Zielona Góra: Wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych na stanowisku Trzebiel 46 w związku z rozpoczęciem procedury przygotowawczej zmierzającej do budowy Miejsc Obsługi Podróżnych w km 5+970 w m. Trzebiel w ramach inwestycji polegającej na budowie autostrady A-18 na odcinku węzeł Olszyna - węzeł Golnice wraz z opracowaniem wyników badań


Numer ogłoszenia: 260336 - 2012; data zamieszczenia: 19.07.2012

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze , ul. Bohaterów Westerplatte 31, 65-950 Zielona Góra, woj. lubuskie, tel. 068 3255313, 3271068, 3271069, faks 068 3253468.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.zielona-gora.gddkia.gov.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja rządowa centralna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych na stanowisku Trzebiel 46 w związku z rozpoczęciem procedury przygotowawczej zmierzającej do budowy Miejsc Obsługi Podróżnych w km 5+970 w m. Trzebiel w ramach inwestycji polegającej na budowie autostrady A-18 na odcinku węzeł Olszyna - węzeł Golnice wraz z opracowaniem wyników badań.


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych na stanowisku Trzebiel 46 w związku z rozpoczęciem procedury przygotowawczej zmierzającej do budowy Miejsc Obsługi Podróżnych w km 5+970 w m. Trzebiel w ramach inwestycji polegającej na budowie autostrady A-18 na odcinku węzeł Olszyna - węzeł Golnice wraz z opracowaniem wyników badań. Powyższe zgodne jest z wydaną decyzją konserwatorską znak: ZA.5161.100(2).2011 z dnia 03.06.2011 r. ustalająca zakres i rodzaj badań archeologicznych na stanowisku Trzebiel 46. Odcinek inwestycji, na którym należy wykonać badania objęte zamówieniem znajduje się na terenie województwa lubuskiego, w powiecie żarskim, gmina Trzebiel..


II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
tak.


  • Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających
  • Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających, o których mowa art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, do wysokości 50% wartości zamówienia podstawowego.


II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
71.35.19.14-3.


II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 28.06.2013.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
1. Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 5 000,00zł (słownie: pięć tysięcy złotych). 2. Wadium musi być wniesione przed upływem terminu składania ofert w jednej lub kilku następujących formach, w zależności od wyboru Wykonawcy: a) pieniądzu, przelewem na rachunek bankowy nr: 41113012220030203604200005 b) poręczeniach bankowych; c) poręczeniach pieniężnych spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych; d) gwarancjach bankowych; e) gwarancjach ubezpieczeniowych; f) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 roku o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t. j. Dz. U. z 2007 r. Nr 42, poz. 275). 3. Wadium wnoszone w formie poręczeń lub gwarancji powinno być złożone w oryginale i musi obejmować cały okres związania ofertą. W przypadku wniesienia wadium w formie poręczeń lub gwarancji, koniecznym jest, aby gwarancja lub poręczenie obejmowały odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez wykonawcę, określone w art. 46 ust. 4a i 5 ustawy Pzp. 4. Wadium wniesione w pieniądzu przelewem na rachunek bankowy musi wpłynąć na wskazany wyżej rachunek bankowy zamawiającego najpóźniej przed upływem terminu składania ofert. 5. Zamawiający dokona zwrotu wadium na zasadach określonych w art. 46 ust. 1-4 ustawy PZP. 6. Zgodnie z art. 46 ust. 4a i 5 ustawy Pzp Zamawiający zatrzyma wadium wraz z odsetkami, w przypadku gdy: 6.1. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana: 1. odmówi podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w ofercie; 2. zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego stanie się niemożliwe z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy. 6.2. Wykonawca w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 26 ust. 3 ustawy Pzp, nie złożył dokumentów lub oświadczeń, o których mowa w art. 25 ust. 1 ustawy Pzp, lub pełnomocnictw, chyba że udowodni, że wynika to z przyczyn nie leżących po jego stronie.


III.2) ZALICZKI


  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
    nie


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawca musi wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał co najmniej: 1 usługę podobną do objętej przedmiotem zamówienia. Przez usługę podobną do objętej przedmiotem zamówienia Zamawiający rozumie usługę, która polega na realizacji badań wykopaliskowych wraz z opracowaniem wyników badań, o zakresie prac porównywalnym ze zleceniem tj. na co najmniej 225 arach w ramach jednego stanowiska archeologicznego. Jako wykonanie usług należy rozumieć doprowadzenie co najmniej do wystawienia Świadectwa Przejęcia lub Protokołu odbioru lub równoważnego dokumentu w przypadku zamówień, w których nie wystawiano Świadectwa Przejęcia.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawca dysponuje lub będzie dysponował osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia legitymującymi się kwalifikacjami zawodowymi, doświadczeniem i wykształceniem odpowiednimi do funkcji, jakie zostaną im powierzone. Wykonawca przedstawi wraz z ofertą osobę, na funkcję wymienioną poniżej, która spełnia następujące wymagania: I. Osoba proponowana do pełnienia funkcji: Kierownik badań minimalna liczba osób: 1; minimalne kwalifikacje: Wykształcenie: zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 27 lipca 2011 roku w sprawie prowadzenia prac konserwatorskich, prac restauratorskich, robót budowlanych, badań konserwatorskich, badań architektonicznych i innych działań przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków oraz badań archeologicznych (Dz. U. Nr 165 poz. 987) posiadają tytuł zawodowy magistra archeologii uzyskany po ukończeniu studiów wyższych na kierunku archeologia i zakończoną co najmniej 12 miesięczną praktyką zawodową w zakresie badań archeologicznych; Doświadczenie: posiadają doświadczenie w pełnieniu samodzielnej funkcji kierownika archeologicznych badań wykopaliskowych na co najmniej 1 stanowisku archeologicznym. II. Konsultant badań archeologicznych minimalna liczba osób: 1; minimalne kwalifikacje, doświadczenie i wykształcenie: Wykształcenie: wykształcenie wyższe, stopień naukowy doktora habilitowanego w zakresie archeologii; Doświadczenie: posiada doświadczenie w konsultowaniu wykopaliskowych badań archeologicznych przy inwestycjach drogowych na co najmniej 1 stanowisku archeologicznym. Zamawiający nie dopuszcza przedstawienia tej samej osoby do pełnienia więcej niż jednej funkcji z wymienionych powyżej.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:

    • wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, dostaw lub usług w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie
    • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami

  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
    • aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
  • III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

    Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

    III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

    • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

I. W sytuacji, gdy Wykonawca polega na wiedzy i doświadczeniu, osobach zdolnych do wykonania zamówienia innych podmiotów, na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy Pzp, zobowiązany jest udowodnić, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia. ; II. Formularz Oferta III. Formularz cenowy (Formularz 2.1.). IV. Pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, ewentualnie umowa o współdziałaniu, z której będzie wynikać przedmiotowe pełnomocnictwo -oryginał lub kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem przez notariusza. Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy. V. Pełnomocnictwo do podpisania oferty -oryginał lub kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem przez notariusza, względnie do podpisania innych dokumentów składanych wraz z ofertą, o ile prawo do ich podpisania nie wynika z innych dokumentów złożonych wraz z ofertą. VI. Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.


III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.


IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.


IV.3) ZMIANA UMOWY


Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak


Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

1. W przypadku zmiany stawki podatku VAT przez władzę ustawodawczą w trakcie trwania Umowy, wynikającej ze zmiany ustawy o podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego, lub wprowadzenia w trakcie wykonywania Umowy podatku VAT za wykonanie usługi należne Wykonawcy wynagrodzenie zostanie odpowiednio dostosowane. 2. Zmiana terminów realizacji umowy możliwa jest w sytuacji zaistnienia okoliczności nie zawinionych przez Wykonawcę: 1) wezwanie przez organy administracji publicznej lub inne upoważnione podmioty do uzupełnienia przedmiotu Umowy lub jego poszczególnych etapów; 2) dłuższy, niż wynika to z obowiązujących przepisów, czas trwania procedur administracyjnych mający wpływ na termin wykonania przedmiotu Umowy lub poszczególnych etapów; 3) konieczność ustosunkowania się Zamawiającego do wniesionych skarg i wniosków do przedsięwzięcia, dla którego wykonywany jest przedmiot Umowy lub jego poszczególnych etapów; 4) szczególnie uzasadnione trudności w pozyskiwaniu materiałów wyjściowych do poszczególnych etapów; 5) zmiany przepisów prawa mające wpływ na wykonanie przedmiotu Umowy lub jego poszczególnych etapów; 6) powstanie nowych obszarów chronionych zgodnie ustawą o ochronie przyrody lub obiektów chronionych zgodnie z ustawą o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami; 7) polecenia zmiany, o którym mowa w pkt. 3; 8) długotrwałe, niekorzystne warunki atmosferyczne uniemożliwiające realizację przedmiotu Umowy lub poszczególnych etapów; 9) konieczność wykonania innych wcześniej niemożliwych do przewidzenia robót w obszarze przekazywanego Wykonawcy terenu wykopalisk archeologicznych, Wykonawca jest upoważniony do wystąpienia o wydłużenie okresu realizacji zadania o okres wprowadzonych zakłóceń wraz ze skutkami z tego wynikłymi; 10) rozszerzenia zakresu badań na podstawie decyzji WKZ; 11) brak dostępności terenu; 12) wystąpienie siły wyższej to znaczy niezależnego od Stron umowy losowego zdarzenia zewnętrznego, które było niemożliwe do przewidzenia w momencie zawarcia Umowy i któremu nie można było zapobiec mimo dochowania należytej staranności; W przypadku wystąpienia okoliczności o których mowa wyżej, których zaistnienie skutkuje niemożnością dotrzymania terminów realizacji umowy, terminy te mogą ulec przedłużeniu, nie więcej jednak, niż o czas trwania tych okoliczności. 3. I. Zamawiający ma prawo zobowiązać Wykonawcę do dokonania następujących zmian w przedmiocie Umowy (Polecenie Zmiany): 1) pominąć jakiś element przedmiotu Umowy; 2) wykonać zamiennie jakiś element w ramach poszczególnych części Umowy; 3) zmienić kolejność i termin wykonania poszczególnych części Umowy. II. Przed wydaniem Polecenia Zmiany Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do przedłożenia propozycji zawierającej: 1) opis działań, czynności i opracowań niezbędnych do realizacji elementów przedmiotu umowy objętych poleceniem zmiany; 2) dostosowanie wynagrodzenia - jeśli zachodzi taka potrzeba; 3) dostosowanie terminu - jeśli zachodzi taka potrzeba. Po przedstawieniu przez Wykonawcę propozycji określonej w pkt. II Zamawiający ma prawo wydać Polecenie Zmiany. W przypadku wydania Polecenia Zmiany stanowi ono podstawę do skrócenia albo wydłużenia terminu wykonania przedmiotu Umowy lub jej poszczególnych etapów lub obniżenia albo podwyższenia wysokości wynagrodzenia należnego Wykonawcy lub zmianę zakresu przedmiotu Umowy lub udzielenia Wykonawcy zamówienia uzupełniającego zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 6 Prawa zamówień publicznych. III. Wykonawca może wystąpić do Zamawiającego o przedłużenie okresu realizacji przedmiotu Umowy lub jej części, dołączając odpowiednie uzasadnienie, jeśli termin wykonania przedmiotu Umowy lub jej części nie może być dotrzymany z powodu siły wyższej. Na potrzeby niniejszego warunku rozumieć się będzie zdarzenie zewnętrzne wobec łączącej Strony więzi prawnej, o charakterze niezależnym od Stron, którego Strony nie mogły przewidzieć, i któremu nie mogły zapobiec przy zachowaniu należytej staranności, za siłę wyższą, warunkującą zmianę umowy uważać się będzie w szczególności: powódź, pożar i inne klęski żywiołowe, a także wyjątkowo niesprzyjające warunki atmosferyczne i hydrogeologiczne; zamieszki; strajki; ataki terrorystyczne; mające wpływ na realizację umowy.


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.gddkia.gov.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze, ul. Boh. Westerplatte 31,65-950 Zielona Góra,pokój nr 2,parter. Cena SIWZ 53,40 zł (+koszty wysyłki)..


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
30.07.2012 godzina 09:30, miejsce: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze ul. Bohaterów Westerplatte 31, 65-950 Zielona Góra, pokój nr 2..


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie


Zielona Góra: Wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych na stanowisku Trzebiel 46 w związku z rozpoczęciem procedury przygotowawczej zmierzającej do budowy Miejsc Obsługi Podróżnych w km 5+970 w m. Trzebiel w ramach inwestycji polegającej na budowie autostrady A-18 na odcinku węzeł Olszyna - węzeł Golnice wraz z opracowaniem wyników badań.


Numer ogłoszenia: 319636 - 2012; data zamieszczenia: 29.08.2012

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 260336 - 2012r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze, ul. Bohaterów Westerplatte 31, 65-950 Zielona Góra, woj. lubuskie, tel. 068 3255313, 3271068, 3271069, faks 068 3253468.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja rządowa centralna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych na stanowisku Trzebiel 46 w związku z rozpoczęciem procedury przygotowawczej zmierzającej do budowy Miejsc Obsługi Podróżnych w km 5+970 w m. Trzebiel w ramach inwestycji polegającej na budowie autostrady A-18 na odcinku węzeł Olszyna - węzeł Golnice wraz z opracowaniem wyników badań..


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych na stanowisku Trzebiel 46 w związku z rozpoczęciem procedury przygotowawczej zmierzającej do budowy Miejsc Obsługi Podróżnych w km 5+970 w m. Trzebiel w ramach inwestycji polegającej na budowie autostrady A-18 na odcinku węzeł Olszyna - węzeł Golnice wraz z opracowaniem wyników badań. Powyższe zgodne jest z wydaną decyzją konserwatorską znak: ZA.5161.100(2).2011 z dnia 03.06.2011 r. ustalająca zakres i rodzaj badań archeologicznych na stanowisku Trzebiel 46. Odcinek inwestycji, na którym należy wykonać badania objęte zamówieniem znajduje się na terenie województwa lubuskiego, w powiecie żarskim, gmina Trzebiel..


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
71.35.19.14-3.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
28.08.2012.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
6.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Pracownia Archeologiczna Wioletta Słota, {Dane ukryte}, 41-902 Bytom, kraj/woj. śląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 492678,47 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    213370,11


  • Oferta z najniższą ceną:
    213370,11
    / Oferta z najwyższą ceną:
    455226,08


  • Waluta:
    PLN.

Adres: Bohaterów Westerplatte 31, 65-950 Zielona Góra
woj. lubuskie
Dane kontaktowe: email: sekretariat_zga@gddkia.gov.pl
tel: 683271068
fax: 683253468
Termin składania wniosków lub ofert:
2012-07-29
Dane postępowania

ID postępowania BZP/TED: 26033620120
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2012-07-18
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 333 dni
Wadium: 1 ZŁ
Szacowana wartość* 33 PLN  -  50 PLN
Oferty uzupełniające: TAK
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 1
Kryterium ceny: 100%
WWW ogłoszenia: www.zielona-gora.gddkia.gov.pl
Informacja dostępna pod: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze, ul. Boh. Westerplatte 31,65-950 Zielona Góra,pokój nr 2,parter. Cena SIWZ 53,40 zł (+koszty wysyłki).
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
71351914-3 Usługi archeologiczne
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych na stanowisku Trzebiel 46 w związku z rozpoczęciem procedury przygotowawczej zmierzającej do budowy Miejsc Obsługi Podróżnych w km 5+970 w m. Trzebiel w ramach inwestycji polegającej na budowie auto Pracownia Archeologiczna Wioletta Słota
Bytom
2012-08-29 213 370,00