Kędzierzyn-Koźle: Dostawa płynnego propanu (gazu) do ICSO Blachownia wraz z posadowieniem oraz przyłączeniem zbiornika naziemnego.


Numer ogłoszenia: 314540 - 2011; data zamieszczenia: 30.09.2011

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej "Blachownia" w Kędzierzynie-Koźlu , ul. Energetyków 9, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, woj. opolskie, tel. 077 4873470, faks 077 4873060.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.icso.com.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: instytut badawczy.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Dostawa płynnego propanu (gazu) do ICSO Blachownia wraz z posadowieniem oraz przyłączeniem zbiornika naziemnego..


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
dostawy.


II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Dostawa około 66 000 litrów gazu płynnego propanu przez okres 36 miesięcy ( 01.12.2011 r. - 30.11.2014 r.). Gaz będzie zasilał kotłownię budynku 109 na terenie ICSO Blachownia.Wraz z dostawą gazu Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia, posadowienia zbiornika naziemnego do przechowywania propanu oraz wykonania instalacji przyłączeniowej od zbiornika do budynku nr 109. Wykonawca zobowiązany jest uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia do zrealizowania zamówienia (budowlane, UDT itp.). Przewidywane roczne zużycie gazu wynosi około 22 000 litrów w postaci dostaw rozliczanych w systemie miesięcznym za zużyty gaz tj. telemetrii. Dostarczony gaz musi spełniać normy energetyczne dla gazu oraz techniczne w przypadku zbiornika obowiązujące na terytorium Unii Europejskiej. Wykonawca odpowiada za stan techniczny zbiornika i instalacji gazowej, a także za konserwację i naprawy zbiornika i instalacji w okresie realizacji zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego gazu w przypadku gdy z powodów ekonomicznych lub innych będzie to leżało w interesie Zamawiającego. W związku z ograniczeniem przedmiotu umowy Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego..


II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.


II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
09.12.21.00-4, 44.61.20.00-3.


II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Okres w miesiącach: 36.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
brak


III.2) ZALICZKI


  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
    nie


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:


  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
    • aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
  • III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

    Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

    III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

    • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

Informacja o podwykonawcach (załącznik nr 4 do formularza oferty SIWZ)


III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.


IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.


IV.3) ZMIANA UMOWY


Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak


Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

Dopuszcza się zmiany zapisów niniejszej umowy w przypadku gdy zmiana ta jest dla Zamawiającego korzystna oraz w przypadku wystąpienia okoliczności, których nie można było przewidzieć na etapie sporządzania umowy, a które są niezbędne dla prawidłowej realizacji zamówienia np.: zmiana przepisów dotyczących przedmiotu zamówienia.d


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.icso.com.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
ICSO Blachownia ul. Energetyków 9 47-225 Kędzierzyn-Koźle woj.opolskie.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
12.10.2011 godzina 12:00, miejsce: Kancelaria ICSO Blachownia (pokój nr 25) ul. Energetyków 9 47-225 Kędzierzyn-Koźle woj.opolskie.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie

Adres: Energetyków 9, 47-225 Kędzierzyn-Koźle
woj. opolskie
Dane kontaktowe: email: ochlast.j@icso.com.pl, nossek.n@icso.com.pl
tel: 077 4873470, 77 487 33 70
fax: 077 4873060
Termin składania wniosków lub ofert:
2011-10-11
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 31454020110
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2011-09-29
Rodzaj zamówienia: dostawy
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 36 miesięcy
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 1
Kryterium ceny: 100%
WWW ogłoszenia: www.icso.com.pl
Informacja dostępna pod: ICSO Blachownia ul. Energetyków 9 47-225 Kędzierzyn-Koźle woj.opolskie
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
09122100-1 Propan
44612000-3 Pojemniki na gaz skroplony