Organizacja szkoleń z zakresu obsługi tachografów cyfrowych
Opis przedmiotu przetargu: Przedmiotem zamówienia jest organizacja szkoleń z zakresu obsługi tachografów cyfrowych adresowanych do pracowników Centrum Logistyki. Celem projektu jest dostarczenie uczestnikom szkoleń wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie prawidłowej obsługi tachografów cyfrowych oraz właściwego korzystania z karty kierowcy. Szkolenia te będą realizowane w oparciu o następujące akty prawne: - rozporządzenie (WE) nr 561/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 15 marca 2006 r. w sprawie harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego oraz zmieniające rozporządzenia Rady (EWG) nr 3821/85 i (WE) 2135/98, jak również uchylające rozporządzenie Rady (EWG) nr 3820/85, - ustawa z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tekst jednolity: Dz.U. z 2007 r. Nr 125, poz.874 z późniejszymi zmianami), - ustawa z dnia 29 lipca 2005 r. o systemie tachografów cyfrowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2005 r. Nr 180, poz.1494). Potrzeba realizacji szkolenia wynika z wymiany tachografów analogowych na cyfrowe w samochodach pozostających w użytkowaniu Centrum Logistyki. W wyniku ukończenia szkolenia każdy z jego uczestników zostanie wyposażony w wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą m.in.: - regulacji prawnych w zakresie czasu pracy kierowców oraz stosowania tachografów cyfrowych, - praw i obowiązków przedsiębiorców oraz kierowców związanych z użytkowaniem tachografu cyfrowego, - praw i obowiązków służb kontrolnych podczas kontroli tachografu cyfrowego, - budowy tachografu oraz zasad jego działania, - obsługi tachografu oraz urządzeń z nim współpracujących. Powyższy program zostanie zrealizowany poprzez organizację szkoleń zamkniętych. Szkolenia będą bazować na zajęciach praktycznych i ćwiczeniach popartych niezbędną teorią. Czas trwania szkolenia co najmniej 8 godz. dydaktycznych. W ramach ww. programu zakłada się przeszkolenia ok. 21 pracowników Centrum Logistyki Oddziału Regionalnego w Lublinie. Zleceniodawca zastrzega sobie prawo zmniejszenia o 10% ilości pracowników do przeszkolenia. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.

Lublin: Organizacja szkoleń z zakresu obsługi tachografów cyfrowych
Numer ogłoszenia: 263140 - 2010; data zamieszczenia: 24.08.2010
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie , ul. Wacława Moritza 2, 20-900 Lublin, woj. lubelskie, tel. 81 7106300, 7106301, 7106302, faks 81 7106300, 7106301, 7106302.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.poczta-polska.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Organizacja szkoleń z zakresu obsługi tachografów cyfrowych.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja szkoleń z zakresu obsługi tachografów cyfrowych adresowanych do pracowników Centrum Logistyki. Celem projektu jest dostarczenie uczestnikom szkoleń wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie prawidłowej obsługi tachografów cyfrowych oraz właściwego korzystania z karty kierowcy. Szkolenia te będą realizowane w oparciu o następujące akty prawne: - rozporządzenie (WE) nr 561/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 15 marca 2006 r. w sprawie harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego oraz zmieniające rozporządzenia Rady (EWG) nr 3821/85 i (WE) 2135/98, jak również uchylające rozporządzenie Rady (EWG) nr 3820/85, - ustawa z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tekst jednolity: Dz.U. z 2007 r. Nr 125, poz.874 z późniejszymi zmianami), - ustawa z dnia 29 lipca 2005 r. o systemie tachografów cyfrowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2005 r. Nr 180, poz.1494). Potrzeba realizacji szkolenia wynika z wymiany tachografów analogowych na cyfrowe w samochodach pozostających w użytkowaniu Centrum Logistyki. W wyniku ukończenia szkolenia każdy z jego uczestników zostanie wyposażony w wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą m.in.: - regulacji prawnych w zakresie czasu pracy kierowców oraz stosowania tachografów cyfrowych, - praw i obowiązków przedsiębiorców oraz kierowców związanych z użytkowaniem tachografu cyfrowego, - praw i obowiązków służb kontrolnych podczas kontroli tachografu cyfrowego, - budowy tachografu oraz zasad jego działania, - obsługi tachografu oraz urządzeń z nim współpracujących. Powyższy program zostanie zrealizowany poprzez organizację szkoleń zamkniętych. Szkolenia będą bazować na zajęciach praktycznych i ćwiczeniach popartych niezbędną teorią. Czas trwania szkolenia co najmniej 8 godz. dydaktycznych. W ramach ww. programu zakłada się przeszkolenia ok. 21 pracowników Centrum Logistyki Oddziału Regionalnego w Lublinie. Zleceniodawca zastrzega sobie prawo zmniejszenia o 10% ilości pracowników do przeszkolenia. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ..
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.53.00.00-8.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 31.12.2010.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
Wadium nie jest wymagane.
III.2) ZALICZKI
Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące: posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania, na potwierdzenie czego przedstawią oświadczenie w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące: posiadania niezbędnej wiedzy i doświadczenia:- wymagane jest przedstawienie wykazu wykonanych usług polegających na przeprowadzeniu szkoleń adresowanych do kierowców w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców. Wymagane jest wykonanie w ww. okresie co najmniej jednej usługi polegającej na organizacji szkolenia adresowanego do kierowców. Do wykazu należy załączyć dokumenty potwierdzające, że te usługi zostały wykonane należycie (np. referencje, rekomendacje, listy polecające podpisane przez odbiorcę), Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą w arunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące: dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym, na potwierdzenie czego przedstawią oświadczenie w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące: dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia: - wymagane jest wskazanie przez Wykonawcę osób, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych niezbędnych do wykonania przez nie zamówienia, a także zakresu wykonywanych czynności wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące: sytuacji ekonomicznej i finansowej, na potwierdzenie czego przedstawią oświadczenie w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:- wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, dostaw lub usług w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie
- wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
- aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
- wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełniania warunków udziału w postępowaniu na potencjał innych podmiotów, które będą brały udział w realizacji części zamówienia, przedkłada także dokumenty dotyczące tego podmiotu w zakresie wymaganym dla wykonawcy, określonym w pkt III.4.2.
-
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
III.6) INNE DOKUMENTY
Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)
1) Wypełniony formularz ofertowy, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do SIWZ; 2) 4) Dokument lub dokumenty z których będzie wynikać uprawnienie do podpisania oferty np.: aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, aktualny statut spółki. W przypadku, gdy oferta jest podpisywana przez pełnomocnika - pełnomocnictwo;
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
1) Zamawiający przewiduje następujące zmiany w umowie: - Wywołana zmianą przepisów prawnych, w szczególności zmianą stawki VAT, warunkiem wprowadzenia tych zmian jest wejście w życie zmian przepisów, które pozostają w związku z umową i zastosowanie których jest wymagane dla działania stron zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym. 2) Zmiana postanowień umowy może nastąpić wyłącznie w formie pisemnej pod rygorem nieważności.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.poczta-polska.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie, ul. Wacława Moritza 2, 20-900 Lublin (budynek biurowy), pokój nr 201, Dział Zamówień Publicznych.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
01.09.2010 godzina 13:00, miejsce: Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie, ul. Wacława Moritza 2, 20-900 Lublin (budynek biurowy), pokój nr 201, Dział Zamówień Publicznych.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
Lublin: Organizacja szkoleń z zakresu obsługi tachografów cyfrowych
Numer ogłoszenia: 323110 - 2010; data zamieszczenia: 07.10.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 263140 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie, ul. Wacława Moritza 2, 20-900 Lublin, woj. lubelskie, tel. 81 7106300, 7106301, 7106302, faks 81 7106300, 7106301, 7106302.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Organizacja szkoleń z zakresu obsługi tachografów cyfrowych.
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja szkoleń z zakresu obsługi tachografów cyfrowych adresowanych do pracowników Centrum Logistyki. Celem projektu jest dostarczenie uczestnikom szkoleń wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie prawidłowej obsługi tachografów cyfrowych oraz właściwego korzystania z karty kierowcy. Szkolenia te będą realizowane w oparciu o następujące akty prawne: - rozporządzenie (WE) nr 561/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 15 marca 2006 r. w sprawie harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego oraz zmieniające rozporządzenia Rady (EWG) nr 3821/85 i (WE) 2135/98, jak również uchylające rozporządzenie Rady (EWG) nr 3820/85, - ustawa z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tekst jednolity: Dz.U. z 2007 r. Nr 125, poz.874 z późniejszymi zmianami), - ustawa z dnia 29 lipca 2005 r. o systemie tachografów cyfrowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2005 r. Nr 180, poz.1494). Potrzeba realizacji szkolenia wynika z wymiany tachografów analogowych na cyfrowe w samochodach pozostających w użytkowaniu Centrum Logistyki. W wyniku ukończenia szkolenia każdy z jego uczestników zostanie wyposażony w wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą m.in.: - regulacji prawnych w zakresie czasu pracy kierowców oraz stosowania tachografów cyfrowych, - praw i obowiązków przedsiębiorców oraz kierowców związanych z użytkowaniem tachografu cyfrowego, - praw i obowiązków służb kontrolnych podczas kontroli tachografu cyfrowego, - budowy tachografu oraz zasad jego działania, - obsługi tachografu oraz urządzeń z nim współpracujących. Powyższy program zostanie zrealizowany poprzez organizację szkoleń zamkniętych. Szkolenia będą bazować na zajęciach praktycznych i ćwiczeniach popartych niezbędną teorią. Czas trwania szkolenia co najmniej 8 godz. dydaktycznych. W ramach ww. programu zakłada się przeszkolenia ok. 21 pracowników Centrum Logistyki Oddziału Regionalnego w Lublinie. Zleceniodawca zastrzega sobie prawo zmniejszenia o 10% ilości pracowników do przeszkolenia. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.53.00.00-8.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
05.10.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
4.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- AMS Raider Sp. Jawna R. Kasprzak, M. Krupa, {Dane ukryte}, Lublin, kraj/woj. Polska.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 3600,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
3150,00
Oferta z najniższą ceną:
3150,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
16800,00
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 26314020100 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2010-08-23 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 121 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.poczta-polska.pl |
Informacja dostępna pod: | Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie, ul. Wacława Moritza 2, 20-900 Lublin (budynek biurowy), pokój nr 201, Dział Zamówień Publicznych |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
80530000-8 | Usługi szkolenia zawodowego |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Organizacja szkoleń z zakresu obsługi tachografów cyfrowych | AMS Raider Sp. Jawna R. Kasprzak, M. Krupa Lublin | 2010-10-07 | 3 150,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2010-10-07 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 805300008 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 3 150,00 zł Minimalna złożona oferta: 3 150,00 zł Ilość złożonych ofert: 4 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 3 150,00 zł Maksymalna złożona oferta: 16 800,00 zł |