TI Tytuł PL-Olsztyn: Budowa obiektów inżynierii wodnej
ND Nr dokumentu 129709-2011
PD Data publikacji 22/04/2011
OJ Dz.U. S 79
TW Miejscowość OLSZTYN
AU Nazwa instytucji Nadleśnictwo Olsztyn
OL Język oryginału PL
HD Nagłówek Państwa członkowskie - Roboty budowlane - Ogłoszenie o zamówieniu - Procedura otwarta
CY Kraj PL
AA Rodzaj instytucji 8 - Inne
DS Dokument wysłany 20/04/2011
DT Termin 31/05/2011
NC Zamówienie 1 - Roboty budowlane
PR Procedura 1 - Procedura otwarta
TD Dokument 3 - Ogłoszenie o zamówieniu
RP Legislacja 4 - Unia Europejska
TY Rodzaj oferty 1 - Oferta całościowa
AC Kryteria udzielenia zamówienia 1 - Najniższa cena
PC Kod CPV 45240000 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
OC Pierwotny kod CPV 45240000 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
IA Adres internetowy (URL) www.olsztyn.lasy.gov.pl/olsztyn

22/04/2011    S79    Państwa członkowskie - Roboty budowlane - Ogłoszenie o zamówieniu - Procedura otwarta 

PL-Olsztyn: Budowa obiektów inżynierii wodnej

2011/S 79-129709

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

Roboty budowlane

SEKCJA I: INSTYTUCJA ZAMAWIAJĄCA

I.1)NAZWA, ADRESY I PUNKTY KONTAKTOWE

Nadleśnictwo Olsztyn
ul. M. Zientary-Malewskiej 51/53
Do wiadomości: Tomasz Gralla
10-308 Olsztyn
POLSKA
Tel. +48 895268917
E-mail: olsztyn@olsztyn.lasy.gov.pl
Faks +48 895260048

Adresy internetowe

Ogólny adres instytucji zamawiającej www.olsztyn.lasy.gov.pl/olsztyn

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: jak podano wyżej dla punktu kontaktowego

Specyfikacje i dokumenty dodatkowe (w tym dokumenty dotyczące dialogu konkurencyjnego oraz Dynamicznego Systemu Zakupów) można uzyskać pod adresem: Nadleśnictwo Olsztyn
ul. Marii Zientary-Malewskiej 51/53
Do wiadomości: Tomasz Gralla
10-308 Olsztyn
POLSKA
Tel. +48 895327887
E-mail: tomasz.gralla@olsztyn.lasy.gov.pl
Internet: http://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_olsztyn/nadl_olsztyn/zamowienia_publiczne

Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres: jak podano wyżej dla punktu kontaktowego

I.2)RODZAJ INSTYTUCJI ZAMAWIAJĄCEJ I GŁÓWNY PRZEDMIOT LUB PRZEDMIOTY DZIAŁALNOŚCI
Inne PGL Lasy Państwowe
Inne gospodarka leśna
Instytucja zamawiająca dokonuje zakupu w imieniu innych instytucji zamawiających Nie

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1)OPIS
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą
Mała retencja Dąbrówka.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostaw lub świadczenia usług
Roboty budowlane
Wykonanie
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych Leśnictwo Dąbrówka, powiat olsztyński, gmina Dywity.
II.1.3)Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu(ów)
Roboty budowlane związane z wykonaniem obiektów małej retencji (system zastawek, kaskad, przepustów, rowów i stawów) w Leśnictwie Dąbrówka (gm. Dywity) podzielone pod względem lokalizacji na trzy zadania:
— zadanie 1 – obręb ewid. Dąbrówka,
— zadanie 2 – obręb ewid. Rozgity,
— zadanie 3 – obręb ewid. Różnowo/Spręcowo.
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)

45240000

II.1.7)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA)
Nie
II.1.8)Podział na części
Nie
II.1.9)Dopuszcza się składanie ofert wariantowych
Nie
II.2)WIELKOŚĆ LUB ZAKRES ZAMÓWIENIA
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres
Bez VAT
Zakres między 700 000,00 a 800 000,00 PLN
II.2.2)Opcje
Nie
II.3)CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN REALIZACJI
Rozpoczęcie 1.7.2011. Zakończenie 30.9.2012

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1)WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA
III.1.1)Wymagane wadia i gwarancje
1. Wykonawca przystępujący do niniejszego postępowania jest zobowiązany – przed upływem terminu składania ofert – wnieść wadium w wysokości 5 000,00 PLN (słownie: pięć tysięcy złotych).
2. Wykonawca zobowiązany jest wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 3 % ceny ofertowej brutto najpóźniej w dniu zawarcia umowy.
3. Wykonawca udzieli Zamawiającemu pisemnej gwarancji co do jakości wykonanego przedmiotu umowy. Okres gwarancji wynosi 36 miesięcy od daty odbioru końcowego robót budowlanych.
III.1.2)Główne warunki finansowania i płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów je regulujących
1. Wykonawca wystawi oddzielną fakturę za realizację każdego z zadań. Nie przewiduje się wystawiania faktur częściowych w ramach każdego z zadań.
2. Podstawą wystawienia faktury jest protokół odbioru ostatecznego robót (dla każdego zadania oddzielnie) podpisany przez inspektora nadzoru upoważnionego przez Zamawiającego.
3. Zamawiający ma obowiązek zapłaty wynagrodzenia w terminie 14 dni od dnia doręczenia faktury Zamawiającemu przez Wykonawcę.
4. Do faktury Wykonawca dołącza komplet dokumentów rozliczeniowych (protokoły odbioru).
5. Płatności będą się odbywały na konto bankowe Wykonawcy.
6. Od płatności przeterminowanych Wykonawcy przysługuje prawo naliczania odsetek w wielkości ustawowej.
7. Zamawiający może udzielić zaliczek na poczet wykonania zamówienia.
III.1.3)Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, której zostanie udzielone zamówienie
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku warunki udziału w postępowaniu muszą być spełnione przez tych Wykonawców łącznie, natomiast każdy z Wykonawców z osobna musi wykazać brak podstaw do wykluczenia z postępowania.
III.1.4)Inne szczególne warunki, którym podlega realizacja zamówienia
Nie
III.2)WARUNKI UDZIAŁU
III.2.1)Sytuacja podmiotowa wykonawców, w tym wymogi dotyczące wpisu do rejestru zawodowego lub handlowego
Informacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów: 1. Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania.
2. Aktualny odpis z właściwego rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 Pzp, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 Pzp (wystarczające jest oświadczenie wymienione w pkt 1);
3. Aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert;
4. Aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert;
5. Aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 Pzp, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert;
6. Aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 9 Pzp, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
7. Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej składa dokumenty zgodnie z § 4 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30.12.2009 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy, oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane (Dz. U. nr 226, poz. 1817). Zamiast dokumentów wymienionych w:
— pkt 2 – 4 oraz 6 składa aktualne dokumenty wystawione w kraju w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości; nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne albo że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu; nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie,
— pkt 5 – składa aktualne zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 Pzp.
Jeżeli w miejscu zamieszkania osoby lub w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się wyżej wymienionych dokumentów, zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania.
Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski.
Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie załączonych do ofert dokumentów. Z ich treści wynikać musi jednoznacznie, że Wykonawca warunki te spełnia.
III.2.2)Zdolność ekonomiczna i finansowa
Informacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów: 1. Informacja banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, w których Wykonawca posiada rachunek, potwierdzająca wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, wystawiona nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert. Jeżeli wykonawca wykazując spełnianie warunku, o którym mowa wart. 22 ust. 1 pkt 4 Pzp, polega na zdolnościach finansowych innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b Pzp, wymaga się przedłożenia informacji banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej dotyczącej tych podmiotów. Jeżeli z uzasadnionej przyczyny Wykonawca nie może przedstawić dokumentu dotyczącego sytuacji finansowej, może przedstawić inny dokument, który w wystarczający sposób potwierdza spełnianie opisanego przez Zamawiającego warunku.
2. Opłacona polisa, a w przypadku jej braku inny dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia. Jeżeli na polisie lub innym dokumencie nie ma potwierdzenia wniesienia opłaty za ubezpieczenie, należ dołączyć dowód opłacenia składki potwierdzający aktualność ubezpieczenia na dzień otwarcia ofert.
Minimalny poziom ewentualnie wymaganych standardów 1. Wykonawca posiada na rachunku bankowym środki finansowe lub posiada zdolność kredytową w wysokości co najmniej 200 000,00 PLN.
2. Wykonawca ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia.
3. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie załączonych do ofert dokumentów. Z ich treści wynikać musi jednoznacznie, że Wykonawca warunki te spełnia.
III.2.3)Zdolność techniczna
Informacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów:
1. Wykaz robót budowlanych w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia, wykonanych w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich rodzaju i wartości, daty i miejsca wykonania oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że roboty zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone.
2. Wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia pełniąc funkcję kierownika budowy w rozumieniu ustawy prawo budowlane w zakresie obejmującym przedmiot zamówienia wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, zakresu wykonywanych czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
3. Oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia.
Minimalny poziom ewentualnie wymaganych standardów
1. Wykonawca w okresie ostatnich pięciu lat przed upływam terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończył roboty budowlane w zakresie obiektów inżynierii wodnej o łącznej wartości brutto nie mniejszej niż 1 000 000,00 PLN.
2. Wykonawca dysponuje lub będzie dysponował co najmniej jedną osobą uprawnioną do pełnienia funkcji kierownika budowy w rozumieniu ustawy prawo budowlane w zakresie obejmującym przedmiot zamówienia.
3. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie załączonych do ofert dokumentów. Z ich treści wynikać musi jednoznacznie, że Wykonawca warunki te spełnia.
III.2.4)Zamówienia zastrzeżone
Nie
III.3)SPECYFICZNE WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIEŃ NA USŁUGI
III.3.1)Świadczenie usługi zastrzeżone jest dla określonego zawodu
III.3.2)Osoby prawne powinny wskazać nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe osób odpowiedzialnych za wykonanie usługi

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1)RODZAJ PROCEDURY
IV.1.1)Rodzaj procedury
Otwarta
IV.1.2)Ograniczenie liczby wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert lub do udziału
IV.1.3)Zmniejszenie liczby wykonawców podczas negocjacji lub dialogu
IV.2)KRYTERIA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.2.1)Kryteria udzielenia zamówienia
Najniższa cena
IV.2.2)Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna
Nie
IV.3)INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.3.1)Numer referencyjny nadany sprawie przez instytucję zamawiającą
AG-2710-01/11
IV.3.2)Poprzednie publikacje dotyczące tego samego zamówienia
Nie
IV.3.3)Warunki uzyskania specyfikacji i dokumentów dodatkowych
Dokumenty odpłatne Nie
IV.3.4)Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
31.5.2011 - 09:00
IV.3.5)Data wysłania zaproszeń do składania ofert lub do udziału zakwalifikowanym kandydatom
IV.3.6)Język(i), w których można sporządzać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
polski.
IV.3.7)Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą
Okres w dniach 60 (od ustalonej daty składania ofert)
IV.3.8)Warunki otwarcia ofert
Data: 31.5.2011 - 10:00

Miejsce

Siedziba Zamawiającego jak w pkt I.1) - pokój nr 28 (sala narad).

Osoby upoważnione do obecności podczas otwarcia ofert Nie

SEKCJA VI: INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

VI.1)JEST TO ZAMÓWIENIE O CHARAKTERZE POWTARZAJĄCYM SIĘ
Nie
VI.2)ZAMÓWIENIE DOTYCZY PROJEKTU/PROGRAMU FINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW WSPÓLNOTOWYCH
Tak
odniesienie do projektów i/lub programów: Działanie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko w ramach projektu „Zwiększanie możliwości retencyjnych oraz przeciwdziałanie powodzi i suszy w ekosystemach leśnych na terenach nizinnych”.
VI.3)INFORMACJE DODATKOWE
Adres strony internetowejn na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia: bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_olsztyn/nadl_olsztyn/zamowienia_publiczne.
VI.4)PROCEDURY ODWOŁAWCZE
VI.4.1)Organ odpowiedzialny za procedury odwoławcze

Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17a
02-676 Warszawa
POLSKA
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl
Tel. +48 224587801
Internet: http://www.uzp.gov.pl
Faks +48 224587800

VI.4.2)Składanie odwołań
Dokładne informacje na temat terminów składania odwołań: Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przesłania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia – jeżeli zostały przesłane faksem lub drogą elektroniczną, albo w terminie 15 dni – jeżeli zostały przesłane w inny sposób.
Odwołanie wobec treści ogłoszenia o zamówieniu, a także wobec postanowień SIWZ, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym UE lub zamieszczenia SIWZ na stronie internetowej.
Odwołanie wobec czynności innych niż określone wyżej wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Bliższe szczegóły - Art. 182 ustawy Prawo zamówień publicznych.
VI.4.3)Źródło, gdzie można uzyskać informacje na temat składania odwołań

Urząd Zamówień Publicznych
al. Szucha 2/4
00-582 Warszawa
POLSKA
Tel. +48 224587706
Internet: http://uzp.gov.pl
Faks +48 224587700

VI.5)DATA WYSŁANIA NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA:
20.4.2011
TI Tytuł PL-Olsztyn: Budowa obiektów inżynierii wodnej
ND Nr dokumentu 245300-2011
PD Data publikacji 04/08/2011
OJ Dz.U. S 148
TW Miejscowość OLSZTYN
AU Nazwa instytucji Nadleśnictwo Olsztyn
OL Język oryginału PL
HD Nagłówek Państwa członkowskie - Roboty budowlane - Udzielenie zamówienia - Procedura otwarta
CY Kraj PL
AA Rodzaj instytucji 8 - Inne
DS Dokument wysłany 01/08/2011
NC Zamówienie 1 - Roboty budowlane
PR Procedura 1 - Procedura otwarta
TD Dokument 7 - Udzielenie zamówienia
RP Legislacja 4 - Unia Europejska
TY Rodzaj oferty 9 - Nie dotyczy
AC Kryteria udzielenia zamówienia 1 - Najniższa cena
PC Kod CPV 45240000 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
OC Pierwotny kod CPV 45240000 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
IA Adres internetowy (URL) www.olsztyn.lasy.gov.pl/olsztyn

04/08/2011    S148    Państwa członkowskie - Roboty budowlane - Udzielenie zamówienia - Procedura otwarta 

PL-Olsztyn: Budowa obiektów inżynierii wodnej

2011/S 148-245300

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Roboty budowlane

SEKCJA I: INSTYTUCJA ZAMAWIAJĄCA

I.1)NAZWA, ADRESY I OSOBY KONTAKTOWE

Nadleśnictwo Olsztyn
ul. M. Zientary-Malewskiej 51/53
Do wiadomości: Tomasz Gralla
10-308 Olsztyn
POLSKA
Tel. +48 895268917
E-mail: olsztyn@olsztyn.lasy.gov.pl
Faks +48 895260048

Adresy internetowe

Ogólny adres instytucji zamawiającej www.olsztyn.lasy.gov.pl/olsztyn

I.2)RODZAJ INSTYTUCJI ZAMAWIAJĄCEJ I GŁÓWNY PRZEDMIOT LUB PRZEDMIOTY DZIAŁALNOŚCI
Inne PGL Lasy Państwowe
Inne gospodarka leśna
Instytucja zamawiająca dokonuje zakupu w imieniu innych instytucji zamawiających Nie

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1)OPIS
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą
Mała retencja Dąbrówka.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Roboty budowlane
Wykonanie
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych Leśnictwo Dąbrówka, powiat olsztyński, gmina Dywity.
II.1.3)Ogłoszenie dotyczy
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Roboty budowlane zwiazane z wykonaniem obiektów małej retencji (system zastawek, kaskad, przepustów, rowów i stawów) w Leśnictwie Dąbrówka (gm. Dywity) podzielone pod względem lokalizacji na trzy zadania (obiekty):
— zadanie 1 - obręb ewid. Dąbrówka,
— zadanie 2 - obręb ewid. Rozgity,
— zadanie 3 - obręb ewid. Różnowo/Spręcowo.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)

45240000

II.1.6)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA)
Nie
II.2)CAŁKOWITA KOŃCOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia
Wartość 729 380,47 PLN
Bez VAT

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1)RODZAJ PROCEDURY
IV.1.1)Rodzaj procedury
Otwarta
IV.2)KRYTERIA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.2.1)Kryteria udzielenia zamówienia
Najniższa cena
Oferta najkorzystniejsza ekonomicznie z uwzględnieniem kryteriów
Nie
IV.3)INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.3.2)Poprzednie publikacje dotyczące tego samego zamówienia
AG-2710-01/11
IV.3.2)Poprzednie publikacje dotycz?ce tego samego zamówienia

Ogłoszenie o zamówieniu

Numer ogłoszenia w Dz.U. UE: 2011/S 79-129709 z dnia 22.4.2011

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

ZAMÓWIENIE NR AG-2710-01/11NAZWA Mała retencja Dąbrówka.
V.1)DATA DECYZJI O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA:
29.7.2011
V.2)LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
5
V.3)NAZWA I ADRES WYKONAWCY, NA RZECZ KTÓREGO ZOSTAŁA WYDANA DECYZJA O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne "Warmel" s.c. Ewa Tylżanowska, Zbigniew Tylżanowski
ul. Metalowa 3
10-603 Olsztyn
POLSKA
Tel. +48 895240661
Faks +48 895240661

V.4)INFORMACJE NA TEMAT WARTOŚCI ZAMÓWIENIA
Całkowita końcowa wartość zamówienia
Wartość 729 380,47 PLN
Bez VAT
Jeżeli jest to wartość roczna lub miesięczna, liczbę lat 2
V.5)PRZEWIDYWANE JEST ZLECENIE PODWYKONAWSTWA W RAMACH ZAMÓWIENIA
Nie

SEKCJA VI: INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

VI.1)ZAMÓWIENIE DOTYCZY PROJEKTU/PROGRAMU FINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW WSPÓLNOTOWYCH
Tak
odniesienie do projektów i/lub programów: Działanie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko w ramach projektu "Zwiększanie możliwości retencyjnych oraz przeciwdziałanie powodzi i suszy w ekosystemach leśnych na terenach nizinnych".
VI.2)INFORMACJE DODATKOWE
VI.3)PROCEDURY ODWOŁAWCZE
VI.3.1)Organ odpowiedzialny za procedury odwoławcze

Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17a
02-676 Warszawa
POLSKA
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl
Tel. +48 224587801
Internet: www.uzp.gov.pl
Faks +48 224587800

VI.3.2)Składanie odwołań
VI.3.3)Źródło, gdzie można uzyskać informacje na temat składania odwołań

Urząd Zamówień Publicznych
Al. Szucha 2/4
00-582 Warszawa
POLSKA
Tel. +48 224587706
Internet: www.uzp.gov.pl
Faks +48 224587700

VI.4)DATA WYSŁANIA NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA:
1.8.2011

Adres: ul. M. Zientary-Malewskiej 51/53, 10-308 Olsztyn
woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Dane kontaktowe: email: olsztyn@olsztyn.lasy.gov.pl
tel: +48 895268917
fax: +48 895260048
Termin składania wniosków lub ofert:
2011-05-31
Dane postępowania

ID postępowania BZP/TED: 12970920111
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2011-04-22
Rodzaj zamówienia: roboty budowlane
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 488 dni
Wadium: 5000 ZŁ
Szacowana wartość* 166 666 PLN  -  250 000 PLN
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 0
Kryterium ceny: 100%
WWW ogłoszenia: www.olsztyn.lasy.gov.pl/olsztyn
Informacja dostępna pod: Nadleśnictwo Olsztyn
ul. M. Zientary-Malewskiej 51/53, 10-308 olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
Okres związania ofertą: 60 dni
Kody CPV
45240000-1 Budowa obiektów inżynierii wodnej