TI Tytuł PL-Gołdap: Kursy komputerowe
ND Nr dokumentu 221821-2011
PD Data publikacji 14/07/2011
OJ Dz.U. S 133
TW Miejscowość GOŁDAP
AU Nazwa instytucji Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Kształcenia i Wychowania w Gołdapi
OL Język oryginału PL
HD Nagłówek Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na usługi - Ogłoszenie o zamówieniu - Procedura przyspieszona ograniczona
CY Kraj PL
AA Rodzaj instytucji 8 - Inne
DS Dokument wysłany 11/07/2011
DD Termin składania wniosków o dokumentację 21/07/2011
DT Termin 21/07/2011
NC Zamówienie 4 - Zamówienie publiczne na usługi
PR Procedura 3 - Procedura przyspieszona ograniczona
TD Dokument 3 - Ogłoszenie o zamówieniu
RP Legislacja 4 - Unia Europejska
TY Rodzaj oferty 1 - Oferta całościowa
AC Kryteria udzielenia zamówienia 1 - Najniższa cena
PC Kod CPV 80533200 - Kursy komputerowe
OC Pierwotny kod CPV 80533200 - Kursy komputerowe
RC Kod NUTS PL623
IA Adres internetowy (URL) http://www.ckiw-goldap.ohp.pl

14/07/2011    S133    Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na usługi - Ogłoszenie o zamówieniu - Procedura przyspieszona ograniczona 

PL-Gołdap: Kursy komputerowe

2011/S 133-221821

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

Usługi

SEKCJA I: INSTYTUCJA ZAMAWIAJĄCA

I.1)NAZWA, ADRESY I PUNKTY KONTAKTOWE

Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Kształcenia i Wychowania w Gołdapi
ul. Boczna 1
Kontaktowy: Ochotnicze Hufce Pracy CKiW, 19-500 Gołdap, ul. Boczna 1
Do wiadomości: Bogusława Mieczkowska
19-500 Gołdap
POLSKA
Tel. +48 876150353
E-mail: gospomkg4@ohp.pl
Faks +48 876150353

Adresy internetowe

Ogólny adres instytucji zamawiającej http://www.ckiw-goldap.ohp.pl

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: jak podano wyżej dla punktu kontaktowego

Specyfikacje i dokumenty dodatkowe (w tym dokumenty dotyczące dialogu konkurencyjnego oraz Dynamicznego Systemu Zakupów) można uzyskać pod adresem: jak podano wyżej dla punktu kontaktowego

Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres: jak podano wyżej dla punktu kontaktowego

I.2)RODZAJ INSTYTUCJI ZAMAWIAJĄCEJ I GŁÓWNY PRZEDMIOT LUB PRZEDMIOTY DZIAŁALNOŚCI
Inne Jednostka budżetowa nie posiadająca osobowości prawnej
Inne Ochotnicze Hufce Pracy
Instytucja zamawiająca dokonuje zakupu w imieniu innych instytucji zamawiających Nie

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1)OPIS
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursów komputerowych realizowanych w ramach projektu „Szkolenie – Praktyka – Zatrudnienie - Rozwój IV edycja” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet I, Poddziałanie 1.3.3. a) Kurs komputerowy na poziomie podstawowym dla dziesięcioosobowej grupy w wieku 15-17 lat w wymiarze 30 godzin dydaktycznych. b) Kurs ECDL Start lub równoważny, dla dziesięcioosobowej grupy w wieku 18-24 lata w wymiarze 70 godzin dydaktycznych.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostaw lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 24
Główne miejsce świadczenia usług Gołdap.

Kod NUTS PL623

II.1.3)Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu(ów)
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursów komputerowych realizowanych w ramach projektu „Szkolenie – Praktyka – Zatrudnienie - Rozwój IV edycja” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet I, Poddziałanie 1.3.3.
a) Kurs komputerowy na poziomie podstawowym dla dziesięcioosobowej grupy w wieku 15-17 lat w wymiarze 30 godzin dydaktycznych.
Program kursu powinien obejmować przygotowanie do pracy z komputerem, zastosowanie programów komputerowych, tworzenie rysunków, obróbkę zdjęć, tekstów i muzyki, naukę wyszukiwania, gromadzenia i przetwarzania informacji, wykonywania obliczeń. Program powinien obejmować zajęcia praktyczne np. przygotowanie i tworzenie własnej gazetki, tworzenie strony internetowej. Tematyka zajęć powinna zostać dostosowana do umiejętności i zainteresowań uczestników projektu.
b) Kurs ECDL Start lub równoważnego, dla dziesięcioosobowej grupy w wieku 18-24 lata w wymiarze 70 godzin dydaktycznych w następujących modułach:
— użytkowanie komputerów wraz z egzaminem praktycznym,
— przetwarzanie tekstów wraz z egzaminem praktycznym,
— arkusze kalkulacyjne wraz z egzaminem praktycznym,
— przeglądanie stron internetowych i komunikacja.
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)

80533200

II.1.7)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA)
Nie
II.1.8)Podział na części
Nie
II.1.9)Dopuszcza się składanie ofert wariantowych
Nie
II.2)WIELKOŚĆ LUB ZAKRES ZAMÓWIENIA
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres
Zakres zamówienia obejmuje przeprowadzenie kursów komputerowych realizowanych w ramach projektu „Szkolenie – Praktyka – Zatrudnienie - Rozwój IV edycja” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet I, Poddziałanie 1.3.3.
a) Kurs komputerowy na poziomie podstawowym dla dziesięcioosobowej grupy w wieku 15-17 lat w wymiarze 30 godzin dydaktycznych.
Program kursu powinien obejmować przygotowanie do pracy z komputerem, zastosowanie programów komputerowych, tworzenie rysunków, obróbkę zdjęć, tekstów i muzyki, naukę wyszukiwania, gromadzenia i przetwarzania informacji, wykonywania obliczeń. Program powinien obejmować zajęcia praktyczne np. przygotowanie i tworzenie własnej gazetki, tworzenie strony internetowej. Tematyka zajęć powinna zostać dostosowana do umiejętności i zainteresowań uczestników projektu.
b) Kurs Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych Start lub równoważny,
— za równoważny uważa się certyfikat wydawany i uznawany, co najmniej we wszystkich państwach Unii Europejskiej posiadający publicznie dostępną listę instytucji wydających go w tych krajach oraz udokumentowany system zapewnienia jakości,
— dla dziesięcioosobowej grupy w wieku 18-24 lata w wymiarze 70 godzin dydaktycznych w następujących modułach:
— Użytkowanie komputerów wraz z egzaminem praktycznym,
— Przetwarzanie tekstów wraz z egzaminem praktycznym,
— Arkusze kalkulacyjne wraz z egzaminem praktycznym,
— Przeglądanie stron internetowych i komunikacja.
Każdy z 4 modułów będzie zakończony egzaminem.
Terminy realizacji kursów od dnia podpisania umowy do 30.11.2011 r. z tym, że:
— Kurs komputerowy na poziomie podstawowym w okresie od września do listopada 2011 r.,
— Kurs ECDL Start lub równoważny, w okresie od sierpnia do października 2011 r.
Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia kursów zgodnie z przedstawionym programem, który będzie stanowił nieodłączną część umowy.
Zamawiający wymaga aby Wykonawca w swojej ofercie uwzględnił wszystkie koszty związane z organizacją szkolenia łącznie z kosztami wynikającymi z:
1. Zapewnienia każdemu uczestnikowi szkolenia materiałów dydaktycznych w formie profesjonalnych wydawnictw książkowych (nie wyrażamy zgody na kserokopie wydawnictw książkowych), zeszytów, długopisów, pamięci przenośnej USB 4GB, uczestnikom kursu ECDL Start lub równoważnego - multimedialną płytki CD do samodzielnej nauki w domu.
2. Dla uczestników kursu ECDL Start lub równoważnego, przeprowadzenia egzaminów przez akredytowanych egzaminatorów w licencjonowanych salach komputerowych w zakresie czterech modułów oraz w przypadku negatywnej oceny, zorganizowania uczestnikom szkolenia egzaminów poprawkowych, maksymalnie w liczbie 25 poprawek łącznie dla wszystkich modułów. Dla uczestników kursu podstawowego zorganizowanie egzaminu wewnętrznego.
c) Wydania zaświadczeń ukończenia kursów zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem MEN.
d) Wydania:
— certyfikatów ukończenia kursu oznaczonych zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
— certyfikatów ECDL Start lub równoważnych dla uczestników projektu, którzy zdali egzaminy z czterech modułów.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do:
1. Opracowania programu kursów i przeprowadzenia ich zgodnie z przedstawionym programem, który będzie stanowił nieodłączną część umowy.
2. Przedstawienia wykazu wykładowców wraz z kopią dyplomów.
3. Opracowania i przedstawienia koordynatorowi projektu do zatwierdzenia, konspektów zajęć oraz przeprowadzenia kursów zgodnie z zatwierdzonymi konspektami.
4. Prowadzenia dzienników zajęć i potwierdzania obecności uczestników kursów na listach obecności.

5. Oznakowania logo POKL i UE wszystkich dokumentów sporządzonych w ramach projektu wg wzoru znajdującego się w wytycznych „Jak promować projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POKL” umieszczonego na stronie www.efs.gov.pl w zakładce „zasady promocji” (http://www.efs.gov.pl/ZPFE/Strony/zasady.aspx). Link do promocji POKL znajduje się również na stronie internetowej OHP (www.ohp.pl), i umieszczenia pod ww. logotypami zapisu „Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego”.

6. Zapewnienia prawidłowej promocji kursu poprzez określenie nazwy kursu oraz nazwy projektu.
Należność za przeprowadzenie kursów komputerowych wypłacona będzie w dwóch ratach, po zrealizowaniu 30 godzinnego kursu podstawowego i 70 godzinnego kursu ECDL Start lub równoważnego.
W związku z faktem, że projekt „Szkolenie – Praktyka – Zatrudnienie – Rozwój" – edycja IV obejmuje wiele innych szkoleń i zajęć, czas i miejsce realizacji poszczególnych modułów będzie uzgadniane z Zamawiającym i Wykonawca musi uzyskać zgodę od Zamawiającego na realizację określonego modułu w całym okresie trwania zamówienia tj. od momentu podpisania umowy do dnia 30.11.2011 roku.
W przypadku konieczności wniesienia jakichkolwiek dodatkowych opłat związanych z ww. czynnościami koszty tych opłat ponosi Wykonawca.
II.2.2)Opcje
Nie
II.3)CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN REALIZACJI
Okres w miesiącach: 4 (od udzielenia zamówienia):

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1)WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA
III.1.1)Wymagane wadia i gwarancje
Wykonawca jest obowiązany wnieść na rzecz Zamawiającego wadium pod rygorem wykluczania z udziału w postępowaniu.
Wysokość wadium wynosi 300 PLN (słownie: trzysta złotych).
Wadium musi obejmować cały okres związania ofertą.
Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert (art. 45 ust. 3).
Jako termin wniesienia wadium uznaje się termin zaksięgowania przelewu na koncie Zamawiającego.
Wadium zostanie zatrzymane wraz z odsetkami jeżeli zaistnieją okoliczności przewidziane w art. 46 ust. 4a oraz ust. 5 Ustawy.
Zamawiający przyjmuje wadium wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: w pieniądzu, poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-rozliczeniowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym, gwarancjach bankowych, gwarancjach ubezpieczeniowych, poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9.11.2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. nr 109, poz. 1158 z późn. zm.). Dowodem wniesienia wadium będzie:
1. pokwitowanie przelewu kwoty pieniężnej na dobro rachunku Zamawiającego na konto bankowe BS Olecko oddział w Gołdapi 64 9339 0006 0040 0405 5592 0005
OHP Centrum Kształcenia i Wychowania w Gołdapi, 19-500 Gołdap, ul. Boczna 1 z dopiskiem „Wadium – kurs komputerowy” potwierdzone faktycznym wpływem środków przed upływem terminu wnoszenia wadium,
2. dokument potwierdzający zobowiązanie do pokrycia wadium (wadium w formie niepieniężnej).
Wadium wnoszone w innej formie niż w pieniądzu, powinno zawierać bezwzględne i nieodwołalne zobowiązanie podmiotu udzielającego do wypłaty kwoty wadium w przypadkach wymienionych w art. 46 ust. 5 ustawy.
Zamawiający zwraca wadium zgodnie z art. 46 ust. 1, ust. 1a oraz ust. 2 ustawy.
III.1.2)Główne warunki finansowania i płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów je regulujących
Należność za przeprowadzenie kursów komputerowych wypłacona będzie w dwóch ratach, po zrealizowaniu 30 godzinnego kursu podstawowego i 70 godzinnego kursu ECDL Start lub równoważnego.
III.1.3)Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, której zostanie udzielone zamówienie
Nie dotyczy.
III.1.4)Inne szczególne warunki, którym podlega realizacja zamówienia
Nie
III.2)WARUNKI UDZIAŁU
III.2.1)Sytuacja podmiotowa wykonawców, w tym wymogi dotyczące wpisu do rejestru zawodowego lub handlowego

Informacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów: Z wnioskiem (załącznik nr 1 dostępny na stronie: www.ckiw-goldap.ohp.pl) o przystąpienie do postępowania w trybie przetargu ograniczonego mogą wystąpić Wykonawcy, którzy:

1. spełniają warunki udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 Ustawy z dnia 29.1.2004 r. (Dz. U. nr 19, poz. 177 z późn. zm.), dotyczące:
1) a) posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek
2) ich posiadania,
2) b) posiadania wiedzy i doświadczenia,
3) c) dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia,

4)D d) sytuacji ekonomicznej i finansowej, składając oświadczenie stanowiące załącznik nr 2 do tego ogłoszenia. Do pobrania na stronie: www.ckiw-goldap.ohp.pl

2. oświadczą, że posiadają wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonych przez wojewódzki urząd pracy właściwy dla siedziby Wykonawcy, zgodnie z art. 20 ust.1 ustawy z dnia 20.4.2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jedn. Dz. U. z 2008 r. nr 69 poz. 415 z późn. zm.)

3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 24 ust.1 i 2 ustawy Pzp i złożą oświadczenie o nie podleganiu wykluczaniu na załączniku nr 3 do tego ogłoszenia. Załącznik do pobrania na stronie www.ckiw-goldap.ohp.pl

Oprócz ww. oświadczenia wykonawca składa następujące dokumenty:
1) Aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
2) Aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
3) Aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
4) Aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
5) Aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 9 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
Zamawiający dokona oceny spełniania tych warunków metodą spełnia/nie spełnia.
III.2.2)Zdolność ekonomiczna i finansowa
Informacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów: W celu wykazania spełniania warunków przez wykonawcę określonych w art. 22 Wykonawca powinien przedstawić:
1. Informację z banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, w których wykonawca posiada rachunek, potwierdzający wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy w wysokości 10 000 PLN (dziesieć tysięcy zł.) wystawionej nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
Zamawiający dokona oceny spełniania tego warunku udziału metodą spełnia/nie spełnia.
Minimalny poziom ewentualnie wymaganych standardów Nie dotyczy.
III.2.3)Zdolność techniczna
Informacje i formalności konieczne do dokonania oceny spełniania wymogów:
Z wnioskiem o przystąpienie do postępowania w trybie przetargu ograniczonego mogą wystąpić Wykonawcy którzy:

1. Posiadają stosowną wiedzę i doświadczenie, tj. wykażą, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do postępowania w trybie przetargu ograniczonego, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie – zorganizowali i przeprowadzili kursy ECDL Start lub ECDL Core lub równoważne, dla co najmniej 6 osób o wartości łącznej 6 000 PLN brutto z podaniem liczby uczestników, wartości brutto poszczególnych kursów, przedmiotu kursu, dat wykonania i potwierdzą to dokumentem, z którego wynikać będzie że usługi zostały wykonane należycie (np. referencje, protokóły odbiorów itp.) Wykaz kursów stanowi załącznik 4 do pobrania na stronie www.ckiw-goldap.ohp.pl

Zamawiający dokona oceny spełniania warunku doświadczenia metodą spełnia/nie spełnia warunków minimalnych.
Następnie zamawiający obliczy i przyzna określoną ilość punktów każdemu wykonawcy, który spełnia warunki udziału w postępowaniu za ilość przeszkolonych osób wg. zasady: jeden punkt za jednego przeszkolonego uczestnika. Do złożenia ofert zaprosi 5 Wykonawców, którzy uzyskają najwyższą wartość punktową.
W przypadku gdy liczba wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu będzie mniejsza niż 5 zamawiający zaprosi wszystkich Wykonawców, którzy spełniają warunki udziału do złożenia ofert.
2. Dysponują odpowiednią kadrą osób, które będą uczestniczyć w realizacji zamówienia i przedstawią:
Wykaz osób (wykładowców – trenerów), które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania o zamówienia.
Wymagane wykształcenie - wyższe informatyczne (licencjackie, magisterskie lub podyplomowe) potwierdzone kserokopią dyplomu oraz minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kursów komputerowych ECDL, poświadczone stosownymi dokumentami np. zaświadczenie od pracodawcy, referencje itp.
Warunek oceny: spełnia/nie spełnia.
Minimalny poziom ewentualnie wymaganych standardów
Nie dotyczy.
III.2.4)Zamówienia zastrzeżone
Nie
III.3)SPECYFICZNE WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIEŃ NA USŁUGI
III.3.1)Świadczenie usługi zastrzeżone jest dla określonego zawodu
Nie
III.3.2)Osoby prawne powinny wskazać nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe osób odpowiedzialnych za wykonanie usługi
Nie

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1)RODZAJ PROCEDURY
IV.1.1)Rodzaj procedury
Ograniczona przyspieszona
Uzasadnienie wyboru procedury przyspieszonej: Uzasadnienie wyboru procedury przyspieszonej:
Konieczność przeprowadzenia zajęć dydaktycznych w terminie do 30.11.2011 r. bezwzględnie wymaga przyśpieszenia wszelkich procedur wyboru wykonawców. Bardzo duża liczba godzin wsparcia, różnorodność zajęć projektowych, a co za tym idzie konieczność skonfigurowania ich ze sobą w odniesieniu do uzgodnienia planu ich realizacji z kilkunastoma potencjalnymi wykonawcami wymaga ich wyboru w jak najkrótszym czasie. Jakiekolwiek opóźnienia związane z ewentualnymi, nierozstrzygniętymi przetargami, przeprowadzonymi w normalnym trybie, grożą niemożliwością przeprowadzenia zajęć projektowych w zakładanym terminie realizacji projektu co mogłoby doprowadzić do nieodwracalnych ujemnych skutków finansowych dla zamawiającego. Również względy techniczne i organizacyjne zmuszają zamawiającego do zastosowania skróconych terminów składania wniosku i ofert.
IV.1.2)Ograniczenie liczby wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert lub do udziału
Przewidywana liczba wykonawców 5
Obiektywne kryteria wyboru ograniczonej liczby kandydatów: Spełnianie wymagań zamawiającego odnośnie doświadczenia w prowadzeniu kursów ECDL lub równoważnych dla określonej ilości uczestników i uzyskanie odpowiedniej ilości punktów za ilość przeszkolonych osób. Pierwszych 5, którzy uzyskają najwyższą ocenę punktową zostanie zaproszonych do złożenia oferty. Jeżeli na miejscu piątym i dalszych wykonawcy będą dysponowali tą samą ilością punktów zamawiający zaprosi wszystkich z miejsca piątego mających tą samą ilość punktów.
IV.1.3)Zmniejszenie liczby wykonawców podczas negocjacji lub dialogu
IV.2)KRYTERIA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.2.1)Kryteria udzielenia zamówienia
Najniższa cena
IV.2.2)Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna
Nie
IV.3)INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.3.1)Numer referencyjny nadany sprawie przez instytucję zamawiającą
ZP/02/07/2011/PO
IV.3.2)Poprzednie publikacje dotyczące tego samego zamówienia
Nie
IV.3.3)Warunki uzyskania specyfikacji i dokumentów dodatkowych
Termin składania wniosków dotyczących uzyskania dokumentów lub dostępu do dokumentów 21.7.2011 - 08:00
Dokumenty odpłatne Nie
IV.3.4)Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
21.7.2011 - 10:00
IV.3.5)Data wysłania zaproszeń do składania ofert lub do udziału zakwalifikowanym kandydatom
IV.3.6)Język(i), w których można sporządzać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
polski.
IV.3.7)Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą
IV.3.8)Warunki otwarcia ofert

SEKCJA VI: INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

VI.1)JEST TO ZAMÓWIENIE O CHARAKTERZE POWTARZAJĄCYM SIĘ
Nie
VI.2)ZAMÓWIENIE DOTYCZY PROJEKTU/PROGRAMU FINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW WSPÓLNOTOWYCH
Tak
odniesienie do projektów i/lub programów: Program "Szkolenie – Praktyka – Zatrudnienie – Rozwój" – edycja IV współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet 1, Działanie 1.3, Poddziałanie 1.3.3.
VI.3)INFORMACJE DODATKOWE

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia będzie dostępna na stronie zamawiającego www.ckiw-goldap.ohp.pl od dnia wysłania zaproszeń do złożenia ofert.

VI.4)PROCEDURY ODWOŁAWCZE
VI.4.1)Organ odpowiedzialny za procedury odwoławcze

Urząd Zamówień Publicznych
ul. Postępu 17 a
02-676 Warszawa
POLSKA
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl
Tel. +48 224587777
Internet: http://www.uzp.gov.pl
Faks +48 224587700

VI.4.2)Składanie odwołań
Dokładne informacje na temat terminów składania odwołań: Ustawa z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych, Dział VI - Środki ochrony prawnej.
VI.4.3)Źródło, gdzie można uzyskać informacje na temat składania odwołań

Urząd Zamówień Publicznych
ul. Postępu 17 a
02-676 Warszawa
POLSKA
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl
Tel. +48 224587777
Internet: http://www.uzp.gov.pl
Faks +48 224587700

VI.5)DATA WYSŁANIA NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA:
11.7.2011
Adres: ul. Boczna 1, 19-500 Gołdap
woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Dane kontaktowe: email: gospomkg4@ohp.pl
tel: +48 876150353
fax: +48 876150353
Termin składania wniosków lub ofert:
2011-07-21
Dane postępowania

ID postępowania BZP/TED: 22182120111
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2011-07-14
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PO]: Przetarg Ograniczony
Czas na realizację: 4 miesięcy
Wadium: 300 ZŁ
Szacowana wartość* 10 000 PLN  -  15 000 PLN
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 0
Kryterium ceny: 100%
WWW ogłoszenia: http://www.ckiw-goldap.ohp.pl
Informacja dostępna pod: Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Kształcenia i Wychowania w Gołdapi
ul. Boczna 1, 19-500 Gołdap, woj. warmińsko-mazurskie
Dokumentacja dostępna na wniosek. Termin składania wniosków o dokumentację: 21/07/2011
Okres związania ofertą: 0 dni
Kody CPV
80533200-1 Kursy komputerowe