usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi i podległych jej jednostkach organizacyjnych województwa łódzkiego
Opis przedmiotu przetargu: 1. Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi oraz jednostkach jej podległych na terenie województwa łódzkiego, szczegółowe warunki wykonywania usługi określa Załącznik nr 5 do SIWZ . 2. W/w usługi świadczone będą sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego na jego każdorazowe zlecenie , w sposób ściśle przez niego określony tzn. w miejscu i na powierzchni przez niego wyznaczonej. 3. Wykaz jednostek i ich powierzchnie oraz ilość radiowozów określa załącznik 2 do SIWZ.

Łódź: usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi i podległych jej jednostkach organizacyjnych województwa łódzkiego
Numer ogłoszenia: 434626 - 2011; data zamieszczenia: 22.12.2011
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi , ul. Lutomierska 108/112, 91-048 Łódź, woj. łódzkie, tel. 042 6652295, faks 042 6652080.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.lodzka.policja.gov.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi i podległych jej jednostkach organizacyjnych województwa łódzkiego.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi oraz jednostkach jej podległych na terenie województwa łódzkiego, szczegółowe warunki wykonywania usługi określa Załącznik nr 5 do SIWZ . 2. W/w usługi świadczone będą sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego na jego każdorazowe zlecenie , w sposób ściśle przez niego określony tzn. w miejscu i na powierzchni przez niego wyznaczonej. 3. Wykaz jednostek i ich powierzchnie oraz ilość radiowozów określa załącznik 2 do SIWZ..
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
90.92.10.00-9.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 5.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Okres w miesiącach: 12.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
NIE DOTYCZY
III.2) ZALICZKI
Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
- aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
-
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
Określono w projekcie umowy stanowiacym załacznik 5 do SIWZ
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.przetargi.lodzka.policja.gov.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Zespół ds. Zamówień Publicznych Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi ul. Kopernika 29/31 90-545 Łódź.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
30.12.2011 godzina 10:00, miejsce: Zespół ds. Zamówień Publicznych Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi ul. Kopernika 29/31 90-545 Łódź.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH
CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
KMP Piotrków Tryb., KPP Radomsko, KPP Opoczno, KPP Tomaszów Maz., KPP Bełchatów.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach w KMP Piotrków Tryb., KPP Radomsko, KPP Opoczno, KPP Tomaszów Maz., KPP Bełchatów.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
90.92.10.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Okres w miesiącach: 12.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
KPP Sieradz, KPP Wieluń, KPP Łask, KPP Wieruszów, KPP Zduńska Wola, KPP Pajęczno.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach: KPP Sieradz, KPP Wieluń, KPP Łask, KPP Wieruszów, KPP Zduńska Wola, KPP Pajęczno.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
90.92.10.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Okres w miesiącach: 12.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
3
NAZWA:
KMP Skierniewice, KPP Rawa Maz., KPP Łowicz.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach KMP Skierniewice, KPP Rawa Maz., KPP Łowicz CPV 90921000-9.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
90.92.10.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Okres w miesiącach: 12.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
4
NAZWA:
KMP Łódź (w tym I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII Komisariat Policji), KPP Pabianice, KPP Brzeziny, KPP Koluszki, KPP Zgierz (w tym: KP w Strykowie, KP w Ozorkowie, KP w Głownie).
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach: KMP Łódź (w tym I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII Komisariat Policji), KPP Pabianice, KPP Brzeziny, KPP Koluszki, KPP Zgierz (w tym: KP w Strykowie, KP w Ozorkowie, KP w Głownie).
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
90.92.10.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Okres w miesiącach: 12.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
5
NAZWA:
KPP Kutno, KPP Łęczyca, KPP Poddębice.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach KPP Kutno, KPP Łęczyca, KPP Poddębice.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
90.92.10.00-9.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Okres w miesiącach: 12.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
Łódź: Usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi i podległych jej jednostkach organizacyjnych województwa łódzkiego.
Numer ogłoszenia: 36772 - 2012; data zamieszczenia: 07.02.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 434626 - 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, ul. Lutomierska 108/112, 91-048 Łódź, woj. łódzkie, tel. 042 6652295, faks 042 6652080.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: Państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi i podległych jej jednostkach organizacyjnych województwa łódzkiego..
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
1. Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi oraz jednostkach jej podległych na terenie województwa łódzkiego, szczegółowe warunki wykonywania usługi określa Załącznik nr 5 do SIWZ . 2. W/w usługi świadczone będą sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego na jego każdorazowe zlecenie , w sposób ściśle przez niego określony tzn. w miejscu i na powierzchni przez niego wyznaczonej. 3. Wykaz jednostek i ich powierzchnie oraz ilość radiowozów określa załącznik 2 do SIWZ.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
90.92.10.00-9.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR:
1
Nazwa:
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach w KMP Piotrków Tryb., KPP Radomsko, KPP Opoczno, KPP Tomaszów Maz., KPP Bełchatów.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
02.02.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
7.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
2.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- ABAPEST Zakład deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji Marcin Michał Petelczyc, {Dane ukryte}, 08-111 Siedlce, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 78820,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
59941,59
Oferta z najniższą ceną:
44034,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
85521,90
Waluta:
PLN.
Część NR:
2
Nazwa:
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach: KPP Sieradz, KPP Wieluń, KPP Łask, KPP Wieruszów, KPP Zduńska Wola, KPP Pajęczno.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
02.02.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
7.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- ABAPEST Zakład deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji Marcin Michał Petelczyc, {Dane ukryte}, 08-111 Siedlce, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 27750,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
29539,68
Oferta z najniższą ceną:
18019,50
/ Oferta z najwyższą ceną:
105650,85
Waluta:
PLN.
Część NR:
3
Nazwa:
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach KMP Skierniewice, KPP Rawa Maz., KPP Łowicz.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
02.02.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
7.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- PPHU ARMA BŁYSK Arkadiusz Michalski, {Dane ukryte}, 90-046 Łódź, kraj/woj. łódzkie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 29100,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
22152,30
Oferta z najniższą ceną:
18327,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
30251,85
Waluta:
PLN.
Część NR:
4
Nazwa:
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach KMP Łódź (w tym I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII Komisariat Policji), KPP Pabianice, KPP Brzeziny, KPP Koluszki, KPP Zgierz (w tym: KP w Strykowie, KP w Ozorkowie, KP w Głownie).
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
02.02.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
6.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- PPHU ARMA BŁYSK Arkadiusz Michalski, {Dane ukryte}, 90-046 Łódź, kraj/woj. łódzkie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 143700,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
60362,25
Oferta z najniższą ceną:
60362,25
/ Oferta z najwyższą ceną:
122544,90
Waluta:
PLN.
Część NR:
5
Nazwa:
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach KPP Kutno, KPP Łęczyca, KPP Poddębice.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
02.02.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
7.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- PPHU ARMA BŁYSK Arkadiusz Michalski, {Dane ukryte}, 90-046 Łódź, kraj/woj. łódzkie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 65655,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
23825,10
Oferta z najniższą ceną:
23566,80
/ Oferta z najwyższą ceną:
115214,10
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 43462620110 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2011-12-21 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 12 miesięcy |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | TAK |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 5 |
Kryterium ceny: | 0% |
WWW ogłoszenia: | www.lodzka.policja.gov.pl |
Informacja dostępna pod: | Zespół ds. Zamówień Publicznych Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi ul. Kopernika 29/31 90-545 Łódź |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
90921000-9 | Usługi dezynfekcji i dezynsekcji budynków |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach w KMP Piotrków Tryb., KPP Radomsko, KPP Opoczno, KPP Tomaszów Maz., KPP Bełchatów. | ABAPEST Zakład deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji Marcin Michał Petelczyc Siedlce | 2012-02-07 | 59 941,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2012-02-07 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 909210009 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 59 942,00 zł Minimalna złożona oferta: 44 034,00 zł Ilość złożonych ofert: 7 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 2 Minimalna złożona oferta: 44 034,00 zł Maksymalna złożona oferta: 85 522,00 zł | |||
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach: KPP Sieradz, KPP Wieluń, KPP Łask, KPP Wieruszów, KPP Zduńska Wola, KPP Pajęczno. | ABAPEST Zakład deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji Marcin Michał Petelczyc Siedlce | 2012-02-07 | 29 539,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2012-02-07 Dotyczy cześci nr: 2 Kody CPV: 909210009 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 29 540,00 zł Minimalna złożona oferta: 18 020,00 zł Ilość złożonych ofert: 7 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 1 Minimalna złożona oferta: 18 020,00 zł Maksymalna złożona oferta: 105 651,00 zł | |||
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach KMP Skierniewice, KPP Rawa Maz., KPP Łowicz. | PPHU ARMA BŁYSK Arkadiusz Michalski Łódź | 2012-02-07 | 22 152,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2012-02-07 Dotyczy cześci nr: 3 Kody CPV: 909210009 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 22 152,00 zł Minimalna złożona oferta: 18 327,00 zł Ilość złożonych ofert: 7 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 1 Minimalna złożona oferta: 18 327,00 zł Maksymalna złożona oferta: 30 252,00 zł | |||
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach KMP Łódź (w tym I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII Komisariat Policji), KPP Pabianice, KPP Brzeziny, KPP Koluszki, KPP Zgierz (w tym: KP w Strykowie, KP w Ozorkowie, KP w Głownie). | PPHU ARMA BŁYSK Arkadiusz Michalski Łódź | 2012-02-07 | 60 362,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2012-02-07 Dotyczy cześci nr: 4 Kody CPV: 909210009 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 60 362,00 zł Minimalna złożona oferta: 60 362,00 zł Ilość złożonych ofert: 6 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 1 Minimalna złożona oferta: 60 362,00 zł Maksymalna złożona oferta: 122 545,00 zł | |||
Usługa dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji będzie wykonywana w obiektach KPP Kutno, KPP Łęczyca, KPP Poddębice. | PPHU ARMA BŁYSK Arkadiusz Michalski Łódź | 2012-02-07 | 23 825,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2012-02-07 Dotyczy cześci nr: 5 Kody CPV: 909210009 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 23 825,00 zł Minimalna złożona oferta: 23 567,00 zł Ilość złożonych ofert: 7 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 1 Minimalna złożona oferta: 23 567,00 zł Maksymalna złożona oferta: 115 214,00 zł |