Płock: Usługi eksperckie w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego


Numer ogłoszenia: 383384 - 2012; data zamieszczenia: 05.10.2012

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Urząd Miasta Płocka , ul. Stary Rynek 1, 09-400 Płock, woj. mazowieckie, tel. 024 3671598, faks 024 3671598, 3671615.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.bip.ump.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Usługi eksperckie w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są Usługi eksperckie w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Szczegółowy opis przedmitu zamówienia zawiera Dział II SIWZ..


II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.


II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
75.12.10.00-0.


II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 4.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 31.03.2013.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie będzie żądał wniesienia wadium.


III.2) ZALICZKI


  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
    nie


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku: Część 1 - Warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje co najmniej jedną osobą posiadającą łącznie : a) wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek pedagogika, b) doświadczenie zawodowe: co najmniej 1 rok na stanowisku kierowniczym związanym ze sprawowaniem nadzoru nad placówkami oświatowo- wychowawczymi, c) ukończone studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny w zakresie zarządzania oświatą. Część 2 - Warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje co najmniej jedną osobą posiadającą łącznie : a) wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek pedagogika, b) co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprawowaniem nadzoru nad szkołami ponadgimnazjalnymi, w tym zawodowymi. Część 3 - Warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje co najmniej jedną osobą posiadającą łącznie : a) wykształcenie wyższe, b) doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu co najmniej 1 systemu współpracy pomiędzy instytucjami szkolnictwa zawodowego a pracodawcami, c) co najmniej 1 rok doświadczenia we współpracy z organizacjami pracodawców i/lub organizacjami branżowymi z zakresu fryzjerstwa i/lub informatyki. Część 4 - Warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje co najmniej jedną osobą posiadającą łącznie : a) wykształcenie wyższe, b) co najmniej 1 rok doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu systemu współpracy pomiędzy instytucjami szkolnictwa zawodowego a pracodawcami, c) doświadczenie w tworzeniu co najmniej 1 programu nauczania dla zawodu, d) doświadczenie w zakresie sporządzania co najmniej 1 recenzji i/lub raportów z badań ilościowo - jakościowych w zakresie edukacji.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:

    • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami

  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
    • aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
  • III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

    Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

    III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

    • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

Do oferty należy załączyć również: 1. Formularz oferty do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia - Załącznik Nr 1 do SIWZ. 2. Pełnomocnictwo osoby lub osób podpisujących ofertę, jeżeli nie wynika to bezpośrednio z załączonych dokumentów (należy jednak załączyć dokumenty, z których wynikać będzie ciągłość i prawidłowość udzielonych pełnomocnictw - odpisy z właściwego rejestru). Załączone do oferty pełnomocnictwo winno być w formie oryginału lub kopii poświadczonej notarialnie.


III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.


IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.


IV.3) ZMIANA UMOWY


Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak


Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania w umowie następujących istotnych zmian: a) wynagrodzenia w przypadku ustawowej zmiany podatku VAT, b) terminu wykonania przedmiotu umowy w przypadku zaistnienia działań wojennych, aktów terroryzmu, rewolucji, przewrotu wojskowego lub cywilnego, wojny domowej, skażeń radioaktywnych, z wyjątkiem tych, które mogą być spowodowane użyciem ich przez wykonawcę, c) terminu wykonania w przypadku zaistnienia klęski żywiołowej, jak huragany, powodzie, trzęsienie ziemi, bunty, niepokoje, strajki.


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.bip.ump.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Urząd Miasta Płocka, Stary Rynek 1 - Biuro Obsługi Klienta - stanowisko nr 1, 09-402 Płock.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
16.10.2012 godzina 10:00, miejsce: Urząd Miasta Płocka, Stary Rynek 1 - Biuro Obsługi Klienta - stanowisko nr 1, 09-402 Płock.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Usługi eksperckie w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH


CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
ekspert w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Udział 4 ekspertów jest niezbędny do prawidłowej realizacji projektu innowacyjnego i wymagany przez PO KL. Ich obecność w projekcie jest niezbędna do skonfrontowania potrzeb użytkowników i proponowanego w ramach projektu rozwiązania. 1. Wyłonieni eksperci (łącznie 4 osoby) wraz z czterema ekspertami ze strony Lidera Projektu- Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku tworzyć będą Zespół Ekspertów. Zadaniem Zespołu Ekspertów jest opiniowanie danych pozyskanych w toku badań, eksploracyjnych wywiadów pogłębionych oraz zogniskowanych wywiadów grupowych , współpraca przy opracowaniu koncepcji i wstępnej wersji produktów finalnych Projektu: 1) Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer 2) Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi. oraz opracowanie koncepcji oraz wstępnej wersji produktów pośrednich Projektu tj.: 1) W ramach Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer: metodologii potwierdzania przez pracodawców kompetencji i umiejętności uczniów, 2) W ramach Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi: systemu organizacyjno - finansowego realizacji praktycznego nauczania zawodów, Samorządowej Rady Szkolnictwa Zawodowego. 2.Każdy z ekspertów będzie świadczył usługi eksperckie średnio 40 godzin miesięcznie w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Poniżej zestawienie zadań do realizacji przez 4 ekspertów ściśle współpracujących z pozostałymi członkami Zespołu, w podziale na poszczególne zadania Projektu. ZADANIE: Diagnoza i analiza problemu współpraca ze Specjalistą ds. produktu finalnego na każdym etapie realizacji projektu, udział w badaniach, w szczególności w zakresie: a) opiniowania narzędzi badawczych opracowanych w ramach badań b) udziału w zogniskowanych wywiadach grupowych (FGI) c) sporządzenia recenzji Raportów z badań współpraca z grupą docelową projektu, udział w seminariach i spotkania konsultacyjnych oraz debatach organizowanych w ramach projektu. ZADANIE: Opracowanie wstępnej wersji produktów finalnych Opracowanie koncepcji oraz wstępnej wersji produktów pośrednich w projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim: 1) w ramach Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer: a) Metodologii potwierdzania przez pracodawców kompetencji i umiejętności uczniów, 2) w ramach Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi: a) Systemu organizacyjno-finansowego realizacji praktycznego nauczania zawodów b) Samorządowej Rady Szkolnictwa Zawodowego. Współpraca ze Specjalistą ds. produktu finalnego Współpraca z koordynatorem ds. produktu finalnego w zakresie opracowania produktów finalnych projektu: 1) Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer 2) Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi Udział w badaniach prowadzonych w ramach projektu, w tym opiniowanie narzędzi badawczych, udział w zogniskowanych wywiadach grupowych (FGI), sporządzenie recenzji Raportów z badań Udział w spotkaniach, seminariach, debatach organizowanych w ramach projektu. Projekt ma charakter innowacyjno-testujący i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013, Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dział II SIWZ.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    75.12.10.00-0.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 31.03.2013.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
ekspert w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Udział 4 ekspertów jest niezbędny do prawidłowej realizacji projektu innowacyjnego i wymagany przez PO KL. Ich obecność w projekcie jest niezbędna do skonfrontowania potrzeb użytkowników i proponowanego w ramach projektu rozwiązania. 1. Wyłonieni eksperci (łącznie 4 osoby) wraz z czterema ekspertami ze strony Lidera Projektu- Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku tworzyć będą Zespół Ekspertów. Zadaniem Zespołu Ekspertów jest opiniowanie danych pozyskanych w toku badań, eksploracyjnych wywiadów pogłębionych oraz zogniskowanych wywiadów grupowych , współpraca przy opracowaniu koncepcji i wstępnej wersji produktów finalnych Projektu: 1) Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer 2) Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi. oraz opracowanie koncepcji oraz wstępnej wersji produktów pośrednich Projektu tj.: 1) W ramach Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer: metodologii potwierdzania przez pracodawców kompetencji i umiejętności uczniów, 2) W ramach Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi: systemu organizacyjno - finansowego realizacji praktycznego nauczania zawodów, Samorządowej Rady Szkolnictwa Zawodowego. 2.Każdy z ekspertów będzie świadczył usługi eksperckie średnio 40 godzin miesięcznie w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Poniżej zestawienie zadań do realizacji przez 4 ekspertów ściśle współpracujących z pozostałymi członkami Zespołu, w podziale na poszczególne zadania Projektu. ZADANIE: Diagnoza i analiza problemu współpraca ze Specjalistą ds. produktu finalnego na każdym etapie realizacji projektu, udział w badaniach, w szczególności w zakresie: a) opiniowania narzędzi badawczych opracowanych w ramach badań b) udziału w zogniskowanych wywiadach grupowych (FGI) c) sporządzenia recenzji Raportów z badań współpraca z grupą docelową projektu, udział w seminariach i spotkania konsultacyjnych oraz debatach organizowanych w ramach projektu. ZADANIE: Opracowanie wstępnej wersji produktów finalnych Opracowanie koncepcji oraz wstępnej wersji produktów pośrednich w projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim: 1) w ramach Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer: a) Metodologii potwierdzania przez pracodawców kompetencji i umiejętności uczniów, 2) w ramach Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi: a) Systemu organizacyjno-finansowego realizacji praktycznego nauczania zawodów b) Samorządowej Rady Szkolnictwa Zawodowego. Współpraca ze Specjalistą ds. produktu finalnego Współpraca z koordynatorem ds. produktu finalnego w zakresie opracowania produktów finalnych projektu: 1) Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer 2) Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi Udział w badaniach prowadzonych w ramach projektu, w tym opiniowanie narzędzi badawczych, udział w zogniskowanych wywiadach grupowych (FGI), sporządzenie recenzji Raportów z badań Udział w spotkaniach, seminariach, debatach organizowanych w ramach projektu. Projekt ma charakter innowacyjno-testujący i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013, Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dział II SIWZ.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    75.12.10.00-0.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 31.03.2013.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
3
NAZWA:
ekspert w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Udział 4 ekspertów jest niezbędny do prawidłowej realizacji projektu innowacyjnego i wymagany przez PO KL. Ich obecność w projekcie jest niezbędna do skonfrontowania potrzeb użytkowników i proponowanego w ramach projektu rozwiązania. 1. Wyłonieni eksperci (łącznie 4 osoby) wraz z czterema ekspertami ze strony Lidera Projektu- Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku tworzyć będą Zespół Ekspertów. Zadaniem Zespołu Ekspertów jest opiniowanie danych pozyskanych w toku badań, eksploracyjnych wywiadów pogłębionych oraz zogniskowanych wywiadów grupowych , współpraca przy opracowaniu koncepcji i wstępnej wersji produktów finalnych Projektu: 1) Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer 2) Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi. oraz opracowanie koncepcji oraz wstępnej wersji produktów pośrednich Projektu tj.: 1) W ramach Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer: metodologii potwierdzania przez pracodawców kompetencji i umiejętności uczniów, 2) W ramach Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi: systemu organizacyjno - finansowego realizacji praktycznego nauczania zawodów, Samorządowej Rady Szkolnictwa Zawodowego. 2.Każdy z ekspertów będzie świadczył usługi eksperckie średnio 40 godzin miesięcznie w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Poniżej zestawienie zadań do realizacji przez 4 ekspertów ściśle współpracujących z pozostałymi członkami Zespołu, w podziale na poszczególne zadania Projektu. ZADANIE: Diagnoza i analiza problemu współpraca ze Specjalistą ds. produktu finalnego na każdym etapie realizacji projektu, udział w badaniach, w szczególności w zakresie: a) opiniowania narzędzi badawczych opracowanych w ramach badań b) udziału w zogniskowanych wywiadach grupowych (FGI) c) sporządzenia recenzji Raportów z badań współpraca z grupą docelową projektu, udział w seminariach i spotkania konsultacyjnych oraz debatach organizowanych w ramach projektu. ZADANIE: Opracowanie wstępnej wersji produktów finalnych Opracowanie koncepcji oraz wstępnej wersji produktów pośrednich w projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim: 1) w ramach Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer: a) Metodologii potwierdzania przez pracodawców kompetencji i umiejętności uczniów, 2) w ramach Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi: a) Systemu organizacyjno-finansowego realizacji praktycznego nauczania zawodów b) Samorządowej Rady Szkolnictwa Zawodowego. Współpraca ze Specjalistą ds. produktu finalnego Współpraca z koordynatorem ds. produktu finalnego w zakresie opracowania produktów finalnych projektu: 1) Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer 2) Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi Udział w badaniach prowadzonych w ramach projektu, w tym opiniowanie narzędzi badawczych, udział w zogniskowanych wywiadach grupowych (FGI), sporządzenie recenzji Raportów z badań Udział w spotkaniach, seminariach, debatach organizowanych w ramach projektu. Projekt ma charakter innowacyjno-testujący i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013, Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dział II SIWZ.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    75.12.10.00-0.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 31.03.2013.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
4
NAZWA:
ekspert w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Udział 4 ekspertów jest niezbędny do prawidłowej realizacji projektu innowacyjnego i wymagany przez PO KL. Ich obecność w projekcie jest niezbędna do skonfrontowania potrzeb użytkowników i proponowanego w ramach projektu rozwiązania. 1. Wyłonieni eksperci (łącznie 4 osoby) wraz z czterema ekspertami ze strony Lidera Projektu- Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku tworzyć będą Zespół Ekspertów. Zadaniem Zespołu Ekspertów jest opiniowanie danych pozyskanych w toku badań, eksploracyjnych wywiadów pogłębionych oraz zogniskowanych wywiadów grupowych , współpraca przy opracowaniu koncepcji i wstępnej wersji produktów finalnych Projektu: 1) Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer 2) Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi. oraz opracowanie koncepcji oraz wstępnej wersji produktów pośrednich Projektu tj.: 1) W ramach Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer: metodologii potwierdzania przez pracodawców kompetencji i umiejętności uczniów, 2) W ramach Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi: systemu organizacyjno - finansowego realizacji praktycznego nauczania zawodów, Samorządowej Rady Szkolnictwa Zawodowego. 2.Każdy z ekspertów będzie świadczył usługi eksperckie średnio 40 godzin miesięcznie w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Poniżej zestawienie zadań do realizacji przez 4 ekspertów ściśle współpracujących z pozostałymi członkami Zespołu, w podziale na poszczególne zadania Projektu. ZADANIE: Diagnoza i analiza problemu współpraca ze Specjalistą ds. produktu finalnego na każdym etapie realizacji projektu, udział w badaniach, w szczególności w zakresie: a) opiniowania narzędzi badawczych opracowanych w ramach badań b) udziału w zogniskowanych wywiadach grupowych (FGI) c) sporządzenia recenzji Raportów z badań współpraca z grupą docelową projektu, udział w seminariach i spotkania konsultacyjnych oraz debatach organizowanych w ramach projektu. ZADANIE: Opracowanie wstępnej wersji produktów finalnych Opracowanie koncepcji oraz wstępnej wersji produktów pośrednich w projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim: 1) w ramach Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer: a) Metodologii potwierdzania przez pracodawców kompetencji i umiejętności uczniów, 2) w ramach Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi: a) Systemu organizacyjno-finansowego realizacji praktycznego nauczania zawodów b) Samorządowej Rady Szkolnictwa Zawodowego. Współpraca ze Specjalistą ds. produktu finalnego Współpraca z koordynatorem ds. produktu finalnego w zakresie opracowania produktów finalnych projektu: 1) Modelu nowej jakości praktycznej nauki zawodów w zakresie informatyk i fryzjer 2) Modelu współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi Udział w badaniach prowadzonych w ramach projektu, w tym opiniowanie narzędzi badawczych, udział w zogniskowanych wywiadach grupowych (FGI), sporządzenie recenzji Raportów z badań Udział w spotkaniach, seminariach, debatach organizowanych w ramach projektu. Projekt ma charakter innowacyjno-testujący i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013, Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dział II SIWZ.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    75.12.10.00-0.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 31.03.2013.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



Płock: Usługi eksperckie w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.


Numer ogłoszenia: 424614 - 2012; data zamieszczenia: 30.10.2012

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 383384 - 2012r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Urząd Miasta Płocka, ul. Stary Rynek 1, 09-400 Płock, woj. mazowieckie, tel. 024 3671598, faks 024 3671598, 3671615.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Usługi eksperckie w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego..


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są Usługi eksperckie w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Szczegółowy opis przedmitu zamówienia zawierał Dział II SIWZ...


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
75.12.10.00-0.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    tak, projekt/program: Usługi eksperckie w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego..

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


Część NR:
1   


Nazwa:
Ekspert w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim.


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
29.10.2012.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Katarzyna Rosa, {Dane ukryte}, 09-400 Płock, kraj/woj. mazowieckie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 24000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    24000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    24000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    24000,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
2   


Nazwa:
Ekspert w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim.


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
29.10.2012.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Ewa Śniegocka, {Dane ukryte}, 09-400 Płock, kraj/woj. mazowieckie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 24000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    24000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    24000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    24000,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
3   


Nazwa:
Ekspert w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim.


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
29.10.2012.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Cezary Supeł, {Dane ukryte}, 09-407 Płock, kraj/woj. mazowieckie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 24000,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    24000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    24000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    24000,00


  • Waluta:
    PLN.

Adres: ul. Stary Rynek 1, 09-400 Płock
woj. mazowieckie
Dane kontaktowe: email: zamowienia@plock.eu
tel: 24 3671598
fax: 24 3671598
Termin składania wniosków lub ofert:
2012-10-15
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 38338420120
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2012-10-04
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 166 dni
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: TAK
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 4
Kryterium ceny: 0%
WWW ogłoszenia: www.bip.ump.pl
Informacja dostępna pod: Urząd Miasta Płocka, Stary Rynek 1 - Biuro Obsługi Klienta - stanowisko nr 1, 09-402 Płock
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
75121000-0 Usługi administracyjne w zakresie edukacji
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Ekspert w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim. Katarzyna Rosa
Płock
2012-10-30 24 000,00
Ekspert w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim. Ewa Śniegocka
Płock
2012-10-30 24 000,00
Ekspert w Projekcie Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim. Cezary Supeł
Płock
2012-10-30 24 000,00