Dostawa oleju opałowego do zbiorników zlokalizowanych w Barwinku
Opis przedmiotu przetargu: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup oleju opałowego lekkiego w ilości około 70.000litrów, posiadającego cechy techniczne i jakościowe zgodnie z PN-C-96024. Zawartość siarki w oleju opałowym nie może być większa niż 0,10% (m/m). Dostawa oleju opałowego do zbiorników Zamawiającego zlokalizowanych w m. Barwinek (byłe przejście graniczne), 38-454 Tylawa - odbywać się będzie przy rozliczeniu w temperaturze rzeczywistej w miejscu wyładunku. Zamawiający posiada zbiornik na olej opałowy o pojemności 50.000litrów. Wraz z każdorazowo dostarczoną ilością przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć aktualne świadectwo jakości oleju opałowego. 2. Zapotrzebowanie - wielkość zakupu przedmiotu zamówienia ustalane będą każdorazowo przez Zamawiającego. 3. Wymagany jest rozładunek paliwa z autocysterny przy zastosowaniu pompy przy autocysternie. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości zamówienia w przypadku, gdy w trakcie wykonywania umowy w zawiązku z zaistniałymi warunkami atmosferycznymi, zmniejszy się zapotrzebowanie zamawiającego na przedmiot zamówienia. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu zamówienia, jeżeli w wyniku zaistnienia nadzwyczajnych warunków atmosferycznych nietypowych dla danej pory roku, nastąpi taka konieczność. Zwiększenie zamówienia wymaga aneksu do umowy w formie pisemnej i następuje wg cen wynikających z oferty i niniejszej umowy. 6. Zamawiający może zażądać potwierdzenia, że przedmiot zamówienia spełnia warunki określone w SIWZ.

Krosno: Dostawa oleju opałowego do zbiorników zlokalizowanych w Barwinku
Numer ogłoszenia: 436110 - 2012; data zamieszczenia: 07.11.2012
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Powiatowy Zarząd Dróg w Krośnie , ul. Bieszczadzka 1, 38-400 Krosno, woj. podkarpackie, tel. 013 4375796, faks 013 4366037.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.pzdkrosno.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Dostawa oleju opałowego do zbiorników zlokalizowanych w Barwinku.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup oleju opałowego lekkiego w ilości około 70.000litrów, posiadającego cechy techniczne i jakościowe zgodnie z PN-C-96024. Zawartość siarki w oleju opałowym nie może być większa niż 0,10% (m/m). Dostawa oleju opałowego do zbiorników Zamawiającego zlokalizowanych w m. Barwinek (byłe przejście graniczne), 38-454 Tylawa - odbywać się będzie przy rozliczeniu w temperaturze rzeczywistej w miejscu wyładunku. Zamawiający posiada zbiornik na olej opałowy o pojemności 50.000litrów. Wraz z każdorazowo dostarczoną ilością przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć aktualne świadectwo jakości oleju opałowego. 2. Zapotrzebowanie - wielkość zakupu przedmiotu zamówienia ustalane będą każdorazowo przez Zamawiającego. 3. Wymagany jest rozładunek paliwa z autocysterny przy zastosowaniu pompy przy autocysternie. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości zamówienia w przypadku, gdy w trakcie wykonywania umowy w zawiązku z zaistniałymi warunkami atmosferycznymi, zmniejszy się zapotrzebowanie zamawiającego na przedmiot zamówienia. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu zamówienia, jeżeli w wyniku zaistnienia nadzwyczajnych warunków atmosferycznych nietypowych dla danej pory roku, nastąpi taka konieczność. Zwiększenie zamówienia wymaga aneksu do umowy w formie pisemnej i następuje wg cen wynikających z oferty i niniejszej umowy. 6. Zamawiający może zażądać potwierdzenia, że przedmiot zamówienia spełnia warunki określone w SIWZ..
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
tak.
Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających- Zamawiający przewiduje stosowanie zamówień uzupełniających z art.67 ust 1 pkt7 stanowiących nie więcej niż 20% wartości zamówienia podstawowego.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
09.13.51.00-5.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 31.12.2013.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
Zamawiający nie żąda wniesienia wadium
III.2) ZALICZKI
Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuDot. wszystkich warunków udziału w postępowaniu, wymienionych w pkt III.3), wymaganych przez Zamawiającego
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
- aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
-
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
III.6) INNE DOKUMENTY
Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)
1. Oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 22 ustawy Prawo zamówień publicznych - Załącznik Nr 2 do siwz 2. Wypełnionego formularza OFERTY - Załącznik Nr1 do siwz 3. Parafowany wzór umowy - Załącznik nr 4 do siwz Pkt 4 dotyczy wykonawcy, który ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej 4. oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
1. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości zamówienia w przypadku, gdy w trakcie wykonywania umowy w zawiązku z zaistniałymi warunkami atmosferycznymi, zmniejszy się zapotrzebowanie zamawiającego na przedmiot zamówienia. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu zamówienia, jeżeli w wyniku zaistnienia nadzwyczajnych warunków atmosferycznych nietypowych dla danej pory roku, nastąpi taka konieczność. Zwiększenie zamówienia wymaga aneksu do umowy w formie pisemnej i następuje wg cen wynikających z oferty i niniejszej umowy. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany umowy, jeżeli zaistnieje konieczność poprawy parametrów technicznych dostarczanego materiału z uwagi na okoliczności, których Zamawiający nie mógł przewidzieć w chwili udzielania zamówienia. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo natychmiastowego rozwiązania umowy przed upływem terminu określonego w ust. 1, jeżeli: a) Wykonawca będzie dostarczał materiał, który jakością nie odpowiada wymogom określonym w SIWZ , b) Wykonawca nieterminowo zrealizował co najmniej dwie dostawy.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.pzdkrosno.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Powiatowy Zarząd Dróg w Krośnie ul. Bieszczadzka 1 38-400 Krosno.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
16.11.2012 godzina 09:00, miejsce: Powiatowy Zarząd Dróg w Krośnie, 38-400 Krosno, ul. Bieszczadzka 1, pok. 613.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
Krosno: Dostawa oleju opałowego do zbiorników zlokalizowanych w Barwinku.
Numer ogłoszenia: 487834 - 2012; data zamieszczenia: 04.12.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 436110 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Powiatowy Zarząd Dróg w Krośnie, ul. Bieszczadzka 1, 38-400 Krosno, woj. podkarpackie, tel. 013 4375796, faks 013 4366037.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Dostawa oleju opałowego do zbiorników zlokalizowanych w Barwinku..
II.2) Rodzaj zamówienia:
Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup oleju opałowego lekkiego w ilości około 70.000litrów, posiadającego cechy techniczne i jakościowe zgodnie z PN-C-96024. Zawartość siarki w oleju opałowym nie może być większa niż 0,10% (m/m). Dostawa oleju opałowego do zbiorników Zamawiającego zlokalizowanych w m. Barwinek (byłe przejście graniczne), 38-454 Tylawa - odbywać się będzie przy rozliczeniu w temperaturze rzeczywistej w miejscu wyładunku. Zamawiający posiada zbiornik na olej opałowy o pojemności 50.000litrów. Wraz z każdorazowo dostarczoną ilością przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć aktualne świadectwo jakości oleju opałowego. 2. Zapotrzebowanie - wielkość zakupu przedmiotu zamówienia ustalane będą każdorazowo przez Zamawiającego. 3. Wymagany jest rozładunek paliwa z autocysterny przy zastosowaniu pompy przy autocysternie. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości zamówienia w przypadku, gdy w trakcie wykonywania umowy w zawiązku z zaistniałymi warunkami atmosferycznymi, zmniejszy się zapotrzebowanie zamawiającego na przedmiot zamówienia. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu zamówienia, jeżeli w wyniku zaistnienia nadzwyczajnych warunków atmosferycznych nietypowych dla danej pory roku, nastąpi taka konieczność. Zwiększenie zamówienia wymaga aneksu do umowy w formie pisemnej i następuje wg cen wynikających z oferty i niniejszej umowy. 6. Zamawiający może zażądać potwierdzenia, że przedmiot zamówienia spełnia warunki określone w SIWZ..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
09.13.51.00-5.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR:
1
Nazwa:
Dostawa oleju opałowego do zbiorników zlokalizowanych w Barwinku
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
23.11.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- ORLEN PETRO TANK Sp. z o.o., {Dane ukryte}, 36-145 Widełka, kraj/woj. podkarpackie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 236723,50 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
210569,11
Oferta z najniższą ceną:
210569,11
/ Oferta z najwyższą ceną:
210569,11
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 43611020120 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2012-11-06 |
Rodzaj zamówienia: | dostawy |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 410 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | TAK |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.pzdkrosno.pl |
Informacja dostępna pod: | Powiatowy Zarząd Dróg w Krośnie ul. Bieszczadzka 1 38-400 Krosno |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
09135100-5 | Olej opałowy |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Dostawa oleju opałowego do zbiorników zlokalizowanych w Barwinku | ORLEN PETRO TANK Sp. z o.o. Widełka | 2012-12-04 | 210 569,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2012-12-04 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 091351005 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 210 569,00 zł Minimalna złożona oferta: 210 569,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 210 569,00 zł Maksymalna złożona oferta: 210 569,00 zł |