Usługi pralnicze. - polska-kutno: usługi prania i czyszczenia na sucho
Opis przedmiotu przetargu: usługi prania wodnego z jednoczesną dezynfekcją chemiczno–termiczną, czyszczenia chemicznego asortymentu nie nadającego się do prania wodnego przy zachowaniu odpowiednio dobranej technologii z zastosowaniem rozpuszczalników nie zawierających halogenów, wykonywania napraw uszkodzonej bielizny (cerowanie, łatanie, przyszywanie guzików, troków itp.), dezynfekowania, sortowania i pakowania bielizny i odzieży oraz transportu bielizny szpitalnej od i do miejsca wskazanego przez zamawiającego. ii.1.6)

TI | Tytuł | Polska-Kutno: Usługi prania i czyszczenia na sucho |
---|---|---|
ND | Nr dokumentu | 45622-2015 |
PD | Data publikacji | 07/02/2015 |
OJ | Dz.U. S | 27 |
TW | Miejscowość | KUTNO |
AU | Nazwa instytucji | „Kutnowski Szpital Samorządowy” Spółka z o.o. |
OL | Język oryginału | PL |
HD | Nagłówek | - - Usługi - Ogłoszenie o zamówieniu - Procedura otwarta |
CY | Kraj | PL |
AA | Rodzaj instytucji | 8 - Inne |
HA | EU Institution | - |
DS | Dokument wysłany | 04/02/2015 |
DD | Termin składania wniosków o dokumentację | 12/03/2015 |
DT | Termin | 19/03/2015 |
NC | Zamówienie | 4 - Usługi |
PR | Procedura | 1 - Procedura otwarta |
TD | Dokument | 3 - Ogłoszenie o zamówieniu |
RP | Legislacja | 4 - Unia Europejska |
TY | Rodzaj oferty | 1 - Oferta całościowa |
AC | Kryteria udzielenia zamówienia | 2 - Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie |
PC | Kod CPV | 18110000 - Odzież branżowa 98310000 - Usługi prania i czyszczenia na sucho 98311000 - Usługi odbierania prania 98312000 - Usługi czyszczenia wyrobów włókienniczych 98315000 - Usługi prasowania 98393000 - Usługi krawieckie |
OC | Pierwotny kod CPV | 18110000 - Odzież branżowa 98310000 - Usługi prania i czyszczenia na sucho 98311000 - Usługi odbierania prania 98312000 - Usługi czyszczenia wyrobów włókienniczych 98315000 - Usługi prasowania 98393000 - Usługi krawieckie |
RC | Kod NUTS | PL114 |
IA | Adres internetowy (URL) | www.szpital.kutno.pl |
DI | Podstawa prawna | Dyrektywa klasyczna (2004/18/WE) |
Polska-Kutno: Usługi prania i czyszczenia na sucho
2015/S 027-045622
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Sekcja I: Instytucja zamawiająca
„Kutnowski Szpital Samorządowy” Spółka z o.o.
ul. Kościuszki 52
Osoba do kontaktów: Pamela Janecka-Szlozer
99-300 Kutno
POLSKA
Tel.: +48 243880247
E-mail: p.janecka@szpital.kutno.pl
Faks: +48 243880247
Adresy internetowe:
Ogólny adres instytucji zamawiającej: www.szpital.kutno.pl
Więcej informacji można uzyskać pod adresem: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Specyfikacje i dokumenty dodatkowe (w tym dokumenty dotyczące dialogu konkurencyjnego oraz dynamicznego systemu zakupów) można uzyskać pod adresem: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Sekcja II: Przedmiot zamówienia
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: KSS kutno.
Kod NUTS PL114
98310000, 98311000, 98312000, 98315000, 98393000, 18110000
Szacunkowa wartość bez VAT: 970 200 PLN
Sekcja III: Informacje o charakterze prawnym, ekonomicznym, finansowym i technicznym
B. Posiadania wiedzy i doświadczenia. Opis sposobu dokonywania oceny spełnienia warunku: Zamawiający uzna za spełniony warunek jeśli Wykonawca przedstawi wykaz wykonanych co najmniej 2, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, usług w zakresie świadczenia usług prania wraz z dzierżawą bielizny dla jednostki służby zdrowia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te usługi zostały wykonane należycie lub są wykonywane należycie, a wartość każdej brutto wynosi minimum: 500 000 PLN. Zamawiający w przypadku usług ciągłych lub okresowych uzna wyłącznie wartość faktycznie wykonanych usług. W przypadku podmiotów składających ofertę wspólną Zamawiający uzna, że Wykonawcy spełniają w/w warunek, jeżeli wykażą, że wykonali łącznie wymaganą liczbę usług o łącznej wartości brutto takiej jak podana wyżej.
1. Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia – Załącznik Nr 4 do SIWZ.
2. Aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenia w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy PZP.
3. Aktualne zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu – wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
4. Aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenia, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu – wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
5. Aktualna informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust.1 pkt. 4–8 ustawy PZP, wystawiona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
6. Aktualna informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust.1 pkt. 9 ustawy PZP, wystawiona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia, zdolnościach finansowych lub ekonomicznych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował tymi zasobami w trakcie realizacji niniejszego zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby wykonania zamówienia.
Uwaga: Podmiot, który zobowiązał się do udostępnienia zasobów zgodnie z uprawnieniem wynikającym z dyspozycji art. 26 ust. 2b ustawy Pzp, odpowiada solidarnie z wykonawcą za szkodę Zamawiającego powstałą wskutek nieudostępnienia tych zasobów, chyba że za nieudostępnienie zasobów nie ponosi winy.
Jeżeli wykonawca, wykazując spełnianie warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy PZP, polega na zasobach innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy PZP, Zamawiający, w celu oceny, czy Wykonawca będzie dysponował zasobami innych podmiotów w stopniu niezbędnym dla należytego wykonania zamówienia oraz oceny, czy stosunek łączący wykonawcę z tymi podmiotami gwarantuje rzeczywisty dostęp do ich zasobów, żąda dołączenia do oferty, w przypadku warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP (sytuacja ekonomiczna i finansowa) – dokumentów, o których mowa w §1 ust. 1 pkt 11 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 19.2.2013 w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane (Dz.U. z 2013 r. Nr 231).
Spełnienie warunków udziału w postępowaniu będzie oceniane na podstawie przedstawionych dokumentów wg formuły: spełnia – nie spełnia.
7. Ponadto do oferty należy załączyć:
Aktualna pozytywna Opinia sanitarna wydana przez właściwego Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego dotycząca co najmniej 2 środków transportu którymi dysponuje (lub będzie dysponował przez cały czas wykonywania przedmiotu zamówienia) Wykonawca i zamierza użyć przy świadczeniu usług objętych przedmiotem niniejszego postępowania o zamówienie publiczne.
Aktualna pozytywna Opinia sanitarna wydana przez właściwego Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w oparciu o przeprowadzone kontrole, potwierdzająca spełnienie aktualnych wymogów prawnych dot. pralni, w której będzie realizowane w/w zamówienie.
Zaświadczenie z przeprowadzenia 2 badań mikrobiologicznych potwierdzających skuteczność dezynfekcji wózków do transportu bielizny, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem składania ofert, potwierdzone przez właściwą Stację Sanitarno–Epidemiologiczną lub akredytowane laboratorium przez Polskie Centrum Akredytacji i wpisanego na jego listę laboratoriów badawczych.
Zaświadczenie z przeprowadzenia 2 badań mikrobiologicznych wykonanych w pralni Wykonawcy potwierdzających skuteczność dezynfekcji w procesie prania, wykonane nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem składania ofert, potwierdzone przez właściwą Stację Sanitarno–Epidemiologiczną lub akredytowane laboratorium przez Polskie Centrum Akredytacji i wpisanego na jego listę laboratoriów badawczych.
Zaświadczenie z przeprowadzenia 2 badań mikrobiologicznych wykonanych w pralni Wykonawcy potwierdzających czystość urządzenia do obróbki fartuchów i ubrań operacyjnych i automatycznej składarki, wykonane nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem składania ofert, potwierdzone przez właściwą Stację Sanitarno–Epidemiologiczną lub akredytowane laboratorium przez Polskie Centrum Akredytacji i wpisanego na jego listę laboratoriów badawczych.
Zaświadczenie z przeprowadzenia, co najmniej 2 badań mikrobiologicznych potwierdzające skuteczność czyszczenia chemicznego, asortymentu nie nadającego się do prania wodnego, wykonane nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem składania ofert, potwierdzone przez właściwą Stację Sanitarno–Epidemiologiczną lub akredytowane laboratorium przez Polskie Centrum Akredytacji i wpisanego na jego listę laboratoriów badawczych.
Oświadczenie o spełnieniu warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy PZP – Załącznik Nr 3 do SIWZ.
Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia – Załącznik Nr 4 do SIWZ.
Pełnomocnictwo (oryginał lub notarialnie potwierdzona kopia) do podpisania (złożenia) oferty, jeżeli osobą podpisującą (składającą) ofertę nie jest osoba upoważniona do tej czynności na podstawie wypisu z Krajowego Rejestru Sądowego, zaświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej lub innego dokumentu równoważnego z wyżej wymienionymi.
Opis technologii prania i dezynfekcji bielizny pochodzącej z Oddziałów: operacyjnego, dziecięcego i noworodkowego, ogólno szpitalnego oraz czyszczenia chemicznego w tym moduły prania bielizny.
Wykaz wszystkich środków, piorąco - dezynfekujących jakich Wykonawca zamierza używać do wykonania zamówienia które muszą działać na wirusy, grzyby, bakterie, prątki i spory. do wykazu należy dołączyć dokumenty potwierdzające spełnianie wymogów: wpis do rejestru wyrobów medycznych i produktów biobójczych lub inny dokument potwierdzający dopuszczenie do obrotu tego środka na terenie naszego kraju lub Unii Europejskiej oraz deklaracja zgodności CE, karty charakterystyki wszystkich środków, jakie będą używane w procesie prania wodnego i czyszczenia chemicznego, wystawione przez producenta.
Potwierdzenie producenta środków piorących i dezynfekujących oraz producenta środków do czyszczenia chemicznego iż pralnia Wykonawcy jest pod jego ścisłym nadzorem, co do prawidłowego przebiegu procesu prania i dezynfekcji i/lub czyszczenia chemicznego oraz co do jakości pranej bielizny, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
Oświadczenie Wykonawcy o wykonywaniu usług pralniczych, stosowaniu technologii do prania i dezynfekcji oraz o stosowaniu właściwych środków w procesie prania.
Kserokopia dowodu wpłacenia/wniesienia wadium.
Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów o których mowa w § 3 ust. 1 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 19.2.2013 w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane (Dz.U. z 2013 r. Nr 231):
a) pkt 2–4 i 6 – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:
— nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości,
— nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu,
— nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie,
b) pkt 5 i 7 – składa zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4–8, 10 i 11 ustawy;
15. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów o których mowa w § 3 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 19.2.2013 w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane (Dz.U. z 2013 r. Nr 231):
a) pkt 1 – składa zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 131e ust. 1 pkt 2 ustawy,
b) pkt 2 i 3 – składa poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych międzynarodowych NATO i Unii Europejskiej.
16. Dokumenty, o których mowa w pkt 14 lit. a tiret pierwsze i trzecie, lit. b oraz pkt 2, powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert.
17. Dokument, o którym mowa w pkt 15 lit. a tiret drugie, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert.
18. Jeżeli w kraju miejsca zamieszkania osoby lub w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 14 i 15, zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie, w którym określa się także osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy, złożone przed właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio kraju miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub przed notariuszem.
19. W przypadku wątpliwości co do treści dokumentu złożonego przez wykonawcę mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamawiający może zwrócić się do właściwych organów odpowiednio kraju miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, z wnioskiem o udzielenie niezbędnych informacji dotyczących przedłożonego dokumentu.
20. Kryteria oceny ofert w przetargu – Cena 90 % i Jakość 10 %.
E. Nie podlegają wykluczeniu z powodu niespełnienia warunków, o których mowa w art. 24 ust. 1 ustawy PZP lub w związku z wystąpieniem przesłanki wskazanej w art. 24 ust. 2a Ustawy PZP.
Opis sposobu dokonywania oceny spełnienia warunku: Zamawiający uzna za spełniony warunek jeśli z dołączonego do oferty przez Wykonawcę wykazu narzędzi, wyposażenia zakładu i urządzeń technicznych dostępnych Wykonawcy, wynikać będzie że dysponuje co najmniej:
pralnią spełniającą wymogi art. 1 i 2 ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej z 14.3.1985 (tj. Dz. U. z 2006 r. Nr 122 poz. 851 ze zm.) i Rozporządzenie Ministra Gospodarki z 27.4.2000 w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w pralniach i farbiarniach (Dz. U. nr 40 z 19.5.2000 poz. 469) oraz Ministra Pracy Polityki Socjalnej z 26.9.1997 w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. 2003 Nr 169 poz.1650 ), środkami transportu przeznaczonymi do realizacji zamówienia, które muszą być przystosowane do przewozu bielizny szpitalnej, z czego co najmniej jeden posiadać będzie podział na strefę czystą i brudną, tak aby asortyment czysty nie miał możliwości stykania się z asortymentem tzw. skażonym, pralnicą tunelową i automatycznym przelotowym urządzeniem do mycia i dezynfekcji wózków, automatycznym systemem dozowania środków piorąco–dezynfekujących ,urządzeniem do prasowania fartuchów i ubrań operacyjnych w pozycji wiszącej – za pomocą gorącego powietrza, umożliwiające ich odpylenie i zapewniające automatyczne składanie, technologią do prania wodnego z zastosowaniem środków piorących i dezynfekujących w procesie dezynfekcji termiczno–chemicznej, działających na wirusy, bakterie, prątki, grzyby, spory, które w swoim składzie nie zawierają chloru, urządzeniami i technologią do czyszczenia chemicznego z zastosowaniem środków o właściwościach antystatycznych oraz dezynfekujących, cichobieżnymi wózkami jezdnymi (min. 4 wózkami ) w celu udostępnienia Zamawiającemu spełniające wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z 29.6.2012 Dz. Ust. Nr 2012 poz. 739, w celu wykonania przedmiotu niniejszego zamówienia wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi w/w zasobami (własność, leasing, dzierżawa, użyczenie itp.).
Sekcja IV: Procedura
Oferta najkorzystniejsza ekonomicznie z uwzględnieniem kryteriów kryteria określone poniżej
1. Cena. Waga 90
2. Jakość. Waga 10
Dokumenty odpłatne: nie
Miejscowość:
Kutno.
Sekcja VI: Informacje uzupełniające
Przewidywany czas publikacji kolejnych ogłoszeń: Luty 2018.
Uwaga: Podmiot, który zobowiązał się do udostępnienia zasobów zgodnie z uprawnieniem wynikającym z dyspozycji art. 26 ust. 2b ustawy Pzp, odpowiada solidarnie z wykonawcą za szkodę Zamawiającego powstałą wskutek nieudostępnienia tych zasobów, chyba że za nieudostępnienie zasobów nie ponosi winy.
Jeżeli wykonawca, wykazując spełnianie warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy PZP, polega na zasobach innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy PZP, Zamawiający, w celu oceny, czy Wykonawca będzie dysponował zasobami innych podmiotów w stopniu niezbędnym dla należytego wykonania zamówienia oraz oceny, czy stosunek łączący wykonawcę z tymi podmiotami gwarantuje rzeczywisty dostęp do ich zasobów, żąda dołączenia do oferty, w przypadku warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP (sytuacja ekonomiczna i finansowa) – dokumentów, o których mowa w § 1 ust. 1 pkt 11 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 19.2.2013 w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane (Dz.U. z 2013 r. Nr 231).
Pracownikiem uprawnionym do kontaktowania się z Wykonawcami oraz do udzielania wyjaśnień w godz. 8:00–14:00 jest Kierownik Działu Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia Pamela Janecka-Szlozer, tel. +48 243880247.
Urząd Zamówień Publiczny
Warszawa
POLSKA
Urząd Zamówień Publiczny
warszawa
POLSKA
TI | Tytuł | Polska-Kutno: Usługi prania i czyszczenia na sucho |
---|---|---|
ND | Nr dokumentu | 79062-2015 |
PD | Data publikacji | 06/03/2015 |
OJ | Dz.U. S | 46 |
TW | Miejscowość | KUTNO |
AU | Nazwa instytucji | „Kutnowski Szpital Samorządowy” Spółka z o.o. |
OL | Język oryginału | PL |
HD | Nagłówek | - - Usługi - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta |
CY | Kraj | PL |
AA | Rodzaj instytucji | 8 - Inne |
HA | EU Institution | - |
DS | Dokument wysłany | 02/03/2015 |
DD | Termin składania wniosków o dokumentację | 12/03/2015 |
DT | Termin | 19/03/2015 |
NC | Zamówienie | 4 - Usługi |
PR | Procedura | 1 - Procedura otwarta |
TD | Dokument | 2 - Dodatkowe informacje |
RP | Legislacja | 4 - Unia Europejska |
TY | Rodzaj oferty | 1 - Oferta całościowa |
AC | Kryteria udzielenia zamówienia | 2 - Oferta najbardziej korzystna ekonomicznie |
PC | Kod CPV | 18110000 - Odzież branżowa 98310000 - Usługi prania i czyszczenia na sucho 98311000 - Usługi odbierania prania 98312000 - Usługi czyszczenia wyrobów włókienniczych 98315000 - Usługi prasowania 98393000 - Usługi krawieckie |
OC | Pierwotny kod CPV | 18110000 - Odzież branżowa 98310000 - Usługi prania i czyszczenia na sucho 98311000 - Usługi odbierania prania 98312000 - Usługi czyszczenia wyrobów włókienniczych 98315000 - Usługi prasowania 98393000 - Usługi krawieckie |
RC | Kod NUTS | PL114 |
Polska-Kutno: Usługi prania i czyszczenia na sucho
2015/S 046-079062
„Kutnowski Szpital Samorządowy” Spółka z o.o., ul. Kościuszki 52, Osoba do kontaktów: Pamela Janecka-Szlozer, Kutno 99-300, POLSKA. Tel.: +48 243880247. Faks: +48 243880247. E-mail: p.janecka@szpital.kutno.pl
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 7.2.2015, 2015/S 27-045622)
CPV:98310000, 98311000, 98312000, 98315000, 98393000, 18110000
Usługi prania i czyszczenia na sucho
Usługi odbierania prania
Usługi czyszczenia wyrobów włókienniczych
Usługi prasowania
Usługi krawieckie
Odzież branżowa
Inne dodatkowe informacje
Informacje do poprawienia lub dodania w odpowiedniej dokumentacji przetargowej.
Więcej informacji w odpowiedniej dokumentacji przetargowej.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 4562220151 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2015-02-07 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 36 miesięcy |
Wadium: | 29106 ZŁ |
Szacowana wartość* | 970 200 PLN - 1 455 300 PLN |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 0 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.szpital.kutno.pl |
Informacja dostępna pod: | „Kutnowski Szpital Samorządowy” Spółka z o.o. ul. Kościuszki 52, kutno, woj. nierozpoznano Dokumentacja dostępna na wniosek. Termin składania wniosków o dokumentację: 12/03/2015 |
Okres związania ofertą: | 60 dni |
Kody CPV
98310000-9 | Usługi prania i czyszczenia na sucho | |
98311000-6 | Usługi odbierania prania |