Ogłoszenie nr 645541-N-2018 z dnia 2018-11-07 r.

Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Warszawie Oddział Materiałów Ogniotrwałych: Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektu i mienia Oddziału Materiałó Ogniotrwałych w Gliwicach
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia:
Zamieszczanie obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie


Nazwa projektu lub programu


O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych

Tak

Należy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający

Nie

Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania

Nie

Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:


Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających

Nie

Jeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:


Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej

Nie

W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej – mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:


Informacje dodatkowe:


I. 1) NAZWA I ADRES:
Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Warszawie Oddział Materiałów Ogniotrwałych, krajowy numer identyfikacyjny 000056377-00045, ul. Toszecka  99 , 44-100  Gliwice, woj. śląskie, państwo Polska, tel. +48(32)2701834, e-mail info_gliwice@icimb.pl, a.szopa@icimb.pl, faks +48(32)2701960.
Adres strony internetowej (URL):
Adres profilu nabywcy:
Adres strony internetowej pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego

I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):
Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):

I.4) KOMUNIKACJA:


Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)
Nie


Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia
Tak
www.icimb.pl


Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem
Nie


Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:


Elektronicznie
Nie
adres


Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:

Nie
Inny sposób:


Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:

Nie
Inny sposób:

Adres:


Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Nieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektu i mienia Oddziału Materiałó Ogniotrwałych w Gliwicach

Numer referencyjny:
ZP/19/2018

Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny

Nie


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi

II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych

Zamówienie podzielone jest na części:
Nie

Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:



Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:



Maksymalna liczba części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy:





II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań )
a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektu i mienia Oddziału Materiałów Ogniotrwałych w Gliwicach przy ulicy Toszeckiej 99, 44-100 Gliwice I. Opis chronionego obiektu 1. Oddział Materiałów Ogniotrwałych zlokalizowany jest w północno-zachodniej części miasta Gliwice w rejonie skrzyżowania ulic: Toszeckiej i Pionierów. Całkowita powierzchnia terenu zajmowanego przez Oddział Materiałów Ogniotrwałych wynosi 3,5693 ha i składa się z : • budynku biurowego (czterokondygnacyjny), • hal magazynowych, • hal produkcyjnych, • warsztatu, • budynku dawnej kotłowni, • rozdzielni gazu • stacji transformatorowej. Budynki oraz hale produkcyjne wykonane są z płyt prefabrykowanych żelbetowych, elementów stalowych, murowanych, a pomieszczenia magazynowe z blachy falistej. Całość terenu ogrodzona jest płotem o wysokości 1,80 m wykonanym z elementów metalowych, tj. kątownika wypełnionego siatką trapezową typu górniczego, wzmocnioną w części dolnej przestrzeni pomiędzy wkładami z siatką, a podłożem wypełnionym płytą betonową. Do Oddziału Materiałów Ogniotrwałych wjazd zapewniony jest dwiema bramami wjazdowymi dla pojazdów samochodowych: • brama główna (wjazdowa) – szerokość 5,5 m od strony ul. Pionierów, przy której znajduje się Posterunek nr 2, • brama zapasowa – szerokość 4,0 m (przeciwpożarowa), pomiędzy budynkiem głównym (administracyjno-biurowym), a budynkiem dawnej kotłowni. 2. Ochrona obiektu ma być prowadzona z należyta starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony osób i mienia tj. ustawą z dnia 22 sierpnia 1997r. o ochronie osób i mienia (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1432 z późn. zm.) oraz przepisami wewnętrznymi Zamawiającego.


II.5) Główny kod CPV:
79710000-4

Dodatkowe kody CPV:




II.6) Całkowita wartość zamówienia
(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów – szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)


II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:
Nie
Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu oraz warunków na jakich zostaną udzielone zamówienia, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:

II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:

miesiącach:    lub
dniach:

lub

data rozpoczęcia:
2019-01-01   lub
zakończenia:
2019-12-31


II.9) Informacje dodatkowe:
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU


III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów

Określenie warunków: Wykonawca musi przedstawić dokument potwierdzający posiadanie aktualnej koncesji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony i mienia wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zgodnie z ustawą z dnia 22.08.1997 r. o ochronie osób i mienia (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1099 z późń. zm.),
Informacje dodatkowe

III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna

Określenie warunków: Wykonawca musi wykazać że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną na kwotę minimum 5 000 000,00 PLN.
Informacje dodatkowe

III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa

Określenie warunków: a) Wykonawca musi wykazać się co najmniej trzema wykonanymi należycie usługami w okresie 3 lat przed upływem terminu składania ofert w zakresie ochrony fizycznej o wartości powyżej 150 000,00 PLN brutto. Wykaz powinien zawierać wartość przedmiotu, daty wykonania i nazwy podmiotów na rzecz których usługi zostały wykonane oraz załączniki w postaci dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane przy czym dowodami są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane. Dowody te powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert. b) wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Wykonawca musi wykazać, iż: o dysponuje, co najmniej 1 pracownikiem wpisanym na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, przeznaczonym do kontroli nad realizacją usług ochrony fizycznej, o pracownicy oddelegowani przez Wykonawcę do realizacji zamówienia są niekarani, Zamawiający zastrzega, że pierwszą zmianę w wykazie pracowników wykonawca może wprowadzić najwcześniej po upływie jednego miesiąca od rozpoczęcia realizacji usług. Dopuszczenie do pracy pracownika, może nastąpić tylko po pisemnej informacji ze strony Wykonawcy i wyrażeniu zgody przez Zamawiającego
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób:
Informacje dodatkowe:

III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA


III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp


III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp
Tak Zamawiający przewiduje następujące fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak (podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp)






Tak (podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 8 ustawy Pzp)

III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI


Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu

Tak

Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji

Nie

III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW , SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:

Zamawiający przed udzieleniem zamówienia wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia oświadczeń lub dokumentów potwierdzających okoliczności, o których mowa w art. 24 ust. 5 ust. 1 a) odpisu z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp. b)Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w pkt. 3.1.a) składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzające odpowiednio, że: nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości, Dokumenty, o których mowa powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. c) Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt. 3.1.a), zastępuje się je dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby lub osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone przed notariuszem lub przed organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy lub miejsce zamieszkania tej osoby. Dokumenty, o których mowa powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. d)w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 8 ustawy Pzp. Wykonawca złoży: - zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert lub innego dokumentu potwierdzającgo, że wykonawca zawarł porozumienie z właściwym organem podatkowym w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami i grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu. - Zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert lub innego sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami i grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu e)Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt. 13, 14 i 21 ustawy , wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.

III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP


III.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:

Zamawiający przed udzieleniem zamówienia wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia oświadczeń lub dokumentów potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu opisanych w treści ogłoszenia o zamówieniu i w siwz. W przypadku składania oferty wspólnej dokument/oświadczenie składa co najmniej jeden z jej uczestników który ten warunek spełnia. a)potwierdzenie posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania: aktualną koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony i mienia wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zgodnie z ustawą z dnia 22.08.1997 r. o ochronie osób i mienia (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1432 z późń. zm.), b)Wykaz co najmniej trzech wykonanych należycie usług w okresie 3 lat przed upływem terminu składania ofert w zakresie ochrony fizycznej o wartości powyżej 150 000,00 PLN brutto. Wykaz powinien zawierać wartość przedmiotu, daty wykonania i nazwy podmiotów na rzecz których usługi zostały wykonane oraz załączniki w postaci dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Dowodami są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane. Dowody te powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert. c)Wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, ze wskazaniem które z tych osób są wpisane na listę kwalifikowanych pracowników ochrony oraz informację o podstawie o do dysponowania tymi osobami wg wzoru załącznika nr 7. Osoba nadzorująca pracowników wyznaczonych do wykonywania zadań na obiekcie musi być wpisana na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, posiadać upoważnienie do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „zastrzeżone” i aktualne zaświadczenie o przeszkoleniu w zakresie ochrony informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „zastrzeżone”, oraz legitymować się minimum 5 letnim doświadczeniem w nadzorowaniu realizacji usług ochrony osób i mienia w obiektach, w których znajdują się pomieszczenia biurowe oraz laboratoria badawcze. d)Dowód że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną na kwotę minimum 5 000 000,00 PLN. e)oświadczenie o zatrudnieniu powyżej 30% osób niepełnosprawnych wg wzoru załącznika nr 5, f)oświadczenie Wykonawcy o wyznaczeniu do realizacji zamówienia wyłącznie pracowników niekaranych wg wzoru załącznika nr 6. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia oświadczeń lub dokumentów potwierdzających okoliczności, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. 1 i 3, jeżeli Zamawiający posiada oświadczenia lub dokumenty dotyczące tego Wykonawcy lub może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2014 r. poz. 1114 oraz z 2016 r. poz. 352).

III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:


III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP


III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)
SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) OPIS


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
Przetarg nieograniczony

IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium:
Nie
Informacja na temat wadium


IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:


IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:


IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej:
Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej

Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:


IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu

(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)
Liczba wykonawców  
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców  
Kryteria selekcji wykonawców:


IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:
Umowa ramowa będzie zawarta:

Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:

Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:

Informacje dodatkowe:

Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:

Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:

Informacje dodatkowe:

W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:

Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:


IV.1.8) Aukcja elektroniczna


Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej
(przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) Nie
Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:


Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej:


Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia:


Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:

Czas trwania:

Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:


IV.2.2) Kryteria

KryteriaZnaczenie
cena100,00


IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp
(przetarg nieograniczony)
Tak

IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne


IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem

Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:

Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):

Informacje dodatkowe



IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego

Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:

Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:

Wstępny harmonogram postępowania:

Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:


Informacje dodatkowe:


IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego

Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:

Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:

Informacje dodatkowe:


IV.4) Licytacja elektroniczna

Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:

Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data: godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:

Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:

Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:

Informacje dodatkowe:

IV.5) ZMIANA UMOWY


Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
Tak
Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
a) wysokości wynagrodzenia w następujących przypadkach: - w związku z ustawową zmianą stawki podatku VAT. W przypadku zmiany przepisów regulujących wysokość podatku od towarów i usług VAT wysokość wynagrodzenia brutto wynikającego z oferty Wykonawcy zostanie odpowiednio powiększona lub pomniejszona stosownie do wzrostu lub spadku wysokości stawki VAT. Powyższa zmiana obowiązywać będzie wraz z wejściem w życie zmienionych przepisów i nie będzie wymagać zawarcia aneksu do niniejszej umowy. - w związku z rezygnacją z części usług w przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia tj. z przyczyn niezależnych od Wykonawcy i Zamawiającego, - w związku z wzrostem płacy minimalnej, Wskazana w §3 pkt. 2 stawka wynagrodzenia może być jeden raz w trakcie trwania umowy waloryzowana odpowiednio do stopnia wzrostu płacy minimalnej. b) zmiany osoby lub osób odpowiedzialnych za realizację umowy lub wymienionych w załącznikach umowy

IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE



IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym
(jeżeli dotyczy):


Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym



IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:

Data: 2018-11-19, godzina: 12:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):

Wskazać powody:

Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
>

IV.6.3) Termin związania ofertą:
do: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)

IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
Nie

IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Nie

IV.6.6) Informacje dodatkowe:

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH






Gość
Zamawiający
Ogłoszenie nr 500301640-N-2018 z dnia 18-12-2018 r.
Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Warszawie Oddział Materiałów Ogniotrwałych: Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektu i mienia Oddziału Materiałów Ogniotrwałych w Gliwicach

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

nie

Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 645541-N-2018

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
nie

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Warszawie Oddział Materiałów Ogniotrwałych, Krajowy numer identyfikacyjny 000056377-00045, ul. Toszecka  99, 44-100  Gliwice, woj. śląskie, państwo Polska, tel. +48(32)2701834, e-mail info_gliwice@icimb.pl, a.szopa@icimb.pl, faks +48(32)2701960.
Adres strony internetowej (url):

I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:

Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektu i mienia Oddziału Materiałów Ogniotrwałych w Gliwicach

Numer referencyjny
(jeżeli dotyczy):
Zp/19/2018

II.2) Rodzaj zamówienia:

Usługi

II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań )
a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:

Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektu i mienia Oddziału Materiałów Ogniotrwałych w Gliwicach przy ulicy Toszeckiej 99, 44-100 Gliwice I. Opis chronionego obiektu 1. Oddział Materiałów Ogniotrwałych zlokalizowany jest w północno-zachodniej części miasta Gliwice w rejonie skrzyżowania ulic: Toszeckiej i Pionierów. Całkowita powierzchnia terenu zajmowanego przez Oddział Materiałów Ogniotrwałych wynosi 3,5693 ha i składa się z : • budynku biurowego (czterokondygnacyjny), • hal magazynowych, • hal produkcyjnych, • warsztatu, • budynku dawnej kotłowni, • rozdzielni gazu • stacji transformatorowej. Budynki oraz hale produkcyjne wykonane są z płyt prefabrykowanych żelbetowych, elementów stalowych, murowanych, a pomieszczenia magazynowe z blachy falistej. Całość terenu ogrodzona jest płotem o wysokości 1,80 m wykonanym z elementów metalowych, tj. kątownika wypełnionego siatką trapezową typu górniczego, wzmocnioną w części dolnej przestrzeni pomiędzy wkładami z siatką, a podłożem wypełnionym płytą betonową. Do Oddziału Materiałów Ogniotrwałych wjazd zapewniony jest dwiema bramami wjazdowymi dla pojazdów samochodowych: • brama główna (wjazdowa) – szerokość 5,5 m od strony ul. Pionierów, przy której znajduje się Posterunek nr 2, • brama zapasowa – szerokość 4,0 m (przeciwpożarowa), pomiędzy budynkiem głównym (administracyjno-biurowym), a budynkiem dawnej kotłowni. 2. Ochrona obiektu ma być prowadzona z należyta starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony osób i mienia tj. ustawą z dnia 22 sierpnia 1997r. o ochronie osób i mienia (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1432 z późn. zm.) oraz przepisami wewnętrznymi Zamawiającego. II. Szczegółowy zakres obowiązków związanych ze świadczeniem usługi a) usługa świadczona będzie na dwóch posterunkach: POSTERUNEK NR 1 (Biuro przepustek) – jest posterunkiem całodobowym. Służba na jednej zmianie trwa 12 godzin. Zmiany następują o godz. 18:00 i 06:00. Służba pełniona jest w pomieszczeniu „Biura przepustek”. Pełniący służbę na posterunku nr 1 sprawuje jednocześnie obowiązki dowódcy zmiany. Do podstawowych obowiązków należy: • kontrola i ewidencja ruchu osobowego (również pojazdów) obejmuje system przepustek oraz kontrolę i eskortowanie osób przychodzących z zewnątrz, • prowadzenie „Książki służb” oraz „Książki ewidencji kluczy” (pomieszczeń plombowanych), • przyjmowanie i wydawanie kluczy od pomieszczeń administracyjnych i hal produkcyjnych upoważnionym do ich pobierania osobom. Zasady wydawania kluczy opisane są w Planie ochrony, który jest dokumentem niejawnym i którego treść zostanie ujawniona Wykonawcy niniejszej usługi, • sprawdzanie osób wychodzących z Oddziału w godzinach pracy, • nie zezwalanie na przebywanie po godz. 16:00 na terenie Oddziału pracownikom nieposiadającym zezwolenia przewidzianego przez Dział kadrowo-organizacyjny, • przebywanie w pomieszczeniu portierni w czasie natężonego ruchu interesantów, • zamykanie drzwi wejściowych w holu i pomieszczeniu „Biura przepustek” w czasie, gdy zmuszony jest czasowo opuścić swoje stanowisko pracy, • nie opuszczanie powierzonego posterunku dopóki nie zostanie zastąpiony przez zmiennika, • w dni robocze o godz. 16:00 sprawdzenie pomieszczeń plombowanych (stan plomb i ich czytelność) zgodnie z wykazem, • w wypadku pożaru lub awarii postępowanie zgodnie z obowiązującymi w Oddziale Materiałów Ogniotrwałych instrukcjami, • od godz. 16:00 do 06:00 dnia następnego patrolowanie całego terenu Oddziału Materiałów Ogniotrwałych, a w dni wolne od pracy w czasie całej zmiany. W czasie patrolowania należy sprawdzić zamknięcie drzwi, okien, bram hal produkcyjnych, budynku dawnej kotłowni, rozdzielni gazu i innych pomieszczeń Oddziału jak i innych firm wynajmujących pomieszczenia od Oddziału Materiałów Ogniotrwałych, • rozliczanie sprzątaczek z pobranych kluczy i przyjmowanie uwag o zabezpieczeniu pomieszczeń lub niesprawności urządzeń technicznych, • niedopuszczenie do parkowania przez osoby nieupoważnione na miejscach zarezerwowanych oraz w szczególności przed schodami, • sprzątanie terenu wejścia na portiernię, odgarnianie śniegu, usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych. POSTERUNKEK NR 2 (Brama Główna wjazdowa) – jest posterunkiem jednozmianowym. Służba trwa 10 godzin na dobę od godz. 06:00 do godz. 16:00 w dni pracy Oddziału. Służba pełniona jest w pomieszczeniu wartowni nr 2. Do podstawowych obowiązków należy: • utrzymanie łączności z dowódcą zmiany i ścisłe wykonywanie jego poleceń, • kontrola i ewidencja ruchu materiałowego i samochodowego, w tym szczególnie kontrola zgodności dokumentów materiałowych z wywożonymi materiałami. Odnotowanie w „Książce ewidencji pojazdów” danych samochodów wjeżdżających i wyjeżdżających – własnych i obcych (nazwisko i imię kierowcy, nr pojazdu, nazwa firmy kierowcy, miejscowość, nazwa firmy i działu z/do której wwoził lub wywoził towar, godzina przyjazdu i wyjazdu, nr dokumentu PJ/PM/WZ, nr karty drogowej), • niedopuszczanie do wchodzenia i wychodzenia na teren Oddziału żadnych osób przez bramę wjazdową, • nie zezwalanie na wjazd na teren Oddziału środków transportowych bez przepustek (za wyjątkiem pojazdów wykonujących usługi transportowe na rzecz firm wynajmujących pomieszczenia od OMO), • w godzinach 06:00 do 06:30 oraz 15:30 do 16:00 patrolowanie terenu ze zwróceniem szczególnej uwagi na zabezpieczenie stacji redukcji gazu, stację transformatorową, magazyny, hale produkcyjne, budynek dawnej kotłowni i warsztaty oraz stan ogrodzenia zewnętrznego i zabezpieczenia przeciwpożarowego, • otwieranie o godzinie 06:00 oraz zamykanie o godzinie 15:30 drzwi wyjściowych znajdujących się na niskim parterze budynku administracyjnego, • prowadzenie ewidencji wywozu śmieci, • zapalanie i gaszenie świateł na terenie Oddziału wg ustaleń z dowódcą zmiany, • odmawianie prawa wjazdu samochodów prywatnych bez zgody Dyrektora Oddziału lub jego zastępcy, b) Wykonawca winien zapewnić stałą i natychmiastową łączność z Komendą Policji, Strażą Pożarną, Pogotowiem Ratunkowym i innymi jednostkami oraz przedstawicielami Zamawiającego, c) Wykonawca powinien mieć całodobowo działający system nadzoru i koordynacji oraz posiadać wyposażenie zgodne z prawem, niezbędne do pełnienia nadzoru, a w razie potrzeby do udzielenia wsparcia pracownikom chronionego obiektu, d) Wykonawca zobowiązany jest do posiadania min. jednej własnej Grupy Interwencyjnej składającej się z co najmniej dwóch uzbrojonych pracowników ochrony, pełniących służbę w oznakowanym samochodzie, wyposażonych w środki przymusu bezpośredniego oraz środki łączności bezprzewodowej, w tym obowiązkowo w urządzenia łączności radiowej, działające na wydzielonym, dopuszczonym do użycia przez właściwą instytucję paśmie Wykonawcy, umożliwiające łączność z obszaru, na którym zlokalizowane są obiekty Zamawiającego ze stacją monitorowania i kierowania Wykonawcy. e) Wykonawca zainstaluje na terenie Zamawiającego na własny koszt i na czas obowiązywania umowy urządzenia typu Activ-Guard w miejscach wskazanych przez Zamawiającego w celu bezpośredniej i stałej kontroli tras i czasu prowadzonych przez pracowników ochrony patroli pod nadzorem on-line, f) realizacja innych zadań zleconych przez Zamawiającego, związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa, porządku i ochrony mienia. III. Wymagania odnośnie personelu a) przedmiot zamówienia będzie wykonywany zgodnie z przepisami o ochronie osób i mienia przez osoby umundurowane (marynarka, spodnie, koszula, krawat, w stonowanych kolorach) zaopatrzone w czytelne identyfikatory i osobiste środki łączności bezprzewodowej, latarki szperacze, lornetki oraz urządzenia antynapadowe, b) warunkiem przystąpienia przez Wykonawcę do realizacji usługi jest przedstawienie do aprobaty Zamawiającemu, wykazu pracowników wyznaczonych do wykonywania zadań wynikających z przedmiotu umowy oraz uzgadnianie wszystkich zmian ustalonego składu osobowego na tydzień przed ich dokonaniem. Dopuszczenie do pracy pracownika, może nastąpić tylko po pisemnej informacji ze strony Wykonawcy i wyrażeniu zgody przez Zamawiającego, c) przedmiot zamówienia będzie realizowany przy pomocy przeszkolonych pracowników ochrony. Wykonawca zobowiązuje się do ich systematycznej kontroli i natychmiastowej wymiany w przypadku uzasadnionych zastrzeżeń Zamawiającego, co do sposobu wypełniania obowiązków, d) Osoba nadzorująca pracowników wyznaczonych do wykonywania zadań na obiekcie musi być wpisana na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, posiadać upoważnienie do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „zastrzeżone” i aktualne zaświadczenie o przeszkoleniu w zakresie ochrony informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „zastrzeżone”, oraz legitymować się minimum 5 letnim doświadczeniem w nadzorowaniu realizacji usług ochrony osób i mienia w obiektach, w których znajdują się pomieszczenia biurowe oraz laboratoria badawcze. e) pracownicy wyznaczeni do realizacji przedmiotu zamówienia winni posiadać pełną mobilność ruchową, posiadać zaświadczenia o niekaralności. Wykonawca zachowa w tajemnicy wszystkie informacje, które mają wpływ na stan bezpieczeństwa ochranianych obiektów Zamawiającego w okresie trwania umowy oraz po jej rozwiązaniu. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, w terminie 1 miesiąca od podpisania umowy przy współudziale pracownika Zamawiającego, opracuje i przedłoży Zamawiającemu do zatwierdzenia „Plan ochrony”, który określać będzie szczegółowy zakres i sposób działania pracowników ochrony. IV. Uprawnienia osób funkcyjnych Zamawiającego w stosunku do pracowników ochrony oraz zakres i sposób prowadzenia kontroli wykonywanych zadań ochronnych 1. Do prowadzenia kontroli realizacji zadań ochrony ze strony Zamawiającego, upoważnione są następujące osoby: • Dyrektor Oddziału i jego Zastępca, • Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych, 2. Wyżej wymienione osoby mają prawo: • dokonywać kontroli pełnienia służby ochronnej o każdej porze dnia i nocy. • zwracać uwagę kontrolowanym pracownikom ochrony na stwierdzone niedociągnięcia w czasie pełnionej służby, • żądać od kontrolowanych pracowników ochrony natychmiastowego usunięcia stwierdzonych niedociągnięć i nieprawidłowości, • kontrolować prowadzenie dokumentacji ochrony na danym obiekcie przez pracowników ochrony, • kontrolować zapisy danych z elektronicznego systemu kontroli (wykonywane obchody terenu). V. Wszyscy pracownicy ochrony muszą: • podejmować działania zapobiegające przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu, a także przeciwdziałające powstawaniu szkody wynikającej z tych zdarzeń oraz niedopuszczające do wstępu osób nieupoważnionych na teren chroniony, • zapewnić bezpieczeństwo życia, zdrowia i nietykalności osobistej w chronionym obiekcie oraz ochronę jego mienia, • przeciwdziałać blokowaniu dróg komunikacyjnych i pożarowych, • bezzwłoczne informować przedstawicieli Zamawiającego o przestępstwach i wykroczeniach zaistniałych na terenie ochranianym oraz zabezpieczyć miejsca zdarzenia, • współdziałać z jednostkami Straży Pożarnej i Policji i innymi służbami w przypadkach bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia ludzkiego, a także dla chronionego mienia, • przyjmować i zdawać posterunek w sposób dokładny, informując swego zmiennika o wszelkich spostrzeżeniach podczas obejmowania, pełnienia oraz zdawania służby, • utrzymywać na bieżąco czystość w pomieszczeniu portierni, • znać i umieć stosować obowiązujące przepisy BHP i PPOŻ., • znać i umieć stosować Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), • pełnić swoje obowiązki zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, • cechować się profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą. VI. Pracownik portierni ma prawo: 1. Przeprowadzić kontrolę bagażu osobistego pracownika lub interesanta, jeżeli bagaż budzi jego zastrzeżenia. 2. Sprawdzić zasadność obecności pracownika na terenie Oddziału Materiałów Ogniotrwałych w czasie wolnym od pracy. 3. Odmówić wpuszczenia pracownika na teren Oddziału Materiałów Ogniotrwałych w jego czasie wolnym od pracy, szczególnie w godzinach popołudniowych i nocnych - wyjątek stanowią pracownicy zobowiązani do przeprowadzania kontroli lub posiadający stosowne zezwolenie. 4. Odmówić prawa wjazdu samochodów w czasie ustawowo wolnym od pracy oraz w godzinach popołudniowych i nocnych. VII. Wielkość zamówienia 1. 01.01. 2019 r.÷31.12.2019 r. a) 1 pracownik (całodobowo): 365 dni x 24 h = 8 760 h b) 1 pracownik w godzinach od 6:00 do 16:00 w dni pracujące: 252 dni x 10 h = 2 520 h Łączna ilość godzin: 11 280

II.4) Informacja o częściach zamówienia:


Zamówienie było podzielone na części:

nie

II.5) Główny Kod CPV:
79710000-4

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

Przetarg nieograniczony

III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów

nie

III.3) Informacje dodatkowe:

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
17/12/2018

IV.2) Całkowita wartość zamówienia

Wartość bez VAT
151828.80

Waluta
PLN

IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
Liczba otrzymanych ofert:  4
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  2
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:  0

IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0

IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie

Nazwa wykonawcy: MAXUS Sp. z o.o.
Email wykonawcy: zp@mmservice.com.pl
Adres pocztowy: {Dane ukryte}
Kod pocztowy: 93-408
Miejscowość: Łódź
Kraj/woj.: łódzkie

Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:
tak
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:
nie
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
nie

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM


Cena wybranej oferty/wartość umowy
186749.42
Oferta z najniższą ceną/kosztem 186749.42
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 224765.28
Waluta: PLN

IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa

Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom
nie

Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom:

IV.8) Informacje dodatkowe:


IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ


IV.9.1) Podstawa prawna

Postępowanie prowadzone jest w trybie   na podstawie art.  ustawy Pzp.

IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu

Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
 
Copyright © 2010 Urząd Zamówień Publicznych
Adres: Toszecka 99, 44-100 Gliwice
woj. śląskie
Dane kontaktowe: email: info_gliwice@icimb.pl, a.szopa@icimb.pl
tel: +48(32)2701834
fax: +48(32)2701960
Termin składania wniosków lub ofert:
2018-11-18
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 645541-N-2018
ID postępowania Zamawiającego: ZP/19/2018
Data publikacji zamówienia: 2018-11-07
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: -
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 1
Kryterium ceny: 100%
WWW ogłoszenia: www.icimb.pl
Informacja dostępna pod: www.icimb.pl
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
79710000-4 Usługi ochroniarskie
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektu i mienia Oddziału Materiałó Ogniotrwałych w Gliwicach MAXUS Sp. z o.o.
Łódź
2018-12-16 186 749,00