TI Tytuł PL-Warszawa: Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
ND Nr dokumentu 107286-2011
PD Data publikacji 05/04/2011
OJ Dz.U. S 66
TW Miejscowość WARSZAWA
AU Nazwa instytucji Główny Inspektorat Transportu Drogowego
OL Język oryginału PL
HD Nagłówek Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na usługi - Ogłoszenie o zamówieniu - Procedura otwarta
CY Kraj PL
AA Rodzaj instytucji 1 - Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
DS Dokument wysłany 31/03/2011
DT Termin 18/04/2011
NC Zamówienie 4 - Zamówienie publiczne na usługi
PR Procedura 1 - Procedura otwarta
TD Dokument 3 - Ogłoszenie o zamówieniu
RP Legislacja 4 - Unia Europejska
TY Rodzaj oferty 1 - Oferta całościowa
AC Kryteria udzielenia zamówienia 2 - Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie
PC Kod CPV 55120000 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
OC Pierwotny kod CPV 55120000 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
IA Adres internetowy (URL) www.gitd.gov.pl

05/04/2011    S66    Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na usługi - Ogłoszenie o zamówieniu - Procedura otwarta 

PL-Warszawa: Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

2011/S 66-107286

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

Usługi

SEKCJA I: INSTYTUCJA ZAMAWIAJĄCA

I.1)NAZWA, ADRESY I PUNKTY KONTAKTOWE

Główny Inspektorat Transportu Drogowego
ul. Postępu 21
Do wiadomości: Monika Kozelska
02-676 Warszawa
POLSKA
Tel. +48 222204831
E-mail: monika.kozelska@gitd.gov.pl
Faks +48 222204899

Adresy internetowe

Ogólny adres instytucji zamawiającej www.gitd.gov.pl

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: jak podano wyżej dla punktu kontaktowego

Specyfikacje i dokumenty dodatkowe (w tym dokumenty dotyczące dialogu konkurencyjnego oraz Dynamicznego Systemu Zakupów) można uzyskać pod adresem: jak podano wyżej dla punktu kontaktowego

Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres: jak podano wyżej dla punktu kontaktowego

I.2)RODZAJ INSTYTUCJI ZAMAWIAJĄCEJ I GŁÓWNY PRZEDMIOT LUB PRZEDMIOTY DZIAŁALNOŚCI
Ministerstwo lub inny organ krajowy lub federalny, w tym jednostki regionalne i lokalne
Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1)OPIS
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą
Zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia dla uczestników i wykładowców kursu specjalistycznego dla kandydatów na inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego oraz udostępnienie sal konferencyjnych w celu realizacji ww. kursu oraz egzaminów kwalifikacyjnych.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostaw lub świadczenia usług
Usługi
II.1.3)Ogłoszenie dotyczy
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu(ów)
Zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia dla uczestników i wykładowców kursu specjalistycznego dla kandydatów na inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego oraz udostępnienie sal konferencyjnych w celu realizacji ww. kursu oraz egzaminów kwalifikacyjnych.
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)

55120000

II.1.7)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA)
II.1.8)Podział na części
Nie
II.1.9)Dopuszcza się składanie ofert wariantowych
Nie
II.2)WIELKOŚĆ LUB ZAKRES ZAMÓWIENIA
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres
II.2.2)Opcje
II.3)CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN REALIZACJI
Rozpoczęcie 1.6.2011. Zakończenie 31.12.2011

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1)WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA
III.1.1)Wymagane wadia i gwarancje
III.1.2)Główne warunki finansowania i płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów je regulujących
III.1.3)Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, której zostanie udzielone zamówienie
III.1.4)Inne szczególne warunki, którym podlega realizacja zamówienia
Nie
III.2)WARUNKI UDZIAŁU
III.2.1)Sytuacja podmiotowa wykonawców, w tym wymogi dotyczące wpisu do rejestru zawodowego lub handlowego
Informacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów: 1. Oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia.
2. Aktualnego odpisu z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenia w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp – Załącznik Nr 2.
3. Aktualnego zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, lub zaświadczenia, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu — wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
4. Aktualnego zaświadczenia właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenia, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu — wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
5. Aktualnej informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4—8 ustawy Pzp, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
6. Aktualnej informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 9 ustawy Pzp, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
7. Jeżeli, w przypadku wykonawcy mającego siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, osoby, o których mowa w art. 24 ust. 1 pkt 5—8 ustawy Pzp, mają miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, wykonawca składa w odniesieniu do nich zaświadczenie właściwego organu sądowego albo administracyjnego miejsca zamieszkania dotyczące niekaralności tych osób w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 5—8 ustawy Pzp, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, z tym że w przypadku gdy w miejscu zamieszkania tych osób nie wydaje się takich zaświadczeń — zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego miejsca zamieszkania tych osób.
8. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w pkt. 1 - 6:
1) pkt 2—4 i pkt 6 — składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:
a) nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości,
b) nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu,
c) nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie;
2) pkt 5 — składa zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4—8 ustawy Pzp.
9. Dokumenty, o których mowa w pkt. 8 ppkt. 1 lit. a i c oraz ppkt. 2, powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. Dokument, o którym mowa w pkt. 8 ppkt. 1 lit. b, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
10. Jeżeli w miejscu zamieszkania osoby lub w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt. 8, zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania. Zapis pkt. 9 stosuje się odpowiednio.
11. Dokumenty są składane w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez wykonawcę.
12. Jeżeli wykonawca, wykazując spełnianie warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, polega na zasobach innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy Pzp, a podmioty te będą brały udział w realizacji części zamówienia, zamawiający żąda od wykonawcy przedstawienia w odniesieniu do tych podmiotów dokumentów wymienionych w pkt. 1 – 6.
13. Jeżeli wykonawca, wykazując spełnianie warunku, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, polega na zdolnościach finansowych innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy Pzp, wymaga się przedłożenia informacji z banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, w których wykonawca posiada rachunek, potwierdzającej wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, wystawionej nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert, dotyczącej tych podmiotów.
14. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz w przypadku podmiotów, o których mowa w pkt. 12 i 13, kopie dokumentów dotyczących odpowiednio wykonawcy lub tych podmiotów są poświadczane za zgodność z oryginałem przez wykonawców lub te podmioty.
15. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski.
16. Wykaz wykonanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, usług potwierdzających spełnianie warunku, o którym mowa w części V pkt 2 SIWZ z podaniem ich przedmiotu, dat wykonania i odbiorców oraz dokumentów potwierdzających, że usługi te zostały wykonane należycie.
17. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu na podstawie treści oświadczeń i dokumentów złożonych przez Wykonawcę, na zasadzie „spełnia”,„nie spełnia”.
III.2.2)Zdolność ekonomiczna i finansowa
III.2.3)Zdolność techniczna
Informacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów:
Wykaz wykonanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, usług potwierdzających spełnianie warunku, o którym mowa w części V pkt 2 SIWZ z podaniem ich przedmiotu, dat wykonania i odbiorców oraz dokumentów potwierdzających, że usługi te zostały wykonane należycie.
Minimalny poziom ewentualnie wymaganych standardów
I. Usługa hotelarska
Świadczenie usługi hotelarskiej, polega na zagwarantowaniu bazy noclegowej w pokojach jedno- i/lub dwuosobowych w terminach umieszczonych we wstępnym harmonogramie kursu.
Liczba osób do zakwaterowania wynosi:
— uczestnicy kursu- 50 osób/dziennie w pokojach dwuosobowych plus,
— wykładowcy - 1-4 osób/dziennie w pokojach jednoosobowych (lub dwuosobowych do pojedynczego wykorzystania) we wszystkich terminach określonych we wstępnym harmonogramie kursu, z wyłączeniem egzaminów poprawkowych kiedy planowana liczba uczestników wyniesie 25 osób w pokojach dwuosobowych plus około 6 wykładowców w pokojach jednoosobowych (lub dwuosobowych do pojedynczego wykorzystania).
Pokoje dwuosobowe muszą być wyposażone w dwa oddzielne łóżka. W przypadku nieparzystej ilości osób tej samej płci Wykonawca udostępni pokój dwuosobowy do wykorzystania przez jedną osobę, bez zmiany kosztu noclegu. W każdym pokoju musi znajdować się biurko lub stół oraz krzesło.
Zamawiający przewiduje, iż część uczestników będzie korzystała z jednego noclegu przed dniem rozpoczęcia bloku dydaktycznego i egzaminów i wymaga od Wykonawcy zabezpieczenia dla tych osób miejsc noclegowych – około 70 % uczestników w poszczególnych terminach.
Pokoje muszą być wyposażone w łazienki (min. toaleta, umywalka i kabina prysznicowa). Łazienki muszą mieć stały dopływ gorącej wody (24 godziny na dobę).
Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia usługi hotelarskiej w poszczególnych terminach wymienionych we wstępnym harmonogramie kursu o 20 %.
Ośrodek, w którym świadczona będzie usługa hotelarska musi posiadać recepcję, w której będą się meldowali uczestnicy kursu oraz wykładowcy. Recepcja musi być umieszczona w oddzielnym pomieszczeniu, do dyspozycji uczestników 24 godz./dobę.
II. Sale wykładowe
Wykonawca zapewni sale wykładowe – w liczbie 1-2, zgodnie z wymaganiami podanymi we wstępnym harmonogramie kursu.
Zamawiający zastrzega możliwość wynajęcia dodatkowej (trzeciej) sali wykładowej mogącej pomieścić 15 osób w ustawieniu szkolnym w wyjątkowych sytuacjach, gdy zajdzie konieczność podziału uczestników kursu na trzy grupy szkoleniowe.
Sale wykładowe muszą zawierać następujące wyposażenie:
— ekran do projektora lub powierzchnia na ścianie umożliwiająca prowadzenie zajęć z użyciem projektora tak aby obraz z projektora mógł być wyświetlany w trakcie szkolenia w sposób wyraźnie widoczny dla wszystkich uczestników szkolenia,
— projektor multimedialny z możliwością podłączenia komputera typu PC,
— tablica typu flipchart wraz z blokami papierowymi lub tablica ścieralna z blokami papierowymi i gąbką,
— pisaki do bloku papierowego i tablicy ścieralnej (w przypadku zastosowania tablicy ścieralnej),
— miejsca siedzące oraz ławki/stoły dla 25-50 osób (zgodnie ze wstępnym harmonogramem kursu) umożliwiające uczestnikom szkolenia swobodną pracę (sporządzanie notatek i posługiwanie się materiałami szkoleniowymi – konspektami, podręcznikami),
— uczestnicy szkolenia mają mieć zapewniony dostęp do węzła sanitarnego, sali cateringowej/restauracyjnej,
— woda mineralna dla wykładowców – 4 butelki o pojemności 0,5 l/dziennie.
Zamawiający przewiduje prowadzenie zajęć przez 8 godzin dziennie.
Na potrzeby egzaminów oraz uroczystego zakończenia kursu Wykonawca zapewni aulę. Aula musi posiadać minimum 100 miejsc siedzących w układzie teatralnym. Miejsca siedzące muszą posiadać blaty do notowania. Aula musi być wyposażona w klimatyzację i nagłośnienie.
III. Wyżywienie
Wyżywienie uczestników kursu:
1. Dla osób korzystających z usługi hotelowej dzień przed rozpoczęciem zajęć bloku szkoleniowego lub egzaminów Wykonawca zapewni kolację.
2. Dla osób korzystających z usługi hotelowej w trakcie trwania bloku szkoleniowego lub egzaminów Wykonawca zapewni śniadanie, obiad i kolację.
3. Dla osób korzystających z usługi hotelowej ostatniego dnia bloku szkoleniowego lub egzaminów Wykonawca zapewni śniadanie i obiad.
4. Dla osób niekorzystających z usługi hotelowej Wykonawca zapewni obiad każdego dnia szkolenia lub egzaminów.
Wyżywienie wykładowców:
1. Dla osób korzystających z usługi hotelowej Wykonawca zapewni kolację w przeddzień prowadzonych przez nich zajęć lub egzaminów oraz śniadanie i obiad w dniu prowadzonych zajęć lub egzaminów.
2. Dla osób nie korzystających z usługi hotelowej Wykonawca zapewni obiad w dniu prowadzonych zajęć lub egzaminów.
3. Dla wykładowców Wykonawca zapewni wodę mineralną gazowaną i niegazowaną na czas prowadzonych zajęć – 4 butelki o pojemności 0,5 l/dziennie;
Zamawiający nie dopuszcza serwowania śniadań, obiadów i kolacji na sali szkoleniowej. Posiłki muszą być serwowane w oddzielnej sali pełniącej jedynie funkcje sali restauracyjnej lub stołówki, w sposób trwały oddzielonej od pozostałych pomieszczeń.
Obiad musi składać się minimum z zupy i ciepłego drugiego dania z sałatką / surówką.
Do każdego dania muszą być serwowane zimne napoje a do śniadania dodatkowo również kawa i herbata.
Wszystkie posiłki muszą być posiłkami pełnowartościowymi, zgodnie z technologią żywienia człowieka. Na życzenie Zamawiającego Wykonawca zapewni posiłki wegetariańskie lub jarskie.
Menu poszczególnych posiłków nie może się powtarzać częściej niż raz na trzy dni.
Godziny wszystkich posiłków muszą być ustalone w uzgodnieniu z Zamawiającym, stosownie co do harmonogramu kursu.
Wykonawca zapewni możliwość zamiany formy posiłków na tzw. suchy prowiant.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany liczby osób uczestniczących w kursie oraz osób korzystających z usługi hotelowej i restauracyjnej w zakresie +/- 20 %. Wiążącą liczbę uczestników kursu oraz zapotrzebowanie na ww. usługi w poszczególnych terminach Zamawiający przedstawi Wykonawcy w terminie nie późniejszym niż 7 dni przed rozpoczęciem danego terminu.
Płatność będzie naliczana zgodnie z wykorzystaniem poszczególnych usług przez uczestników i wykładowców kursu specjalistycznego.
Poszczególne koszty świadczonych usług będą pokrywane:
1) za zakwaterowanie, wyżywienie, parking biorących udział w kursie pracowników wojewódzkich inspektoratów transportu drogowego oraz innych osób skierowanych przez wojewódzkie inspektoraty- odpowiednio kierujące ich na kurs Wojewódzkie Inspektoraty Transportu Drogowego;
2) za sale wykładowe, parking oraz zakwaterowanie, wyżywienie osób skierowanych na kurs przez Zamawiającego oraz wykładowców – Główny Inspektorat Transportu Drogowego.
IV. Dodatkowe elementy w przedmiocie zamówienia
Zamawiający przyzna dodatkowe punkty ofercie w przypadku zapewnienia uczestnikom kursu i wykładowcom dostępu do obiektów rekreacyjno-sportowych na terenie ośrodka szkoleniowego:
— sala gimnastyczna posiadająca min. 100 m2 miękkiego podłoża w celu realizacji zajęć wymagających tego rodzaju warunków przez około 6 dni w trakcie kursu, udostępniona w trakcie bloku zajęć dydaktycznych w terminach uzgodnionych z Zamawiającym, w cenie sali wykładowej do 50 osób - 15 pkt.,
— pływalnia – 10 pkt.,
— sala gimnastyczna umożliwiająca grę w piłkę siatkową lub piłkę koszykową lub piłkę nożną – 10 pkt.,
— siłownia – 5 pkt.
Zamawiający zastrzega sobie prawo, przed wyborem oferty dokonania wizji lokalnej ośrodka wskazanego przez wykonawcę, w którym będzie realizowane zamówienie.
III.2.4)Zamówienia zastrzeżone
Nie
III.3)SPECYFICZNE WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIEŃ NA USŁUGI
III.3.1)Świadczenie usługi zastrzeżone jest dla określonego zawodu
Nie
III.3.2)Osoby prawne powinny wskazać nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe osób odpowiedzialnych za wykonanie usługi
Nie

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1)RODZAJ PROCEDURY
IV.1.1)Rodzaj procedury
Otwarta
IV.1.2)Ograniczenie liczby wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert lub do udziału
IV.1.3)Zmniejszenie liczby wykonawców podczas negocjacji lub dialogu
IV.2)KRYTERIA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.2.1)Kryteria udzielenia zamówienia
Oferta najkorzystniejsza ekonomicznie z uwzględnieniem kryteriów kryteria określone w specyfikacji, w zaproszeniu do składania ofert lub negocjacji lub w dokumencie opisowym
IV.2.2)Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna
Nie
IV.3)INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.3.1)Numer referencyjny nadany sprawie przez instytucję zamawiającą
GITD-BFK-23-16/11
IV.3.2)Poprzednie publikacje dotyczące tego samego zamówienia
Nie
IV.3.3)Warunki uzyskania specyfikacji i dokumentów dodatkowych
IV.3.4)Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
18.4.2011 - 09:30
IV.3.5)Data wysłania zaproszeń do składania ofert lub do udziału zakwalifikowanym kandydatom
IV.3.6)Język(i), w których można sporządzać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
polski.
IV.3.7)Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą
Okres w dniach 60 (od ustalonej daty składania ofert)
IV.3.8)Warunki otwarcia ofert
Data: 18.4.2011 - 10:00

SEKCJA VI: INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

VI.1)JEST TO ZAMÓWIENIE O CHARAKTERZE POWTARZAJĄCYM SIĘ
Nie
VI.2)ZAMÓWIENIE DOTYCZY PROJEKTU/PROGRAMU FINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW WSPÓLNOTOWYCH
Nie
VI.3)INFORMACJE DODATKOWE
VI.4)PROCEDURY ODWOŁAWCZE
VI.4.1)Organ odpowiedzialny za procedury odwoławcze

Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17a
02-676 Warszawa
POLSKA
E-mail: uzp@uzp.gov.pl
Tel. +48 224587801
Internet: http://www.uzp.gov.pl
Faks +48 224587700

VI.4.2)Składanie odwołań
Dokładne informacje na temat terminów składania odwołań: Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przesłania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia – jeżeli zostały przesłane w sposób określony w art. 27 ust. 2 ustawy Pzp (faks, droga elektroniczna), albo w terminie 15 dni – jeżeli zostały przesłane w inny sposób.
VI.4.3)Źródło, gdzie można uzyskać informacje na temat składania odwołań
VI.5)DATA WYSŁANIA NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA:
31.3.2011
TI Tytuł PL-Warszawa: Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
ND Nr dokumentu 160145-2011
PD Data publikacji 21/05/2011
OJ Dz.U. S 98
TW Miejscowość WARSZAWA
AU Nazwa instytucji Główny Inspektorat Transportu Drogowego
OL Język oryginału PL
HD Nagłówek Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na usługi - Udzielenie zamówienia - Procedura otwarta
CY Kraj PL
AA Rodzaj instytucji 1 - Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
DS Dokument wysłany 19/05/2011
NC Zamówienie 4 - Zamówienie publiczne na usługi
PR Procedura 1 - Procedura otwarta
TD Dokument 7 - Udzielenie zamówienia
RP Legislacja 4 - Unia Europejska
TY Rodzaj oferty 9 - Nie dotyczy
AC Kryteria udzielenia zamówienia 2 - Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie
PC Kod CPV 55120000 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
OC Pierwotny kod CPV 55120000 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
IA Adres internetowy (URL) www.gitd.gov.pl

21/05/2011    S98    Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na usługi - Udzielenie zamówienia - Procedura otwarta 

PL-Warszawa: Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

2011/S 98-160145

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Usługi

SEKCJA I: INSTYTUCJA ZAMAWIAJĄCA

I.1)NAZWA, ADRESY I OSOBY KONTAKTOWE

Główny Inspektorat Transportu Drogowego
ul. Postępu 21
Do wiadomości: Monika Kozelska
02-676 Warszawa
POLSKA
Tel. +48 222204831
E-mail: monika.kozelska@gitd.gov.pl
Faks +48 222204899

Adresy internetowe

Ogólny adres instytucji zamawiającej www.gitd.gov.pl

I.2)RODZAJ INSTYTUCJI ZAMAWIAJĄCEJ I GŁÓWNY PRZEDMIOT LUB PRZEDMIOTY DZIAŁALNOŚCI
Ministerstwo lub inny organ krajowy lub federalny, w tym jednostki regionalne i lokalne
Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1)OPIS
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą
Zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia dla uczestników i wykładowców kursu specjalistycznego dla kandydatów na inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego oraz udostępnienie sal konferencyjnych w celu realizacji ww. kursu oraz egzaminów kwalifikacyjnych.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
II.1.3)Ogłoszenie dotyczy
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia dla uczestników i wykładowców kursu specjalistycznego dla kandydatów na inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego oraz udostępnienie sal konferencyjnych w celu realizacji ww. kursu oraz egzaminów kwalifikacyjnych.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)

55120000

II.1.6)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA)
Nie
II.2)CAŁKOWITA KOŃCOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia
Wartość 414 376,08 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23,00

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1)RODZAJ PROCEDURY
IV.1.1)Rodzaj procedury
Otwarta
IV.2)KRYTERIA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.2.1)Kryteria udzielenia zamówienia
Oferta najkorzystniejsza ekonomicznie z uwzględnieniem kryteriów
1. cena. Waga 60
2. sala gimnastyczna posiadająca min. 100 m2 miękkiego podłoża w celu realizacji zajęć wymagających tego rodzaju warunków przez około 6 dni w trakcie kursu, udostępniona w trakcie bloku zajęć dydaktycznych w terminach uzgodnionych z Zamawiającym w cenie sali wykładowej do 50 osób. Waga 15
3. pływalnia. Waga 10
4. sala gimnastyczna umożliwiająca grę w piłkę siatkową lub piłkę koszykową lub piłkę nożną. Waga 10
5. siłownia. Waga 5
Oferta najkorzystniejsza ekonomicznie z uwzględnieniem kryteriów
Nie
IV.3)INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.3.2)Poprzednie publikacje dotyczące tego samego zamówienia
GITD-BFK-23-16/11
IV.3.2)Poprzednie publikacje dotycz?ce tego samego zamówienia

Ogłoszenie o zamówieniu

Numer ogłoszenia w Dz.U. UE: 2011/S 66-107286 z dnia 5.4.2011

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

NAZWA Zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia dla uczestników i wykładowców kursu specjalistycznego dla kandydatów na inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego oraz udostępnienie sal konferencyjnych w celu realizacji ww. kursu oraz egzaminów kwalifikacyjnych.
V.1)DATA DECYZJI O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA:
18.5.2011
V.2)LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1
V.3)NAZWA I ADRES WYKONAWCY, NA RZECZ KTÓREGO ZOSTAŁA WYDANA DECYZJA O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Akademia Obrony Narodowej
al. Im. Gen. A. Chruściela 103
00-910 Warszawa
POLSKA
Tel. +48 226813135
Faks +48 226814062

V.4)INFORMACJE NA TEMAT WARTOŚCI ZAMÓWIENIA
Początkowa szacunkowa całkowita wartość zamówienia
Wartość 651 722,48 PLN
Bez VAT
Całkowita końcowa wartość zamówienia
Wartość 414 376,08 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23,00
V.5)PRZEWIDYWANE JEST ZLECENIE PODWYKONAWSTWA W RAMACH ZAMÓWIENIA

SEKCJA VI: INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

VI.1)ZAMÓWIENIE DOTYCZY PROJEKTU/PROGRAMU FINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW WSPÓLNOTOWYCH
Nie
VI.2)INFORMACJE DODATKOWE
VI.3)PROCEDURY ODWOŁAWCZE
VI.3.1)Organ odpowiedzialny za procedury odwoławcze

Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17
02-676 Warszawa
POLSKA
Tel. +48 224587801
Faks +48 224587700

VI.3.2)Składanie odwołań
VI.3.3)Źródło, gdzie można uzyskać informacje na temat składania odwołań
VI.4)DATA WYSŁANIA NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA:
19.5.2011

Adres: ul. Postępu 21, 02-676 Warszawa
woj. MAZOWIECKIE
Dane kontaktowe: email: Roman.Winiarz@gitd.gov.pl
tel: +48 222204505
fax: +48 222204599
Termin składania wniosków lub ofert:
2011-04-18
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 10728620111
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2011-04-05
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 213 dni
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 0
Kryterium ceny: 100%
WWW ogłoszenia: www.gitd.gov.pl
Informacja dostępna pod: Główny Inspektorat Transportu Drogowego
ul. Postępu 21, 02-676 Warszawa, woj. mazowieckie
Okres związania ofertą: 60 dni
Kody CPV
55120000-7 Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji