane dostawy, usługi lub roboty budowlane odpowiadają określonym wymaganiom należy przedłożyć:

  • inne dokumenty

    Pełnomocnictwo wymagane w przypadku gdy do reprezentowania Wykonawcy upoważniona jest osoba inna niż wskazane w aktualnym odpisie z właściwego rejestru Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia - załączone do oferty w oryginale.


III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.


IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.


IV.3) ZMIANA UMOWY


Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak


Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

1. W razie zaistnienia istotnej zmiany okoliczności powodującej, że wykonanie umowy nie leży w interesie publicznym, czego nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy, Zamawiający może odstąpić od umowy w terminie 30 dni od daty powzięcia wiadomości o tych okolicznościach. 2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1 Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania części umowy. 3. Zakazuje się wprowadzania istotnych zmian w umowie z naruszeniem art. 144 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, z zastrzeżeniem ust. 4. 4. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy w formie pisemnej pod rygorem nieważności tylko w sytuacji: 1) zmiany miejsca przeprowadzenia kursu lub miejsc przeznaczonych na prowadzenie zajęć praktycznych 2) zmiany pracowników odpowiedzialnych za realizację umowy wskazanych w § 6 ust. 1 i ust. 2 niniejszej umowy, 3) zmiany harmonogramu zajęć w tym godzin rozpoczęcia lub zakończenia zajęć, 4) zmiany osób posiadających uprawnienia, odpowiednie kwalifikacje i warunki do należytego wykonania zamówienia, 5) zmiany terminu rozpoczęcia i/lub zakończenia kursu z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy, Zamawiającego.


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.mopssosnowiec.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu ul. Mościckiego 14, 41-200 Sosnowiec III piętro, pokój 321..


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
10.09.2010 godzina 11:30, miejsce: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu ul. Mościckiego 14 41-200 Sosnowiec IV piętro, pokój 422..


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Projekt Moda na sukces - czyli kroki w samodzielność PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO W RAMACH PRIORYTETU VII DZIAŁANIE 7.1. PODDZIAŁANIE 7.1.1. PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI.


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH


CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
Zadanie 1 - Kierowca autobusu kat. D.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego ,,Moda na sukces-czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań - Zadanie 1 - Kierowca autobusu kat. D RAMOWY PROGRAM KURSU 1. Czas trwania kursu: 280 godzin w tym teoria - 195 godzin tj.: 10 kolejnych tygodni. 2. Tematy zajęć: 2.1. Poznanie charakterystyk układu przeniesienia napędu w celu jego optymalnego wykorzystania - 30 godzin teorii. 2.2. Poznanie charakterystyki technicznej i sposobu działania urządzeń służących bezpieczeństwu, w celu zapewnienia panowania nad pojazdem, zminimalizowania jego zużycia i zapobiegania awariom - 25 godziny teorii. 2.3. Poznanie uwarunkowań społecznych dotyczących transportu drogowego i rządzących nim zasad - 30 godzin teorii. 2.4. Uświadomienie kierowcom zagrożenia wypadkami na drodze i w pracy - 30 godzin teorii. 2.5. Umiejętność zapobiegania przestępstwom i przemytowi nielegalnych imigrantów - 15 godzin teorii. 2.6. Umiejętność zapobiegania zagrożeniom fizycznym - 20 godzin teorii. 2.7. Świadomość znaczenia predyspozycji fizycznych i psychicznych - 10 godzin teorii. 2.8. Umiejętność oceny sytuacji awaryjnych, zachowanie w sytuacjach krytycznych - 20 godzin teorii. 2.9. Umiejętność zachowania się w sposób poprawiający wizerunek przewoźnika - 15 godzin teorii. 2.10. Umiejętność optymalizacji zużycia paliwa oraz jazda w warunkach specjalnych - 20 godzin praktyki. 2.11. Umiejętność zapewnienia pasażerom komfortu i bezpieczeństwa - 20 godzin praktyki. 2.12. Umiejętność równomiernego obciążenia pojazdu zgodnie z wymaganiami przepisów BHP i zasadami prawidłowego użytkowanie pojazdu - 15 godzin praktyki. 2.13. Poznanie przepisów regulujących przewóz pasażerów - 20 godzin praktyki. 2.14. Bezpieczeństwo, obsługa i logistyka w aspekcie zdrowia, ruchu drogowego i środowiska - 10 godzin praktyki 4. Zakres musi być zgodny z Ustawą o transporcie drogowym z dnia 6 września 2001r. (Dz. U. z 2007r.Nr 125, poz.874 z późn. zm. ) oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 1 kwietnia 2010 w sprawie szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy (Dz. U. z 2010 r. Nr 53 poz.314). 5. W ramach kursu Wykonawca zapewni i opłaci pierwszy egzamin państwowy (teoria i praktyka). 6. Wykonawca zapewni plac manewrowy zgodny z wymogami rozporządzenia. 7. Autobus przeznaczony do realizacji zajęć praktycznych musi być w stanie technicznym bardzo dobrym oraz musi spełniać wszystkie techniczne kryteria. 8. Liczba uczestników - maksymalnie 1 osoba..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.50.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 17.12.2010.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
Zadanie 2 - Księgowość komputerowa + kadry i płace.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces-czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań - Zadanie 2 - Księgowość komputerowa + kadry i płace. RAMOWY PROGRAM KURSU 1. Czas trwania kursu: 273 godziny w tym teoria - 56 godzin tj.: 10 kolejnych tygodni. 2. Tematy zajęć: 2.1. Księgowość I stopnia: 15 godzin teorii, 15godzin praktyki: - Rachunkowość uproszczona - Rachunkowość pełna 2.2. Księgowość II stopnia: 15 godzin teorii, 60 godzin praktyki w tym: - Środki trwałe - Rozrachunki - Formy rozliczeń i ewidencja środków pieniężnych - Materiały - Wynagrodzenia - Koszty i ich rozliczenia - Przychody ze sprzedaży - Straty i zyski nadzwyczajne - Wynik finansowy i jego rozliczenia - Zamknięcie roku obrotowego - Sprawozdanie do GUS 2.3. Rachunkowość komputerowa: 6 godziny teorii, 87 godzin praktyki: - Podstawy obsługi komputera - Wprowadzenie do programu SYMFONIA - Księgowanie dokumentów - Program PŁATNIK 2.4. Organizacja i zasady działania biura - 2 godziny teorii, 6 godzin praktyki. 2.5. Zasady księgowości - 5 godzin teorii, 10 godzin praktyki. 2.6. Prawo pracy - 5 godzin teorii. 2.7. Prowadzenie dokumentacji kadrowej - 2 godziny teorii, 5 godzin praktyki. 2.8. Podstawy WINDOWS/Word/Excel - 2 godziny teorii, 16 godzin praktyki. 2.9. Program KADRY- 2 godziny teorii, 12 godzin praktyki. 2.10. Obsługa Internetu oraz poczty elektronicznej - 2 godziny teorii, 6 godzin praktyki. 3. Liczba uczestników - maksymalnie 2 osoby..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.50.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 17.12.2010.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
3
NAZWA:
Zadanie 3 - Pracownik ochrony I stopnia.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces-czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań - Zadanie 3 - Pracownik ochrony I stopnia. RAMOWY PROGRAM KURSU 1. Czas trwania kursu: 249 godzin w tym teoria - 139 godzin tj.: 9 kolejnych tygodni. 2. Tematy zajęć: 2.1. Blok ogólno prawny - 40 godzin teorii, 10 godzin praktyki. 2.2. Blok - ochrona osób - 20 godzin teorii, 10 godzin praktyki. 2.3. Blok - ochrona mienia - 50 godzin teorii, 20 godzin praktyki. 2.4. Blok - wyszkolenie strzeleckie (teoria i praktyka) - 15 godzin teorii, 20 godzin praktyki. 2.5. Blok - samoobrona i techniki interwencyjne - 10 godzin teorii, 50 godzin praktyki. 2.6. Rynek pracy w krajach Unii Europejskiej - 4 godziny teorii. 3. Kurs kończy się uzyskaniem licencji. 4. Liczba uczestników - maksymalnie 7 osób..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.50.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 17.12.2010.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
4
NAZWA:
Zadanie 4 - Kurs fryzjerski.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces-czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań - Zadanie 4 - Kurs fryzjerski. RAMOWY PROGRAM KURSU 1. Czas trwania kursu: 180 godzin w tym teoria - 55 godzin, tj.:6 tygodni. 2. Tematy zajęć: 2.1. Higiena i bezpieczeństwo pracy - 5 godzin teorii. 2.2. Podstawy chemiczne materiałów fryzjerskich - 10 godzin teorii. 2.3. Technologie fryzjerskie - 15 godzin teorii, 20 godzin praktyki. 2.4. Elementy stylizacji fryzur i postaci - 20 godzin teorii, 25 godzin praktyki. 2.5. Pracownia fryzjerska - 75 godzin praktyki. 2.6. Obsługa klienta i poradnictwo - 5 godzin teorii, 5 godzin praktyki. 3. Dodatkowo Wykonawca winien jest zapewnić komplet nożyczek fryzjerskich dla uczestników niniejszego kursu na potrzeby realizacji zajęć praktycznych. Po zakończeniu kursu nożyczki przekazane zostają na własność uczestnikom kursu. 4. Liczba uczestników - maksymalnie do 5 osób..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.50.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 17.12.2010.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
5
NAZWA:
Zadanie 5 - Kurs obsługi koparko-ładowarki.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces-czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań - Zadanie 5 - Obsługa koparko ładowarki. RAMOWY PROGRAM KURSU 1. Czas trwania kursu: 176 godzin w tym teoria 116 godzin, tj.: 6 kolejnych tygodni. 2. Tematy zajęć: 2.1. Użytkowanie eksploatacyjne - 8 godzin, 2.2. Dokumentacja techniczna - 8 godzin, 2.3. Bezpieczeństwo i higiena pracy - 8 godzin, 2.4. Podstawy elektrotechniki - 8 godzin, 2.5. Silniki spalinowe - 16 godzin, 2.6. Elementy hydrauliki - 16 godzin, 2.7. Budowa koparko-ładowarek - 32 godziny, 2.8. Technologia robót - 20 godzin, 2.9. Zajęcia praktyczne - 60 godzin. 3. Liczba uczestników - maksymalnie 1 osoba..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.50.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 17.12.2010.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
6
NAZWA:
Zadanie 6 - Pracownik magazynu + wózki widłowe.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces-czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań - Zadanie 6 - Pracownik magazynu + wózki widłowe. RAMOWY PROGRAM KURSU 1. Czas trwania kursu: 173 godziny w tym teoria - 84 godziny, tj.: 6 kolejnych tygodni. 2. Tematy zajęć: 2.1. Zasady BHP i przeciw pożarowe - 4 godziny teorii. 2.2. Gospodarka magazynowa i podstawy logistyki - 10 godzin teorii, 6 godzin praktyki. 2.3. Rodzaje podmiotów gospodarczych na podstawie: - kodeksu cywilnego, - kodeksu spółek handlowych - 2 godziny teorii. 2.4. Podatkowa książka przychodów i rozchodów - 2 godziny teorii, 8 godzin praktyki. 2.5. Minimum sanitarne - 5 godzin teorii. 2.6. Podstawy obsługi komputera - 1 godzina teorii, 13 godzin praktyki. 2.7. Obsługa programu magazynowego Subiekt - 25 godzin praktyki. 2.8. Obsługa kas fiskalnych - 12 godzin teorii, 18 godzin praktyki. 2.9. Obsługa wózków jezdniowych - 48 godzin teorii, 19 godzin praktyki. 3. Liczba uczestników - maksymalnie 2 osoby..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.50.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 17.12.2010.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
7
NAZWA:
Zadanie 7 - Kurs kroju i szycia.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces-czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań - Zadanie 7 - Kurs kroju i szycia. RAMOWY PROGRAM KURSU 1. Czas trwania kursu: 170 godzin w tym teoria - 30 godzin, tj.: 6 kolejnych tygodni. 2. Tematy zajęć: 2.1. BHP, zagadnienia związane z działalnością gospodarczą - 4 godziny teorii. 2.2. Analiza kolorystyczna, zagadnienia związane z modą - 7 godzin teorii. 2.3. Materiałoznawstwo - 7 godziny teorii. 2.4. Budowa i obsługa maszyny do szycia - 5 godzin teorii. 2.5. Technologia - 7 godzin teorii. 2.6. Zajęcia praktyczne - 140 godzin. 3. Liczba uczestników - maksymalnie 1 osoba..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.50.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 17.12.2010.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
8
NAZWA:
Zadanie 8 - Księgowość komputerowa.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces-czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań - Zadanie 8 - Księgowość komputerowa. RAMOWY PROGRAM KURSU 1. Czas trwania kursu:160 godzin w tym teoria - 30 godzin, tj.: 6 kolejnych tygodni. 2. Tematy zajęć: 2.1. Księgowość I stopnia: 15 godzin teorii, 15godzin praktyki - Rachunkowość uproszczona - Rachunkowość pełna 2.2. Księgowość II stopnia: 15 godzin teorii, 60 godzin praktyki - Środki trwałe - Rozrachunki - Formy rozliczeń i ewidencja środków pieniężnych - Materiały - Wynagrodzenia - Koszty i ich rozliczenia - Przychody ze sprzedaży - Straty i zyski nadzwyczajne - Wynik finansowy i jego rozliczenia - Zamknięcie roku obrotowego - Sprawozdanie do GUS 2.3. Rachunkowość komputerowa: 55godzin praktyki - Podstawy obsługi komputera - Wprowadzenie do programu SYMFONIA - Księgowanie dokumentów - Program PŁATNIK 3. Liczba uczestników - maksymalnie 5 osób..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.50.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 17.12.2010.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
9
NAZWA:
Zadanie 9 - Kucharz, mała gastronomia.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces-czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań - Zadanie 9 - Kucharz mała gastronomia. RAMOWY PROGRAM KURSU 1. Czas trwania kursu: 150 godzin w tym teoria - 50 godzin, tj.: 6 kolejnych tygodni. 2. Tematy zajęć: 2.1. Technologia żywienia - zasady żywienia 8 godzin. 2.2. Przechowywania i odbiór jakościowych artykułów spożywczych - 8 godzin. 2.3. Podstawowe procesy technologiczne - 5 godzin. 2.4. Potrawy i napoje - charakterystyka, zasady przyrządzania i łączenia składników - 12 godzin. 2.5. Kuchnia polska oraz kuchnie z różnych stron świata - 5 godzin. 2.6. Organizacja przyjęć okolicznościowych - zasady nakrywania do stołów i obsługi gości - 4 godziny. 2.7. Przepisy BHP i HACCP - 8 godzin. 2.8. Zajęcia praktyczne: - 100 godzin - Przygotowanie do obróbki wstępnej, - Obróbka wstępna, - Przygotowanie potraw i zup z surowców podstawowych, - Potrawy staropolskie, - Potrawy z różnych stron świata, - Przygotowanie potraw na przyjęcia okolicznościowe, - Estetyka i dekorowanie potraw 3. Liczba uczestników - maksymalnie 8 osób..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.50.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 17.12.2010.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



Sosnowiec: Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces - czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1., Poddziałania 7.1.1. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań.


Numer ogłoszenia: 319770 - 2010; data zamieszczenia: 05.10.2010

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 236433 - 2010r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu, ul. Mościckiego 14, 41-200 Sosnowiec, woj. śląskie, tel. 032 3680601, faks 032 3680614.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces - czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1., Poddziałania 7.1.1. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań..


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: Organizacja i przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu w ramach projektu systemowego Moda na sukces - czyli kroki w samodzielność współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1., Poddziałania 7.1.1. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - 9 Zadań w tym: Zadanie 1 - Kierowca autobusu kat. D dla maksymalnie 1 osoby Zadanie 2 - Księgowość komputerowa + kadry i płace dla maksymalnie 2 osób Zadanie 3 - Pracownik ochrony I stopnia dla maksymalnie 7 osób Zadanie 4 - Kurs fryzjerski dla maksymalnie 5 osób Zadanie 5 - Kurs obsługi koparko-ładowarki dla maksymalnie 1 osoby Zadanie 6 - Pracownik magazynu + wózki widłowe dla maksymalnie 2 osób Zadanie 7 - Kurs kroju i szycia dla maksymalnie 1 osoby Zadanie 8 - Księgowość komputerowa dla maksymalnie 5 osób Zadanie 9 - Kucharz, mała gastronomia dla maksymalnie 8 osób, czas trwania kursów: Zadanie 1 - 280 godzin w tym teoria 195 godzin. Kurs trwa 10 kolejnych tygodni. Zadanie 2 - 273 godziny w tym teoria 56 godzin. Kurs trwa 10 kolejnych tygodni. Zadanie 3 - 249 godzin w tym teoria 139 godzin. Kurs trwa 9 kolejnych tygodni. Zadanie 4 - 180 godzin w tym teoria 55 godzin. Kurs trwa 6 kolejnych tygodni. Zadanie 5 - 176 godzin w tym teoria 116 godzin. Kurs trwa 6 kolejnych tygodni. Zadanie 6 - 173 godziny w tym teoria 84 godziny. Kurs trwa 6 kolejnych tygodni. Zadanie 7 - 170 godzin w tym teoria 30 godzin. Kurs trwa 6 kolejnych tygodni. Zadanie 8 - 160 godzin w tym teoria 30 godzin. Kurs trwa 6 kolejnych tygodni. Zadanie 9 - 150 godzin w tym teoria 50 godzin. Kurs trwa 6 kolejnych tygodni. Kursy winny być zrealizowane na terenie województwa śląskiego, w miejscu z dogodnym dojazdem środkami komunikacji miejskiej, dotyczy to następujących miast: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Czeladź, Będzin. W przypadku realizacji kursów zarówno w zakresie teoretycznym jak i praktycznym w innych miejscowościach niż wymienione, Wykonawca zobowiązany jest zorganizować transport dla uczestników, z wyznaczonego miejsca zbiórki do bazy szkoleniowej i z powrotem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w SIWZ i załącznikach..


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.50.00.00-9.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    tak, projekt/program: Projekt Moda na sukces - czyli kroki w samodzielność PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO W RAMACH PRIORYTETU VII DZIAŁANIE 7.1. PODDZIAŁANIE 7.1.1. PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI..

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


Część NR:
1   


Nazwa:
Zadanie 1 - Kierowca autobusu kat. D.


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.10.2010.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o., {Dane ukryte}, 40-096 Katowice, kraj/woj. śląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 8815,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    8500,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    8500,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    8500,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
2   


Nazwa:
Zadanie 2 - Księgowość komputerowa + kadry i płace.


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.10.2010.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o., {Dane ukryte}, 40-096 Katowice, kraj/woj. śląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 8960,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    10200,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    10200,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    10200,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
3   


Nazwa:
Zadanie 3 - Pracownik ochrony I stopnia.


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.10.2010.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o., {Dane ukryte}, 40-096 Katowice, kraj/woj. śląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 23590,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    19796,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    19796,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    19796,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
4   


Nazwa:
Zadanie 4 - Kurs fryzjerski.


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.10.2010.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
3.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Styl - Ośrodek Szkoleniowy, {Dane ukryte}, 41-200 Sosnowiec, kraj/woj. śląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 16390,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    9000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    9000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    18950,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
5   


Nazwa:
Zadanie 5 - Kurs obsługi koparko-ładowarki


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.10.2010.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o., {Dane ukryte}, 40-096 Katowice, kraj/woj. śląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 4825,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    4750,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    4750,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    4750,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
6   


Nazwa:
Zadanie 6 - Pracownik magazynu + wózki widłowe


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.10.2010.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
2.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o., {Dane ukryte}, 40-096 Katowice, kraj/woj. śląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 8577,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    7554,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    7554,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    9174,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
7   


Nazwa:
Zadanie 7 - Kurs kroju i szycia


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.10.2010.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o., {Dane ukryte}, 40-096 Katowice, kraj/woj. śląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 5965,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    5630,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    5630,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    5630,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
8   


Nazwa:
Zadanie 8 - Księgowość komputerowa.


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.10.2010.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o., {Dane ukryte}, 40-096 Katowice, kraj/woj. śląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 11347,50 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    10945,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    10945,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    10945,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
9   


Nazwa:
Zadanie 9 - Kucharz, mała gastronomia.


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.10.2010.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
2.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu, {Dane ukryte}, 41-200 Sosnowiec, kraj/woj. śląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 19527,04 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    16768,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    16768,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    19800,00


  • Waluta:
    PLN.

Adres: ul. 3 Maja 33, 41200 Sosnowiec
woj. śląskie
Dane kontaktowe: email: szp@mopssosnowiec.pl
tel: 322 962 201
fax: 322 962 214
Termin składania wniosków lub ofert:
2010-09-09
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 23643320100
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2010-08-30
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: -
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: TAK
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 9
Kryterium ceny: 0%
WWW ogłoszenia: www.mopssosnowiec.pl
Informacja dostępna pod: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu ul. Mościckiego 14, 41-200 Sosnowiec III piętro, pokój 321.
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
80500000-9 Usługi szkoleniowe
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Zadanie 1 - Kierowca autobusu kat. D. Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o.
Katowice
2010-10-05 8 500,00
Zadanie 2 - Księgowość komputerowa + kadry i płace. Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o.
Katowice
2010-10-05 10 200,00
Zadanie 3 - Pracownik ochrony I stopnia. Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o.
Katowice
2010-10-05 19 796,00
Zadanie 4 - Kurs fryzjerski. Styl - Ośrodek Szkoleniowy
Sosnowiec
2010-10-05 9 000,00
Zadanie 5 - Kurs obsługi koparko-ładowarki Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o.
Katowice
2010-10-05 4 750,00
Zadanie 6 - Pracownik magazynu + wózki widłowe Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o.
Katowice
2010-10-05 7 554,00
Zadanie 7 - Kurs kroju i szycia Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o.
Katowice
2010-10-05 5 630,00
Zadanie 8 - Księgowość komputerowa. Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy sp. z o.o.
Katowice
2010-10-05 10 945,00
Zadanie 9 - Kucharz, mała gastronomia. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu
Sosnowiec
2010-10-05 16 768,00