Kraków: przeprowadzenie szkolenia w szpitalach na temat wymogów standardów akredytacyjnych w okresie od 12.05.2015r. do 31.07.2015r. w ramach projektu Bezpieczny Szpital - Bezpieczny Pacjent współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki


Numer ogłoszenia: 61081 - 2015; data zamieszczenia: 29.04.2015

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia , ul. Kapelanka 60, 30-347 Kraków, woj. małopolskie, tel. 012 4232088, faks 012 4232088.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.cmj.org.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
przeprowadzenie szkolenia w szpitalach na temat wymogów standardów akredytacyjnych w okresie od 12.05.2015r. do 31.07.2015r. w ramach projektu Bezpieczny Szpital - Bezpieczny Pacjent współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia w szpitalach na temat wymogów standardów akredytacyjnych w okresie od 12.05.2015r. do 31.07.2015r. w ramach projektu Bezpieczny Szpital - Bezpieczny Pacjent współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 1.CPV: 80561000-4 Usługi szkolenia w dziedzinie zdrowia 2.Termin realizacji zamówienia: 31 lipca 2015 r. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) jest zamieszczony w załączniku nr 1 do SIWZ 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych i podzielił przedmiot zamówienia na 7 pakietów. 5. Szkolenie powinno być zrealizowane na miejscu w szpitalu. 6. Szkolenie powinno być skierowane do kadry zarządzającej szpitalem, w tym Dyrektora Naczelnego, zastępców dyrektora, dyrektorów/kierowników pionu lekarskiego i pielęgniarskiego, kierowników działów szpitala, ordynatorów oddziałów, pielęgniarek oddziałowych oraz liderów/przewodniczących szpitalnych zespołów zadaniowych i ich członków - osób, które ukierunkują działania dla poprawy jakości w szpitalu. 7. Szkolenie swoim zakresem powinno obejmować wymogi standardów akredytacyjnych zawartych w Zestawie standardów akredytacyjnych w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych oraz funkcjonowania szpitali opublikowanym w Dzienniku Urzędowym Ministra Zdrowia Nr 2 poz. 24 z dnia 25 stycznia 2010..


II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.56.10.00-4.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 7.


II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 31.07.2015.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.


III.2) ZALICZKI


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Oświadczenie Wykonawcy, że spełnia warunki dotyczące posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania. Zamawiający uzna, że warunek jest spełniony, jeśli Wykonawca złoży stosowne oświadczenie, że spełnia ten warunek.


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Oświadczenie Wykonawcy, że spełnia warunki dotyczące posiadania wiedzy i doświadczenia, potwierdzone wykazem wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych wykonywanych głównych usług w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane oraz dowodami potwierdzającymi, że usługi te zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Wykazy należy sporządzić odpowiednia według wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SIWZ. Zamawiający uzna, że warunek jest spełniony, jeśli Wykonawca złoży stosowne oświadczenie, że spełnia ten warunek oraz dołączy wykaz, o którym mowa wyżej. Wykaz głównych usług musi zawierać co najmniej 1 (jedną) usługę szkoleniową w zakresie wymogów standardów akredytacyjnych w szpitalach, wraz z dowodami potwierdzającymi należyte wykonanie usługi. Przez jedną usługę Zamawiający rozumie jedną umowę na realizację tej usługi. Dowodami, o których mowa wyżej są: 1) poświadczenie - z tym, że w odniesieniu do nadal wykonywanych usług okresowych lub ciągłych poświadczenie powinno być wydane nie wcześniej, niż trzy miesiące przed upływem terminu składania ofert, 2) oświadczenie Wykonawcy, jeżeli z uzasadnionych przyczyn o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać poświadczenia, o którym mowa w punkcie 1). Uwaga: W przypadku, gdy Zamawiający jest podmiotem, na rzecz którego usługi wskazane w wykazie, o którym mowa wyżej, zostały wcześniej wykonane, wykonawca nie ma obowiązku przedkładania dowodów, o których mowa wyżej.


  • III.3.3) Potencjał techniczny


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Oświadczenie Wykonawcy, że spełnia warunki dotyczące dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym. Zamawiający uzna, że warunek jest spełniony, jeśli Wykonawca złoży stosowne oświadczenie, że spełnia ten warunek.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Oświadczenie Wykonawcy, że spełnia warunki dotyczące dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia oraz dołączy wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie dysponowania tymi osobami. Wykładowcy muszą być osobami, których kompetencje i doświadczenie zagwarantują efektywne przekazanie wiedzy grupie odbiorców, jaką jest kadra zarządzająca szpitalami, liderzy i członkowie zespołów zadaniowych, profesjonaliści medyczni. Wykonawca wskaże do realizacji każdego szkolenia zespół dwuosobowy, w skład którego wejdą osoby z wykształceniem medycznym, w tym co najmniej 1 lekarz posiadający prawo wykonywania zawodu. Każdy z wykładowców musi posiadać: - biegłą znajomość tematyki szkoleń zawartej w konspekcie szkolenia (znajomość wymogów standardów akredytacyjnych zawartych w Zestawie standardów akredytacyjnych w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych oraz funkcjonowania szpitali opublikowanym w Dz. Urz. Ministra Zdrowia Nr 2 poz. 24 z dnia 25 stycznia 2010, praktyczna wiedza na temat ich wdrażania), - doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu wymogów standardów akredytacyjnych dla szpitali i przygotowania szpitali do akredytacji, gwarantujące efektywne przekazanie wiedzy grupie odbiorców, jaką jest kadra zarządzająca szpitalami, kierownicy pionu lekarskiego i pielęgniarskiego, liderzy i członkowie zespołów zadaniowych, obejmujące należyte przeprowadzenie co najmniej 1 szkolenia z zakresu wymogów standardów akredytacyjnych w szpitalach w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie. Wzór wykazu stanowi załącznik nr 8 do SIWZ. Zamawiający uzna, że warunek jest spełniony, jeśli Wykonawca złoży stosowne oświadczenie, że spełnia ten warunek i przedstawi wykaz osób, o którym mowa wyżej.


  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Oświadczenie Wykonawcy, że spełnia warunki dotyczące sytuacji ekonomicznej i finansowej. Zamawiający uzna, że warunek jest spełniony, jeśli Wykonawca złoży stosowne oświadczenie, że spełnia ten warunek.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:

  • wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie;
  • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;


III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

  • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
  • aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;

III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

  • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;

III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej

  • lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;


III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

1. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stosuje się przepisy § 4 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2009 r. (Dziennik Ustaw Nr 226 poz. 1817) w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane, w szczególności składa dokument lub dokumenty, wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, ze nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. 2. Jeżeli w kraju miejsca zamieszkania osoby lub w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania nie wydaje się dokumentów, o których mowa wyżej, zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie, w którym określa się także osoby uprawnione do reprezentacji Wykonawcy, złożone przed właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio kraju miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub przed notariuszem, z zachowaniem określonych wyżej terminów. 3. Zgodnie z art. 26 ust. 2b ustawy Pzp Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia, zdolnościach finansowych lub ekonomicznych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić zamawiającemu, iż będzie dysponował tymi zasobami w trakcie realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby wykonania zamówienia. 4. Jeżeli Wykonawca będzie polegał na zasobach innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust.2b ustawy, a podmioty te będą brały udział w realizacji przedmiotu zamówienia, zobowiązany jest do przedłożenia oświadczeń i dokumentów tych podmiotów wskazujących brak podstaw do wykluczenia z postępowania, tj. oświadczeń o braku podstaw do wykluczenia i aktualnego odpisu z właściwego rejestru lub ewidencji w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia.

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

  • 1 - Cena - 95
  • 2 - doświadczenie wykonawcy - 5


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.cmj.org.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, ul. Kapelanka 60, 30-347 Kraków.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
07.05.2015 godzina 10:00, miejsce: Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, ul. Kapelanka 60, 30-347 Kraków, Sekretariat - pokój nr 217.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
projekt Bezpieczny Szpital - Bezpieczny Pacjent współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH


CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
szkolenie w szpitalu w Brzezinach.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1.Szkolenie powinno być zrealizowane na miejscu w szpitalu. 2.Szkolenie powinno być skierowane do kadry zarządzającej szpitalem, w tym Dyrektora Naczelnego, zastępców dyrektora, dyrektorów/kierowników pionu lekarskiego i pielęgniarskiego, kierowników działów szpitala, ordynatorów oddziałów, pielęgniarek oddziałowych oraz liderów/przewodniczących szpitalnych zespołów zadaniowych i ich członków - osób, które ukierunkują działania dla poprawy jakości w szpitalu. 3.Szkolenie swoim zakresem powinno obejmować wymogi standardów akredytacyjnych zawartych w Zestawie standardów akredytacyjnych w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych oraz funkcjonowania szpitali opublikowanym w Dzienniku Urzędowym Ministra Zdrowia Nr 2 poz. 24 z dnia 25 stycznia 2010. 4.Cel szkolenia: zwiększenie poziomu wiedzy i praktycznych umiejętności tworzenia i wdrażania standardów akredytacyjnych przez zarządzających i personel szpitala, ugruntowanie wiedzy na temat roli zarządzania jakością i bezpieczeństwem opieki w szpitalu, podniesienie poziomu motywacji do aktywnego udziału personelu w działaniach projakościowych, wyjaśnienie wątpliwości i problemów związanych z wymogami standardów akredytacyjnych, dla uzyskania jak najwyższego stopnia przygotowania szpitala do poddania się przeglądowi akredytacyjnemu i zwiększenia jego szans na uzyskanie akredytacji. 5.Szkolenie powinno dotyczyć w szczególności poprawy wyników działalności klinicznej i bezpieczeństwa opieki - aspektów najsłabiej ocenianych w procesie akredytacji szpitali. W trakcie wykładów i warsztatów będą omawiane przede wszystkim zagadnienia dotyczące merytorycznej analizy działalności klinicznej, opracowania i uaktualniania medycznych standardów postępowania z pacjentem w oparciu o dowody naukowe, wdrażania aktualnych wytycznych postępowania klinicznego, wprowadzania działań w celu zapobiegania i zmniejszania częstości występowania zdarzeń niepożądanych i błędów medycznych, szkód ponoszonych przez pacjentów podczas korzystania z opieki zdrowotnej, minimalizowania ryzyka związanego z hospitalizacją, właściwego dokumentowania sprawowanej opieki nad pacjentem, zwiększenia motywacji do działań podnoszących jakość i czynnego włączenia się zespołu szpitala, zwłaszcza lekarzy w przygotowania do akredytacji. Szkolenie będzie realizowane wg konspektu opracowanego przez Zamawiającego. 6. Pozostałe informacje zawarte są w SOPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.56.10.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Rozpoczęcie: 12.05.2015.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 95
    • 2. doświadczenie wykonawcy - 5


CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
szkolenie w szpitalu w Bielsku-Białej.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1.Szkolenie powinno być zrealizowane na miejscu w szpitalu. 2.Szkolenie powinno być skierowane do kadry zarządzającej szpitalem, w tym Dyrektora Naczelnego, zastępców dyrektora, dyrektorów/kierowników pionu lekarskiego i pielęgniarskiego, kierowników działów szpitala, ordynatorów oddziałów, pielęgniarek oddziałowych oraz liderów/przewodniczących szpitalnych zespołów zadaniowych i ich członków - osób, które ukierunkują działania dla poprawy jakości w szpitalu. 3.Szkolenie swoim zakresem powinno obejmować wymogi standardów akredytacyjnych zawartych w Zestawie standardów akredytacyjnych w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych oraz funkcjonowania szpitali opublikowanym w Dzienniku Urzędowym Ministra Zdrowia Nr 2 poz. 24 z dnia 25 stycznia 2010. 4.Cel szkolenia: zwiększenie poziomu wiedzy i praktycznych umiejętności tworzenia i wdrażania standardów akredytacyjnych przez zarządzających i personel szpitala, ugruntowanie wiedzy na temat roli zarządzania jakością i bezpieczeństwem opieki w szpitalu, podniesienie poziomu motywacji do aktywnego udziału personelu w działaniach projakościowych, wyjaśnienie wątpliwości i problemów związanych z wymogami standardów akredytacyjnych, dla uzyskania jak najwyższego stopnia przygotowania szpitala do poddania się przeglądowi akredytacyjnemu i zwiększenia jego szans na uzyskanie akredytacji. 5.Szkolenie powinno dotyczyć w szczególności poprawy wyników działalności klinicznej i bezpieczeństwa opieki - aspektów najsłabiej ocenianych w procesie akredytacji szpitali. W trakcie wykładów i warsztatów będą omawiane przede wszystkim zagadnienia dotyczące merytorycznej analizy działalności klinicznej, opracowania i uaktualniania medycznych standardów postępowania z pacjentem w oparciu o dowody naukowe, wdrażania aktualnych wytycznych postępowania klinicznego, wprowadzania działań w celu zapobiegania i zmniejszania częstości występowania zdarzeń niepożądanych i błędów medycznych, szkód ponoszonych przez pacjentów podczas korzystania z opieki zdrowotnej, minimalizowania ryzyka związanego z hospitalizacją, właściwego dokumentowania sprawowanej opieki nad pacjentem, zwiększenia motywacji do działań podnoszących jakość i czynnego włączenia się zespołu szpitala, zwłaszcza lekarzy w przygotowania do akredytacji. Szkolenie będzie realizowane wg konspektu opracowanego przez Zamawiającego. 6. Pozostałe informacje zawarte są w SOPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.56.10.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Rozpoczęcie: 12.05.2015.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 95
    • 2. doświadczenie wykonawcy - 5


CZĘŚĆ Nr:
3
NAZWA:
szkolenie w szpitalu w Złotowie.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1.Szkolenie powinno być zrealizowane na miejscu w szpitalu. 2.Szkolenie powinno być skierowane do kadry zarządzającej szpitalem, w tym Dyrektora Naczelnego, zastępców dyrektora, dyrektorów/kierowników pionu lekarskiego i pielęgniarskiego, kierowników działów szpitala, ordynatorów oddziałów, pielęgniarek oddziałowych oraz liderów/przewodniczących szpitalnych zespołów zadaniowych i ich członków - osób, które ukierunkują działania dla poprawy jakości w szpitalu. 3.Szkolenie swoim zakresem powinno obejmować wymogi standardów akredytacyjnych zawartych w Zestawie standardów akredytacyjnych w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych oraz funkcjonowania szpitali opublikowanym w Dzienniku Urzędowym Ministra Zdrowia Nr 2 poz. 24 z dnia 25 stycznia 2010. 4.Cel szkolenia: zwiększenie poziomu wiedzy i praktycznych umiejętności tworzenia i wdrażania standardów akredytacyjnych przez zarządzających i personel szpitala, ugruntowanie wiedzy na temat roli zarządzania jakością i bezpieczeństwem opieki w szpitalu, podniesienie poziomu motywacji do aktywnego udziału personelu w działaniach projakościowych, wyjaśnienie wątpliwości i problemów związanych z wymogami standardów akredytacyjnych, dla uzyskania jak najwyższego stopnia przygotowania szpitala do poddania się przeglądowi akredytacyjnemu i zwiększenia jego szans na uzyskanie akredytacji. 5.Szkolenie powinno dotyczyć w szczególności poprawy wyników działalności klinicznej i bezpieczeństwa opieki - aspektów najsłabiej ocenianych w procesie akredytacji szpitali. W trakcie wykładów i warsztatów będą omawiane przede wszystkim zagadnienia dotyczące merytorycznej analizy działalności klinicznej, opracowania i uaktualniania medycznych standardów postępowania z pacjentem w oparciu o dowody naukowe, wdrażania aktualnych wytycznych postępowania klinicznego, wprowadzania działań w celu zapobiegania i zmniejszania częstości występowania zdarzeń niepożądanych i błędów medycznych, szkód ponoszonych przez pacjentów podczas korzystania z opieki zdrowotnej, minimalizowania ryzyka związanego z hospitalizacją, właściwego dokumentowania sprawowanej opieki nad pacjentem, zwiększenia motywacji do działań podnoszących jakość i czynnego włączenia się zespołu szpitala, zwłaszcza lekarzy w przygotowania do akredytacji. Szkolenie będzie realizowane wg konspektu opracowanego przez Zamawiającego. 6. Pozostałe informacje zawarte są w SOPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.56.10.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Rozpoczęcie: 14.05.2015.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 95
    • 2. doświadczenie wykonawcy - 5


CZĘŚĆ Nr:
4
NAZWA:
szkolenie w szpitalu w Żorach.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1.Szkolenie powinno być zrealizowane na miejscu w szpitalu. 2.Szkolenie powinno być skierowane do kadry zarządzającej szpitalem, w tym Dyrektora Naczelnego, zastępców dyrektora, dyrektorów/kierowników pionu lekarskiego i pielęgniarskiego, kierowników działów szpitala, ordynatorów oddziałów, pielęgniarek oddziałowych oraz liderów/przewodniczących szpitalnych zespołów zadaniowych i ich członków - osób, które ukierunkują działania dla poprawy jakości w szpitalu. 3.Szkolenie swoim zakresem powinno obejmować wymogi standardów akredytacyjnych zawartych w Zestawie standardów akredytacyjnych w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych oraz funkcjonowania szpitali opublikowanym w Dzienniku Urzędowym Ministra Zdrowia Nr 2 poz. 24 z dnia 25 stycznia 2010. 4.Cel szkolenia: zwiększenie poziomu wiedzy i praktycznych umiejętności tworzenia i wdrażania standardów akredytacyjnych przez zarządzających i personel szpitala, ugruntowanie wiedzy na temat roli zarządzania jakością i bezpieczeństwem opieki w szpitalu, podniesienie poziomu motywacji do aktywnego udziału personelu w działaniach projakościowych, wyjaśnienie wątpliwości i problemów związanych z wymogami standardów akredytacyjnych, dla uzyskania jak najwyższego stopnia przygotowania szpitala do poddania się przeglądowi akredytacyjnemu i zwiększenia jego szans na uzyskanie akredytacji. 5.Szkolenie powinno dotyczyć w szczególności poprawy wyników działalności klinicznej i bezpieczeństwa opieki - aspektów najsłabiej ocenianych w procesie akredytacji szpitali. W trakcie wykładów i warsztatów będą omawiane przede wszystkim zagadnienia dotyczące merytorycznej analizy działalności klinicznej, opracowania i uaktualniania medycznych standardów postępowania z pacjentem w oparciu o dowody naukowe, wdrażania aktualnych wytycznych postępowania klinicznego, wprowadzania działań w celu zapobiegania i zmniejszania częstości występowania zdarzeń niepożądanych i błędów medycznych, szkód ponoszonych przez pacjentów podczas korzystania z opieki zdrowotnej, minimalizowania ryzyka związanego z hospitalizacją, właściwego dokumentowania sprawowanej opieki nad pacjentem, zwiększenia motywacji do działań podnoszących jakość i czynnego włączenia się zespołu szpitala, zwłaszcza lekarzy w przygotowania do akredytacji. Szkolenie będzie realizowane wg konspektu opracowanego przez Zamawiającego. 6. Pozostałe informacje zawarte są w SOPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.56.10.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Rozpoczęcie: 14.05.2015.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 95
    • 2. doświadczenie wykonawcy - 5


CZĘŚĆ Nr:
5
NAZWA:
szkolenie w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1.Szkolenie powinno być zrealizowane na miejscu w szpitalu. 2.Szkolenie powinno być skierowane do kadry zarządzającej szpitalem, w tym Dyrektora Naczelnego, zastępców dyrektora, dyrektorów/kierowników pionu lekarskiego i pielęgniarskiego, kierowników działów szpitala, ordynatorów oddziałów, pielęgniarek oddziałowych oraz liderów/przewodniczących szpitalnych zespołów zadaniowych i ich członków - osób, które ukierunkują działania dla poprawy jakości w szpitalu. 3.Szkolenie swoim zakresem powinno obejmować wymogi standardów akredytacyjnych zawartych w Zestawie standardów akredytacyjnych w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych oraz funkcjonowania szpitali opublikowanym w Dzienniku Urzędowym Ministra Zdrowia Nr 2 poz. 24 z dnia 25 stycznia 2010. 4.Cel szkolenia: zwiększenie poziomu wiedzy i praktycznych umiejętności tworzenia i wdrażania standardów akredytacyjnych przez zarządzających i personel szpitala, ugruntowanie wiedzy na temat roli zarządzania jakością i bezpieczeństwem opieki w szpitalu, podniesienie poziomu motywacji do aktywnego udziału personelu w działaniach projakościowych, wyjaśnienie wątpliwości i problemów związanych z wymogami standardów akredytacyjnych, dla uzyskania jak najwyższego stopnia przygotowania szpitala do poddania się przeglądowi akredytacyjnemu i zwiększenia jego szans na uzyskanie akredytacji. 5.Szkolenie powinno dotyczyć w szczególności poprawy wyników działalności klinicznej i bezpieczeństwa opieki - aspektów najsłabiej ocenianych w procesie akredytacji szpitali. W trakcie wykładów i warsztatów będą omawiane przede wszystkim zagadnienia dotyczące merytorycznej analizy działalności klinicznej, opracowania i uaktualniania medycznych standardów postępowania z pacjentem w oparciu o dowody naukowe, wdrażania aktualnych wytycznych postępowania klinicznego, wprowadzania działań w celu zapobiegania i zmniejszania częstości występowania zdarzeń niepożądanych i błędów medycznych, szkód ponoszonych przez pacjentów podczas korzystania z opieki zdrowotnej, minimalizowania ryzyka związanego z hospitalizacją, właściwego dokumentowania sprawowanej opieki nad pacjentem, zwiększenia motywacji do działań podnoszących jakość i czynnego włączenia się zespołu szpitala, zwłaszcza lekarzy w przygotowania do akredytacji. Szkolenie będzie realizowane wg konspektu opracowanego przez Zamawiającego. 6. Pozostałe informacje zawarte są w SOPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.56.10.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Rozpoczęcie: 28.05.2015.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 95
    • 2. doświadczenie wykonawcy - 5


CZĘŚĆ Nr:
6
NAZWA:
szkolenie w szpitalu w Bydgoszczy.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1.Szkolenie powinno być zrealizowane na miejscu w szpitalu. 2.Szkolenie powinno być skierowane do kadry zarządzającej szpitalem, w tym Dyrektora Naczelnego, zastępców dyrektora, dyrektorów/kierowników pionu lekarskiego i pielęgniarskiego, kierowników działów szpitala, ordynatorów oddziałów, pielęgniarek oddziałowych oraz liderów/przewodniczących szpitalnych zespołów zadaniowych i ich członków - osób, które ukierunkują działania dla poprawy jakości w szpitalu. 3.Szkolenie swoim zakresem powinno obejmować wymogi standardów akredytacyjnych zawartych w Zestawie standardów akredytacyjnych w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych oraz funkcjonowania szpitali opublikowanym w Dzienniku Urzędowym Ministra Zdrowia Nr 2 poz. 24 z dnia 25 stycznia 2010. 4.Cel szkolenia: zwiększenie poziomu wiedzy i praktycznych umiejętności tworzenia i wdrażania standardów akredytacyjnych przez zarządzających i personel szpitala, ugruntowanie wiedzy na temat roli zarządzania jakością i bezpieczeństwem opieki w szpitalu, podniesienie poziomu motywacji do aktywnego udziału personelu w działaniach projakościowych, wyjaśnienie wątpliwości i problemów związanych z wymogami standardów akredytacyjnych, dla uzyskania jak najwyższego stopnia przygotowania szpitala do poddania się przeglądowi akredytacyjnemu i zwiększenia jego szans na uzyskanie akredytacji. 5.Szkolenie powinno dotyczyć w szczególności poprawy wyników działalności klinicznej i bezpieczeństwa opieki - aspektów najsłabiej ocenianych w procesie akredytacji szpitali. W trakcie wykładów i warsztatów będą omawiane przede wszystkim zagadnienia dotyczące merytorycznej analizy działalności klinicznej, opracowania i uaktualniania medycznych standardów postępowania z pacjentem w oparciu o dowody naukowe, wdrażania aktualnych wytycznych postępowania klinicznego, wprowadzania działań w celu zapobiegania i zmniejszania częstości występowania zdarzeń niepożądanych i błędów medycznych, szkód ponoszonych przez pacjentów podczas korzystania z opieki zdrowotnej, minimalizowania ryzyka związanego z hospitalizacją, właściwego dokumentowania sprawowanej opieki nad pacjentem, zwiększenia motywacji do działań podnoszących jakość i czynnego włączenia się zespołu szpitala, zwłaszcza lekarzy w przygotowania do akredytacji. Szkolenie będzie realizowane wg konspektu opracowanego przez Zamawiającego. 6. Pozostałe informacje zawarte są w SOPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.56.10.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Rozpoczęcie: 08.06.2015.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 95
    • 2. doświadczenie wykonawcy - 5


CZĘŚĆ Nr:
7
NAZWA:
szkolenie w szpitalu w Warszawie.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1.Szkolenie powinno być zrealizowane na miejscu w szpitalu. 2.Szkolenie powinno być skierowane do kadry zarządzającej szpitalem, w tym Dyrektora Naczelnego, zastępców dyrektora, dyrektorów/kierowników pionu lekarskiego i pielęgniarskiego, kierowników działów szpitala, ordynatorów oddziałów, pielęgniarek oddziałowych oraz liderów/przewodniczących szpitalnych zespołów zadaniowych i ich członków - osób, które ukierunkują działania dla poprawy jakości w szpitalu. 3.Szkolenie swoim zakresem powinno obejmować wymogi standardów akredytacyjnych zawartych w Zestawie standardów akredytacyjnych w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych oraz funkcjonowania szpitali opublikowanym w Dzienniku Urzędowym Ministra Zdrowia Nr 2 poz. 24 z dnia 25 stycznia 2010. 4.Cel szkolenia: zwiększenie poziomu wiedzy i praktycznych umiejętności tworzenia i wdrażania standardów akredytacyjnych przez zarządzających i personel szpitala, ugruntowanie wiedzy na temat roli zarządzania jakością i bezpieczeństwem opieki w szpitalu, podniesienie poziomu motywacji do aktywnego udziału personelu w działaniach projakościowych, wyjaśnienie wątpliwości i problemów związanych z wymogami standardów akredytacyjnych, dla uzyskania jak najwyższego stopnia przygotowania szpitala do poddania się przeglądowi akredytacyjnemu i zwiększenia jego szans na uzyskanie akredytacji. 5.Szkolenie powinno dotyczyć w szczególności poprawy wyników działalności klinicznej i bezpieczeństwa opieki - aspektów najsłabiej ocenianych w procesie akredytacji szpitali. W trakcie wykładów i warsztatów będą omawiane przede wszystkim zagadnienia dotyczące merytorycznej analizy działalności klinicznej, opracowania i uaktualniania medycznych standardów postępowania z pacjentem w oparciu o dowody naukowe, wdrażania aktualnych wytycznych postępowania klinicznego, wprowadzania działań w celu zapobiegania i zmniejszania częstości występowania zdarzeń niepożądanych i błędów medycznych, szkód ponoszonych przez pacjentów podczas korzystania z opieki zdrowotnej, minimalizowania ryzyka związanego z hospitalizacją, właściwego dokumentowania sprawowanej opieki nad pacjentem, zwiększenia motywacji do działań podnoszących jakość i czynnego włączenia się zespołu szpitala, zwłaszcza lekarzy w przygotowania do akredytacji. Szkolenie będzie realizowane wg konspektu opracowanego przez Zamawiającego. 6. Pozostałe informacje zawarte są w SOPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.56.10.00-4.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

    • 1. Cena - 95
    • 2. doświadczenie wykonawcy - 5


Kraków: przeprowadzenie szkolenia w szpitalach na temat wymogów standardów akredytacyjnych w okresie od 12.05.2015r. do 31.07.2015r. w ramach projektu Bezpieczny Szpital - Bezpieczny Pacjent współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki


Numer ogłoszenia: 114044 - 2015; data zamieszczenia: 15.05.2015

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 61081 - 2015r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, {Dane ukryte}, 30-347 Kraków, woj. małopolskie, tel. 012 4232088, faks 012 4232088.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
przeprowadzenie szkolenia w szpitalach na temat wymogów standardów akredytacyjnych w okresie od 12.05.2015r. do 31.07.2015r. w ramach projektu Bezpieczny Szpital - Bezpieczny Pacjent współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia w szpitalach na temat wymogów standardów akredytacyjnych w okresie od 12.05.2015r. do 31.07.2015r. w ramach projektu Bezpieczny Szpital - Bezpieczny Pacjent współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.56.10.00-4.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    tak, projekt/program: projekt Bezpieczny Szpital - Bezpieczny Pacjent współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


Część NR:
1   


Nazwa:
szkolenie w szpitalu w Brzezinach


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
08.05.2015.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce, {Dane ukryte}, 30-347 Kraków, kraj/woj. małopolskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 9000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    9000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    9000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    9000,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
2   


Nazwa:
szkolenie w szpitalu w Bielsku-Białej


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
08.05.2015.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce, {Dane ukryte}, 30-347 Kraków, kraj/woj. małopolskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 9000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    9000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    9000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    9000,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
3   


Nazwa:
szkolenie w szpitalu w Złotowie


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
08.05.2015.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce, {Dane ukryte}, 30-347 Kraków, kraj/woj. małopolskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 9000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    9000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    9000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    9000,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
4   


Nazwa:
szkolenie w szpitalu w Żorach


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
08.05.2015.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce, {Dane ukryte}, 30-347 Kraków, kraj/woj. małopolskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 9000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    9000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    9000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    9000,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
5   


Nazwa:
szkolenie w szpitalu w Jastrzębiu- Zdrój


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
08.05.2015.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce, {Dane ukryte}, 30-347 Kraków, kraj/woj. małopolskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 9000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    9000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    9000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    9000,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
6   


Nazwa:
szkolenie w szpitalu w Bydgoszczy


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
08.05.2015.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce, {Dane ukryte}, 30-347 Kraków, kraj/woj. małopolskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 9000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    9000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    9000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    9000,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
7   


Nazwa:
szkolenie w szpitalu w Warszawie


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
08.05.2015.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce, {Dane ukryte}, 30-347 Kraków, kraj/woj. małopolskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 9000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    9000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    9000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    9000,00


  • Waluta:
    PLN.

Adres: ul. Kapelanka 60, 30-347 Kraków
woj. małopolskie
Dane kontaktowe: email: przetargi@cmj.org.pl
tel: 124 232 088
fax: 124 232 088
Termin składania wniosków lub ofert:
2015-05-06
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 6108120150
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2015-04-28
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 85 dni
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: TAK
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 7
Kryterium ceny: 95%
WWW ogłoszenia: www.cmj.org.pl
Informacja dostępna pod: Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, ul. Kapelanka 60, 30-347 Kraków
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
80561000-4 Usługi szkolenia w dziedzinie zdrowia
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
szkolenie w szpitalu w Brzezinach Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce
Kraków
2015-05-15 9 000,00
szkolenie w szpitalu w Bielsku-Białej Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce
Kraków
2015-05-15 9 000,00
szkolenie w szpitalu w Złotowie Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce
Kraków
2015-05-15 9 000,00
szkolenie w szpitalu w Żorach Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce
Kraków
2015-05-15 9 000,00
szkolenie w szpitalu w Jastrzębiu- Zdrój Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce
Kraków
2015-05-15 9 000,00
szkolenie w szpitalu w Bydgoszczy Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce
Kraków
2015-05-15 9 000,00
szkolenie w szpitalu w Warszawie Towarzystwo Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce
Kraków
2015-05-15 9 000,00