Platforma Przetargowa

Poznaj naszą najnowszą wersję darmowej platformy przetargowej

Wyszukuj przetargi, organizuj zadania, zoptymalizuj swoją pracę, by mieć więcej czasu na przygotowywanie ofert i wygrywanie przetargów!


Lub   Dowiedz się więcej

Platforma przetargowa
Procurement Assistance

Narzędzia dla Twojego zespołu od pozyskiwania przetargów i zamówień

Procurement Assistance to usługa oraz platforma, która wspiera proces pozyskiwania informacji i dokumentacji przetargowych, zarządzania i organizacji pracy działań zespołu związanych z pozyskiwaniem zamówień z sektora publicznego.


Dowiedz się więcej

Procurement Assistance
Barometr Ryzyka Nadużyć

Monitoruj na bieżąco współczynniki przejrzystości, konkurencyjności i korupcjogenności polskich przetargów

Projekt realizowany przez Fundację im. Stefana Batorego w partnerstie z serwisem Zamówienia 2.0 oraz przy współpracy grupy eksperckiej składającej się z reprezentantów UZP, NIK, UOKiK, CBA, MG, MR.


Dowiedz się więcej

Barometr Ryzyka Nadużyć

Przetargi Grupowe

Kupuj w grupach zakupowych

Wsparcie dla sektora publicznego oraz prywatnego w organizacji grup zakupowych, formułowania wspólnego zamówienia, zarządzania procesem wytworzenia dokumentacji przetargowej oraz procesu wyłaniania zwycięzców w postępowaniach publicznych oraz przetargach prywatnych.


Dowiedz się więcej

Przetargi Grupowe
Profile zamawiających i wykonawców

Obszerne statystyki podmiotów

Wyszukiwarka podmiotów biorących udział w zamówieniach publicznych wzbogacona obszernymi opracowaniami statystycznymi skumulowanymi w raporty dotyczące zarówno zamawiających jak i wykonawców uczestniczących w postępowaniach publicznych.


Wyszukiwarka podmiotów

Profile zamawiających i wykonawców
Raporty zamówień publicznych

Darmowe raporty przetargowe z możliwością drążenia danych

Udostęniamy nieodpłatnie raporty i zestawienia danych w najdrobniejszych szczegółach dotyczących przetargów, zamawiających jak i wykonawców.


Raporty zamówień publicznych

Raporty zamówień publicznych

Dyrektywy zamówieniowe w praktyce rok po nowelizacji

Data publikacji: 2017-10-24 08:20:30

W dniu 11 grudnia 2017r., w Warszawie, Grupa Doradcza KZP organizuje kolejną konferencję pod tytułem: „Dyrektywy zamówieniowe w praktyce rok po nowelizacji”. Celem tej konferencji jest umożliwienie jak najszerszemu gronu Wykonawców i Zamawiających wykorzystania wiedzy i doświadczenia jednostek zajmujących się na co dzień wykładnią i stosowaniem ustawy Pzp.

Przepisy nowelizacji, pomimo ich przeszło rocznego stosowania, wciąż wzbudzają wątpliwości w zakresie ich należytej wykładni w kontekście dyrektyw zamówieniowych. Część z nich wydaje się zaś z gruntu sprzeczna z wykładnią przepisów przedstawianą przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Dodatkowo, do 18 października 2017r. mają zostać implementowanie w całości Dyrektywy Zamówieniowe, co wiąże się całkowitą cyfryzacją zamówień publicznych.

Zakres tematyczny konferencji został tak dobrany, aby wykonawcy z jednej strony dowiedzieli się, jak radzić sobie z bieżącymi problemami systemu zamówień publicznych, a z drugiej strony, aby powzięli informacje, w jaki sposób będą funkcjonowały e-zamówienia publiczne, i w którym kierunku podąża legislator, przygotowując projekt nowej ustawy Prawo zamówień publicznych.

Portal Zamówienia 2.0 jest patronem konferencji.

Więcej informacji o programie, prelegentach oraz możliwości rejestracji znajduje się tutaj

Serdecznie zapraszamy!

Autorzy artykułu:

Piotr Markowski
Administrator

ZAMÓWIENIA 2.0

Udostępnij:


Świadomy zamawiający - Prawo konkurencji w przetargach publicznych

2014-2019 © Zamówienia 2.0