Wykonywanie usług lesnych w Nadleśnictwie Międzyzdroje (profilaktyka pożarowa)
Opis przedmiotu przetargu: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przez Wykonawcę z zakresu ochrony przeciwpożarowej lasów obejmujących: - pełnienie dyżurów przy telefonie i radiotelefonie w Punkcie Alarmowo- Dyspozycyjnym (PAD) w biurze Nadleśnictwa oraz dostrzegalni przeciwpożarowej zlokalizowanej w leśnictwie Lubiewo i wiezy telewizyjnej Troszyn w leśnictwie Troszyn. Pełnione dyżuru mają na celu alarmowanie w przypadku powstania pożaru lasu - zgodnie z Instrukcją dla Dyżurnego Punktu Obserwacyjnego. Dodatkowo zamówienie obejmuje obsługę punktu meteorologicznego przy biurze Nadleśnictwa Międzyzdroje.

Międzyzdroje: Wykonywanie usług lesnych w Nadleśnictwie Międzyzdroje (profilaktyka pożarowa)
Numer ogłoszenia: 363716 - 2012; data zamieszczenia: 25.09.2012
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Usługi
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Międzyzdroje, ul. Niepodległości 35, 72-500 Międzyzdroje, woj. zachodniopomorskie, tel. 91 3280057, faks 91 3280057 , strona internetowa www.szczecin.lasy.gov.pl/miedzyzdroje
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Wykonywanie usług lesnych w Nadleśnictwie Międzyzdroje (profilaktyka pożarowa).
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przez Wykonawcę z zakresu ochrony przeciwpożarowej lasów obejmujących: - pełnienie dyżurów przy telefonie i radiotelefonie w Punkcie Alarmowo- Dyspozycyjnym (PAD) w biurze Nadleśnictwa oraz dostrzegalni przeciwpożarowej zlokalizowanej w leśnictwie Lubiewo i wiezy telewizyjnej Troszyn w leśnictwie Troszyn. Pełnione dyżuru mają na celu alarmowanie w przypadku powstania pożaru lasu - zgodnie z Instrukcją dla Dyżurnego Punktu Obserwacyjnego. Dodatkowo zamówienie obejmuje obsługę punktu meteorologicznego przy biurze Nadleśnictwa Międzyzdroje..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
77.20.00.00-2.
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia:
Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawnaPostępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybuZamawiający może udzielić zamówienia z wolnej reki, w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy usług lub robót budowlanych zamówień uzupełniających, stanowiących nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówień, jeżeli zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie przetargu nieograniczonego lub ograniczonego, a zamówienie uzupełniające było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
KAMInatura - Aleksandra Balewska- Domitrz, Świętouść 1, 72-514 Kołczewo, kraj/woj. zachodniopomorskie.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 36371620120 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2012-09-24 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [WR]: | Zamówienia z wolnej ręki |
Czas na realizację: | - |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.szczecin.lasy.gov.pl/miedzyzdroje |
Informacja dostępna pod: | |
Okres związania ofertą: | 0 dni |
Kody CPV
77200000-2 | Usługi leśnictwa |