Lublin: Organizacja szkoleń na rozpoznawanie autentyczności znaków pieniężnych i dokumentów publicznych


Numer ogłoszenia: 185900 - 2010; data zamieszczenia: 28.06.2010

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie , ul. Wacława Moritza 2, 20-900 Lublin, woj. lubelskie, tel. 81 7106300, 7106301, 7106302, faks 81 7106300, 7106301, 7106302.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.poczta-polska.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Organizacja szkoleń na rozpoznawanie autentyczności znaków pieniężnych i dokumentów publicznych.


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja szkoleń z zakresu rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych i dokumentów publicznych, adresowanych do pracowników eksploatacji PP, zatrudnionych na stanowisku asystenta. Celem szkoleń jest ugruntowanie teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu rozpoznawania autentyczności polskich znaków pieniężnych i dokumentów publicznych pracowników prowadzących rozliczenia gotówkowe w placówkach pocztowych, a także nabycie przez nich umiejętności właściwego reagowania w sytuacjach problemowych, które mogą wystąpić w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Ww. szkolenia przewidziane są dla grupy ok. 90 osób i będą realizowane w oparciu o nw. akty prawne : - ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Narodowym Banku Polskim (tekst jednolity: Dz.U. z 2005 r. Nr 1, poz. 2 z późniejszymi zmianami); - ustawa z dnia 06 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz.U. Nr 88, poz. 553 z późniejszymi zmianami); - zarządzenie Prezesa NBP z dnia 31 sierpnia 1989 r. o zatrzymywaniu fałszywych znaków pieniężnych (MP Nr 32, poz. 255 z późniejszymi zmianami). Szkolenia te stanowić będą dopełnienie kursów zawodowych dla asystentów zatrudnionych przy obsłudze klientów w urzędach pocztowych, filiach urzędów pocztowych, punktach pocztowych oraz pracujących w kasach głównych. Istotne jest bowiem, aby pracownicy prowadzący rozliczenia gotówkowe w placówkach pocztowych ugruntowali wiedzę teoretyczną i praktyczną z powyższego zakresu poprzez uczestnictwo w szkoleniu realizowanym przez wyspecjalizowaną w tej tematyce firmę szkoleniową, które będzie udokumentowane stosownym zaświadczeniem. Program szkolenia powinien obejmować m.in. następujące zagadnienia: - identyfikacja znaków pieniężnych i dokumentów publicznych (cechy identyfikacyjne, stosowane zabezpieczenia, metody fałszowania, sposoby rozpoznawania falsyfikatów), - zasady przyjmowania znaków pieniężnych od klientów, - zasady postępowania w przypadku ujawnienia falsyfikatu, - wymiana zużytych i uszkodzonych banknotów. Powyższy program powinien być realizowany poprzez organizację 1- dniowych szkoleń (8 - godzin dydaktycznych), składających się z części teoretycznej i ćwiczeń, podczas których wykorzystywane będą dobrane metodycznie, autentyczne i fałszywe znaki pieniężne oraz dokumenty publiczne, a także urządzenia do kontroli ich autentyczności. Ponadto w programie szkolenia powinny zostać uwzględnione ćwiczenia oparte o rzeczywiste sytuacje problemowe, z którymi może zetknąć się pracownik podczas przyjmowania gotówki lub sprawdzania dokumentów. Szkolenie ma być zorganizowane w pięciu grupach: Radom - 1 grupa - 21 osób, Tarnobrzeg - 1 grupa - 20 osób, Kielce - 1 grupa - 20 osób, Lublin - 2 grupy - 15 i 14 osób. Łącznie: 5 grup = 90 osób. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ..


II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.


II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.53.00.00-8.


II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 31.12.2010.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
Nie dotyczy.


III.2) ZALICZKI


  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
    nie


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania, na potwierdzenie czego przedstawią oświadczenie w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • 1) Wykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania niezbędnej wiedzy i doświadczenia. Wymagane jest przedstawienie wykazu wykonanych usług polegających na organizacji szkoleń z zakresu rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych i dokumentów publicznych w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców. Wymagane jest wykonanie w ww. okresie co najmniej trzech szkoleń z zakresu rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych i dokumentów publicznych dla łącznie co najmniej 50 osób o łącznej wartości nie mniejszej niż 10 000 zł brutto. Do wykazu należy załączyć dokumenty potwierdzające, że te usługi zostały wykonane należycie (np. referencje, rekomendacje, listy polecające podpisane przez odbiorcę). 2) Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązania tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia. Wykonawca jest zobowiązany przedstawić w odniesieniu do tych podmiotów dokumenty wskazane w pkt 4 ppkt 4 SIWZ. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.


  • III.3.3) Potencjał techniczny


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • 1) Wykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym, na potwierdzenie czego przedstawią oświadczenie w tym zakresie. 2) Wykonawca może polegać na potencjale technicznym, innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązania tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia. W przypadku gdy Wykonawca wykazując spełnienie warunków polega na zasobach innych podmiotów i biorą one udział w realizacji części zamówienia, Wykonawca jest zobowiązany przedstawić w odniesieniu do tych podmiotów dokumenty wskazane w pkt 4 ppkt 4 SIWZ. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • 1) Wykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, na potwierdzenie czego przedstawią oświadczenie w tym zakresie. 2) Wykonawca może polegać na osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązania tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia. W przypadku gdy Wykonawca wykazując spełnienie warunków polega na zasobach innych podmiotów i biorą one udział w realizacji części zamówienia, Wykonawca jest zobowiązany przedstawić w odniesieniu do tych podmiotów dokumenty wskazane w pkt 4 ppkt 4 SIWZ. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.


  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • 1) Wykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące sytuacji ekonomicznej i finansowej, na potwierdzenie czego przedstawią oświadczenie w tym zakresie. 2) Wykonawca może polegać na zdolnościach finansowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązania tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia. W przypadku gdy Wykonawca wykazując spełnienie warunków polega na zasobach innych podmiotów, a biorą one udział w realizacji części zamówienia, Wykonawca jest zobowiązany przedstawić w odniesieniu do tych podmiotów dokumenty wskazane w pkt 4 ppkt 4 SIWZ. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:

    • wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, dostaw lub usług w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie
    • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami

  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
    • aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
    • aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
    • aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

1) Wypełniony formularz ofertowy, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do SIWZ. 2) Dokument lub dokumenty z których będzie wynikać uprawnienie do podpisania oferty np.: aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, aktualny statut spółki. W przypadku, gdy oferta jest podpisywana przez pełnomocnika - pełnomocnictwo


III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

  • 1 - Cena - 60
  • 2 - Doświadczenie wykonawcy w zakresie organizacji szkoleń na rozpoznawanie autentyczności znaków pieniężnych i dokumentów publicznych - 40


IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.


IV.3) ZMIANA UMOWY


Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak


Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

Zleceniodawca przewiduje następujące zmiany w umowie: - Wywołana zmianą przepisów prawnych, w szczególności zmianą stawki VAT, warunkiem wprowadzenia tych zmian jest wejście w życie zmian przepisów, które pozostają w związku z umową i zastosowanie których jest wymagane dla działania stron zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym.


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.poczta-polska.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie, ul. Wacława Moritza 2, 20-900 Lublin (budynek biurowy), pokój nr 201, Dział Zamówień Publicznych.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
12.07.2010 godzina 13:00, miejsce: Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie, ul. Wacława Moritza 2, 20-900 Lublin (budynek biurowy), Sala Konferencyjna, parter, pokój nr 5.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie


Lublin: Organizacja szkoleń na rozpoznawanie autentyczności znaków pieniężnych i dokumentów publicznych


Numer ogłoszenia: 346904 - 2010; data zamieszczenia: 27.10.2010

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 185900 - 2010r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie, ul. Wacława Moritza 2, 20-900 Lublin, woj. lubelskie, tel. 81 7106300, 7106301, 7106302, faks 81 7106300, 7106301, 7106302.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Organizacja szkoleń na rozpoznawanie autentyczności znaków pieniężnych i dokumentów publicznych.


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja szkoleń z zakresu rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych i dokumentów publicznych, adresowanych do pracowników eksploatacji PP, zatrudnionych na stanowisku asystenta. Celem szkoleń jest ugruntowanie teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu rozpoznawania autentyczności polskich znaków pieniężnych i dokumentów publicznych pracowników prowadzących rozliczenia gotówkowe w placówkach pocztowych, a także nabycie przez nich umiejętności właściwego reagowania w sytuacjach problemowych, które mogą wystąpić w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Ww. szkolenia przewidziane są dla grupy ok. 90 osób i będą realizowane w oparciu o nw. akty prawne : - ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Narodowym Banku Polskim (tekst jednolity: Dz.U. z 2005 r. Nr 1, poz. 2 z późniejszymi zmianami); - ustawa z dnia 06 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz.U. Nr 88, poz. 553 z późniejszymi zmianami); - zarządzenie Prezesa NBP z dnia 31 sierpnia 1989 r. o zatrzymywaniu fałszywych znaków pieniężnych (MP Nr 32, poz. 255 z późniejszymi zmianami). Szkolenia te stanowić będą dopełnienie kursów zawodowych dla asystentów zatrudnionych przy obsłudze klientów w urzędach pocztowych, filiach urzędów pocztowych, punktach pocztowych oraz pracujących w kasach głównych. Istotne jest bowiem, aby pracownicy prowadzący rozliczenia gotówkowe w placówkach pocztowych ugruntowali wiedzę teoretyczną i praktyczną z powyższego zakresu poprzez uczestnictwo w szkoleniu realizowanym przez wyspecjalizowaną w tej tematyce firmę szkoleniową, które będzie udokumentowane stosownym zaświadczeniem. Program szkolenia powinien obejmować m.in. następujące zagadnienia: - identyfikacja znaków pieniężnych i dokumentów publicznych (cechy identyfikacyjne, stosowane zabezpieczenia, metody fałszowania, sposoby rozpoznawania falsyfikatów), - zasady przyjmowania znaków pieniężnych od klientów, - zasady postępowania w przypadku ujawnienia falsyfikatu, - wymiana zużytych i uszkodzonych banknotów. Powyższy program powinien być realizowany poprzez organizację 1- dniowych szkoleń (8 - godzin dydaktycznych), składających się z części teoretycznej i ćwiczeń, podczas których wykorzystywane będą dobrane metodycznie, autentyczne i fałszywe znaki pieniężne oraz dokumenty publiczne, a także urządzenia do kontroli ich autentyczności. Ponadto w programie szkolenia powinny zostać uwzględnione ćwiczenia oparte o rzeczywiste sytuacje problemowe, z którymi może zetknąć się pracownik podczas przyjmowania gotówki lub sprawdzania dokumentów. Szkolenie ma być zorganizowane w pięciu grupach: Radom - 1 grupa - 21 osób, Tarnobrzeg - 1 grupa - 20 osób, Kielce - 1 grupa - 20 osób, Lublin - 2 grupy - 15 i 14 osób. Łącznie: 5 grup = 90 osób. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ..


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.53.00.00-8.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
08.10.2010.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
5.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • TOP ARH Techniczno-Kryminalistyczne Badania Dokumentów Publicznych Jerzy Strzeżek i Lech Czerwiński Spółka Jawna, {Dane ukryte}, 01-687 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 20200,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    8820,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    7650,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    12600,00


  • Waluta:
    PLN.

Adres: ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00940 Warszawa
woj. lubelskie
Dane kontaktowe: email: przetargi@lublin.poczta-polska.pl
tel: 81 7106300, 7106301, 7106302
fax: 81 7106300, 7106301, 7106302
Termin składania wniosków lub ofert:
2010-07-11
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 18590020100
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2010-06-27
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 172 dni
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 1
Kryterium ceny: 60%
WWW ogłoszenia: www.poczta-polska.pl
Informacja dostępna pod: Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie, ul. Wacława Moritza 2, 20-900 Lublin (budynek biurowy), pokój nr 201, Dział Zamówień Publicznych
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
80530000-8 Usługi szkolenia zawodowego
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Organizacja szkoleń na rozpoznawanie autentyczności znaków pieniężnych i dokumentów publicznych TOP ARH Techniczno-Kryminalistyczne Badania Dokumentów Publicznych Jerzy Strzeżek i Lech Czerwiński Spółka Jawna
Warszawa
2010-10-27 8 820,00