ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE KORZYSTANIA Z KRYTEJ PŁYWALNI W RAMACH ZAJĘĆ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO DLA UCZNIÓW ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH Z GMINY MIASTA KŁODZKO NA ROK 2013
Opis przedmiotu przetargu: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie korzystania z Krytej Pływalni w ramach zajęć wychowania fizycznego dla uczniów z 4 szkół podstawowych i 3 gimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Kłodzko w roku 2013. Zajęcia odbywać się będą na basenie w dni nauki szkolnej w ramach zajęć wychowania fizycznego w godzinach 8.00-17.00 oraz w ramach półkolonii organizowanych przez szkoły w okresie ferii zimowych i wakacji letnich w dniach roboczych w godzinach od 9.00 do 15.00. Zajęcia prowadzone będą zgodnie z harmonogramem zajęć wychowania fizycznego poszczególnych szkół przedstawionym przez dyrektora placówki wykonawcy najpóźniej w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym tydzień, w którym rozpoczynają się zajęcia i zgodnym z planem lekcji obowiązującym w placówce. Zamawiający dopuszcza możliwość zmian harmonogramu zajęć. Wszelkie korekty uzależnione będą od bieżących potrzeb związanych ze zmianami w planie lekcji uczniów lub innymi ważnymi przyczynami związanymi z organizacją pracy i funkcjonowaniem szkoły. Zajęcia w ramach półkolonii będą odbywać się również w zgodzie z ustalonym z wykonawcą harmonogramem. Zamawiający zastrzega sobie możliwość rezygnacji z poszczególnych zajęć. Wszystkie ewentualne zmiany będą wprowadzane z tygodniowym wyprzedzeniem po uzgodnieniu z Wykonawcą. Zmiana terminów/harmonogramu nie stanowi zmiany przedmiotu zamówienia i nie wymaga zmiany zawartej umowy. Zajęcia zorganizowane będą dla ok. 1972 uczniów, w tym 267 dzieci należących do klas sportowych. Na 1 ucznia z klasy ogólnej przypada 1 godzina tygodniowo, natomiast z klas sportowych - do 4 godziny tygodniowo zajęć na basenie. W ramach półkolonii organizowanych przez szkoły w okresie ferii zimowych i wakacji letnich z usług korzystać będzie ok. 100 dzieci - każdemu uczniowi przysługuje 1 godzina dziennie. Pobyt 1 grupy na terenie hali basenowej obejmuje 60 minut tj. 1 godzina lekcyjna (45 min.) oraz 15 minut na tzw. przebranie licząc od momentu przekroczenia bramek wejścia i wyjścia na basen. Czas dotarcia dzieci z każdej ze szkół na Krytą Pływalnię nie może przekraczać 10 min. Zajęcia odbywać się będą na basenie, którym dysponuje Wykonawca. Na terenie hali basenowej powinny znajdować się co najmniej 2 niecki basenowe, w tym 1 niecka sportowa z 6 torami pływackimi o długości 25 m oraz 1 niecka do nauki pływania o głębokości nie przekraczającej 1,2 m. Za korzystanie przez uczniów z Krytej Pływalni Zamawiający będzie uiszczać Wykonawcy opłatę miesięczną, która będzie pokrywać wszystkie wydatki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia, w tym zapewnienie opieki ratownika(ów) zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa na terenie hali basenowej. Zamawiający we własnym zakresie zapewni organizację zajęć przez swoich nauczycieli/instruktorów/opiekunów zgodnie z obowiązującym programem nauczania.

Kłodzko: ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE KORZYSTANIA Z KRYTEJ PŁYWALNI W RAMACH ZAJĘĆ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO DLA UCZNIÓW ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH Z GMINY MIASTA KŁODZKO NA ROK 2013
Numer ogłoszenia: 522174 - 2012; data zamieszczenia: 20.12.2012
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Gmina Miejska Kłodzko , pl. Bolesława Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko, woj. dolnośląskie, tel. 074/8654600, faks 074 8674062.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.um.klodzko.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE KORZYSTANIA Z KRYTEJ PŁYWALNI W RAMACH ZAJĘĆ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO DLA UCZNIÓW ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH Z GMINY MIASTA KŁODZKO NA ROK 2013.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie korzystania z Krytej Pływalni w ramach zajęć wychowania fizycznego dla uczniów z 4 szkół podstawowych i 3 gimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Kłodzko w roku 2013. Zajęcia odbywać się będą na basenie w dni nauki szkolnej w ramach zajęć wychowania fizycznego w godzinach 8.00-17.00 oraz w ramach półkolonii organizowanych przez szkoły w okresie ferii zimowych i wakacji letnich w dniach roboczych w godzinach od 9.00 do 15.00. Zajęcia prowadzone będą zgodnie z harmonogramem zajęć wychowania fizycznego poszczególnych szkół przedstawionym przez dyrektora placówki wykonawcy najpóźniej w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym tydzień, w którym rozpoczynają się zajęcia i zgodnym z planem lekcji obowiązującym w placówce. Zamawiający dopuszcza możliwość zmian harmonogramu zajęć. Wszelkie korekty uzależnione będą od bieżących potrzeb związanych ze zmianami w planie lekcji uczniów lub innymi ważnymi przyczynami związanymi z organizacją pracy i funkcjonowaniem szkoły. Zajęcia w ramach półkolonii będą odbywać się również w zgodzie z ustalonym z wykonawcą harmonogramem. Zamawiający zastrzega sobie możliwość rezygnacji z poszczególnych zajęć. Wszystkie ewentualne zmiany będą wprowadzane z tygodniowym wyprzedzeniem po uzgodnieniu z Wykonawcą. Zmiana terminów/harmonogramu nie stanowi zmiany przedmiotu zamówienia i nie wymaga zmiany zawartej umowy. Zajęcia zorganizowane będą dla ok. 1972 uczniów, w tym 267 dzieci należących do klas sportowych. Na 1 ucznia z klasy ogólnej przypada 1 godzina tygodniowo, natomiast z klas sportowych - do 4 godziny tygodniowo zajęć na basenie. W ramach półkolonii organizowanych przez szkoły w okresie ferii zimowych i wakacji letnich z usług korzystać będzie ok. 100 dzieci - każdemu uczniowi przysługuje 1 godzina dziennie. Pobyt 1 grupy na terenie hali basenowej obejmuje 60 minut tj. 1 godzina lekcyjna (45 min.) oraz 15 minut na tzw. przebranie licząc od momentu przekroczenia bramek wejścia i wyjścia na basen. Czas dotarcia dzieci z każdej ze szkół na Krytą Pływalnię nie może przekraczać 10 min. Zajęcia odbywać się będą na basenie, którym dysponuje Wykonawca. Na terenie hali basenowej powinny znajdować się co najmniej 2 niecki basenowe, w tym 1 niecka sportowa z 6 torami pływackimi o długości 25 m oraz 1 niecka do nauki pływania o głębokości nie przekraczającej 1,2 m. Za korzystanie przez uczniów z Krytej Pływalni Zamawiający będzie uiszczać Wykonawcy opłatę miesięczną, która będzie pokrywać wszystkie wydatki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia, w tym zapewnienie opieki ratownika(ów) zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa na terenie hali basenowej. Zamawiający we własnym zakresie zapewni organizację zajęć przez swoich nauczycieli/instruktorów/opiekunów zgodnie z obowiązującym programem nauczania..
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
92.00.00.00-1, 80.00.00.00-4, 92.61.00.00-0, 92.62.00.00-3.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 31.12.2013.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
wadium nie jest wymagane
III.2) ZALICZKI
Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuoświadczenie wykonawcy na zał 2a do siwz
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuoświadczenie wykonawcy na zał 2a do siwz
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuoświadczenie wykonawcy na zał 2a do siwz
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuoświadczenie wykonawcy na zał 2a do siwz
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuoświadczenie wykonawcy na zał 2a do siwz
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
- aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
- wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełniania warunków udziału w postępowaniu na potencjał innych podmiotów, które będą brały udział w realizacji części zamówienia, przedkłada także dokumenty dotyczące tego podmiotu w zakresie wymaganym dla wykonawcy, określonym w pkt III.4.2.
-
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
nie
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.bip.um.klodzko.pl/gospodarka/zamówienia publiczne
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Urząd Miasta w Kłodzku ; pl. B. Chrobrego 1; 57-300 Kłodzko , pok. 231..
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
27.12.2012 godzina 09:30, miejsce: Urząd Miasta w Kłodzku ; pl. B. Chrobrego 1; 57-300 Kłodzko , pok. 101..
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
Kłodzko: ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE KORZYSTANIA Z KRYTEJ PŁYWALNI W RAMACH ZAJĘĆ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO DLA UCZNIÓW ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH Z GMINY MIASTA KŁODZKO NA ROK 2013
Numer ogłoszenia: 4670 - 2013; data zamieszczenia: 03.01.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 522174 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Gmina Miejska Kłodzko, pl. Bolesława Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko, woj. dolnośląskie, tel. 074/8654600, faks 074 8674062.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE KORZYSTANIA Z KRYTEJ PŁYWALNI W RAMACH ZAJĘĆ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO DLA UCZNIÓW ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH Z GMINY MIASTA KŁODZKO NA ROK 2013.
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie korzystania z Krytej Pływalni w ramach zajęć wychowania fizycznego dla uczniów z 4 szkół podstawowych i 3 gimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Kłodzko w roku 2013.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
92.61.00.00-0, 92.00.00.00-1, 92.62.00.00-3, 80.00.00.00-4.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
02.01.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko sp. z o.o. z/s w Kłodzku, {Dane ukryte}, 57-300 Kłodzko, kraj/woj. dolnośląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 462962,96 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
500000,00
Oferta z najniższą ceną:
500000,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
500000,00
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 52217420120 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2012-12-19 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 369 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.um.klodzko.pl |
Informacja dostępna pod: | Urząd Miasta w Kłodzku ; pl. B. Chrobrego 1; 57-300 Kłodzko , pok. 231. |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
80000000-4 | Usługi edukacyjne i szkoleniowe | |
92000000-1 | Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe | |
92610000-0 | Usługi świadczone przez ośrodki sportowe | |
92620000-3 | Usługi w zakresie sportu |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE KORZYSTANIA Z KRYTEJ PŁYWALNI W RAMACH ZAJĘĆ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO DLA UCZNIÓW ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH Z GMINY MIASTA KŁODZKO NA ROK 2013 | Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko sp. z o.o. z/s w Kłodzku Kłodzko | 2013-01-03 | 500 000,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2013-01-03 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 926100000 920000001 926200003 800000004 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 500 000,00 zł Minimalna złożona oferta: 500 000,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 500 000,00 zł Maksymalna złożona oferta: 500 000,00 zł |