Przeprowadzenie Konkursu Polski Produkt Przyszłości wraz z organizacją Gali wręczenia nagród
Opis przedmiotu przetargu: Organizacja Konkursu Polski Produkt Przyszłości wraz z organizacją Gali wręczenia nagród wymaga realizacji szeregu działań, zarówno o charakterze merytorycznym, jak i technicznym. Dotychczasowe edycje tego przedsięwzięcia przebiegały według następującego ogólnego schematu: 1. Pozyskanie patronatu Ministra Gospodarki i patronatu medialnego; 2. Ogłoszenie Konkursu, nabór wniosków konkursowych; 3. Działania promujące Konkurs (ogłoszenia prasowe, radio, Internet, spotkania z potencjalnymi uczestnikami Konkursu podczas różnego rodzaju konferencji i seminariów, itp.); 4. Powołanie Komisji Oceny Wstępnej (KOW) projektów i Kapituły Konkursu; 5. Ocena wstępna zgłoszonych projektów dokonywana przez KOW, której członkami są przewodniczący Komisji (nadzorujący prace Komisji) i eksperci (oceniający projekty) wywodzący się z PARP i powołani z instytucji działających na rzecz rozwoju innowacji i transferu technologii; każdy zgłoszony projekt oceniany jest przez przynajmniej trzech ekspertów, sporządzany jest protokół dla Kapituły Konkursu; 6. Przygotowanie pierwszego posiedzenia Kapituły, w tym powielenie i wysyłka skróconych wniosków konkursowych do członków Kapituły; 7. Pierwsze posiedzenie Kapituły, podczas którego dokonywany jest wybór projektów (spośród wszystkich zgłoszonych do Konkursu, spełniających wymogi formalne) do oceny zasadniczej (w oparciu m.in. o wyniki oceny wstępnej), co jest równoznaczne z dopuszczeniem wybranych projektów do Nagrody Polski Produkt Przyszłości; 8. Ocena zasadnicza wyselekcjonowanych projektów przeprowadzana jest przez powołanych ekspertów zewnętrznych (muszą posiadać najlepszą wiedzę z branż, z których wywodzą się projekty skierowane do oceny); 9. Przygotowania drugiego posiedzenia Kapituły, w tym powielenie i wysyłka formularzy z ocenami ekspertów do członków Kapituły; 10. Drugie posiedzenie Kapituły, podczas którego podejmowane są ostateczne decyzje co do wyboru najlepszych projektów w danej edycji Konkursu; od 2008 roku Kapituła nominuje również projekty (spośród laureatów Konkursu PPP) do Nagrody Specjalnej (eCO2innowacja), ufundowanej przez Ministra Gospodarki; 11. Od momentu wskazania laureatów przez Kapitułę, następuje intensyfikacja działań związanych z organizacją gali (m.in. wysyłka zaproszeń, ustalenie programu i scenariusza uroczystości, przygotowanie katalogu, materiału promocyjnego do prasy itp.). Działania dotyczące organizacji gali prowadzone są równolegle z procesem naboru i oceny projektów w Konkursie (m.in. wybór sali, oprawy artystycznej, aktualizacja bazy adresowej gości itp.).

Warszawa: Przeprowadzenie Konkursu Polski Produkt Przyszłości wraz z organizacją Gali wręczenia nagród
Numer ogłoszenia: 11926 - 2010; data zamieszczenia: 14.01.2010
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości , Pańska 81/83, 00-834 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. (022) 432 80 80, faks (022) 432 86 20.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.parp.gov.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: państwowa osoba prawna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przeprowadzenie Konkursu Polski Produkt Przyszłości wraz z organizacją Gali wręczenia nagród.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Organizacja Konkursu Polski Produkt Przyszłości wraz z organizacją Gali wręczenia nagród wymaga realizacji szeregu działań, zarówno o charakterze merytorycznym, jak i technicznym. Dotychczasowe edycje tego przedsięwzięcia przebiegały według następującego ogólnego schematu: 1. Pozyskanie patronatu Ministra Gospodarki i patronatu medialnego; 2. Ogłoszenie Konkursu, nabór wniosków konkursowych; 3. Działania promujące Konkurs (ogłoszenia prasowe, radio, Internet, spotkania z potencjalnymi uczestnikami Konkursu podczas różnego rodzaju konferencji i seminariów, itp.); 4. Powołanie Komisji Oceny Wstępnej (KOW) projektów i Kapituły Konkursu; 5. Ocena wstępna zgłoszonych projektów dokonywana przez KOW, której członkami są przewodniczący Komisji (nadzorujący prace Komisji) i eksperci (oceniający projekty) wywodzący się z PARP i powołani z instytucji działających na rzecz rozwoju innowacji i transferu technologii; każdy zgłoszony projekt oceniany jest przez przynajmniej trzech ekspertów, sporządzany jest protokół dla Kapituły Konkursu; 6. Przygotowanie pierwszego posiedzenia Kapituły, w tym powielenie i wysyłka skróconych wniosków konkursowych do członków Kapituły; 7. Pierwsze posiedzenie Kapituły, podczas którego dokonywany jest wybór projektów (spośród wszystkich zgłoszonych do Konkursu, spełniających wymogi formalne) do oceny zasadniczej (w oparciu m.in. o wyniki oceny wstępnej), co jest równoznaczne z dopuszczeniem wybranych projektów do Nagrody Polski Produkt Przyszłości; 8. Ocena zasadnicza wyselekcjonowanych projektów przeprowadzana jest przez powołanych ekspertów zewnętrznych (muszą posiadać najlepszą wiedzę z branż, z których wywodzą się projekty skierowane do oceny); 9. Przygotowania drugiego posiedzenia Kapituły, w tym powielenie i wysyłka formularzy z ocenami ekspertów do członków Kapituły; 10. Drugie posiedzenie Kapituły, podczas którego podejmowane są ostateczne decyzje co do wyboru najlepszych projektów w danej edycji Konkursu; od 2008 roku Kapituła nominuje również projekty (spośród laureatów Konkursu PPP) do Nagrody Specjalnej (eCO2innowacja), ufundowanej przez Ministra Gospodarki; 11. Od momentu wskazania laureatów przez Kapitułę, następuje intensyfikacja działań związanych z organizacją gali (m.in. wysyłka zaproszeń, ustalenie programu i scenariusza uroczystości, przygotowanie katalogu, materiału promocyjnego do prasy itp.). Działania dotyczące organizacji gali prowadzone są równolegle z procesem naboru i oceny projektów w Konkursie (m.in. wybór sali, oprawy artystycznej, aktualizacja bazy adresowej gości itp.)..
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
74.40.00.00-3, 55.00.00.00-0, 74.81.00.00-0, 74.86.00.00-5, 78.00.00.00-7, 78.22.50.00-0, 92.11.12.00-4, 92.31.20.00-1, 92.31.22.13-7.
II.1.5) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.1.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
tak.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 15.08.2010.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA
Informacja na temat wadium:
Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium
III.2) WARUNKI UDZIAŁU
Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków:
1. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki: 1) posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania; 2) posiadają wiedzę i doświadczenie tj.; a) wykonali, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenie działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej dwie usługi polegające na zorganizowaniu co najmniej jednej imprezy, odpowiadającej swoim rodzajem imprezie będącej przedmiotem zamówienia, o następujących parametrach: - minimalna liczba uczestników każdej imprezy - 200 osób; - miejsce w którym odbyła się impreza - obiekt zamknięty, np. hotel, teatr, centrum konferencyjne; - czas trwania imprezy minimum 5 godzin zegarowych od momentu rozpoczęcia rejestracji uczestników do momentu oficjalnego zakończenia; - obejmowała swoim zakresem organizację części artystycznej; b) wykonali usługi polegające na ocenie innowacyjności łącznie minimum 10 wyrobów lub technologii (łącznie bez względu na liczbę zawartych umów) na rzecz podmiotów zewnętrznych 3) dysponują odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, tj.: dysponują lub co najmniej 3 osobami, które będą realizować zamówienie: - kierownikiem projektu - osoba, która w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert odpowiadała za realizację co najmniej 2 projektów o charakterze zbliżonym do przedmiotu zamówienia, o budżecie minimum 100 tys. złotych brutto oraz kierowała zespołem nie mniejszym niż 10 osób (każdy projekt oddzielnie); - producentem imprez- osoba, która w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert była odpowiedzialna za organizację co najmniej 2 imprez o charakterze zbliżonym do przedmiotu zamówienia, w których brało udział minimum 200 osób (w każdej imprezie oddzielnie), program każdej imprezy obejmował część artystyczną a budżet każdej imprezy wynosił minimum 75 tys. złotych brutto; - koordynatorem procesu oceny - osoba, posiadająca tytuł naukowy doktora lub wyższy, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed upływem terminu składania ofert zarządzała przez okres nie krótszy niż 6 miesięcy jednostką naukową w rozumieniu Ustawy o zasadach finansowania nauki (Dziennik Ustaw z 2004 r. Nr 238 poz. 2390 z późn. zm.) lub jej wydzieloną komórką organizacyjną np. wydział, zespół, departament, sekcja itp.; 4) znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia; 2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunki określone w ust. 1 pkt 1) - 4) muszą zostać spełnione łącznie przez wszystkich Wykonawców. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu nastąpi w formule spełnia - nie spełnia..
Informacja o oświadczeniach i dokumentach, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu:
W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania, wykonawca ma obowiązek złożyć następujące dokumenty: 1) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania. Jeżeli Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia dokument ten składa każdy z nich 2) aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 uPzp, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 uPzp. Jeżeli Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia dokument ten składa każdy z nich; 3) wypełnione i podpisane oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. Jeżeli Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia dokument ten mogą złożyć łącznie; 4) wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert - a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie usług, , z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, sporządzony według wzoru, który stanowi załącznik nr 3 do SIWZ, wraz z dokumentami potwierdzającymi, że usługi te zostały wykonane należycie - potwierdzający spełnianie warunku, o którym mowa w ust. 1 pkt 2 lit a) i b). Jeżeli Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia dokument ten składa przynajmniej jeden z nich. 5) Wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia a także zakresu wykonywanych przez nie czynności wraz z informacją o podstawie dysponowania tymi osobami, którego wzór stanowi załącznik nr 4 do SIWZ. 6) Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentu, o których mowa w pkt 2) składa dokument lub dokumenty, wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające, że nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości. 7) Jeżeli w miejscu zamieszkania osoby lub w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt. 6, zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio kraju pochodzenia osoby lub kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania. 8) Dokumenty, o których mowa w ust. 6 i 7, powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. 9) Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. 10) Wymagane dokumenty powinny być przedstawione w formie oryginału lub kserokopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez osobę lub osoby, uprawnione od reprezentowania Wykonawcy z wyjątkiem oświadczenia o którym mowa w pkt 3, które powinno być przedstawione w oryginale. 11) Ocena spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana metoda spełnia - nie spełnia na podstawie informacji przedstawionych w dokumentach..
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.2.2) Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna:
nie.
IV.3) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.3.1)
Adres strony internetowej, na której dostępna jest specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.parp.gov.pl.
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa.
IV.3.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
22.01.2010 godzina 10:00, miejsce: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa Kancelaria I piętro.
IV.3.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.3.13) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Zamówienie jest finansowane ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego..
Warszawa: Przeprowadzenie Konkursu Polski Produkt Przyszłości wraz z organizacją Gali wręczenia nagród, znak sprawy: p/220/IT/2010
Numer ogłoszenia: 42698 - 2010; data zamieszczenia: 15.02.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 11926 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Pańska 81/83, 00-834 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. (022) 432 80 80, faks (022) 432 86 20.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: agencja rządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przeprowadzenie Konkursu Polski Produkt Przyszłości wraz z organizacją Gali wręczenia nagród, znak sprawy: p/220/IT/2010.
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: - wsparcie Zamawiającego w organizacji i przeprowadzeniu XIII edycji Konkursu PPP wraz z działaniami o charakterze promocyjnym, - kompleksowa organizacja uroczystości wręczenia nagród w XIII edycji Konkursu PPP..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
74.40.00.00-3, 55.00.00.00-0, 74.81.00.00-0, 74.86.00.00-5, 78.00.00.00-7, 78.22.50.00-0, 92.11.12.00-4, 92.31.20.00-1, 92.31.22.13-7.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
tak, projekt/program: Zamówienie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki..
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
15.02.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- JMTM Sp. z o.o., {Dane ukryte}, 04-807 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
- Polskie Towarzystwo Informatyczne, {Dane ukryte}, 01-003 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 286885,25 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
285520,00
Oferta z najniższą ceną:
285520,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
285520,00
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 1192620100 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2010-01-13 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 205 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | TAK |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.parp.gov.pl |
Informacja dostępna pod: | Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
55000000-0 | Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego | |
92111200-4 | Produkcja filmów reklamowych, propagandowych i informacyjnych i taśm wideo | |
92312000-1 | Usługi artystyczne | |
92312213-7 | Usługi autorów technicznych |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Przeprowadzenie Konkursu Polski Produkt Przyszłości wraz z organizacją Gali wręczenia nagród, znak sprawy: p/220/IT/2010 | JMTM Sp. z o.o. Warszawa | 2010-02-15 | 142 760,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2010-02-15 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 744000003 550000000 748100000 748600005 780000007 782250000 921112004 923120001 923122137 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 2 Kwota oferty w PLN: 285 520,00 zł Minimalna złożona oferta: 285 520,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 285 520,00 zł Maksymalna złożona oferta: 285 520,00 zł | |||
Przeprowadzenie Konkursu Polski Produkt Przyszłości wraz z organizacją Gali wręczenia nagród, znak sprawy: p/220/IT/2010 | Polskie Towarzystwo Informatyczne Warszawa | 2010-02-15 | 142 760,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2010-02-15 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 744000003 550000000 748100000 748600005 780000007 782250000 921112004 923120001 923122137 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 2 Kwota oferty w PLN: 285 520,00 zł Minimalna złożona oferta: 285 520,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 285 520,00 zł Maksymalna złożona oferta: 285 520,00 zł |