Świadczenie usług w zakresie przejazdów uczestników na szkolenia organizowane w ramach realizacji projektu systemowego pt.: Uwierz w swoje możliwości
Opis przedmiotu przetargu: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przejazdów dla uczestników szkoleń prowadzonych w ramach projektu systemowego pt.: Uwierz w swoje możliwości, w ramach Priorytetu VII Promocja Integracji Społecznej Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Ośrodki Pomocy Społecznej, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapewnienie transportu osobowego dla 15 osób - dojazd na szkolenie do Tucholi na godz. 8:00 oraz powrót ze szkolenia o godz. 15:00. Szkolenia będą odbywały się w dniach od 6.09.2010r. do 17.09.2010r., w dni powszednie, na trasie: Tuchola-Zielona Łaka-Rzepiczna-Barłogi-Lasek-Legbąd-W. Komorza-Tuchola, ok. 100 km. W ramach niniejszego zamówienia wykonawca zobowiązany jest: 1.zapewnić sprawny autokar lub bus wraz z wykwalifikowanym kierowcą. SZCZEGÓŁY PRZEJAZDÓW ZOSTANĄ USTALONE Z PRZEWOŹNIKIEM I DYREKTOR OPS PO PODPISANIU UMOWY. 2. poddać się kontroli dokonywanej przez Zamawiającego jak i instytucję Wdrażającą oraz inne uprawnione podmioty w zakresie prawidłowości realizacji projektu systemowego 3. przestrzegać regulamin określony do Działania 7.1.1 POKL. Miejsce wykonania zamówienia: przyjazdy i odjazdy sprzed bazy lokalowej OPS, w której będą odbywać się szkolenia, ul. Garbary 1, 89-500 Tuchola, Środowiskowy Dom Samopomocy.

Tuchola: Świadczenie usług w zakresie przejazdów uczestników na szkolenia organizowane w ramach realizacji projektu systemowego pt.: Uwierz w swoje możliwości
Numer ogłoszenia: 165642 - 2010; data zamieszczenia: 11.06.2010
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Ośrodek Pomocy Społecznej w Tucholi , ul. Świecka 45, 89-500 Tuchola, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 52 334 89 50, faks 52 336 00 62.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: Ośrodek Pomocy Społecznej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Świadczenie usług w zakresie przejazdów uczestników na szkolenia organizowane w ramach realizacji projektu systemowego pt.: Uwierz w swoje możliwości.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przejazdów dla uczestników szkoleń prowadzonych w ramach projektu systemowego pt.: Uwierz w swoje możliwości, w ramach Priorytetu VII Promocja Integracji Społecznej Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Ośrodki Pomocy Społecznej, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapewnienie transportu osobowego dla 15 osób - dojazd na szkolenie do Tucholi na godz. 8:00 oraz powrót ze szkolenia o godz. 15:00. Szkolenia będą odbywały się w dniach od 6.09.2010r. do 17.09.2010r., w dni powszednie, na trasie: Tuchola-Zielona Łaka-Rzepiczna-Barłogi-Lasek-Legbąd-W. Komorza-Tuchola, ok. 100 km. W ramach niniejszego zamówienia wykonawca zobowiązany jest: 1.zapewnić sprawny autokar lub bus wraz z wykwalifikowanym kierowcą. SZCZEGÓŁY PRZEJAZDÓW ZOSTANĄ USTALONE Z PRZEWOŹNIKIEM I DYREKTOR OPS PO PODPISANIU UMOWY. 2. poddać się kontroli dokonywanej przez Zamawiającego jak i instytucję Wdrażającą oraz inne uprawnione podmioty w zakresie prawidłowości realizacji projektu systemowego 3. przestrzegać regulamin określony do Działania 7.1.1 POKL. Miejsce wykonania zamówienia: przyjazdy i odjazdy sprzed bazy lokalowej OPS, w której będą odbywać się szkolenia, ul. Garbary 1, 89-500 Tuchola, Środowiskowy Dom Samopomocy..
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
tak.
Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających- Zamawiający przewiduje, zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt. 6) i 7) Prawa zamówień publicznych możliwość dokonania zamówień uzupełniających.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
60.11.20.00-1.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 17.09.2010.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
wadium nie jest wymagane
III.2) ZALICZKI
Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuzamawiajacy wymaga 1) Wypełnionego formularza oferty- załącznik nr 1; 2) Oświadczenia, że wykonawca spełnia warunki określone w SIWZ wynikające i określone w art. 22 ust. 1 ustawy - załącznik nr 2;
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuzamawiajacy wymaga wykazu wykonania min. 1 usługi w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem jej wartości, przedmiotu, daty wykonania i odbiorców oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że usługi te zostały wykonane należycie. Wykonawca zobowiązany jest wykazać się wykonaniem min. 1 usługi transportu osobowego (wymagana 1 referencja) - załącznik nr 4.
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuzamawiajacy wymaga wykazu sprzętu, narzędzi którymi wykonawca będzie się posługiwał przy realizacji przedmiotu zamówienia niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia - załącznik nr 5. Wykonawca winien dysponować co najmniej jednym sprawnym autobusem lub busem o liczbie miejsc min. 15-19.
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:- koncesję, zezwolenie lub licencję
- wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, dostaw lub usług w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie
- wykaz narządzi, wyposażenia zakładu i urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy usług lub robót budowlanych w celu realizacji zamówienia wraz z informacją o podstawie dysponowania tymi zasobami
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
Zamawiający przewiduje istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty: Zamawiający zastrzega sobie zamianę uczestników szkolenia oraz zamianę szkoleń lub rezygnację z danego szkolenia, co wiąże się z zamianą ilości przewożonych osób lub rezygnacją z danego kursu lub zmianą terminu przejazdu. Zmiany postanowień niniejszej umowy mogą nastąpić za zgodą obu stron w formie pisemnego aneksu. Niedopuszczalne są zmiany postanowień niniejszej umowy oraz wprowadzenie nowych postanowień umowy, chyba że konieczność wprowadzenia zmian wynika z okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy lub zmiany te są korzystne dla zamawiającego. Nie przewiduje się możliwości wzrostu cen przedstawionych w ofercie.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.bip.miasto.tuchola.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Świecka 45 89-500 Tuchola.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
21.06.2010 godzina 10:00, miejsce: Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Świecka 45 89-500 Tuchola.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013..
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
tak
Tuchola: Świadczenie usług w zakresie przewozów uczestników na szkolenia w ramach realizacji projektu systemowego pt.: Uwierz w swoje możliwości
Numer ogłoszenia: 226386 - 2010; data zamieszczenia: 27.07.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 165642 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Ośrodek Pomocy Społecznej w Tucholi, ul. Świecka 45, 89-500 Tuchola, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 52 334 89 50, faks 52 336 00 62.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: Ośrodek Pomocy Społecznej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Świadczenie usług w zakresie przewozów uczestników na szkolenia w ramach realizacji projektu systemowego pt.: Uwierz w swoje możliwości.
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przejazdów dla uczestników szkoleń prowadzonych w ramach projektu systemowego pt.: Uwierz w swoje możliwości, w ramach Priorytetu VII Promocja Integracji Społecznej Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Ośrodki Pomocy Społecznej, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapewnienie transportu osobowego dla 15 osób - dojazd na szkolenie do Tucholi na godz. 8:00 oraz powrót ze szkolenia o godz. 15:00. Szkolenia będą odbywały się w dniach od 6.09.2010r. do 17.09.2010r., w dni powszednie, na trasie: Tuchola-Zielona Łaka-Rzepiczna-Barłogi-Lasek-Legbąd-W. Komorza-Tuchola, ok. 100 km. W ramach niniejszego zamówienia wykonawca zobowiązany jest: 1.zapewnić sprawny autokar lub bus wraz z wykwalifikowanym kierowcą. SZCZEGÓŁY PRZEJAZDÓW ZOSTANĄ USTALONE Z PRZEWOŹNIKIEM I DYREKTOR OPS PO PODPISANIU UMOWY. 2. poddać się kontroli dokonywanej przez Zamawiającego jak i instytucję Wdrażającą oraz inne uprawnione podmioty w zakresie prawidłowości realizacji projektu systemowego 3. przestrzegać regulamin określony do Działania 7.1.1 POKL..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
60.11.20.00-1.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
tak, projekt/program: w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
08.07.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Firma Aleksander Aleksander Cieślik, {Dane ukryte}, 89-500 Tuchola, kraj/woj. kujawsko-pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 2000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
2868,85
Oferta z najniższą ceną:
2868,85
/ Oferta z najwyższą ceną:
2868,85
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 16564220100 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2010-06-10 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 88 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | TAK |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.bip.miasto.tuchola.pl |
Informacja dostępna pod: | Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Świecka 45 89-500 Tuchola |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
60112000-6 | (1) Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Świadczenie usług w zakresie przewozów uczestników na szkolenia w ramach realizacji projektu systemowego pt.: Uwierz w swoje możliwości | Firma Aleksander Aleksander Cieślik Tuchola | 2010-07-27 | 2 868,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2010-07-27 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 601120001 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 2 869,00 zł Minimalna złożona oferta: 2 869,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 2 869,00 zł Maksymalna złożona oferta: 2 869,00 zł |