Dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 5 w Lubinie
Opis przedmiotu przetargu: Przedmiotem zamówienia jest - Dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 5 w Lubinie. Zadanie nr 1 - 03110000-5:Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa. Zadanie nr 2 - 15100000-9: Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne. Zadanie nr 3 - 15300000-1: Owoce, warzywa i podobne produkty. Zadanie nr 4 - 15500000-3: Produkty mleczarskie. Zadanie nr 5 - 15600000-4: Produkty przemiału ziarna, skrobi i produkty skrobiowe. Zadanie nr 6 - 15800000-6: Różne produkty spożywcze.

Lubin: Dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 5 w Lubinie
Numer ogłoszenia: 20460 - 2012; data zamieszczenia: 23.01.2012
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Szkoła Podstawowa Nr 5 , ul. Kilińskiego 12, 59-300 Lubin, woj. dolnośląskie, tel. 76 7462241, faks 76 7462241.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.sp5lubin@sp5lubin.edu.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 5 w Lubinie.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest - Dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 5 w Lubinie. Zadanie nr 1 - 03110000-5:Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa. Zadanie nr 2 - 15100000-9: Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne. Zadanie nr 3 - 15300000-1: Owoce, warzywa i podobne produkty. Zadanie nr 4 - 15500000-3: Produkty mleczarskie. Zadanie nr 5 - 15600000-4: Produkty przemiału ziarna, skrobi i produkty skrobiowe. Zadanie nr 6 - 15800000-6: Różne produkty spożywcze..
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
tak.
Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających- Zamawiający przewiduje zamówienia uzupełniające polegające na rozszerzeniu dostaw nie więcej niż 50 % wartości zamówienia podstawowego.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
03.11.00.00-5, 15.10.00.00-9, 15.30.00.00-1, 15.50.00.00-3, 15.60.00.00-4, 15.80.00.00-6.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 6.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 30.12.2012.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
Zamawiający nie żąda wniesienia wadium.
III.2) ZALICZKI
Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuAktualny odpis z właściwego rejestru o wpisie do ewidencji. O wyborze najkorzystniejszej oferty decydować będzie cena oferty - 100 %
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuDostawcy muszą dysponować potencjałem technicznym i osobami do wykonywania zamówienia i znajdują się w sytuacji ekonomicznej zapewniającej wykonanie zamówienia.
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuSamochód odpowiednio dostosowany do transportu żywności.
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuSytuacja ekonomiczna zapewniająca wykonanie zamówienia.
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:- oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
-
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
tak
- nie należy przedkładać oświadczenie wykonawcy o zatrudnianiu ponad 50% osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, lub w rozumieniu właściwych przepisów państw członkowskich Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego - jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania w tych państwach
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
nie
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
http://www.sp5lubin.sp5lubin.edu.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Lubinie, ul. Kilińskiego 12.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
31.01.2012 godzina 14:00, miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 5 w Lubinie, ul. Kilińskiego 12, sekretariat.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Brak.
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH
CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa..
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 5 w Lubinie.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
03.11.00.00-5.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 30.12.2012.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne..
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 5 w Lubinie.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
15.10.00.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 30.12.2012.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
3
NAZWA:
Owoce, warzywa i podobne produkty..
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 5 w Lubinie..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
15.30.00.00-1.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 30.12.2012.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
4
NAZWA:
Produkty mleczarskie..
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 5 w Lubinie..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
15.50.00.00-3.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 30.12.2012.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
5
NAZWA:
Produkty przemiału ziarna, skrobi i produkty skrobiowe..
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 5 w Lubinie..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
15.60.00.00-4.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 30.12.2012.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
6
NAZWA:
Różne produkty spożywcze..
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa art6ykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 5 w Lubinie..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
15.80.00.00-6.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 30.12.2012.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 2046020120 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2012-01-22 |
Rodzaj zamówienia: | dostawy |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 334 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | TAK |
Oferty częściowe: | TAK |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 6 |
Kryterium ceny: | 0% |
WWW ogłoszenia: | www.sp5lubin@sp5lubin.edu.pl |
Informacja dostępna pod: | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Lubinie, ul. Kilińskiego 12 |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
03110000-5 | Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa | |
15100000-9 | Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne | |
15300000-1 | Owoce, warzywa i podobne produkty | |
15500000-3 | Produkty mleczarskie | |
15600000-4 | Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych | |
15800000-6 | Różne produkty spożywcze |