Łomża: Organizacja i przeprowadzenie dziesięciu praktycznych szkoleń indywidualnych dla pracowników przedsiębiorstw przemysłu spożywczego i Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w ramach realizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w partnerstwie z Urzędem Miasta Łomża projektu pt. projektu Wspieramy praktyków - współpraca nauka - biznes współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zamówienie będzie realizowane w ramach zadania nr 3. WDROŻENIE INNOWACJI - STAŻE I SZKOLENIA PRAKTYCZNE


Numer ogłoszenia: 149357 - 2014; data zamieszczenia: 09.07.2014

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży , ul. Akademicka 14, 18-400 Łomża, woj. podlaskie, tel. 086 2155953, faks 086 2156601.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.pwsip.edu.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Uczelnia publiczna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Organizacja i przeprowadzenie dziesięciu praktycznych szkoleń indywidualnych dla pracowników przedsiębiorstw przemysłu spożywczego i Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w ramach realizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w partnerstwie z Urzędem Miasta Łomża projektu pt. projektu Wspieramy praktyków - współpraca nauka - biznes współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zamówienie będzie realizowane w ramach zadania nr 3. WDROŻENIE INNOWACJI - STAŻE I SZKOLENIA PRAKTYCZNE.


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie dziesięciu praktycznych szkoleń indywidualnych dla pracowników przedsiębiorstw przemysłu spożywczego i Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w ramach realizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w partnerstwie z Urzędem Miasta Łomża projektu pt. projektu Wspieramy praktyków - współpraca nauka - biznes współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zamówienie będzie realizowane w ramach zadania nr 3. WDROŻENIE INNOWACJI - STAŻE I SZKOLENIA PRAKTYCZNE, szczegółowy opis określa załącznik nr 2 do SIWZ.


II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.51.00.00-2.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 10.


II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 30.09.2014.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
Zamawiający nie wymaga złożenia wadium


III.2) ZALICZKI


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:


III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

  • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
  • aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;

III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

  • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;

III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej

  • lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;


III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

1. Dokumenty wymagane w przypadku składania oferty wspólnej: 1.1 Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia, w takim przypadku dla ustanowionego pełnomocnika do oferty należy załączyć pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu lub do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy. 1.2 Oferta winna zawierać: oświadczenia i dokumenty opisane w pkt. 2.1, 2.2, 2.3 działu VI siwz dla każdego partnera z osobna, pozostałe dokumenty składane są wspólnie.

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

  • 1 - Cena - 30
  • 2 - doświadczenie wykładowców - 30
  • 3 - ocena konspektu szkolenia - 40


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.pwsip.edu.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży ul. Akademicka 14, 18-400 Łomża,.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
17.07.2014 godzina 12:00, miejsce: Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży ul. Akademicka 14, 18-400 Łomża, pokój nr 124 I piętro (sekretariat Kanclerza).


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
pt. projektu Wspieramy praktyków - współpraca nauka - biznes współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego..


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH


CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
System zarządzania w laboratorium. Zadania kierownika ds. jakości i kierownictwa technicznego. Audit wewnętrzny w laboratorium..


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Wdrożenie systemu zarządzania w laboratorium oraz jego nadzór; 2. Proces auditu wewnętrznego i jego znaczenie w systemie zarządzania w laboratoriach; 3. Interpretacja normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005, 4. Wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących, 5. Zasady dokumentowania systemu zarządzania, 6. Identyfikowanie zadań kierownika ds. jakości w systemie zarządzania oraz kierownictwa technicznego; 7. Planowanie i przeprowadzanie auditu wewnętrznego tj.: prowadzenie zapisów z auditów, identyfikowanie zgodności i niezgodności, określanie działań zapobiegawczych, korekcje i działania korygujące, przygotowywanie raportów z auditu..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.51.00.00-2.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.09.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 30
    • 2. doświadczenie wykładowców - 30
    • 3. ocena konspektu szkolenia - 40


CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
Tworzenie i administrowanie serwisem WWW.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Języki tworzenia stron internetowych. 2. Projekt funkcjonalny serwisu internetowego. 3. Systemów zarządzania treścią (CMS). 4. Panel administracyjny i jego elementy. 5. Rodzaje użytkowników i ich uprawnienia. 6. Konfiguracja, ustawienia i pozycjonowanie serwisu..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.51.00.00-2.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.09.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 30
    • 2. doświadczenie wykładowców - 30
    • 3. ocena konspektu szkolenia - 40


CZĘŚĆ Nr:
3
NAZWA:
Proces liofilizacji w przedsiębiorstwie spożywczym.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Podstawy teoretyczne liofilizacji a) Właściwe prowadzenie procesu mrożenia jako podstawa liofilizacja - techniki mrożenia (samozamrożenie, mrożenie podczas wirowania, szybkie, wolne mrożenie) b) Możliwe warunki liofilizacji(obniżone ciśnienie, ciśnienie atmosferyczne) c) Liofilizacja płynów i ciał stałych d) Temperatura przejścia szklistego - znaczenie dla jakości produktu liofilizowanego e) Właściwości liofilizatów ważne dla jakości produktu f) Czy produkt może opuścić aparat w atmosferze beztlenowej? 2. Możliwości sterowania parametrami liofilizatora wzajemne zależności pomiędzy parametrami liofilizacji a) Od czego uzależnić wartości stosowanych ciśnień? b) Określenie wpływu parametrów na kinetykę procesu na podstawie kontroli ubytków masy online c) Jak zabezpieczyć produkt przed roztopieniem? d) korzyści wynikające z pomiaru temperatury materiału e) wykorzystanie profilu zmian temperatury liofilizacji dla uzyskanie dobrego produktu f) określenie w warunkach przemysłowych momentu zakończenia procesu.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.51.00.00-2.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.09.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 30
    • 2. doświadczenie wykładowców - 30
    • 3. ocena konspektu szkolenia - 40


CZĘŚĆ Nr:
4
NAZWA:
Tworzenie i administrowanie serwisem WWW.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Języki tworzenia stron internetowych. 2. Projekt funkcjonalny serwisu internetowego. 3. Systemów zarządzania treścią (CMS). 4. Panel administracyjny i jego elementy. 5. Rodzaje użytkowników i ich uprawnienia. 6. Konfiguracja, ustawienia i pozycjonowanie serwisu..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.51.00.00-2.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.09.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 30
    • 2. doświadczenie wykładowców - 30
    • 3. ocena konspektu szkolenia - 40


CZĘŚĆ Nr:
5
NAZWA:
Czynniki wpływające na jakość gotowego wyrobu.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Dobór dostawców, jako element jakości produkcji, 2. Sposoby, procedury, 3. Jakość surowca a jakość produktu ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu piekarskiego 4. Identyfikowalność wymogi prawne, 5. Aspekty techniczne, 6. Procedury..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.51.00.00-2.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.09.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 30
    • 2. doświadczenie wykładowców - 30
    • 3. ocena konspektu szkolenia - 40


CZĘŚĆ Nr:
6
NAZWA:
Techniczne możliwości zastosowania i wprowadzenia w firmie z branży spożywczej rozwiązań z dziedziny OZE.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Bezpośrednie wykorzystanie energii słonecznej. Postęp w zakresie technologii wykonania oraz poprawy sprawności kolektorów słonecznych. a) kolektory termiczne b) panele fotowoltaiczne c) kolektory hybrydowe (termiczne + fotowoltaiczne). 2. Pompy ciepła (PC, ang. HP). Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne pomp ciepła, sterowanie pracą PC umożliwiające maksymalną efektywność. Analiza techniczno-ekonomiczna wykorzystywania dolnych źródeł ciepła do zasilania PC. a) sprężarkowe pompy ciepła SPC: elektryczne EPC ang. EHP; gazowe GPC ang. GHP (efektywność GPC) b) absorbcyjne gazowe pompy ciepła 3. Odzysk ciepła w przedsiębiorstwach przemysłu spożywczego szczególnie w przetwórstwie wykorzystującym duże ilości ciepła. Odzysk ciepła z procesów technologicznych, oszczędność mediów (prądu elektrycznego, wody, sprężonego powietrza), minimalizowanie ilości ścieków (zamknięte obiegi wody). Odzysk ciepła z odprowadzanych ścieków. W programie szkolenia należy położyć nacisk na stronę ekonomiczną zastosowania proponowanych rozwiązań z dziedziny OZE ze szczególnym uwzględnieniem możliwości wykorzystania dotacji i okresy zwroty poniesionych kosztów inwestycyjnych..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.51.00.00-2.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.09.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 30
    • 2. doświadczenie wykładowców - 30
    • 3. ocena konspektu szkolenia - 40


CZĘŚĆ Nr:
7
NAZWA:
Mycie i dezynfekcja w przemyśle spożywczym.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Wprowadzenie a) Preparaty myjące i dezynfekcyjne b) Właściwości preparatów myjących c) Cechy dobrego środka myjącego d) Składniki preparatów myjących e) Właściwości preparatów dezynfekujących f) Cechy dobrego środka dezynfekcyjnego 2. Mycie a) Cel mycia b) Mycie: zasady ogólne c) Etapy mycia d) Mycie ręczne e) Mycie mechaniczne f) Mycie CIP (mycie w miejscu: Cleaning in Place) g) Mycie COP (mycie poza miejscem: Cleaning of Place) 3. Dezynfekcja a) Dezynfekcja fizyczna b) Dezynfekcja chemiczna c) Monitorowanie procesów mycia i dezynfekcji d) Weryfikacja mycia i dezynfekcji 4. GHP a mycie i dezynfekcja 5. Kontrola czystości fizycznej, chemicznej i biologicznej. 6. Zakładowy plan higieny.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.51.00.00-2.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.09.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 30
    • 2. doświadczenie wykładowców - 30
    • 3. ocena konspektu szkolenia - 40


CZĘŚĆ Nr:
8
NAZWA:
Możliwości wykorzystania egzopolisacharydów w przemyśle mleczarskim.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Charakterystyka egzopolisacharydów (podział, budowa, synteza EPS przez bakterie) 2. Czynniki wpływające na wytwarzanie EPS przez bakterie mlekowe (temperatura, obecność węglowodanów w środowisku, pH, czas, obecność innych LAB) 3. Możliwości wykorzystania i wpływ EPS na jakość produktów mlecznych (napoje fermentowane, śmietana, sery) 4. Prozdrowotne właściwości EPS 5. Perspektywy zastosowania EPS lub szczepów EPS(+) 6. Negatywne aspekty wytwarzania EPS przez drobnoustroje (biofilmy).


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.51.00.00-2.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.09.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 30
    • 2. doświadczenie wykładowców - 30
    • 3. ocena konspektu szkolenia - 40


CZĘŚĆ Nr:
9
NAZWA:
System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności ISO 22 000.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Wprowadzenie do Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności -aktualne prawo żywnościowe -przepisy prawne krajowe i międzynarodowe w zakresie bezpieczeństwa żywności -przepisy Codex Alimentarius 2. HACCP -zasady Systemu HACCP -tworzenie schematu procesu technologicznego -analiza zagrożeń na każdym etapie i wykaz środków zapobiegawczych -ustalanie Krytycznych Punktów Kontroli (CCP) -opracowanie działań korygujących i procedur weryfikacji -prawidłowe prowadzenie dokumentacji systemu -określenie tolerancji limitów krytycznych parametrów dla każdego CCP -korzyści z wdrożenia systemu HACCP 3. Zasady GHP/GMP -podstawowe terminy z zakresu Dobrej Praktyk GHP/GMP -uwarunkowania prawne wdrażania Dobrych Praktyk Produkcyjnych -prawidłowa higiena i szkolenie pracowników -wymagania zdrowotne dla osób zatrudnionych w procesie przyjęcia towaru -dostawa i przyjęcie surowców, magazynowanie i postępowanie z surowcami -procesy mycia i dezynfekcji -omówienie stanu technicznego maszyn i urządzeń -zaopatrzenie w wodę, usuwanie odpadów, zabezpieczenie przed szkodnikami -opracowywanie procedur, instrukcji, prowadzenie zapisów w zakresie GHP/GMP 4. HACCP a Dobre Praktyki GHP/GMP - podsumowanie 5. Omówienie wdrażanie systemu HACCP -sposoby wdrażania -tworzenie dokumentacji -prawidłowy wygląd dokumentacji -tworzenie procedur systemowych 6. Omówienie etapów przygotowania do certyfikacji.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.51.00.00-2.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.09.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 30
    • 2. doświadczenie wykładowców - 30
    • 3. ocena konspektu szkolenia - 40


CZĘŚĆ Nr:
10
NAZWA:
Linia rozlewnicza wody w opakowania szklane.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Analiza potrzeby działań innowacyjnych w zakresie powiększenia ofertowego w Firmie Augustowianka. 2. Analiza opakowań szklanych: wybór, możliwości projektowe nowych butelek, zamykanie butelek. 3. Charakterystyka strukturalna linii rozlewniczej w układzie blokowym. 4. Analiza funkcjonalna i konstrukcyjna bloków tworzących linię rozlewniczą. - Depaletyzatory. - Płuczki butelek. - Przedmuchiwarki butelek. - Nalewarki (bloki, monobloki). - Zamykarki do butelek (podajniki zakrętek). - Osuszacze do butelek. - Etykieciarki. - Pakowarki produktów gotowych. 5. Transportery na liniach rozlewniczych. 6. Analiza oznaczenia produktu - aspekt marketingowy. 7. Analiza kosztów koncepcji wdrożenia innowacyjnego.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.51.00.00-2.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.09.2014.


Łomża: Organizacja i przeprowadzenie dziesięciu praktycznych szkoleń indywidualnych dla pracowników przedsiębiorstw przemysłu spożywczego i Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w ramach realizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w partnerstwie z Urzędem Miasta Łomża projektu pt. projektu Wspieramy praktyków - współpraca nauka - biznes współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zamówienie będzie realizowane w ramach zadania nr 3. WDROŻENIE INNOWACJI - STAŻE I SZKOLENIA PRAKTYCZNE


Numer ogłoszenia: 167303 - 2014; data zamieszczenia: 01.08.2014

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 149357 - 2014r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, ul. Akademicka 14, 18-400 Łomża, woj. podlaskie, tel. 086 2155953, faks 086 2156601.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Uczelnia publiczna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Organizacja i przeprowadzenie dziesięciu praktycznych szkoleń indywidualnych dla pracowników przedsiębiorstw przemysłu spożywczego i Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w ramach realizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w partnerstwie z Urzędem Miasta Łomża projektu pt. projektu Wspieramy praktyków - współpraca nauka - biznes współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zamówienie będzie realizowane w ramach zadania nr 3. WDROŻENIE INNOWACJI - STAŻE I SZKOLENIA PRAKTYCZNE.


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie dziesięciu praktycznych szkoleń indywidualnych dla pracowników przedsiębiorstw przemysłu spożywczego i Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w ramach realizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w partnerstwie z Urzędem Miasta Łomża projektu pt. projektu Wspieramy praktyków - współpraca nauka - biznes współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zamówienie będzie realizowane w ramach zadania nr 3. WDROŻENIE INNOWACJI - STAŻE I SZKOLENIA PRAKTYCZNE, szczegółowy opis określa załącznik nr 2 do SIWZ.


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.51.00.00-2.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    tak, projekt/program: pt. projektu Wspieramy praktyków - współpraca nauka - biznes współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


Część NR:
1   


Nazwa:
System zarządzania w laboratorium. Zadania kierownika ds. jakości i kierownictwa technicznego. Audit wewnętrzny w laboratorium


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.08.2014.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Intert Beata Wagner, {Dane ukryte}, Szczecin, kraj/woj. Polska.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 7500,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    4900,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    4900,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    4900,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
9   


Nazwa:
System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności ISO 22 000


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.08.2014.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Intert Beata Wagner, {Dane ukryte}, Szczecin, kraj/woj. Polska.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 4500,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    3900,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    3900,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    3900,00


  • Waluta:
    PLN.

Adres: ul. Akademicka 14, 18-400 Łomża
woj. podlaskie
Dane kontaktowe: email: emichalak@pwsip.edu.pl
tel: 862 155 953
fax: 862 156 601
Termin składania wniosków lub ofert:
2014-07-16
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 14935720140
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2014-07-08
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 75 dni
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: TAK
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 10
Kryterium ceny: 70%
WWW ogłoszenia: www.pwsip.edu.pl
Informacja dostępna pod: Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży ul. Akademicka 14, 18-400 Łomża,
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
80510000-2 Usługi szkolenia specjalistycznego
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
System zarządzania w laboratorium. Zadania kierownika ds. jakości i kierownictwa technicznego. Audit wewnętrzny w laboratorium Intert Beata Wagner
Szczecin
2014-08-01 4 900,00
System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności ISO 22 000 Intert Beata Wagner
Szczecin
2014-08-01 3 900,00