Gołdap: Wybór kadry


Numer ogłoszenia: 24799 - 2013; data zamieszczenia: 15.02.2013

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Starostwo Powiatowe w Gołdapi , ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 087 6154444, faks 087 6154445.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Wybór kadry.


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wybór kadry do realizacji projektu pn. Mój cel - przedsiębiorczość w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia. 1. Wybór kadry do projektu dotyczy stanowisk: a/Koordynator projektu, b/ Specjalista ds. monitoringu i sprawozdawczości, c/ Specjalista ds. rozliczeń i monitoringu finansowego, d/ Specjalista ds. zamówień publicznych i szkoleń, e/ Specjalista ds. przyznawania i rozliczania środków, f/ Doradca zawodowy - 2 osoby, g/ Pracownik punktu rekrutacyjno - konsultacyjnego w Ełku, h/ Pracownik punktu rekrutacyjno - konsultacyjnego w Olecku, i/ Członek Komisji Oceny Wniosków - 2 osoby. 2. Celem głównym projektu jest rozwój przedsiębiorczości na obszarze powiatów ełckiego, gołdapskiego i oleckiego, zwany w dalszej części EGO w okresie od lutego 2013 r. do czerwca 2015 r. poprzez bezzwrotne wsparcie 110 osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo będących w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, spośród których 92 osoby założą działalność gospodarczą. 3. Cele projektu będą realizowane poprzez: a/ Uzyskanie podstawowej wiedzy potwierdzonej zaświadczeniem potrzebnej do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej przez 99 spośród 110 osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo z EGO do czerwca 2014 roku, b/ Wsparcie finansowe i doradcze dla 92 spośród 110 osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowego z EGO rozpoczynających działalność gospodarczą do czerwca 2015 roku. 4. Termin realizacji projektu: 25 luty 2013 r. - 24 czerwiec 2015 r. 5. Usługi obejmują zapewnienie prawidłowej realizacji projektu zgodnie z przyjętym wnioskiem o dofinansowanie. 6. Wykonywanie zleconych zadań odbywać się będzie w siedzibie Zamawiającego lub miejscu przez niego wskazanym przez czas trwania umowy, w dni powszednie z wyłączeniem niedziel i świąt, również w godzinach popołudniowych. 7. Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa, będzie osobiście wykonywał zadania w ramach projektu. Zamawiający nie dopuszcza możliwości podzlecania usług nią objętych osobom trzecim. 8. Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną część zamówienia.


II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.


II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.42.10.00-1, 79.50.00.00-9, 79.21.10.00-6.


II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 11.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 24.06.2015.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
Zamawiajacy nie wymaga wniesienia wadium


III.2) ZALICZKI


  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
    nie


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca złoży oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu - załącznik nr 2 do SIWZ.


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca złoży oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu - załącznik nr 2 do SIWZ.


  • III.3.3) Potencjał techniczny


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca złoży oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu - załącznik nr 2 do SIWZ.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli osoba wskazana do wykonania czynności w częściach od 1 do 7 i od 10 do 11 będzie posiadała wykształcenie wyższe, a częściach od 8 do 9 będzie posiadała wykształcenie minimum średnie. Do wszystkich części wymagane jest min. 3 - letnie doświadczenie w realizacji projektów PO KL i na potwierdzenie złoży życiorys zawodowy - załącznik nr 8 do SIWZ.


  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca złoży oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu - załącznik nr 2 do SIWZ.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:

    • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami

  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
    • aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
  • III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

    Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

    III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

    • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
  • III.4.3.2) zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 ustawy - wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert - albo oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, jeżeli w miejscu zamieszkania osoby lub w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się takiego zaświadczenia

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

1.Formularz ofertowy - załącznik nr 1 do SIWZ, 2. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych załącznik nr 5 do SIWZ, 3. Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych - załącznik nr 6 do SIWZ, 4. Oświadczenie o niekaralności - załącznik nr 7 do SIWZ, 5. Zaświadczenie o posiadaniu doświadczenia w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI.


III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

  • 1 - Cena - 70
  • 2 - Doświadczenie w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI - 30


IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.


IV.3) ZMIANA UMOWY


Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak


Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

Zamawiający przewiduje możliwość dokonania istotnych zmian postanowień zawartej umowy w następujących przypadkach: 1. gdy nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu zamówienia, 2. gdy konieczność wprowadzenia zmian będzie następstwem zmian wprowadzonych w umowach pomiędzy Zleceniodawcą a inną niż Zleceniobiorca stroną, w szczególności instytucjami Zarządzającą, Pośredniczącą I lub II stopnia, a także innymi instytucjami, które na podstawie przepisów prawa mogą wpływać na realizację zamówienia, 3. gdy konieczność wprowadzenia zmian będzie następstwem zmian wytycznych dotyczących Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki lub wytycznych i zaleceń Instytucji Zarządzającej lub Instytucji Pośredniczącej I lub II stopnia, 4. gdy wystąpią obiektywne przeszkody uniemożliwiające realizację zamówienia lub osiągnięcia jego celów według pierwotnie przyjętego harmonogramu realizacji zamówienia


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.powiatgoldap.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Starostwo Powiatowe w Gołdapi ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap / III pietro, pokój nr 33/.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
25.02.2013 godzina 09:00, miejsce: Starostwo Powiatowe w Gołdapi ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap Biuro Obsługi Mieszkańców /parter/.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Projektu pn. Mój cel - przedsiębiorczość realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia.


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
tak

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH


CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
Koordynator projektu.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Praca na umowę zlecenie w okresie marzec 2013 r. - grudzień 2014 r. w wymiarze 80 godz./m-c oraz w okresie styczeń - czerwiec 2015 r. w wymiarze 60 godz./m-c Do obowiązków koordynatora projektu będzie należało m.in.: 1/ odpowiedzialność za prawidłową realizację zadań wynikających z umowy o dofinansowaniu oraz zgodnie przepisami krajowymi i Unii Europejskiej, 2/ kierowanie wykonaniem projektu w formie nadzoru merytorycznego i technicznego, 3/ koordynacja działań merytorycznych i logistycznych związanych z projektem, 4/ koordynacja prac zespołu projektowego i podejmowania decyzji, 5/ organizacja biura projektu, 6/ podział obowiązków kadry projektu oraz nadzorowanie pracy wszystkich osób zaangażowanych w realizację projektu, 7/ nadzór nad korespondencją wychodzącą i przychodzącą, 8/ nadzór nad rzetelnym sporządzaniem i terminowym przekazaniem Instytucji Pośredniczącej II stopnia wniosków o płatność oraz sprawozdań rzeczowych z postępów realizacji projektu, 9/ nadzór nad prawidłowym wydatkowaniem środków finansowych, 10/ monitorowanie prawidłowego przebiegu projektu, 11/ nadzór nad promocją projektu, 12/ planowanie działań i wywiązywania się ze wskaźników, 13/ organizacja oraz uczestnictwo w spotkaniach Zespołu Sterującego oraz Komisji Oceny Wniosków, 14/ ocena formularzy, wniosków o przyznanie jednorazowej dotacji inwestycyjnej oraz wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego, 15/ przygotowanie regulaminów i wzorów dokumentów wykorzystywanych w trakcie realizacji projektu, 16/ przedkładanie do zatwierdzenia dokumentacji związanej z udzieleniem zamówienia publicznego, 17/ monitorowanie prawidłowego wykorzystania dotacji oraz wsparcia pomostowego, w tym przeprowadzanie wizyt monitorujących u uczestników projektu, którzy otrzymali dotację inwestycyjną, 18/ dokumentowanie przebiegu i wyników pracy własnej, 19/ utrzymywanie stałych kontaktów z opiekunem projektu w Instytucji Pośredniczącej II stopnia, 20/ poddanie się kontroli prowadzonej przez organy wewnętrzne i instytucje zewnętrzne w zakresie realizacji projektu, 21/ informowanie o finansowaniu projektu przez Unię Europejską zgodnie z zapisami umowy o dofinansowaniu projektu. Wymagania: 1/ wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze lub ekonomiczne, 2/ min. 3-letni staż pracy w jednostce sektora finansów publicznych, 3/ min. 3-letnie doświadczenie związane z realizacją projektów PO KL, 4/ min. 3-letnie doświadczenie związane ze wspieraniem przedsiębiorczości, 5/ znajomość zasad realizowania projektów PO KL, 6/ znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych, 7/ znajomość przepisów o pomocy publicznej, 8/ znajomość obsługi komputera, 9/ posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 10/ niekaralność, 11/ odpowiedzialność, dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    79.42.10.00-1.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 24.06.2015.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

    • 1. Cena - 70
    • 2. Doświadczenie w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI - 30


CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
Specjalista ds. monitoringu i sprawozdawczości.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Praca na umowę zlecenie w okresie marzec 2013 r. - grudzień 2014 r. w wymiarze 80 godz./m-c oraz w okresie styczeń - czerwiec 2015 r. w wymiarze 60 godz./m-c Do obowiązków Specjalisty ds. monitoringu i sprawozdawczości będzie należało m.in.: 1/ przygotowanie regulaminów i wzorów dokumentów wykorzystywanych w trakcie realizacji projektu, 2/ zbieranie, weryfikacja i analiza ilościowych danych w projekcie, 3/ systematyczne monitorowanie wskaźników i wydatkowania środków, 4/ sporządzanie formularza PEFS, 5/ sporządzanie sprawozdania o udzielonej pomocy de minimis, 6/ sporządzanie wniosków o płatność w części dotyczącej postępu rzeczowego, 7/ monitorowanie prawidłowego wykorzystania dotacji oraz wsparcia pomostowego, w tym przeprowadzanie wizyt monitorujących u uczestników projektu, którzy otrzymali dotację inwestycyjną, 8/ ocena formularzy, wniosków o przyznanie jednorazowej dotacji inwestycyjnej oraz wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego, 9/ uczestnictwo w spotkaniach Zespołu Sterującego, 10/ współpraca z koordynatorem projektu w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji, 11/ współpraca z zespołem projektowym w celu realizacji planowanych działań i osiągnięcia zamierzonych rezultatów, 12/ dokumentowanie przebiegu i wyników pracy własnej, 13/ utrzymywanie stałych kontaktów z opiekunem projektu w Instytucji Pośredniczącej II stopnia, 14/ poddanie się kontroli prowadzonej przez organy wewnętrzne i instytucje zewnętrzne w zakresie realizacji projektu, 15/ informowanie o finansowaniu projektu przez Unię Europejską zgodnie z zapisami umowy o dofinansowaniu projektu. Wymagania: 1/ wykształcenie wyższe, 2/ min. 3-letni staż pracy w jednostce sektora finansów publicznych, 3/ min. 3-letnie doświadczenie związane z realizacją projektów PO KL, 4/ min. 3-letnie doświadczenie związane ze wspieraniem przedsiębiorczości, 5/ znajomość zasad realizowania projektów PO KL, 6/ znajomość przepisów o pomocy publicznej, 7/ umiejętność bardzo dobrej obsługi Generatora Wniosków Płatniczych, 8/ znajomość zasad wypełniania formularza PEFS oraz systemu SHRiMP, 9/ znajomość obsługi komputera, 10/ posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 11/ niekaralność, 12/ odpowiedzialność, dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    79.42.10.00-1.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 24.06.2015.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

    • 1. Cena - 70
    • 2. Doświadczenie w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI - 30


CZĘŚĆ Nr:
3
NAZWA:
Specjalista ds. rozliczeń i monitoringu finansowego.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Praca na umowę zlecenie w okresie marzec 2013 r. - grudzień 2014 r. w wymiarze 60 godz./m-c oraz w okresie styczeń - czerwiec 2015 r. w wymiarze 45 godz./m-c Do obowiązków Specjalisty ds. rozliczeń i monitoringu finansowego będzie należało m.in.: 1/ sporządzanie wniosków o płatność w części dotyczącej postępu finansowego, 2/ aktualizowanie harmonogramu płatności, 3/ weryfikowanie dokumentów finansowych pod kątem ich zgodności z projektem i kwalifikowalności, 4/ sprawowanie kontroli finansowo - księgowej projektu (współpraca z Wydziałem Finansowym) na podstawie przyjętego harmonogramu, 5/ rozliczanie i kompleksowa obsługa finansowa projektu, 6/ bieżące monitorowanie wydatków projektu, 7/ przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych, 8/ monitorowanie wszelkich zmian w wytycznych i innych regulacjach dotyczących projektu mających wpływ na jego prawidłowe rozliczanie, 9/ uczestnictwo w spotkaniach Zespołu Sterującego, 10/ ocena formularzy, wniosków o przyznanie jednorazowej dotacji inwestycyjnej oraz wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego, 11/ współpraca z koordynatorem projektu w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji, 12/ współpraca z zespołem projektowym w celu realizacji planowanych działań i osiągnięcia zamierzonych rezultatów, 13/ dokumentowanie przebiegu i wyników pracy własnej, 14/ współpraca z Instytucją Pośredniczącą II stopnia w zakresie rozliczeń finansowych, 15/ poddanie się kontroli prowadzonej przez organy wewnętrzne i instytucje zewnętrzne w zakresie realizacji projektu, 16/ informowanie o finansowaniu projektu przez Unię Europejską zgodnie z zapisami umowy o dofinansowaniu projektu. Wymagania: 1/ wykształcenie wyższe, 2/ min. 3-letni staż pracy w jednostce sektora finansów publicznych, 3/ min. 3-letnie doświadczenie związane z rozliczaniem projektów PO KL, 4/ znajomość zasad realizowania projektów PO KL, 5/ umiejętność bardzo dobrej obsługi Generatora Wniosków Płatniczych, 6/ znajomość obsługi komputera, 7/ posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 8/ niekaralność, 9/ odpowiedzialność, dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    79.21.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 24.06.2015.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

    • 1. Cena - 70
    • 2. Doświadczenie w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI - 30


CZĘŚĆ Nr:
4
NAZWA:
Specjalista ds. zamówień publicznych i szkoleń.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Praca na umowę zlecenie w okresach: 1/ marzec - lipiec 2013 r. w wymiarze 60 godz/m-c, 2/ sierpień 2013 r. - styczeń 2014 r. w wymiarze 30 godz/m-c, 3/ luty - kwiecień 2014 r. w wymiarze 60 godz/m-c, 4/ czerwiec - listopad 2014 - 30 godz/m-c. Do obowiązków Specjalisty ds. zamówień publicznych i szkoleń będzie należało m.in.: 1/ szacowanie wartości przedmiotu zamówienia, 2/ przygotowywanie postępowań o udzielanie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz z wewnętrznymi procedurami obowiązującymi w Starostwie Powiatowym w Gołdapi, w tym przetargów nieograniczonych, 3/ opracowywanie projektów Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ), 4/ sporządzanie umów na świadczenie usług szkoleniowo - doradczych, 5/ porozumiewanie się z wykonawcami w celu zaistnienia wątpliwości i zapytań do SIWZ w związku z realizacją projektu, 6/ ocena ofert, 7/ informowanie wykonawcy o wyborze najkorzystniejszej oferty, ofertach odrzuconych oraz o wykonawcach wykluczonych z postępowania, 8/ sporządzanie protokołów z przeprowadzonych postępowań, 9/ udział w pracach komisji przetargowej, 10/ zamieszczanie ogłoszeń w Biuletynie Zamówień Publicznych, 11/ przygotowanie regulaminów i wzorów dokumentów wykorzystywanych w trakcie realizacji projektu, 12/ nadzór nad jakością szkoleń i indywidualnym doradztwem, 13/ przeprowadzanie wizyt monitorujących w miejscu prowadzenia szkoleń i indywidualnego doradztwa, 14/ współpraca z koordynatorem projektu w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji, 15/ współpraca z zespołem projektowym w celu realizacji planowanych działań i osiągnięcia zamierzonych rezultatów, 16/ dokumentowanie przebiegu i wyników pracy własnej, 17/ poddanie się kontroli prowadzonej przez organy wewnętrzne i instytucje zewnętrzne w zakresie realizacji projektu, 18/ informowanie o finansowaniu projektu przez Unię Europejską zgodnie z zapisami umowy o dofinansowaniu projektu. Wymagania: 1/ wykształcenie wyższe, 2/ min. 3-letni staż pracy w jednostce sektora finansów publicznych, 3/ min. 3-letnie doświadczenie związane z realizacją postępowań o zamówieniach publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych, 4/ min. 3-letnie doświadczenie w realizacji szkoleń, 5/ min. 3-letnie doświadczenie związane z realizacją projektów PO KL, 6/ znajomość zasad realizowania projektów PO KL, 7/ znajomość zasad wypełniania formularza PEFS, 8/ znajomość obsługi komputera, 9/ posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 10/ niekaralność, 11/ odpowiedzialność, dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    79.42.10.00-1.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.11.2014.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

    • 1. Cena - 70
    • 2. Doświadczenie w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI - 30


CZĘŚĆ Nr:
5
NAZWA:
Specjalista ds. przyznawania i rozliczania środków.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Praca na umowę zlecenie w okresie marzec 2013 r. - grudzień 2014 r. w wymiarze 80 godz./m-c oraz w okresie styczeń - czerwiec 2015 r. w wymiarze 60 godz./m-c Do obowiązków Specjalisty ds. przyznawania i rozliczania środków będzie należało m.in.: 1/ sporządzanie protokołów z przeprowadzonych wizyt monitorujących, z posiedzeń KOW oraz ze spotkań ZS, 2/ sporządzanie umów o udzielenie dotacji i wsparcia pomostowego, 3/ przygotowywanie pism informujących o sposobie rozpatrzenia wniosków 4/ przygotowywanie dokumentów do wypłaty środków, 5/ ewentualna windykacja nienależnie pobranych środków, 6/ wydawanie zaświadczeń o udzielonej pomocy de minimis, 7/ przygotowanie regulaminów i wzorów dokumentów wykorzystywanych w trakcie realizacji projektu, 8/ monitorowanie prawidłowego wykorzystania dotacji oraz wsparcia pomostowego, w tym przeprowadzanie wizyt monitorujących u uczestników projektu, którzy otrzymali dotację inwestycyjną, 9/ ocena formularzy, wniosków o przyznanie jednorazowej dotacji inwestycyjnej oraz wniosków o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego, 10/ uczestnictwo w spotkaniach Zespołu Sterującego, 11/ współpraca z koordynatorem projektu w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji, 12/ współpraca z zespołem projektowym w celu realizacji planowanych działań i osiągnięcia zamierzonych rezultatów, 13/ dokumentowanie przebiegu i wyników pracy własnej, 14/ utrzymywanie stałych kontaktów z opiekunem projektu w Instytucji Pośredniczącej II stopnia, 15/ poddanie się kontroli prowadzonej przez organy wewnętrzne i instytucje zewnętrzne w zakresie realizacji projektu, 16/ informowanie o finansowaniu projektu przez Unię Europejską zgodnie z zapisami umowy o dofinansowaniu projektu. Wymagania: 1/ wykształcenie wyższe, 2/ min. 3-letni staż pracy w jednostce sektora finansów publicznych, 3/ min. 3-letnie doświadczenie związane z realizacją projektów PO KL, 4/ min. 3-letnie doświadczenie związane z udzielaniem wsparcia finansowego osobom bezrobotnym, 5/ znajomość zasad realizowania projektów PO KL, 6/ znajomość zasad wypełniania formularza PEFS, 7/ znajomość obsługi komputera, 8/ posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 9/ niekaralność, 10/ odpowiedzialność, dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    79.21.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 24.06.2015.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

    • 1. Cena - 70
    • 2. Doświadczenie w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI - 30


CZĘŚĆ Nr:
6
NAZWA:
Doradca zawodowy.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Praca na umowę zlecenie w okresie kwiecień - maj 2013 r. oraz w okresie luty - marzec 2014 r. Ocena potencjału i predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej wszystkich osób, które złożą formularze kwalifikacyjne w równym podziale na dwóch doradców. Wymiar czasu pracy każdego doradcy zawodowego ok. 50 godz./m-c. Praca w Ełku, Gołdapi i Olecku. Do obowiązków doradcy zawodowego będzie należało m.in.: 1/ przeprowadzenie rozmów doradczych z potencjalnymi uczestnikami projektu, 2/ objęcie potencjalnych uczestników projektu badaniem testowym wspomagającym określenie ich predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej, 3/ sporządzenie indywidualnej opinii dotyczącej predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej potencjalnych uczestników projektu, 4/ współpraca z koordynatorem projektu w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji, 5/ współpraca z zespołem projektowym w celu realizacji planowanych działań i osiągnięcia zamierzonych rezultatów, 6/ dokumentowanie przebiegu i wyników pracy własnej, 7/ poddanie się kontroli prowadzonej przez organy wewnętrzne i instytucje zewnętrzne w zakresie realizacji projektu, 8/ informowanie o finansowaniu projektu przez Unię Europejską zgodnie z zapisami umowy o dofinansowaniu projektu. Wymagania: 1/ wykształcenie wyższe, 2/ min. 3-letni staż pracy w jednostce sektora finansów publicznych, 3/ min. 3-letnie doświadczenie zawodowe jako doradca zawodowy współpracujący z osobami bezrobotnymi, 4/ min. 3-letnie doświadczenie związane z realizacją projektów PO KL, 5/ ukończone szkolenie z zakresu określania predyspozycji zawodowych, 6/ znajomość obsługi komputera, 7/ posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 8/ niekaralność, 9/ odpowiedzialność, dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    79.42.10.00-1.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 31.03.2014.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

    • 1. Cena - 70
    • 2. Doświadczenie w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI - 30


CZĘŚĆ Nr:
7
NAZWA:
Doradca zawodowy.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Praca na umowę zlecenie w okresie kwiecień - maj 2013 r. oraz w okresie luty - marzec 2014 r. Ocena potencjału i predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej wszystkich osób, które złożą formularze kwalifikacyjne w równym podziale na dwóch doradców. Wymiar czasu pracy każdego doradcy zawodowego ok. 50 godz./m-c. Praca w Ełku, Gołdapi i Olecku. Do obowiązków doradcy zawodowego będzie należało m.in.: 1/ przeprowadzenie rozmów doradczych z potencjalnymi uczestnikami projektu, 2/ objęcie potencjalnych uczestników projektu badaniem testowym wspomagającym określenie ich predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej, 3/ sporządzenie indywidualnej opinii dotyczącej predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej potencjalnych uczestników projektu, 4/ współpraca z koordynatorem projektu w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji, 5/ współpraca z zespołem projektowym w celu realizacji planowanych działań i osiągnięcia zamierzonych rezultatów, 6/ dokumentowanie przebiegu i wyników pracy własnej, 7/ poddanie się kontroli prowadzonej przez organy wewnętrzne i instytucje zewnętrzne w zakresie realizacji projektu, 8/ informowanie o finansowaniu projektu przez Unię Europejską zgodnie z zapisami umowy o dofinansowaniu projektu. Wymagania: 1/ wykształcenie wyższe, 2/ min. 3-letni staż pracy w jednostce sektora finansów publicznych, 3/ min. 3-letnie doświadczenie zawodowe jako doradca zawodowy współpracujący z osobami bezrobotnymi, 4/ min. 3-letnie doświadczenie związane z realizacją projektów PO KL, 5/ ukończone szkolenie z zakresu określania predyspozycji zawodowych, 6/ znajomość obsługi komputera, 7/ posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 8/ niekaralność, 9/ odpowiedzialność, dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    79.42.10.00-1.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 31.03.2014.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

    • 1. Cena - 70
    • 2. Doświadczenie w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI - 30


CZĘŚĆ Nr:
8
NAZWA:
Pracownik punktu rekrutacyjno - konsultacyjnego w Ełku.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Praca na umowę zlecenie w okresie marzec - maj 2013 r. i w okresie styczeń - marzec 2014 r. w wymiarze czasu pracy średnio 32 godz./m-c oraz w miesiącu lipcu 2013 r. i kwietniu 2014 r. w wymiarze czasu pracy średnio po 17 godz./m-c. Do obowiązków Pracownika punktu rekrutacyjno - konsultacyjnego w Ełku będzie należało m.in.: 1/ udzielanie informacji osobom zgłaszającym się do punktu, 2/ przyjmowanie formularzy kwalifikacyjnych oraz wniosków o udzielenie dotacji inwestycyjnej, 3/ przeprowadzenie oceny formalnej formularzy kwalifikacyjnych oraz wniosków o udzielenie dotacji inwestycyjnej, 4/ współpraca z koordynatorem projektu w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji, 5/ współpraca z zespołem projektowym w celu realizacji planowanych działań i osiągnięcia zamierzonych rezultatów, 6/ dokumentowanie przebiegu i wyników pracy własnej, 7/ poddanie się kontroli prowadzonej przez organy wewnętrzne i instytucje zewnętrzne w zakresie realizacji projektu, 8/ informowanie o finansowaniu projektu przez Unię Europejską zgodnie z zapisami umowy o dofinansowaniu projektu. Wymagania: 1/ wykształcenie minimum średnie, 2/ min. 3-letni staż pracy w jednostce sektora finansów publicznych, 3/ min. 3-letnie doświadczenie związane z realizacją projektów PO KL, 4/ znajomość obsługi komputera, 5/ posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 6/ niekaralność, 7/ odpowiedzialność, dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    79.50.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.04.2014.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

    • 1. Cena - 70
    • 2. Doświadczenie w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI - 30


CZĘŚĆ Nr:
9
NAZWA:
Pracownik punktu rekrutacyjno - konsultacyjnego w Olecku.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Praca na umowę zlecenie w okresie marzec - maj 2013 r. i w okresie styczeń - marzec 2014 r. w wymiarze czasu pracy średnio 32 godz./m-c oraz w miesiącu lipcu 2013 r. i kwietniu 2014 r. w wymiarze czasu pracy średnio po 17 godz./m-c. Do obowiązków Pracownika punktu rekrutacyjno - konsultacyjnego w Ełku będzie należało m.in.: 1/ udzielanie informacji osobom zgłaszającym się do punktu, 2/ przyjmowanie formularzy kwalifikacyjnych oraz wniosków o udzielenie dotacji inwestycyjnej, 3/ przeprowadzenie oceny formalnej formularzy kwalifikacyjnych oraz wniosków o udzielenie dotacji inwestycyjnej, 4/ współpraca z koordynatorem projektu w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji, 5/ współpraca z zespołem projektowym w celu realizacji planowanych działań i osiągnięcia zamierzonych rezultatów, 6/ dokumentowanie przebiegu i wyników pracy własnej, 7/ poddanie się kontroli prowadzonej przez organy wewnętrzne i instytucje zewnętrzne w zakresie realizacji projektu, 8/ informowanie o finansowaniu projektu przez Unię Europejską zgodnie z zapisami umowy o dofinansowaniu projektu. Wymagania: 1/ wykształcenie minimum średnie, 2/ min. 3-letni staż pracy w jednostce sektora finansów publicznych, 3/ min. 3-letnie doświadczenie związane z realizacją projektów PO KL, 4/ znajomość obsługi komputera, 5/ posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 6/ niekaralność, 7/ odpowiedzialność, dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    79.50.00.00-9.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.04.2014.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

    • 1. Cena - 70
    • 2. Doświadczenie w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI - 30


CZĘŚĆ Nr:
10
NAZWA:
Członek Komisji Oceny Wniosków.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Praca na umowę o dzieło. Do obowiązków Członka Komisji Oceny Wniosków będzie należało m.in.: 1/ w okresie maj - czerwiec 2013 r. oraz marzec 2014 r. ocena merytoryczna po 60 formularzy kwalifikacyjnych, 2/ w okresie lipiec - sierpień 2013 r. oraz kwiecień - maj 2014 r. ocena merytoryczna po 32 wnioski o udzielenie dotacji inwestycyjnej, 3/ w okresie sierpień - wrzesień 2013 r. oraz maj - czerwiec 2014 r. ocena merytoryczna po 28 wniosków o udzielenie wsparcia pomostowego, 4/ współpraca z koordynatorem projektu w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji, 5/ współpraca z zespołem projektowym w celu realizacji planowanych działań i osiągnięcia zamierzonych rezultatów, 6/ dokumentowanie przebiegu i wyników pracy własnej, 7/ poddanie się kontroli prowadzonej przez organy wewnętrzne i instytucje zewnętrzne w zakresie realizacji projektu. Wymagania: 1/ wykształcenie wyższe, 2/ min. 3-letnie doświadczenie związane z realizacją projektów PO KL, 3/ min. 3-letnie doświadczenie związane ze wspieraniem przedsiębiorczości, 4/ znajomość obsługi komputera, 5/ posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 6/ niekaralność, 7/ odpowiedzialność, dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    79.42.21.00-1.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.06.2014.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

    • 1. Cena - 70
    • 2. Doświadczenie w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI - 30


CZĘŚĆ Nr:
11
NAZWA:
Członek Komisji Oceny Wniosków.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Praca na umowę o dzieło. Do obowiązków Członka Komisji Oceny Wniosków będzie należało m.in.: 1/ w okresie maj - czerwiec 2013 r. oraz marzec 2014 r. ocena merytoryczna po 60 formularzy kwalifikacyjnych, 2/ w okresie lipiec - sierpień 2013 r. oraz kwiecień - maj 2014 r. ocena merytoryczna po 32 wnioski o udzielenie dotacji inwestycyjnej, 3/ w okresie sierpień - wrzesień 2013 r. oraz maj - czerwiec 2014 r. ocena merytoryczna po 28 wniosków o udzielenie wsparcia pomostowego, 4/ współpraca z koordynatorem projektu w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji, 5/ współpraca z zespołem projektowym w celu realizacji planowanych działań i osiągnięcia zamierzonych rezultatów, 6/ dokumentowanie przebiegu i wyników pracy własnej, 7/ poddanie się kontroli prowadzonej przez organy wewnętrzne i instytucje zewnętrzne w zakresie realizacji projektu. Wymagania: 1/ wykształcenie wyższe, 2/ min. 3-letnie doświadczenie związane z realizacją projektów PO KL, 3/ min. 3-letnie doświadczenie związane ze wspieraniem przedsiębiorczości, 4/ znajomość obsługi komputera, 5/ posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 6/ niekaralność, 7/ odpowiedzialność, dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    79.42.10.00-1.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.06.2014.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

    • 1. Cena - 70
    • 2. Doświadczenie w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI - 30


Numer ogłoszenia: 25229 - 2013; data zamieszczenia: 18.02.2013


OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA


Ogłoszenie dotyczy:
Ogłoszenia o zamówieniu.


Informacje o zmienianym ogłoszeniu:
24799 - 2013 data 15.02.2013 r.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Starostwo Powiatowe w Gołdapi, ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 087 6154444, fax. 087 6154445.

SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU


II.1) Tekst, który należy zmienić:


  • Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
    III.6).

  • W ogłoszeniu jest:
    5. Zaświadczenie o posiadaniu doswiadczenia w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI.

  • W ogłoszeniu powinno być:
    5. Dokument potwierdzający posiadanie doświadczenia w realizacji projektów z PO KL Priorytet VI (np. zaświadczenie, umowa itp.) - jeżeli Wykonawca posiada.


Pionki: Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych ulic miejskich na terenie Gminy Miasto Pionki


Numer ogłoszenia: 24977 - 2013; data zamieszczenia: 15.02.2013

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Gmina Miasto Pionki , Aleja Jana Pawła II 15, 26-670 Pionki, woj. mazowieckie, tel. 48 3414 201, faks 48 3414 204.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.pionki.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych ulic miejskich na terenie Gminy Miasto Pionki.


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
roboty budowlane.


II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów cząstkowych (1400 m2) nawierzchni bitumicznych ulic miejskich na terenie Gminy Miasto Pionki. 2. Dokładny zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 3 do SIWZ - Dokumentacja projektowa Określenie rodzaju i zakresu robót budowlanych oraz warunków i lokalizacji ich wykonania. 3. Prace budowlane związane z remontem cząstkowym nawierzchni bitumicznych ulic miejskich na terenie Gminy Miasto Pionki należy prowadzić i wykonać zgodnie z warunkami i wymaganiami określonymi w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ), w szczególności zgodnie ze stanowiącymi załączniki do niej: 1) Dokumentacją projektową Określenie rodzaju i zakresu robót budowlanych oraz warunków i lokalizacji ich wykonania - załącznik nr 3 do SIWZ, 2) Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik nr 4 do SIWZ. 4. Uwarunkowania dotyczące wykonywania robót: 1) roboty budowlane będą wykonywane zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, 2) zastosowane materiały będą odpowiadać wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie w rozumieniu prawa budowlanego oraz wymogom określonym w niniejszej SIWZ oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, 5. Wykonawca we własnym zakresie i z własnych środków: 1) zapewnia właściwą organizację robót, urządzenie i zabezpieczenie placu budowy, 2) przestrzega przepisów BHP i p.poż. oraz ponosi wyłączną odpowiedzialność za ich naruszenie, 3) zapewnia prawidłowe składowanie i ochronę materiałów oraz sprzętu, 4) pozyskany destrukt przewiezie i złoży we wskazanym miejscu na terenie Pionek, 5) właściwie oznakuje miejsca prowadzenia remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na czas prowadzenia tych remontów. Wykonawca zobowiązany jest do oznakowania robót i ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo ruchu na drodze w obrębie remontowanego odcinka drogi zgodnie z zał. nr 1 do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 roku w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach ( Dz.U. Nr 220 poz.2181 ze zmianami). 6) uporządkuje miejsca prowadzenia remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych po zakończeniu tych remontów. 6. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za właściwe określenie stawki podatku VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami. 7. Podstawą rozliczenia przedmiotu zamówienia będzie dokonany i ostatecznie ustalony obmiar robót po wykonaniu całości robót w obecności przedstawiciela wykonawcy i zamawiającego, po cenach jednostkowych zaoferowanych przez wykonawcę w ofercie. Ilość wykonanych robót winna odpowiadać rzeczywistym potrzebom wykonania prac remontowych, jednak ilość robót nie może przekroczyć ilości podanych w załączniku Nr 3 do SIWZ. 8. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na wykonane zamówienie na okres 1 roku..


II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.


II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
45.00.00.00-7, 45.23.31.42-6.


II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 26.04.2013.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
Przystępując do niniejszego postępowania Wykonawca nie jest zobowiązany wnieść wadium.


III.2) ZALICZKI


  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
    nie


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:


  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
    • aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
  • III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

    Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

    III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

    • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

1) wypełniony i podpisany formularz Oferta, wg wzoru zamawiającego, o treści odpowiadającej załącznikowi nr 1 do siwz, 2) pełnomocnictwa osób podpisujących ofertę do podejmowania zobowiązań w imieniu wykonawcy składającego ofertę, o ile nie wynikają z przepisów prawa lub innych dokumentów, 3) pełnomocnictwo zgodnie z art. 23 ust. 2 ustawy Pzp w przypadku składania oferty przez wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, 4) wykazu części (zakresu) zamówienia, których wykonanie wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom (informacja ta jest częścią formularza Oferty).


III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.


IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.


IV.3) ZMIANA UMOWY


Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak


Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

1. Wszelkie postanowienia zawieranej umowy są zawarte we wzorze umowy, który stanowi załącznik numer 2 do SIWZ. 2. Umowa zostanie zawarta na podstawie złożonej oferty Wykonawcy. 3. Zamawiający informuje, że istotne zmiany do umowy w stosunku do treści wybranej oferty są możliwe. Zmiany do umowy mogą dotyczyć: 1) wynagrodzenia (ceny) oraz przedmiotu umowy: a) Zamawiający przewiduje możliwość wystąpienia w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia konieczności wykonania robót zamiennych w stosunku do przewidzianych w opisie przedmiotu zamówienia (np. dokumentacją projektową), w sytuacji gdy wykonanie tych robót będzie niezbędne do prawidłowego (tj. zgodnego z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi na dzień wykonywania robót przepisami) wykonania przedmiotu zamówienia, określonego w punkcie III niniejszej specyfikacji lub w sytuacji, gdy wykonanie robót zamiennych będzie korzystne dla Zamawiającego pod względem ekonomicznym lub użytkowym. O konieczności wykonania robót zamiennych będzie decydował Zamawiający. b) Zamawiający przewiduje także możliwość ograniczenia zakresu rzeczowego przedmiotu zamówienia w sytuacji, gdy wykonanie danych robót będzie zbędne do prawidłowego (tj. zgodnego z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi przepisami) wykonania przedmiotu zamówienia, określonego w punkcie III niniejszej specyfikacji lub w sytuacji, gdy wykonanie danych robót będzie zbędne lub nieprzydatne dla Zamawiającego. Decyzję ograniczenia zakresu rzeczowego przedmiotu zamówienia będzie podejmował Zamawiający. 2) terminu wykonania zamówienia: termin ustalony w siwz może ulec zmianie w przypadku wystąpienia opóźnień wynikających z: a) okoliczności leżących po stronie zamawiającego, w szczególności: - wstrzymania robót przez zamawiającego, - konieczności usunięcia błędów, wad lub wprowadzenia zmian w dokumentacji projektowej lub specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, - odmowy wydania przez organy administracji lub inne podmioty wymaganych decyzji, zezwoleń, uzgodnień z przyczyn niezawinionych przez wykonawcę, b) wystąpienia warunków atmosferycznych uniemożliwiających wykonywanie (prowadzenie) robót budowlanych, przeprowadzenie prób i sprawdzeń, dokonywanie odbiorów - fakt ten musi być potwierdzony przez zamawiającego, c) działania siły wyższej (np. klęski żywiołowe, strajki generalne lub lokalne), mającej bezpośredni wpływ na terminowość wykonywania robót, d) wystąpienia okoliczności, których strony umowy nie były w stanie przewidzieć, pomimo zachowania należytej staranności, e) zmian spowodowanych nieprzewidzianymi w specyfikacji warunkami geologicznymi, archeologicznymi lub terenowymi, w szczególności: niewypały i niewybuchy, wykopaliska archeologiczne, f) zlecenia przez Zamawiającego wykonania robót zamiennych, g) zlecenia przez Zamawiającego wykonania zamówienia dodatkowego. 4. W przedstawionych powyżej przypadkach wystąpienia opóźnień, strony ustalą nowe terminy, z tym że maksymalny okres przesunięcia terminu zakończenia realizacji przedmiotu umowy równy będzie okresowi przerwy lub przestoju. Przesunięcie terminu będzie musiało być szczegółowo uzasadnione przez wykonawcę i zaakceptowane przez zamawiającego, z wyjątkiem zaistnienia okoliczności, o których mowa w punkcie a). 5. Zamawiający ma możliwość przedłużenia terminu realizacji niniejszej umowy z przyczyn nie leżących po stronie wykonawcy.


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.bip.pionki.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Urząd Miasta Pionki Aleja Jana pawła II 15, 26-670 Pionki.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
04.03.2013 godzina 11:00, miejsce: Urząd Miasta Pionki Aleja Jana pawła II 15, 26-670 Pionki, sekretariat.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie


Gołdap: Wybór kadry


Numer ogłoszenia: 122114 - 2013; data zamieszczenia: 27.03.2013

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 24799 - 2013r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
tak.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Starostwo Powiatowe w Gołdapi, ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 087 6154444, faks 087 6154445.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Wybór kadry.


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wybór kadry do realizacji projektu pn. Mój cel - przedsiębiorczość w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia. 1. Wybór kadry do projektu dotyczy stanowisk: a/Koordynator projektu, b/ Specjalista ds. monitoringu i sprawozdawczości, c/ Specjalista ds. rozliczeń i monitoringu finansowego, d/ Specjalista ds. zamówień publicznych i szkoleń, e/ Specjalista ds. przyznawania i rozliczania środków, f/ Doradca zawodowy - 2 osoby, g/ Pracownik punktu rekrutacyjno - konsultacyjnego w Ełku, h/ Pracownik punktu rekrutacyjno - konsultacyjnego w Olecku, i/ Członek Komisji Oceny Wniosków - 2 osoby. 2. Celem głównym projektu jest rozwój przedsiębiorczości na obszarze powiatów ełckiego, gołdapskiego i oleckiego, zwany w dalszej części EGO w okresie od lutego 2013 r. do czerwca 2015 r. poprzez bezzwrotne wsparcie 110 osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo będących w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, spośród których 92 osoby założą działalność gospodarczą. 3. Cele projektu będą realizowane poprzez: a/ Uzyskanie podstawowej wiedzy potwierdzonej zaświadczeniem potrzebnej do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej przez 99 spośród 110 osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo z EGO do czerwca 2014 roku, b/ Wsparcie finansowe i doradcze dla 92 spośród 110 osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowego z EGO rozpoczynających działalność gospodarczą do czerwca 2015 roku. 4. Termin realizacji projektu: 25 luty 2013 r. - 24 czerwiec 2015 r. 5. Usługi obejmują zapewnienie prawidłowej realizacji projektu zgodnie z przyjętym wnioskiem o dofinansowanie. 6. Wykonywanie zleconych zadań odbywać się będzie w siedzibie Zamawiającego lub miejscu przez niego wskazanym przez czas trwania umowy, w dni powszednie z wyłączeniem niedziel i świąt, również w godzinach popołudniowych. 7. Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa, będzie osobiście wykonywał zadania w ramach projektu. Zamawiający nie dopuszcza możliwości podzlecania usług nią objętych osobom trzecim. 8. Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną część zamówienia..


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.42.10.00-1, 79.50.00.00-9, 79.21.10.00-6.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    tak, projekt/program: Projektu pn. Mój cel - przedsiębiorczość realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia..

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


Część NR:
1   


Nazwa:
Koordynator projektu


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
18.03.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Wojciech Hołdyński, {Dane ukryte}, 19-500 Gołdap, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 78440,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    74200,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    74200,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    74200,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
2   


Nazwa:
Specjalista ds. monitoringu i sprawozdawczości


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
18.03.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Alicja Jolanta Lejmel, {Dane ukryte}, 19-500 Gołdap, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 63600,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    63388,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    63388,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    63388,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
3   


Nazwa:
Specjalista ds. rozliczeń i monitoringu finansowego


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
18.03.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
2.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Bożena Radzewicz, {Dane ukryte}, 19-500 Gołdap, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 47700,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    44520,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    44520,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    44520,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
4   


Nazwa:
Specjalista ds. zamówień publicznych i szkoleń


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
18.03.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Krystyna Podciborska, {Dane ukryte}, 19-500 Gołdap, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 25200,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    24780,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    24780,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    24780,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
5   


Nazwa:
Specjalista ds. przyznawania i rozliczania środków


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
18.03.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Emilia Romanowska, {Dane ukryte}, 19-500 Gołdap, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 63600,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    61480,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    61480,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    61480,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
6   


Nazwa:
Doradca zawodowy


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
25.03.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
2.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Anna Naszkiewicz, {Dane ukryte}, 19-500 Gołdap, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 9000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    8800,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    8800,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    10000,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
7   


Nazwa:
Doradca zawodowy


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
25.03.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Bożena Bogdan, {Dane ukryte}, 19-500 Gołdap, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 9000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    8800,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    8800,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    8800,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
8   


Nazwa:
Pracownik punktu rekrutacyjno - konsultacyjnego w Ełku


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
25.03.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Jolanta Mioduszewska, {Dane ukryte}, 19-300 Ełk, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 4520,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    4520,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    4520,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    4520,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
9   


Nazwa:
Pracownik punktu rekrutacyjno - konsultacyjnego w Olecku


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
25.03.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Agata Truszczyńska, {Dane ukryte}, 19-400 Olecko, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 3960,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    3762,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    3762,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    3762,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
10   


Nazwa:
Członek Komisji Oceny Wniosków


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
25.03.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Celina Górska, {Dane ukryte}, 19-400 Olecko, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 8480,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    8060,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    8060,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    8060,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
11   


Nazwa:
Członek Komisji Oceny Wniosków


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
25.03.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Anna Kostowska, {Dane ukryte}, 19-300 Ełk, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 8480,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    8480,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    8480,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    8480,00


  • Waluta:
    PLN.

Adres: ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap
woj. warmińsko-mazurskie
Dane kontaktowe: email: starostwo.goldapskie@post.pl
tel: 876 154 444
fax: 876 154 445
Termin składania wniosków lub ofert:
2013-02-24
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 2479920130
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2013-02-14
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 849 dni
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: TAK
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 11
Kryterium ceny: 70%
WWW ogłoszenia: www.powiatgoldap.pl
Informacja dostępna pod: Starostwo Powiatowe w Gołdapi ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap / III pietro, pokój nr 33/
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
79210000-9 Usługi księgowe i audytorskie
79211000-6 Usługi księgowe
79421000-1 Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych
79500000-9 Dodatkowe usługi biurowe
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Koordynator projektu Wojciech Hołdyński
Gołdap
2013-03-27 74 200,00
Specjalista ds. monitoringu i sprawozdawczości Alicja Jolanta Lejmel
Gołdap
2013-03-27 63 388,00
Specjalista ds. rozliczeń i monitoringu finansowego Bożena Radzewicz
Gołdap
2013-03-27 44 520,00
Specjalista ds. zamówień publicznych i szkoleń Krystyna Podciborska
Gołdap
2013-03-27 24 780,00
Specjalista ds. przyznawania i rozliczania środków Emilia Romanowska
Gołdap
2013-03-27 61 480,00
Doradca zawodowy Anna Naszkiewicz
Gołdap
2013-03-27 8 800,00
Doradca zawodowy Bożena Bogdan
Gołdap
2013-03-27 8 800,00
Pracownik punktu rekrutacyjno - konsultacyjnego w Ełku Jolanta Mioduszewska
Ełk
2013-03-27 4 520,00
Pracownik punktu rekrutacyjno - konsultacyjnego w Olecku Agata Truszczyńska
Olecko
2013-03-27 3 762,00
Członek Komisji Oceny Wniosków Celina Górska
Olecko
2013-03-27 8 060,00
Członek Komisji Oceny Wniosków Anna Kostowska
Ełk
2013-03-27 8 480,00